PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosna, lato, jesień zima i...znów wiosna - życie w dramach
Autor Wiadomość
BeeMeR 

Wysłany: Wto 15 Wrz, 2020 23:16   

A jaki to tytuł bo coś wypadłam z obiegu?
oglądam 1 odcinek Koszmita, wczoraj odpadłam po bogato ilustrowanym pawiu :confused3: dziś kontynuuję.

Aragonte 

Wysłany: Wto 15 Wrz, 2020 23:51   

BeeMeR napisał/a:
A jaki to tytuł bo coś wypadłam z obiegu?

Oglądam Mystic Pop Up Bar, w sumie powoli kończę :-D

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 11:56   

Fakt, na koniec Mysic Pop Up Bar pan Brewka ma jeszcze kolejną rolę i odgrywa ją pięknie :serduszkate:

Sprawdziłam aż tego pawia w It's OK - już pamiętam, był, a towarzyszyły mu kolorowe animacje. Animacje są tylko w 1-2 odcinkach i aż szkoda, że potem nie było na nie czasu. To zaliczyłaś absolutne must be, czyli ujęcie gołego Koszmita powojskowego; oczywiście pod pozorem pokazania licznych blizn na ciele Kang Tae :wink: I pierwszą z powalających kreacji Moon Yeong.

Dotarłyśmy w Generale do konkubin i szarpania się za koafiury :roll: Jakkolwiek to i tak lepsze niż zwyczajowe knucie za plecami. Nie ma to jak podrapanie cesarza... Gosia zapewnia, że nie potrwa to długo i że potem akcja przeniesie się do Xia i będziemy mieć znów tego młodego generała z bródką i jego piękne tatuaże.

Aragonte 

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 12:16   

Mystic Pop Up Bar dokończony w nocy - zadowolona jestem bardzo z seansu :serce: I może sobie powtórzę dramę, a przynajmniej pojedyncze odcinki.
Pan Brewka mnie zachwycił :serce2: ale ogółem obsada była bardzo dobra.

Co do wytatuowanego generała z Xia - zwróciłaś uwagę na to, co mówił o swoim kraju? Tj o tym, że kobiety są tam równe mężczyznom, inaczej niż w Song? No ciekawe, czy to jest zgodne z prawdą :-P

zooshe 

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 13:12   

Hej na którym odcinku jest teraz secret forest, skończyło się już, czy jeszcze jest emitowane?
Chyba najwyższa pora się za to w końcu zabrać. :mysle:

Aragonte 

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 14:53   

Zooshe, wyemitowano na razie 10 odcinków.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 15:09   

BeeMeR napisał/a:
oglądam 1 odcinek Koszmita, wczoraj odpadłam po bogato ilustrowanym pawiu

Pierwsze dwa odcinki nie podobały mi się za bardzo, Trzykrotka świadkiem ;)

zooshe 

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 16:58   

Aragonte napisał/a:
Zooshe, wyemitowano na razie 10 odcinków.

To wiem co będę robić wieczorem. :mrgreen:

Niestety za wiele nie pamiętam co było w pierwszym sezonie. Mam nadzieję że to nie przeszkadza. :mysle:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 19:20   

Nie musisz pamiętać. Poza tym ten sezon jest inny, bardziej realistyczny. A ja pod dwóch kolejnych odcinkach Do you like Bhrams? - wkurzam się na niektórych bohaterów, ale jakoś dobrze mi się to ogląda. Postacie są dość skomplikowane, relacje między nimi także. Pewnie będę po drodze coś tam przewijać, ale ogólnie głowni mi się nadal podobają. Lubię tych aktorów.

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 19:59   

Ja z kolei Bogusiem jadę. Strasznie powolna jest ta drama, ale wciągnęłam się z wielką ochotą - widac mam czas na coś co się nieco snuje. Przy Brahmsie jakoś nie mogłam złapać melodii, ale widzę, że drama bardzo się ludziom podoba :oklaski:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 20:20   

Myślę, że obu nam pomaga sympatia dla aktorów czy aktorek ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020 21:47   

To prawda :kwiatek: Obie dramy zresztą mają ten sam niezbyt żwawy rytm, w tym są do siebie podobne. Problemy też podobne: kim być, czy podążać za marzeniami czy zdrowym rozsądkiem, wybrać bezpieczną, czy wyboistą drogę. Tutaj muzyka, tam świat rozrywki i mody. Tylko w twojej dramie więcej jest komplikacji uczuciowych.
W dzisiejszym odcinku Boguś w końcu wybrał wbrew racjonalnemu ojcu i starszemu bratu. Wziął sobie agentkę i zagrał w filmie, małą rólkę na początek. Rola niewielka, ale dała mu wejście do branży, a reżyser, pod wrażeniem jego charyzmy, zgodził się na różne drobne zmiany w poprowadzeniu sceny.
W dramie jest też sympatyczna rola dziadka Bogusia, który - tak jak wnuk - uważany jest za rodzinnego outsidera. Gra go niegdysiejszy ojciec Gu Ae Jeong z TGL. Bardzo jest fajny.

Generała zmęczyłyśmy jeden odcinek. Generała i Księciunia prawie w nim nie było, a nadal wałkuje się temat konkubin - tych należących do haremu obecnego Cesarza i tych, które były kobietami jego ojca. Dostojeństwo i wymyślne koafiury z toną błyskotek - przetrzymany :roll:

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2020 08:34   

Admete napisał/a:

Pierwsze dwa odcinki nie podobały mi się za bardzo, Trzykrotka świadkiem ;)

Prawda, jam świadkiem, że myślałam, że sama będę oglądać, a tymczasem było wespół w zespół.
Ton dramy zaczyna się zmieniać na mniej ponury i smutny od powrotu braci do rodzinnej miejscowości. Pawi już więcej nie będzie w każdym razie, będą motyle i masa ciekawych przypadków medycznych. I wyboista droga trójki życiowych połamanców ku sobie i ku uzdrowieniu.
Ha, dobrze pamiętałam, że chłopak, który gra przyjaciela braci Jae Soo i dziewczyna, która grała JJu Ri, pielęgniarkę zakochaną w Kang Tae, spotkali sie juz wcześniej w Romance is a Bonus Book. Oboje grali stażystów przyjętych do pracy razem z Dani i kończących jako para w życiu.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2020 16:42   

Trzykrotka napisał/a:
Tylko w twojej dramie więcej jest komplikacji uczuciowych.

Trochę za dużo. Jest panna,która odrzuca oświadczyny wieloletniego chłopaka, bo nagle stwierdziła, że miłość jej życia to przyjaciel. A tego przyjaciela przez lata dręczyła, bo świetnie wiedziała, że tenże się w niej kocha. Tymczasem przyjaciel stwierdził, że dość się nawzdychał bez wzajemności ;) Spłycam trochę, ale faktycznie jest to irytujące. Natomiast przyjaźń-miłość głównych bardzo mi się podoba. Tak samo ich dążenia i marzenia. Ona nie ma wielkiego talentu, ale kocha grać, on ten talent posiada, ale nigdy nie marzył o konkursach i rywalizacji koniecznej w tym środowisku.

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2020 22:45   

Ech no właśnie... Czegoś w tym stylu się spodziewałam kiedy zobaczyłam scenę powitania na lotnisku i poczułam się zmęczona na samą myśl.
To samo w When I Was... Jeszcze nie oglądałam, ale juz wiem, że Jin powrócił - na wózku inwalidzkim. Hwan i Ye Ji w emocjach i melo pełną gębą... Nie wiem, czy mi się chce.

W Generale perturbacje z konkubinami zakończyły się w okolicach 25 odcinka :kwiatek: Teraz cesarz chce reform i odciążenia skarbu państwa i zarządził, że panicze z rodziny królewskiej w wieku od 15 do 25 lat mają jak inni zdawać egzamin państwowy. Tylko ci, którzy go zaliczą, będą nadal utrzymywani z państwowej kiesy. Blady strach i korepetycje oraz próby kupienia pytań. Yujin też się szykuje, a Ye Zheng towarzyszy mu ćwicząc kaligrafię :lol:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020 06:38   

Na szczęście w Bhrams to nie jest jakoś bardzo melo. Trochę tak jak One spring night.

zooshe 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020 14:48   

Ja wczoraj zaczęłam SF2, za bardzo nie rozumiem jeszcze nic ze śledztwa ale bardzo mi się podoba klimat tej dramy taki niespieszny ale przy tym wciągający. Mam wrażenie że trzeba się maksymalnie skupić aby nadążyć za bohaterami.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020 15:10   

Zdecydowanie trzeba się skupić. Szkoda, że nie ma jeszcze na polskim Netflixie, bo polskie napisy by pomogły.
Nie ma w tym tygodniu odcinków Missing - the other side - buuuu

zooshe 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020 18:12   

Admete napisał/a:
Zdecydowanie trzeba się skupić. Szkoda, że nie ma jeszcze na polskim Netflixie, bo polskie napisy by pomogły.

Jak już będzie na Netflixie powtórzę sobie z polskimi. Dla płodozmianu zapuściłam sobie Figth for my way i bawię się przednio.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020 19:53   

Fight for my way jest bardzo sympatyczne. A SF 2 będzie na Netflixie 11 października. Wykupie wtedy znów dostęp.

BeeMeR 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020 20:32   

W 2 odcinku Koszmita nagle mi napisy znikły :shock:
oby na chwilę :trzyma_kciuki: A nie, chyba się potem rozjeżdżają, ech.

Na razie ogląda mi się powoli, ale oboje główni są piękni do niemożności ;)
Brat i przyjaciel mi się podobają. Drama już dała kilka zagadek - będę oglądać dalej jak sobie znajdę nową wersję ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020 23:30   

Slusznie ci się podobają, bo to kapitalne postaci :serce:
Z napisami do Koszmita jest utrapienie bo wersji czasowych było co niemiara (z czołówką, bez czołówki, z reklamami, z przerwami, bez przerw :roll: Pewnie wrzuciłam nie ten plik co trzeba. Jeśli Admete jeszcze ma dramę, to trzeba się do niej uśmiechnąć, bo ma wersję dwa w jednym :kwiatek:
Olaboga, ile w When I Was The Prettiest było płaczu i cudownych zbiegów okoliczności! :frustracja: Melo to jest co się zowie. A ile nielogiczności w postępowaniu bohaterów, ile noble idiocy! Fakt, ten scenariusz mógł powstać 15 lat temu, aż krzyczy oldskulem. Ji Soo mnie przy tej dramie trzyma. Mocno trzyma dobry jest :serduszkate:

Aragonte 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020 23:59   

Admete napisał/a:
Fight for my way jest bardzo sympatyczne.

Bardzo miło to się oglądało.

BeeMeR 

Wysłany: Wczoraj 8:09   

Jacteż lubiłam FMW - takie pozytywne było.
Skończyłam drugiego Koszmita na dobranoc- wystarczyło wyszperać inne napisy :wink:
Jacy oni tam ładni :serce:
Panna popaprana, ale aktorka świetnie wypada jako lodowa księżniczka i świetnie jest to filmowane (np. Scena upadku ze schodów)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wczoraj 9:42   

Panna stopniowo zyska ludzkie oblicze, a zagrana jest doskonale.

Odpowiedz do tematu