PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie DRAMAtyzujmy w końcu to dopiero 20 raz
Autor Wiadomość
Trzykrotka 

Wysłany: Sro 22 Cze, 2022 11:32   

BeeMeR napisał/a:

No i tych dwóch co to mówią łamaną angielszczyzna przewijam :roll:

Świnia jeszcze weźmie udział w akcji, a Fah będzie miała pretekst, żeby tę drugą nazywać "świnską mamą." Ci dwaj owszem, są od wypełniania czasu, ale swoją rolę w historii też będą mieli, więc uważaj z przewijaniem :mrgreen: Ja to się na ich widok cieszę, że się nie całują, bo po tych wszystkich gifach na tumblrze na sam widok dwóch trochę miętkich facetów zaczynam mieć podejrzenia.

BeeMeR 

Wysłany: Sro 22 Cze, 2022 12:19   

Cytat:
Ja to się na ich widok cieszę, że się nie całują
och, na to nie wpadłam :boisie:
Ale już bardziej miękkich widziałam na jakim trzecim planie :roll:
Potraktowałam ich jak komików z tamili, zbędnych a nieśmiesznych :confused3:

BeeMeR 

Wysłany: Sro 22 Cze, 2022 13:03   

Jak rany, sztuczna żaba :paddotylu:
Równie rozcapierzona i nieruchawa co gekon, no i ma identyczne łapki ani chybi ta sama linia pamiątek/zabawek :lol:
W gruncie rzeczy ja się cieszę, że nie męczono do zdjęć prawdziwych zwierząt (co najwyżej je spreparowano by zjeść :wink: )

A to drzewo nad wodą, z pięknymi korzeniami gdzie złapano ową żabę to ja już znam, jedna para mi się tam całowała pod nim :wink:

edit: przypomniało mi się, Fah znaczy "niebo" - ja wiem, że to bez większego znaczenia dla tej akurat dramy, ale te imiona znaczą niebo, słońce ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 23 Cze, 2022 09:20   

W moim źródełku My Romance jest strasznie dziurawo. Właśnie brakuje mi kilku i będę próbowała oglądać online.

Wzięłam się w tej sytuacji do Alchemy of Souls.
Jakie to jest - póki co - fajne!
Przyznam się, że ten super-fantastyczny początek nie bardzo mi leży. Podziwiam stronę wizualną, ale strona myślowa przeleciała mi koło ucha. Magowie, magiczne jezioro, energia z lodu, zamiana dusz, postaci w długich szatach wykonujące skomplikowane ruchy dłońmi i ciskające kulami światła z efektów specjalnych :spi:
Ale jak to już przeszło i przeszliśmy do mniejszego obrazu, czyli znaleźliśmy się w kraju magów wśród ich rodów zwanych Czterema Porami Roku i ich młodocianych dziedziców - o, to już inna rozmowa :excited:
Ci dziedzice to co prawda wszystko jakieś idolowe towarzystwo, ale co najważniejsze, nasz bohater, dziedzic Zimy, jest jak należy. No nie mogę, przepadam za tym aktorem, a on każdą rolą mi tę moją sympatię utwierdza. Cudny jest, a jak gra! Oczami, uśmieszkami... Pani jest równie wspaniała, a razem tworzą taką parę, że oczu od nich nie mogłam oderwać. Ich relacje są zabawno-poważne, strasznie się śmiałam z tego jej wiecznego duraniiim! Ona sama jest przekomiczna, kiedy gra słabą i niewidomą dziewczynę, w której ciało przenosi się wykwalifikowana wojowniczka i usiłuje działać jak działała - w opisie to nie brzmi, ale wizja :rotfl:
Jestem pełna nadziei ze względu na tę parę.

BeeMeR 

Wysłany: Czw 23 Cze, 2022 09:37   

Trzykrotka napisał/a:
W moim źródełku My Romance jest strasznie dziurawo. Właśnie brakuje mi kilku i będę próbowała oglądać online.
Ja sobie zbieram z dramacool - zdarzyło mi się ze trzy razy że niby któregoś odcinka nie było ale po przeładowaniu strony odcinek się zawsze odnalazł :kwiatek:

Podobało mi się robienie tych kwiatowych ozdób dla mnichów - takie proste ale ładne - bambus, ryż, świeczki, kwiaty. :serce:

Loana 

Wysłany: Czw 23 Cze, 2022 10:07   

Obejrzałam wczoraj 9 i 10 odcinek Kiss Sixth Sense. Nawet do pracy z tej okazji nie poszłam, bo stwierdziłam, że muszę w domu coś porobić, żeby mieć wolny wieczór i móc sobie nadrobić odcinki 7 i 8 jeszcze. No i posprzątałam trochę, a przed pojechaniem na zajęcia (wczoraj miałam koreanski) wrzuciłam ściąganie tych odcinków nowych, bo je udostępnili 20 minut przed moim wyjściem. I wieczorem się udało, obejrzałam wszystkie po kolei z małą ilością przewijania (przewijałam tylko sceny z drugą parą), za to z wieloma powtórzeniami scen z głównymi. I o raju... ale mam fazę... te dwa odcinki z nawiązką mi nadrobiły dwa poprzednie, wyjaśniły sporo i BYŁY TAKIE SŁODKIE! AAAAA! Teraz powinnam tu pofaflunić na maksa, ale muszę trochę popracować :( Więc wrażenia napiszę pewnie za kilka dni, jak już kilkanaście razy obejrzę te nowe :P No niewątpliwie to będzie moja ukochana drama do oglądania co jakiś czas, a na pewno ma najwięcej najładniejszych i najbardziej gorących pocałunków :P Tytuł jest bardzo adekwatny :P
Disney+ jest głupi, bo serio ta drama miałaby lepszy odzew, jakby była dostępna do oglądania gdzieś na legalu -_- Ale dla wszystkich, a nie tylko wybranych azjatyckich krajów -_-

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 23 Cze, 2022 11:51   

Loana, rzeczywiście faza jak się patrzy :oklaski: Pisz, pisz o wrażeniach jak już będziesz mogła. Super się to czyta :kwiatek:

BeeMeR napisał/a:

Podobało mi się robienie tych kwiatowych ozdób dla mnichów - takie proste ale ładne - bambus, ryż, świeczki, kwiaty. :serce:

Tak :serce: Mnie też. Podoba mi się też Fah w tradycyjnym wydaniu. Ładny jest ten strój, prościutki, ale wdzięczny. Nie mogę się też napatrzeć jak Tajki pięknie siadają z podwiniętymi nogami. Mnie zabiłaby taka pozycja, a one siadają tak w sposób naturalny i jeszcze ładnie prostują plecy. No ale to tak jak z siadaniem "po turecku" w Korei. W Tao przy Kładce Bernatka mają stół na podeście urządzony dla grup we wschodu - z niskim stołem i krzesłami bez nóg :paddotylu: Idziemy zawsze na niego popatrzeć :excited:

Loana 

Wysłany: Czw 23 Cze, 2022 13:19   

Tak z ciekawości zapytam, bo nie oglądałam Crime Puzzle i nie wiem, czy ten pan, który tu gra policjanta i wspomina, że Minhu (główny bohater w KissSixthSense) "chyba jest profilerem" to odnosi się do siebie w tej dramie Crime Puzzle? Chodzi mi o to cameo"
https://twitter.com/marikiriseu/status/1534571382285119488

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 23 Cze, 2022 14:05   

Nie mam pojęcia...

BeeMeR 

Wysłany: Czw 23 Cze, 2022 14:17   

Ja też nie :kwiatek:
Loana fazuj się ile chcesz i pisz ile dusza potrzebuje :kwiatki_wyciaga:

Tak, od ich siadania na nogach mentalnie dostaję skurczy łydek :wink:

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 24 Cze, 2022 23:13   

BeeMer :kwiatek: dzięki za namiar na dramacool - podgoniłam dziś w tym upale trochę naszego Romance From Far Away.
Nie zdradzę chyba wielkiej tajemnicy kiedy powiem, że akcja przenosi się w pewnym momencie do Bangkoku. Możliwości ciekawych nowych rzeczy robionych na wsi już się trochę kończyły, bo ileż może Khun ratować Fah z różnych opresji

jako to zaginięcie w lesie, wypadek na rowerze i potężne stłuczenie, ucieczka przed gangiem dilerów narkotyków (na drzewie nie wyrośli, mieli obóz na polanie). I ileż może uczuć ją nowych rzeczy, jak tego, żeby las zostawić w spokoju, nie rwać orchidei zwisających z drzewa, ani innego kwiecia, bo może być trujące, albo po prostu niech sobie rośnie gdzie rosło. Poza tym nasz bohater wykazuje się wybitną nieśmiałością, czy też napadami niemoty (a może i paniki? :confused3: ) kiedy zbiera się w sobie, żeby powiedzieć te dwa słowa: lubię cie. Ileż to minut patrzenia sobie w oczy (serio, całymi minutami na tle romantycznej muzyki się w siebie wpatrują :zalamka: ), ileż telefonów do przyjaciela

ileż podsłuchiwania, co na temat takich jak on mówią w lakornach.... Fah już nawet zbratała się z Kaning przekupując ją kosmetykami, żeby czegoś się dowiedzieć o życiu miłosnym Khuna

Zatkało chłopa, az w końcu musiał przyjechać drugi Cuduś, żeby pannę z bratankiem zabrać do chorego taty/dziadka. Jak ja bym go kopnęła w .... wiadomą część ciała, żeby ruszył do roboty :excited:
Przyjechali w trójkę (Fah, Khun, Tawan) i już na wstępie nadziali się na macoszkę :mrgreen: ale to już odkładam sobie na później.
Są jak rodzina

W bonusie: fryz i makijaż mężczyzny, który wyrusza kopać doły...

BeeMeR 

Wysłany: Sob 25 Cze, 2022 00:21   

Trzykrotka napisał/a:
fryz i makijaż mężczyzny, który wyrusza kopać doły
no pienkny ci on jest :mrgreen:

A rodzinka powinna być, trochę jak w awanturze o Basię :wink:

Trzykrotka 

Wysłany: Sob 25 Cze, 2022 09:23   

BeeMeR napisał/a:

A rodzinka powinna być, trochę jak w awanturze o Basię :wink:

O tak :serce2: Zresztą tam był taki wzruszający moment, kiedy Fah długo nie wracała do domu, mały Tawan przywitał ją płaczem i prośbą, żeby ona i Khun go nie zostawiali - skoro rodziców już nie ma. Oni są wręcz skazani na siebie.

BeeMeR 

Wysłany: Sob 25 Cze, 2022 17:54   

W drodze do Tarnowa obejrzałam próbę porwania chłopca w walizce tudzież proces przerabiania kawy - i to mi się podobało bardzo.
Udaję natomiast,że nie było incydentu z sikaniem, sen też mógł być ładniej wpisany, bez zapachów :roll:

BeeMeR 

Wysłany: Sob 25 Cze, 2022 20:19   

Wxdrodze powrotnej panna sadziła cebulę (me :shock: todą na odlew :shock: ) korzeniami do góry oraz był wielce dramowy i nierealny pożar :wink:

Trzykrotka 

Wysłany: Sob 25 Cze, 2022 22:34   

Oj, pożar to był w ogóle bajkowy :zalamka: Jarało się jak nie wiem ci, ale chatka z patyków nie spłonęła, pannie nawet włos się nie osmalił i worki z suchą kawą ocalały :czekam2: I w ogóle od tej chwili temat kawy praktycznie zniknął, co też jakoś mało realistycznie wypadło.
Jeszcze mała uwaga, że Fah ma buty wybitnie nie pasujące do okoliczności, takie sandałki na obcasach niezbyt się sprawdzają w lesie bez poszycia, na ziemi zasłanej suchymi liśćmi.

No to jesteśmy w Bangkoku, którego w ogóle nie oglądamy - tylko rezydencję ojca Fah, salę szptalną i kawiarnię Namchy. "Babcia" Wadee drze się niemiłosiernie, za co zostaje pokarana kolejnym sikaniem (co oni mają z tym sikaniem? :confused3: ) Tym razem Tawan nie pohamował pęcherza w jej samochodzie. Dziadek zachwycony, "wujek" Payu w wieku Tawana również całkiem zadowolony, że ma koleżkę, ah wchodzi w tryb pracy, czyli wysokie obroty, Khun idzie do pracy jako barista u Namchy, Fah cofa się w rozwoju i nie wie jak rozmawiać z mężczyzną, z którym mieszka teraz pod jednym dachem i ma okazji co niemiara żeby się z nim zbliżyć, więc przyjmuje durnowate rady od psiapsiółki, Drugi wyskakuje z deklaracją, objawia się była.... Niby dużo się dzieje, a jak ścisnąć, to w ręku zostaje tylko fakt, że dziadek zakochał się w wnuku i chce go przy sobie zatrzymać, a dorośli zakochani dalej nie wiedzą co z tym fantem zrobić. Dzięki temu rozwodnieniu akcji trochę odcinków podgoniłam i jestem prawie na bieżąco z emisją, I tak na nic poważniejszego nie porwę się przy tej temperaturze :paddotylu:

BeeMeR 

Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 09:49   

Tak, jest to letnie (nie budzi u mnie większych emocji) i rozwodnione. Sikanie od czapy i nie wiadomo po co, pierwszy raz spotykam się z takim tematem w lakornach.
Pan ma makijaż, który jako żywo przywodzi mi na myśl Heirs, tylko tam królowała fuksja :wink:
Jeden z cudusiów, co to niby zarywają do panny nr 2 ale trzymają się za ręce ma obrączkę :wink:
Wizualnie jest wciąż ładnie, ceremonia witania we wsi na przykład.
Już widziałam dwa razy podobne ceremonie (plus tańce plemienne), raz w górach na północy i raz na wyspie :mrgreen:

BeeMeR 

Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 14:42   

Jestem po wędrówkach górsko-leśnych i skakaniu do wodospadu. Kawa zniknęła, problem komarów również - pierwszej nocy ją pocięły a teraz nic :wink:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 16:46   

Spróbowałam obejrzeć 2 odcinek Alchemy, ale jednak nuda straszna. Pięknie zrobione, główna para dobrze zagrana, ale zionie nudą. Nic się zasadniczo nie dzieje, a na dodatek jacyś straszni idole się plączą po planie i mają za zadanie wyglądać. Może wrócę do Bloody Heart. Zaczęłam też wakacyjną głupotkę Jinxed at first i z lekką przewijką zamierzam oglądać. Motyw fantastyczny plus romansik. W sam raz na upały. I nie nudzę się.

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 18:23   

To mamy jak zwykle z siostrami Hong :lol: , bo mnie się Alchemy póki co wydaje bardzo obiecująca w drugim odcinku po z lekka bezsensownym pierwszym. Idole niestety zaniżają wartość, masz rację :roll: Podejrzewam że chodziło o garść pięknych twarzy - oraz oglądalność, co tu kryć. Ale główna para wiele wynagradza. A właśnie, weekend, powinny być kolejne dwa odcinki :banan:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 18:32   

Już są, możesz spokojnie oglądać. To ma mieć 20 odcinków :thud: A potem podobno może być jeszcze drugi sezon - 10 odcinków :lol: Jeden blond idol, drugi o twarzy dziecka - litości ;) Główny pan i przywódca magów bardzo fajni. Lubię tego starszego aktora, wolałabym jego postać na pierwszym planie - zastąpiłby z powodzeniem obu pięknisi ;) Podobają mi się stroje i wnętrza, ale to za mało. Jak ktoś ma ochotę, to na naszym Netflixie będzie od 23 lipca. A pierwszy odcinek był lepszy - fajne magiczne pojedynki i takie tam, zabójczyni wypadała dobrze. A teraz to takie ple ple i ładnie się uśmiechamy ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 20:51   

O nie, pierwszy byl z rodzaju takich, które budzą we mnie homerycki śmiech i toleruję je tylko w Władcy Pierścieni. Jak zobaczyłam gromadę magów na lodzie, efekty specjalne i latanki z mieczami, podbudowane mętnym ple ple o rodach, energii, magach i takich tam, to było :drama: :deprecha: Nie mogę, nie lubię, śmieszy mnie. Dalszy ciąg - wojowniczka w ciele niewidomej biduli - o tak, teraz rozmawiamy.
Wiadomo, dla każdego jego własna trucizna. Idoli pomijam, grunt, że pan Zima dobry.

Odcinek 18 MRFFA i beka na całego: Fah nawala model do sesji, więc za pomocą słodkich oczek ściąga Kawina i Khuna na plan zdjęciowy, rozbiera (najazd na logo producenta gatek), każe spryskać sztucznym potem i pozować... A z drugiej strony aparatu trzy piszczące babki. Chwila dla sponsora, fanserwice i przy okazji wreszcie coś się dzieje

A potem chciała jeszcze nakręcić video, kazała im markować pojedynek, niechcący wcina się miedzy nich i.....

Na koniec panowie kupują jej urodzinowe prezenty, jeden drogi, drugi tani: Khun zostaje słusznie skarcony za to, że znając Fah nadal uważa, że ona leci na pieniądze. I słusznie, czas się zbierać na odwagę, panie Khun!

BeeMeR 

Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 21:14   

U mnie uciekł gdy go pocałowała w policzek, to ci odważny amant :roll:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 21:24   

Ale przynajmniej cię śmieszy, a mnie wojowniczka w ciele biduli nudzi 😉 Latanie i walka na miecze była przynajmniej malownicza, a teraz nic się nie dzieje. Nie będę już jednak więcej o tym pisać, bo wywaliłam 3 odcinek w niebyt i mam spokój. Wolę bajki Star Wars np. Mandaloriana. Ogólnie jakiś kryminał bym chciała, porządną sensację. Insidera na razie nie oglądam, poczekam, aż się skończy. Zresztą nie przepadam za akcją osadzoną w więzieniu, bo jest zwykle męcząca.

BeeMeR 

Wysłany: Pon 27 Cze, 2022 08:14   

Dotarliśmy do Bangkoku, ale chyba nie mogę dalej z tym głównym - taka bezjajeczna mamałyga :confused3:
Trzykrotka, melduj dalej co i jak, ja chyba tylko zerknę na ostatnie dwa odcinki jak już będą :kwiatek:

Odpowiedz do tematu