PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie DRAMAtyzujmy w końcu to dopiero 20 raz
Autor Wiadomość
BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 11:30   

Cytat:
Nam Joo Hyuk has been accused of school bullying
przykre to, nawet jeśli to zupełnie nie mój aktor i nie będzie mi żal jeśli zniknie.
Aragonte, cieszę się bardzo że przyjemnie spędziłaś czas przy Venus, to lekka ale niegłupia w podejściu do zdrowia drama i chemia OTP jest piękna :serce:

Loana napisał/a:
Tomorrow pięknie się zakończyło
zapisuję w pamięci na zaś :kwiatek:

Zrobiłam drugie podejście do reinkarnacji i ducha-mścicielki (Yaya) w Klin Kasalong ale nie, to nie moja bajka. Za to jakoś mi wpadł w oczy bts z księżniczki, przypomniałam sobie jakie tam są przepiękne lokacje tajskie (ocean, wyspa, góry :love_shower: ) i zagraniczne (nawet już wiem, w których bawarskich zamkach kręcono :wink: ), jaka absurdalna i pretekstowa ale w gruncie rzeczy romantyczna fabuła :serduszkate: , uznałam więc, że dramę sobie zachowam i sama nie wiem kiedy pocięły mi się pierwsze trzy odcinki Crown Princess :angel:
W dalszym ciągu nie jestem fanką tytułowej postaci - przynajmniej do czasu, ale pal sześć :wink: Już nawet nie mówię, że tym razem widzę, w których scenach Yaya zastąpiona jest dublerką od postaci (przez producentkę filmu i też aktorkę, z którą widziałam dwa filmy wcześniej :wink: ) albo kaskaderką od konia w cwale bo to szczegóły techniczne :wink:
Tak, faza to zdecydowanie fajna sprawa :mrgreen: :zawstydzona2: :opala_sie:

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 11:50   

Aragonte napisał/a:

Też liczę na miłe doznania dramowe :cheerleader2: Niech no tylko tego nie zepsują :bejsbol:

Całe szczęście, że Małpa dostanie do partnerowania tak dobrą i ładną aktorkę. W Hwayugi już razem grali, choć nie parę, a utarczki Małpy z Zombie Girl wypadły cudnie (jak on jej luksusy pośmiertne wypominał :rotfl: ) - wierzę w ich romantyczno-komediową aurę i moc.

Aragonte napisał/a:
Zerknę sobie na Tomorrow, skoro skończyło się i jest dobre.

Tylko uprzedzam was, że poszczególne tematy są naprawdę przykre - i sama historia głównej pary i historie innych Żniwiarzy i poszczególne przypadki, z którymi się mierzą. Trzeba momentami mieć bardzo grubą skórę żeby wytrzymać. Ale też wszyscy źli dostają na co zasłużyli, może poza japońskimi żołnierzami z II wojny i chińskimi najeźdźcami z Qing. Ale oni juz pewnie i tak w piekle siedzą za to, co robili. A na naszą niegdysiejszą Doktorkę i super wystylizowanego Lee Soo Hyuka aż miło popatrzeć.

Aragonte 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 12:49   

BeeMeR napisał/a:
Aragonte, cieszę się bardzo że przyjemnie spędziłaś czas przy Venus, to lekka ale niegłupia w podejściu do zdrowia drama i chemia OTP jest piękna :serce:

No właśnie nastawiałam się na coś durnego i pełnego klisz, więc byłam przyjemnie zaskoczona, że to całkiem sympatyczne i z sensownym przesłaniem. Pewnie nawet będę wracać pod wyszywanie, bo do tego będzie w sam raz.
A OTP wspaniała :serduszkate:
I zgadzam się z Trzykrotką, że Henry był uroczy.

Nie wiem, co musiałabym zrobić w tym życiu, żeby w następnym być tak piękna jak Shin Min Ah :serduszkate:

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 13:31   

Tam jest trochę klisz i pleple, ale dobrze skomponowane i główni świetni razem :serce:
za to para druga jest kiepściutko poprowadzona, ta z Pięknisiem co to długo nie chce, a potem nagle bierze się do całowania, tak ni z gruszki ni z pietruszki :roll: szkoda, też mógł być sympatyczny wątek.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 13:42   

Cytat:
Może przełknę aktorów, bo pana nie znam (tzn był tylko we fragmencie dramy, którą oglądam, cameo miał, ale akurat je przewijałam :P ) i wizualnie wydaje się być taki średni, a pani wiadomo, średnio mi się kojarzy. Ale może będzie miała ciekawą rolę :)

Masz dziwne wymagania ;) Aktor i aktorka mają przede wszystkim grać, a wygląd przy okazji. Akurat tej dwójce w tym względzie też nic nie brakuje, tyle że pan ma męskie, a nie chłopięce rysy twarzy, u mnie to plus. Poza tym bardzo dobrze gra. Pani to jedna moich ulubionych aktorek, ma duże doświadczenie musicalowe. W związku z teatrami - Dołeczek wraca do teatru. Jaka szkoda, że po tej całej historii z zeszłego roku nie zobaczymy go pewnie w dramalandzie długo...

Co do tego młodego, to podobno oskarżenia są fałszywe:

https://www.soompi.com/ar...ng-legal-action

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 15:20   

Admete napisał/a:
Dołeczek wraca do teatru. Jaka szkoda, że po tej całej historii z zeszłego roku nie zobaczymy go pewnie w dramalandzie długo...

Z teatru wyszedl i do teatru wraca. Wielka szkoda, duża strata.

Admete napisał/a:
Co do tego młodego, to podobno oskarżenia są fałszywe:

Oby, z czysto ludzkich względów. Aktorsko ani mnie on ziębi, ani grzeje.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 15:31   

Mnie podobnie - takich jak on jest legion, ale jeśli to oskarżenia fałszywe, to niech zawalczy w sądzie.

Aragonte 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 16:43   

BeeMeR napisał/a:
za to para druga jest kiepściutko poprowadzona, ta z Pięknisiem co to długo nie chce, a potem nagle bierze się do całowania, tak ni z gruszki ni z pietruszki :roll: szkoda, też mógł być sympatyczny wątek.

W ogóle o nich zapomniałam, co o czymś świadczy :-P BTW dziewczynę znam z Chiefa Kima.

Aha, w dramach pod wyszywanie pleple nie jest wadą, mam kiedy wyszywać :-P

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Cze, 2022 18:35   

Aragonte napisał/a:
w dramach pod wyszywanie pleple nie jest wadą, mam kiedy wyszywać
Oczywiście, w dramach odpoczynkowych ważny jest wszak odpoczynek :mrgreen:

Admete napisał/a:
podobno oskarżenia są fałszywe
To dobrze.

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 08:54   

Obejrzałam połowę 1 odcinka Alchemy of Souls (potem kompowi się odwidziało i się wyłączył)
Uooooo!..... W życiu Warszawy nie zgadłabym na tym etapie, że to siostry Hong! :paddotylu: Raczej jakaś robiona z rozmachem chińska kostiumówka. Zamiana dusz. Stroje. Walki. Baśniowa kraina, magowie, wojownicy, latanki, świetne efekty specjalne - buzia mi się nie zamykała.
Trochę nie mogłam nadążyć za fabułą, nie lubię tak, kiedy poznaje się zasady gry nie z wydarzeń tylko z napisów po czołówce. Ale to się nadrobi.
Podobało mi się, choć nie tego oczekiwałam. Ale podobało mi się.

BeeMeR 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 09:20   

Cytat:
Ale podobało mi się.
to najważniejsze. Ja wczoraj zaczęłam My romance from far away - no, prawdopodobieństwa tu nie ma żadnego, i nie chodzi mi tylko o to, że człowiek lasu wydepilowany jest staranniej niż niejedna panna z miasta :wink: , początek jest imho w dużej mierze przegadany, ale jako wstęp musiał przedstawić postaci, odpoczynkowo całkiem spoko :mrgreen:
Z imion kojarzę, że Tawan to słońce (eye of the day), Athit/Arthit też (man of the sun).

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 09:36   

BeeMeR napisał/a:
że człowiek lasu wydepilowany jest staranniej niż niejedna panna z miasta :wink:

Oraz czyściutki jak spod igły i z ułożoną fryzurą :lol: Mnie za każdym razem też zadziwiało to, że bojąca się gekonów i robactwa panna mieszka bez strachu w trzcinowej chatce bez szyb i siedzi w niej przy zapalonym świetle. I mnóstwo takich innych cudów tam jest, ale to taki rodzaj serialu, w którym to jest wpisane w konwencję. Makijaż od rana, chodzenie po domu w butach na obcasach i z ciężką biżuterią, budzenie się z uczesanym włosem i w nie pomiętej piżamie - i tak dalej i tak dalej....

U sióstr Hong jest też potężna obsada. Widać, że stać je na większy budżet niż przy Hwayugi :szacuneczek:

BeeMeR 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 09:42   

Och, ja już widziałam barykadowanie drzwi bez zamka takiej chatki przed panem, podczas gdy okna były wielkie, bez szyb, na wysokości jego pasa :lol:
Makijaż sceniczny musi być, także w środku nocy i w szpitalu :wink:

Loana 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 11:25   

BeeMeR napisał/a:
Makijaż sceniczny musi być, także w środku nocy i w szpitalu

Z makijażem to ja mam trochę problem, bo mnie serio wnerwia, jak się laska budzi rano po alkoholowym zwiechu, fryzura ułożona, twarz idealna, nic nie rozmazane, ciuchy też świeże. I jeszcze jej z gęby nie jedzie, mimo, że nie umyła zębów wcześniej -_- no popracowali by nad tym bajkowym aspektem, niechby chociaż wyglądała trochę gorzej...

Aaaaaa! Jest previev do 10 odcinka Kiss Sixth Sense! JEST WSPANIAŁY! Motylki mam od samego oglądania kilku krótkich scen. Nooo, i na to czekałam :) Już się nie mogę jutra doczekać :)

BeeMeR 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 13:15   

Mnie w dramach odpoczynkowych brak realizmu nie przeszkadza :wink:
Byleby emocje były jak trzeba, albo przynajmniej miało wartość rozrywkową :mrgreen:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 13:31   

A propos dram odpoczynkowych, to wyskoczyła mi wczoraj reklama nowej dramy z In Gukiem, Cafe Minamdang.
https://asianwiki.com/Cafe_Minamdang
Z ostrożnym optymizmem powiem, że nieźle to wyglądało. In Gukowi towarzyszy nasza Sam Jang, a drugi plan też jest niezły. Będzie między innymi dawno nie widziany Cordon z Duszki :cheerleader2:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 14:15   

Też chętnie obejrzę.

Loana 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 14:15   

Trzykrotka napisał/a:
A propos dram odpoczynkowych, to wyskoczyła mi wczoraj reklama nowej dramy z In Gukiem, Cafe Minamdang.
https://asianwiki.com/Cafe_Minamdang
Z ostrożnym optymizmem powiem, że nieźle to wyglądało. In Gukowi towarzyszy nasza Sam Jang, a drugi plan też jest niezły. Będzie między innymi dawno nie widziany Cordon z Duszki :cheerleader2:

o, idę zobaczyć trailer. Widziałam, że mi proponował jutub do obejrzenia, ale spojrzałam na fotkę, siedział na niej troszku większy InGuk, to się nie skusiłam...

A dobra, w trailerze wygląda lepiej niż na tej fotce :P I jest Cordon, chociaż przyznam, że prawie nie poznałam :P No ciekawie to wygląda :)

Obejrzałam juz ponad 10 razy previev do 10 odcinka KSS... raju, serio nie mogę się go doczekać.

BeeMeR 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 14:55   

Z głupotek:
- Aniu, czemu te dinozaury skaczą jedne na drugie?
- Panowie noszą panie na plecach, jak w twoich dramach :angeldevil:
No, i niech mi ktoś powie, że dramy nie uczą :lol:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 19:26   

O niech mnie, faktycznie noszą! :paddotylu: Anusia jest niesamowita, co za pomysł miała! :excited:

BeeMeR 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 21:08   

Wpływ dram na dinozaury, kto by pomyślał ;)

Jestem po drugim odcinku "wiejskiej" dramy, drugi podobał mi się bardziej. To głupotka, ale rozrywkowa, niczego więcej nie oczekuję ;)
Podobają mi się panie - główna jest spoko, choć początkowo wprowadzona dość komiksowo, druga się ślicznie fangirlowała na widok prysznicującego się pana :mrgreen:
Siku którym ją obficie skropiono wyglądało jakby sikało ze trzech chłopców, a nie jeden mały, ale co się będę czepiać ;)
Co do panów jestem mniej zadowolona, główny jest w dużej mierze dekoracyjny, ale na tym się kończą jego zalety, posiada jedna minę i imho nie bardzo umie grać... Nie ma na razie żądnego wyraźnego Drugiego, jest tylko kolega od kawy, całkiem spoko.

Aragonte 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 21:23   

Anusine dinozaury :rotfl:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 21 Cze, 2022 22:05   

Dinozaury rządzą, podobnie jak kiedyś Adasiowa zakochanka - pamiętacie zakochankę? :serce2:
U mnie panna Fah z dna piekła potępienia przez całą wieś znalazła się w niebie powszechnej akceptacji. Kochają ją, karmią i chwalą, odorawiają ceremonię błogosławieństwa, a ona ślicznie wygląda w tradycyjnym stroju. Uczy się wiejskich tańców, a na koniec oczywiście zapada w stan nieważkości, bo przecież cudawianki być muszą. Przyjemnie się bardzo ogląda, Druga jest zabawna, a narastanie uczucia ładnie wygrywają oboje.
Acha, przy nauce tanców strasznie śmiechłam, bo niechcący można było podziwiać idealny manicure pana - paluszki wypielęgnowane, paznokcie wypolerowane :rotfl: jak na gościa ze wsi przystało. Mnie on się całkiem widzi - emanuje spokojem, jest duży jak góra i na swój spokojny sposób atrakcyjny. Wielkich emocji nie zagra, ale mogło być gorzej.

BeeMeR 

Wysłany: Sro 22 Cze, 2022 08:44   

Zakochanka była urocza :serce: , pamiętam też inne cuda typu
Spoiler:
"kupa o szybkim napędzie" :lol:

Mnie on też nie wadzi, patrzy się bez przykrości, na letni romans się nadaje :mrgreen:

BeeMeR 

Wysłany: Sro 22 Cze, 2022 11:17   

Gekon był wyjątkowo sztuczny i nieruchawy, pani jednak odpowiednio wystrachana :mrgreen:
Pchanie auta już było, Khun się nawet zaczął uśmiechać :wink:
Oj, makijażu to on sobie nie żałuje również, te usteczka malowane :lol:
Uczta też była :lol:
Tylko przyznaję, łapanie świni mnie nie zachwyciło :roll:
No i tych dwóch co to mówią łamaną angielszczyzna przewijam :roll:

Odpowiedz do tematu