PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Admete
Wto 26 Lip, 2016 11:02
Fajny serial wczoraj widziałem ...
Autor Wiadomość
Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 14:20   

Tez obejrzałam. Trochę przewidywalny, ale ładnie nakręcony.

zooshe 

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 18:07   

Pojawił się trailer do Entertainer.
https://www.youtube.com/w...1&v=Um1AjsgD2Lk

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 18:29   

Zooshe, nie tutaj. ;)
(W tle leci "The winner takes it all" - to brzmi i wygląda zachęcająco!)

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 19:36   

Nie tu, ale jak on się na końcu uśmiecha ;)

Caitriona 
Wyczekując zimy

Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016 21:03   

Wrócili Muszkieterowie z trzecią serią. W roli jednego ze złych Rupert Everett.
Just typhoons and monsoons
This impossible year

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016 21:50   

Oj, nawet sie nie zorientowalam. Moze obejrze :mysle:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016 08:22   

Oglądam sobie Home Fires ( z opóźnieniem, wiem ) - bardzo mi się podoba.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016 09:58   

Obejrzałam 3 odcinek - panowie właśnie idą na wojnę...Bardzo podobają mi się wiejskie, angielskie krajobrazy pokazywane w tym serialu. I te różne kobiety - różne wykształceniem, wiekiem, charakterem. Sporo znajomych twarzy.

Akaterine 

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016 10:15   

Ja się tym zainteresowałam głównie ze względu na aktorów. Tyle znanych twarzy w angielskim serialu nie może rozczarować :) .
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.
Tuwim & Słonimski, W oparach absurdu

Miss Jane Austen

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016 10:21   

Zdecydowanie aktorstwo jest tu dobre. Może pewne chwyty scenariuszowe są typowe, ale też jak człowiek już się trochę naczytał czy naoglądał, to trudno go zaskoczyć, ale w tym serialu nawet nie o to chodzi. Liczy się nastrój całości i różnorodność charakterów. Lubię patrzeć na przeróżne typy aktorskie. Miałaś rację z tym girl power :) Podoba mi się wątek z tą farmerką, która uczy się czytać. Claire jest urocza, a wojna między dwiema przewodniczącymi WI - byłą i obecną dostarcza wrażeń.

EDIT: to jestem na bieżąco z HF. Ciekawe, czy zrobią tyle sezonów, ile lat wojny czyli pięć...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 29 Kwi, 2016 10:41   

Pytanie - czy ktoś widział ten serial?
http://www.filmweb.pl/ser...als-2015-707987
Kusi mnie, by spróbować, bo widzę w obsadzie Willa Moseleya i się strasznie ucieszyłam, że chłopak nie przepadł bez echa po Narnii, tylko... czy to jest oglądalne?

BeeMeR 

Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016 12:39   

Skompletowałam Expanse - trochę mnie niepokoi wytwórnia Syfy ;) , ale więcej nadziei mam ze względu na pozytywne wrażenia tutaj :mrgreen:

praedzio 
Im ta nating :)

Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016 12:48   

Serio - będziesz pozytywnie zaskoczona. ;)

BeeMeR 

Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016 12:58   

Taką mam właśnie nadzieję :mrgreen:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 30 Kwi, 2016 13:29   

Zdecydowanie będzie zaskoczona pozytywnie. Bardzo ładne statki mają i bitwy kosmiczne i w ogóle ;)

BeeMeR 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 10:32   

Obejrzałam pierwszy odcinek Expanse - zachwycona to na razie nie jestem :P
Rozumiem, że to bardziej wstęp i należy zrobić test drugiego odcinka.
Podoba mi się króciutka czołówka z układem słonecznym :mrgreen:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 11:03   

Mnie się akurat spodobało od razu :)

praedzio 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 11:06   

Mnie też. Takie różne od innych - mało ambitnych, przyznajmy ;) - propozycji tej wytwórni. Człowiek odzyskuje nadzieję, że porządne Sci-Fi nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. :serce2:

A w ogóle to może przenieśmy rozmowę do wątku fantastycznego? :kwiatek:

BeeMeR 

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 11:13   

Mnie nie przeszkadza rozmowa tu - łatwiej mi się odnaleźć w serialach niż fantastyce ;)
Ale jakby co dam radę ;)

BeeMeR 

Wysłany: Sro 04 Maj, 2016 07:46   

Expanse 2 podobało mi się bardziej - może już przywykłam do bohaterów i ich świata. Dawno już nie widziałam porządnego Sci-fi, a nie jest to poziom komarów mutantów na pewno. Efekty też z niczego sobie.

BeeMeR 

Wysłany: Czw 05 Maj, 2016 22:44   

Przy Expanse 3 zasypiałam nieziemsko, ale raczej bez związku z serialem, natomiast 4 bardzo mi się podobała - fajerwerki zacne, oj zacne :szacuneczek:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 11:43   

THE ROYALS

Skoro nikt nie oglądał, ja podjęłam się wyzwania i zerknęłam na to.
Serial opowiada o fikcyjnej rodzinie królewskiej (brytyjskiej, oczywiście), czyli co się dzieje wewnątrz pałacu, bo na zewnątrz to różnie bywa i wszystko można zatuszować.
Pozwolę sobie przedstawić wam postacie.

Oto królowa Helena.

Gra ją nabotoksowana Elizabeth Hurley.
Królowa zachowuje się często jak rozkapryszona dziewczynka, bo niby rządzi krajem, ale przede wszystkim rywalizuje z córką np. w kwestii pokazu mody (wtf?! królowa nie ma ważniejszych zajęć???). Oczywiście ma też kochanka, bardzo starannie ukrywanego (nawet pani, która jej podpowiada, z kim królowa ma przyjemność, najwyraźniej o romansie nie wie). Więc królowa zajmuje się dopierdzielaniem córuni i dbaniem o wizerunek rodziny. Nie zawsze jej to wychodzi, bo dzieci ma z piekła rodem.

Jej mąż, król Simon:

Martwi się o państwo i chce zrobić referendum, czy aby w UK nie znieść monarchii, bo może jednak to nie jest dobry pomysł (jak się patrzy na jego rodzinę, to faktycznie - nie jest). Generalnie król co jakiś czas wspomina o tym planowanym referendum i... na tym się jego rola kończy. Serial go zbyt często nie pokazuje.

A to jego brat - wybaczcie, nie pomnę imienia. Pewnie jakiś Lucius czy coś równie diabelnego.

Oczywiście jest zły. Ma chrapkę na tron i co jakiś czas przymierza się, by króla przypadkiem postrzelić albo walnąć pogrzebaczem. W międzyczasie zajmuje się gwałceniem pewnej pokojówki oraz chędożeniem jednego z lordów bodaj z izby lordów (żeby życie miało smaczek...). Generalnie postać jest obrzydliwa z zachowania i wyglądu - ble.

Poznajcie królewnę Lenny (Eleanor)

Wiecznie nawaloną w 3D księżniczkę, przyszłość kraju, rany julek, aż chce się żyć. :roll: Księżniczka zajmuje się WYŁĄCZNIE imprezowaniem, ćpaniem, chlaniem i udawaniem głębokiej (przysięgam - o ile nie nastąpił odcinek, w którym musiała objechać instytucje charytatywne, nie robiła nic więcej). Najwyraźniej uwielbia też robić z siebie widowisko, bo tabloidy wciąż mogą na jej wybrykach żerować, zapewniając sobie sprzedaż swoich gazetek.
Ten facet obok niej to nie jest książę. To jej ochroniarz, niejaki Jasper. Niewiadomego pochodzenia koleś, który wykorzystując fakt, że księżniczka była nieprzytomna z naćpania, powiedział jej, że ma z nią nagrane seks video i szantażuje ją tym. Oczywiście szantaż polega na tym, że ją może chędożyć ile wlezie.

To jest książę Liam (tak, tak - Will Moseley).

Na początku serialu dowiedział się, że jest następcą tronu (starszy brat zginął w niewyjaśnionych okolicznościach - jakiś wypadek w wojsku; nie wiem, czy nie stoi aby za tym wujaszek, ale nie dotarłam do tego). W zasadzie jest mniej nawalony niż królewna, ale też nieszczególnie poważny. W którymś momencie usłyszał od swojej dziewczyny, że byłby świetnym królem, więc na 15 minut serialu przejął się rolą i wyraził chęć pracy z ojcem. Ale nie na długo - większość czasu zajmują mu i tak wypady do Monaco na weekend z chlaniem i panienkami etc.
Liam umawia się z córką szefa ochrony, czemu usiłuje przeszkodzić królowa Helcia, podsuwając mu non stop jego byłą, straszną lafiryndę. Liam jest dla niej miły jak może, ale i tak robi swoje.
Generalnie jednak w głowie wciąż mam pytanie - WILLU MOSELEY, DLACZEGO!?

Na koniec - kuzyneczki (wybaczcie, nie fatygowałam się zapamiętywaniem ich imion).

Pojawiają się w każdym odcinku jako nieodłączny rekwizyt każdej imprezy, zawsze są śmiesznie ubrane i na początku nawet były zabawne, ale w którymś momencie serial skręcił w stronę wiecznego dowcipu, że jedna z nich wciąż jest dziewicą (ale, jak sama mówi, tylko na dole).

Pytanie - czy ktoś wśród tych ludzi ma czas zajmować się państwem? Nie sądzę. Są zbyt zajęci wszystkim innym (np. królowa przejęła ochroniarza-szantażystę i koleś teraz musi chędożyć królową zamiast królewny, ale na załamanego tym obrotem spraw nie wyglądał). Być może król, ale nie mam pewności.
Przejechałam 7 odcinków o chlaniu, ćpaniu i chędożeniu i stwierdziłam - DOSYĆ TEGO!!!

Post napisany oczywiście ku przestrodze, gdyby ktoś się na to kiedyś natknął i rozważał seans. Jest tyle innych seriali, które zdołają zmarnować wasz cenny czas, nie ma co zaglądać akurat do tego.

Anaru 

Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 19:18   

Agn napisał/a:
Post napisany oczywiście ku przestrodze, gdyby ktoś się na to kiedyś natknął i rozważał seans. Jest tyle innych seriali, które zdołają zmarnować wasz cenny czas, nie ma co zaglądać akurat do tego.

Na Filmwebie ma jak widzę całkiem pozytywne komentarze :shock:
Ale ma zniechęcający plakat, przynajmniej dla mnie.

BeeMeR napisał/a:
Skompletowałam Expanse - trochę mnie niepokoi wytwórnia Syfy ;) , ale więcej nadziei mam ze względu na pozytywne wrażenia tutaj :mrgreen:

Co to za serial? Bo widzę, że fantastyka i się zainteresowałam :mysle:

praedzio 

Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 19:24   

Anaru napisał/a:

BeeMeR napisał/a:
Skompletowałam Expanse - trochę mnie niepokoi wytwórnia Syfy , ale więcej nadziei mam ze względu na pozytywne wrażenia tutaj

Co to za serial? Bo widzę, że fantastyka i się zainteresowałam

Tu pisałyśmy o The Expanse: http://forum.northandsouth.info/2094,1800.htm

Anaru 

Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 19:43   

O, dzięki :kwiatki_wyciaga:
Zainteresowałam się. :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi