PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosna, lato, jesień zima i...znów wiosna - życie w dramach
Autor Wiadomość
BeeMeR 

Wysłany: Sob 09 Sty, 2021 23:13   

Zostały mi dwa ostatnie odcinki Mystic bar - ale to już nie dziś.
Fajnie jest to wszystko splecione - przeszłe i obecne wcielenia/ciała, postaci poboczne, Śmierć i Śmiertek syn, Ochroniarka, Młody. Brewka mi dziś w garniturze wystąpił :serce: i do piekła się wybiera, kolejny chętny :bejsbol: Szkoda, że on nie ma więcej interesującyh dram na koncie :mysle: A może ma tylko są przede mną :mysle:

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 10 Sty, 2021 00:09   

Brewka chyba nawet sporo grywa, tylko niekoniecznie w dramach, które oglądamy. I to grywa często czarne charaktery, trochę wbrew przystojnej w łagodny sposób twarzy. Tutaj jest idealnie dobrany :oklaski:

Mr Queen i feniks konkubiny - taki bardziej jak gołąbek pokoju :lol:

Aragonte 
snowoman

Wysłany: Nie 10 Sty, 2021 00:11   

Brewka w tej roli był do zakochania się :serduszkate: Niestety, poza tym chyba miał głównie drugoplanowe, mam wrażenie.

Korzystam z Netflixa - przypomniałam sobie na razie pewnego Króla Małp :mrgreen: Tylko jeden odcinek na razie. Ale to było fajne na początku, mimo niedoróbek :serce2:
Answer Me 1988 (powrzucałam różności na swoją listę, znane i nieznane) nie ma polskich napisów, jak widzę.

Podmiot nie zgadza się z orzeczeniem. :bejsbol:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 10 Sty, 2021 09:57   

Cytat:
Jeszcze dla Admete wieść: pan z Find Me In Your Memory też ma nową dramę
https://www.dramabeans.co...-new-tvn-drama/
Ja też z chęcią znów go obejrzę.

Mignęło mi gdzieś - sparowali go dobrze z panną Oh. Może da się obejrzeć.

BeeMeR 

Wysłany: Nie 10 Sty, 2021 10:15   

W What's up doszło do kissu - w koncu jak się rzuca pannę, bo się woli iść do więzienia niż ją przeprosić, że ojciec-duch zginął z jego powodu (on go trącił motorem, jadąc bez prawa jazdy, a ciężarówka potrąciła leżącego na śmierć) to się ją całuje a do widzenia - a tfurcy w środku tego kissu wrzucili minutową reklamę :zalamka:

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 10 Sty, 2021 16:21   

Matko kochana, mam nadzieję, że już niewiele tego cuda ci zostało BeeMer :kwiatek: :party:

BeeMeR 

Wysłany: Nie 10 Sty, 2021 18:02   

Dwa odcinki z hakiem - pod obieranie ziemniaków spoko, muszę zobaczyć występ finalny moich pierwszaków, i z jak wielkim hukiem rozpadnie się drużyna pani dyrektor. No i czy nauczyciel umrze - ponoć ma raka 4 stopnia. Nie wiadomo czego ale nieoperowalny. Bo że główny nie pójdzie do więzienia tylko uda się policjantowi wynegocjować od kaczuszki dla niego ugodę to nie wątpię - w końcu to nie on zabił tatusia ;)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 10 Sty, 2021 19:30   

U mnie był 12 odcinek The Uncanny Counter - ostatnie odcinki zrobiły się naprawdę poważne i pełne emocji.

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 10 Sty, 2021 23:39   

A mnie nadspodziewanie dobrze idzie z Mr Queen. Dziewczyna ustabilizowała środki aktorskie i jest teraz fajna, piękny głos pana Jun Hyuka leci z offu, a dowcipy trafiają się przednie.

Edit:
Królowa zmieniła szpilkę z figlarnego feniksa na coś pancernego. Może dlatego. że wymachiwali tamtą szpilą z królem w kierunku gardeł (skacząc sobie do nich - jakże oni sie lubią :roll: _
I mamy przegląd mody szpilkowej - królowa, królowa - babcia i konkubina. Brakuje królowej wdowy

BeeMeR 

Wysłany: Wto 12 Sty, 2021 10:19   

Skończyłam Mystic Pop-up bar - cośtam było niespójnego w tym finałowym odcinku ale nie ma się co czepiać - źle nie było i skończyło się w gruncie rzeczy tak jak trzeba - zadowolonam. Jak to dobrze obejrzeć dramę, która właściwie nie ma dłużyzn i nietrafionej obsady :oklaski:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 12 Sty, 2021 10:40   

Bardzo dobrze się taką dramę ogląda. Czekam aż się coś nowego zacznie.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 12 Sty, 2021 17:15   

Jestem zainteresowana tym serialem - reżyseruje pan od The Guest, a wcześniej Black i Pied Piper -

https://www.youtube.com/w...ature=emb_title

L.U.C.A - The Beginning.

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 09:56   

Bieganiki strzelanki :mysle: ale obsada ciekawa.
Drama z Awaken już się skończyła? Widziałam Mangoonga z nagrodą. Dostał za dramę baseballową :oklaski:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 11:50   

Jeszcze się nie skończyła, ale porzuciłam, bo scenariusz mocno kulawy. Ta drama o basebollu była dobra, choć oglądałam tylko fragmenty - sport mnie nie za bardzo interesuje, a ten zwłaszcza nie, bo nic z niego nie rozumiem.
Strzelanki fajne są, jeśli dobrze zrobione ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 15:01   

No fakt :kwiatek:
Ja ciągnę Mr Queen i powiem, że drama naprawdę nie jest zła. Ale chyba nie jest też aż tak dobra, żeby chciało mi się wychodzić poza 6 odcinek - chyba już wszystko wiem, więcej nie muszę. Czekałam na Run On na Netflixie - jak się nie doczekam, do się złamię.

BeeMeR 

Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 19:04   

Skończyłam What's up - od początku coś z tą dramą jest nie tak a pod koniec robi się niezłe kuriozum :lol: ostatnie odcinki opowiadają już nie o młodych ludziach w szkole pragnących zrobić przedstawienie żeby zaistnieć, stworzyć coś, udowodnić samym sobie, że potrafią tylko o umierającym na raka nauczycielu dla którego studenci robią przedstawienie a ponieważ nauczyciel nie był uprzejmy dożyć terminu konkursu - wystawiają numer na pogrzebie i rozkręcając imprezę:
https://www.youtube.com/watch?v=wb2MKRRsC9c

a wcześniej śpiewają dla niego What's up - na perkusji pani dyrektor ;)
https://www.youtube.com/watch?v=H9k8fQBTHcQ

Finał jest jak drama chaotyczny, źle zmontowany, nie wykańcza niektórych wątków, szkoda. Mogło być lepiej.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 19:28   

Dzielna byłaś :) Trzykrotko Run On na pewno będzie potem na polskim Netflixie.

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 19:42   

Będzie, jest już zapowiedź i wolę poczekać, obejrzeć po polsku i na dużym ekranie. A w międzyczasie obejrzę coś innego.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 19:44   

Sprawdziłam - 10 luty, to już niedługo.

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 13 Sty, 2021 20:15   

Miesiąc :mysle:
No nic, na razie wróciłam do AM1988 i tłumaczę dalej, oglądając jednocześnie. I mam co czytać.

BeeMeR 

Wysłany: Czw 14 Sty, 2021 17:28   

A ja potrzebowałam czegoś głupiutkiego pod obróbkę zdjęć - Easy Fortune Happy Life to tajwańska drama o fabule prostej jak budowa cepa - czyli idealna dla mnie na teraz ;)
Poziom jest cartlandowy - młodziutka i niewinna panienka o wszechstronnej wiedzy z zakresu medycyny naturalnej kontra zblazowany panicz z zepsutej rodziny bogaczy będą musieli wziąć ślub bo tak dziadek zadecydował (panna jest wnuczką jego dawnej znajomej, dziewczyny której obiecał, że wróci i nie wrócił - taki wyrzut sumienia po latach), inaczej nie odziedziczy fortuny - oczywiście, jeśli panicz nie zechce to jest drugi wnuk też chętny a dziedzic może być tylko jeden, panicz ma dziewczynę, wokół panny już kręci się drugi - co może pójść nie tak? ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 15 Sty, 2021 00:18   

Pięknie się zapowiada dla miłośniczek gp! :mrgreen: Mnie chyba też jakieś przydałoby się teraz. Usiłowałam obejrzeć Secret Forest 2. Muszę seans powtórzyć, bo pouciekało mi strasznie dużo, właściwie złapałam tylko ogólny zarys. W ogóle nie mogłam skupić myśli. Ale potencjał widzę, tylko muszę być bardziej przytomna podczas oglądania :frustracja:

BeeMeR 

Wysłany: Pią 15 Sty, 2021 07:08   

Oj, tak, zdecydowanie gp przy którym nie trzeba wiele myśleć :mrgreen:
Pan początkowo jest chamem wychowywanym przez wilki, więc niedługo po poznaniu miła i dobra panna prowadzi go specjalnie w bagno, niestety wkrótce sama w nie wpada i tak mogą przeżyć niezapomniane kilka godzin nie mogąc się ruszyć by się nie pogrążyć bardziej. Pan jej nawet w pewnym momencie kradnie buziaka - nie z afektu ale żeby wreszcie przestałą gadać. :wink:

Potem też już były cudawianki - pożar domu rodzinnego panny i trzeba ją było trzymać by nie wbiegła w ogień,

Było wielkie, urocze kopanie dołu żeby zakopać zwłoki panny, jej braciszka i Drugiego, który - nawiasem - też jest bandziorem, ale takim dobrym ;) No i panicz musiał pannę ratować choć wcześniej sam ją kazał usunąć (taki drobiazg, jak zlecenie morderstwa się nie liczy jeśli chodzi o prawdziwą miłość, nieprawdaż - ale ja nawet nie próbuję psychologizować gp)

Teraz już się panicz cywilizuje, w dekolt pannie zerka ale czasem jeszcze ma zagrywki poniżej pasa - np. jak się najedli czekoladek z prądem i panna zasnęła mu na łóżku to ją przebrał i potem udawał że była bardzo agresywna ;)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 16 Sty, 2021 12:40   

Kolejny lutowy serial, który wydaje mi się interesujący:

https://forums.soompi.com/topic/454759-upcoming-drama-2021-monsterbeyond-evil-%EA%B4%B4%EB%AC%BC-yeo-jin-goo-shin-ha-kyun-premieres-in-february-2021/

https://www.youtube.com/w...ature=emb_title

W Run on wątek głównej pary rozwija się powoli, ale podoba mi się, rozumiem, dlaczego są sobą wzajemnie zainteresowani. Natomiast druga para, to dla mnie przypadek niezrozumiały. Nie mają podstaw do tego, żeby się w sobie zakochać. Ale innym się podoba.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 16 Sty, 2021 21:09   

Nowy serial Ji Sunga:

https://forums.soompi.com/topic/460007-upcoming-drama-2021-devil-judge-%EC%95%85%EB%A7%88%ED%8C%90%EC%82%AC-ji-sung-jin-young-gyu-young-min-jung/

Odpowiedz do tematu