PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosna, lato, jesień zima i...znów wiosna - życie w dramach
Autor Wiadomość
BeeMeR 

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 08:16   

Zawsze możesz obejrzeć wybiórczo :kwiatek:

Ja się wczoraj uchachałam przy LSS, ceo chciał się zabawić w prezentowanie światu (i byłej) Kopciuszka i taki był okrutnie z siebie zadowolony, a tu Kopciuszek nie bardzo chciał współpracować :lol: No ale przynajmniej JJS podniósł grzywkę ;)

Najstarsza siostra, która wstydzi się przyznać rodzinie że się ze swoim bogatym mężem rozwiodła poznała piekarza

A średnia pojechała po bandzie ;) No ale ja jej się nie dziwię bo pan interesujący ;)

Dobrze się to ogląda, jeszcze mnie ilość odcinków nie przeraża tylko cieszy, cudnie się patrzy na postać JJS jak wyłazi ze skóry żeby zainteresować sobą dziewczynę i sam chyba sam jeszcze nie wie dlaczego choć wszyscy dokoła (prócz zainetersowanej) to widzą :lol:
Tyle razy to już widziałam i bawi mnie kolejny raz :mrgreen:

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 08:41   

Uch, nie lubię wybiórczego oglądania :?
Może na razie odoglądam abonament z Netflixa, tylko jeszcze Liska dokończę. Nie chce mi się inwestować w kolejną dramę na równi pochyłej.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 08:48   

W Start up jest podobno przeciągnięty do granic możliwości trójkąt głównych.

BeeMeR 

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 08:59   

Szkoda, marnują potencjał aktorski. Lepiej by Dołeczek miał własny wątek.
Nawiasem, przypomniało mi się, że jeszcze Chang Ji Wok doskonale się potykał o własne nogi jako alter ego Healera, obejrzałabym i jego dramę. Próbował ktoś Melting me softly czy to oglądalne?

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 11:02   

BeeMeR napisał/a:
Próbował ktoś Melting me softly czy to oglądalne?

Apage! To samo zUo, nawet nie tykaj. Próbowałam, może z pół odcinka. Recenzje były miażdżące.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 11:05   

BeeMeR napisał/a:
Szkoda, marnują potencjał aktorski. Lepiej by Dołeczek miał własny wątek.

Zdecydowanie marnują.

BeeMeR 

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 11:37   

Trzykrotka napisał/a:
Apage! To samo zUo, nawet nie tykaj. Próbowałam, może z pół odcinka. Recenzje były miażdżące.
ok, zapamiętam :mrgreen:

Zresztą na razie bawi mnie i tak co innego - JJS wysłał IU na dietę i do siłowni - i pilnuje jak kot myszy :lol:

Aragonte 
snowoman

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 16:27   

BeeMeR napisał/a:
Tyle razy to już widziałam i bawi mnie kolejny raz :mrgreen:

Aż żałuję, że tę dramę wywaliłam, bo podejrzałabym sobie fragmenty :mrgreen:

Podmiot nie zgadza się z orzeczeniem. :bejsbol:

BeeMeR 

Wysłany: Pią 04 Gru, 2020 16:43   

Urocza jest ta drama, przynajmniej fragmenty :lol:
Ceo już przegonił pannę tj. Siebie na Trzy Korony a potem zjawił się u niej w domu z "propozycją biznesową" - tam wszystkie kobiety kłamią sobie w żywe oczy aż furczy -ten jeden chciał prawdę powiedzieć to mu usta zamykają :rotfl:
Oj, takiej właśnie dramy było mi trzeba na koniec parszywego roku :mrgreen:

BeeMeR 

Wysłany: Sob 05 Gru, 2020 10:26   

Pewnie, że dołącz, choćby wybiórczo :kwiatek:
Zawsze to weselej fazować się razem :mrgreen:
Pewien wielce zajęty ceo ma czas uganiać się za swoją podopieczną :lol:
Wiadomo, to obowiązek jest, li i jedynie :lol:

Niech no zgadnę, kto się wprowadzi do magazynu pań :lol:
choć przyznaję, że wątek piekarza najmniej mnie kręci ze wszystkich siostrzanych :P

BeeMeR 

Wysłany: Sob 05 Gru, 2020 13:27   

LSS,miała już utarczkę/ciąganie za włosy z siostrunią ceo, ten zaś został sprany miotłą przez babcię panny, bo powiedział, że nie zamierza się z panną żenić :lol:
Na rodzinę zawsze można liczyć, że obciachu narobi, choćby niechcący :wink:
Wołowinę na twarzy też już przerabiałam :wink:

Aragonte 
snowoman

Wysłany: Sob 05 Gru, 2020 14:03   

O rany, nie pamiętam prawie nic z tego, co wyliczasz :lol:
A jak Ci się podoba JJS w tej roli? :wink:

BeeMeR 

Wysłany: Sob 05 Gru, 2020 19:55   

Nie pamiętasz?

A klub samotnych serc na który ceo zabrał pannę "żeby umiała lepiej grać" i sam się tam wywnętrzał pamiętasz?

JJS bardzo mi się podoba, jak zwykle zresztą. Nie każdy by tak dobrze wypadł w tej roli, bo łatwo byłoby przegiąć i zrobić z gościa koncertowego dupka, jakich w dramalandzie niemało. To dość typowy pewny siebie bogaty młody mężczyzna, trochę arogancki, trochę ze skrywanym drugim dnem, ale te oczy spaniela robią swoje ;) No i jakaś taka niepewność, wyłażąca tu i ówdzie spod pewnych siebie, przemądrzałych tez - JJS pięknie to potrafi wygrać, pięknie patrzeć na kobietę. Ta drama nie jest w najmniejszym stopniu odkrywcza, ale bardzo przyjemnie się ją ogląda, jestem gotowa oglądać przez kolejne odcinki jak ceo goni króliczka ;)
a lekarz oswaja swoją środkową siostrę - już mu się nawet udało zaprosić ją do kina. ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Sob 05 Gru, 2020 22:23   

Lisek skończył się wielkim "żyli dlugo i szczęśliwie," choć po drodze parę osób umarło. Ale jak to w takich dramach (supernaturalnych) - od czego jest reinkarnacja. Muszę przyznać, że końcowa walka imugi i Yeona była dobrze pomyślana. A potem szczęście małżeńskie Weterynarza - Lisa i pani Lisicy rosyjskiej - cudo :mrgreen: No i Yeon, ciągnięty do dentysty za ucho.... Dobrze się skończyło, nie narzekam, całość mamy na Wschodzie. Początek naprawdę warto zobaczyć, dla folkloru, magii i obyczaju.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 06 Gru, 2020 07:55   

Nie widziałam jeszcze. Jakoś mnie nie ciągnie. Ale zobaczę fragmenty. Teraz mam The Uncanny Counter ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 06 Gru, 2020 09:17   

A ja sobie na Netflixie obejrzałam odcinek dramy o oszustach i zemscie, czyli powojskową rzecz KGP. Co za ulga móc tego typu rzeczy zobaczyć po polsku. Na razie KGP jeszcze się nue pokazał, mieliśmy wstępną historię głównej bohaterki, oszustki z rodziny oszustów, coś jak Siwon w MFC. Gra ją - naprawdę nieźle - dziewczyna z Girls Generation. Nie chciałoby mi się męczyć z angielszczyzną przy tych wszystkich przekrętach, ale z napisami było nieźle. Koleżanka właśnie ogląda i zachwala.
Nie wiem czy pociągnę oglądanie, ale muszę doczekać KGP.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 06 Gru, 2020 12:36   

A jaka to drama?

EDIT: Gdyby ktoś chciał Uncanny Counter, to wie, gdzie szukać ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 06 Gru, 2020 17:48   

Private Lives
https://asianwiki.com/Private_Lives
Nie wiem czy sobie nie powtórzę Hwayugi w wersji netflixowej. I tak miałam na to ochotę.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 06 Gru, 2020 19:01   

Próbowałam, ale tamta dziewczyna jest dość okropna. No i chyba nie przepadam za motywem oszustów. Pan też nie przyciąga. Ale fajnie, że jest po polsku na NF.

BeeMeR 

Wysłany: Nie 06 Gru, 2020 20:58   

W 20 odcinku JJS chwycił za gitarę - jeszcze nie śpiewa ale już się popisuje nieco :mrgreen: :serce:
I już nie spamuję :mrgreen:

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 06 Gru, 2020 22:59   

Spamuj, spamuj, ja z przyjemnością oglądam.

Dziewczyna w Private Lives jest lepsza niż niejedna aktorka, ogląda się ją póki co bez irytacji i znudzenia. Póki co, po drugim odcinku. Wolę jej inne koleżanki z zespołu grywające w dramach, ale tu naprawdę nie jest zła. I jadę z drugim odcinkiem. KGP juz się pokazał i nawet kissu było. Odcinek numer 2 był smętny dość, aż do finałowego zaskoczenia. Myślę że teraz drama może naprawdę wystartować.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 07 Gru, 2020 07:20   

Super, że ogląda ci się dobrze. Mnie ta dziewczyna jakoś nie pasowała.

BeeMeR 

Wysłany: Pon 07 Gru, 2020 08:29   

Ja nawet nie zaczynam, bo tematu oszustów wszelkiej maści nie trawię.

w LSS panna już wie o zakładzie i zerwała znajomość z ceo - ja jej się nie dziwię, bo sama miałabym ochotę kopnąć go wiadomo gdzie :bejsbol: Za to jak traktuje rodzinę też - zwłaszcza matkę i siostrę - niezależnie od powodów.
No ale to k-drama, którą w dodatku mam w dużej mierze zaspoilerowaną i mogę patrzeć przez różowe okulary wiedząc, że ceo jakoś się wykaraska i pannę zdobędzie :rozoweokulary:
No i oczywiście jest kwestie JJS - gdyby ceo grał aktor o mniejszych zdolnościach przekazywania emocji to postać ceo mogłaby być dodatkowo nieznośna z tym wiecznym zrzędzeniem i omc stalkingiem. No ale też cudownie zaciesza z najdrobniejszej pochwały, zazdrosny jest jak pierun i nie jestem pewna czy już wie że go do panny ciągnie, bo przyznać się nie umie chyba nawet sam przed sobą - ale inni to widzą rzecz jasna.

Yoo Inna radośnie randkuje z oppą

a wątek trzeciej siostry idzie powolutku do przodu

ale to trpchę jak trzy romkomy w jednym ;)

BeeMeR 

Wysłany: Pon 07 Gru, 2020 14:53   

Będę gadać sama do siebie ale nie szkodzi ;)
Ceo tak się przejął zerwaniem kontaktów z panną (biegał za nią na wet znów w góry do źródełka, kumpel go z knajpy wyprosił by panny nie nachodził itp.), że aż sobie sprawił nową fryzurę - no, wreszcie bez tej upiornej grzywki. Niby było mu brwi i oczyska widać, ale z odkrytym czołem jest lepiej. Kolorek jakoś przemilczę ;) Do niego się idealnie odnosi to, co tu mówią o LSS - nie jest super-mega-oszałamiająco przystojny ale zdecydowanie ma w sobie to coś co sprawia, że jest ciekawszy niż modelowo atrakcyjny ale statyczny lekarz - nawet tak niedoskonały jak postać ceo jest ;)

Aragonte 
snowoman

Wysłany: Pon 07 Gru, 2020 15:12   

Kolorek nie jest zły, wolałabyś jajecznicowy blond? :wink:
Pan wyraźnie melancholijny albo cierpiący :wink:

Odpowiedz do tematu