PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiedźmin - ekranizacja prozy Sapkowskiego by Netflix
Autor Wiadomość
praedzio 
Im ta nating :)

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 08:02   

Pomału sączą się ploteczki: Klik

Akaterine 

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 08:31   

Było nagranie z Castingu do roli Renfri, w którym wzięła udział polska aktorka, choć grająca we Francji:
https://www.spidersweb.pl...gdalena-korpas/
Była całkiem niezła. Zabójcze spojrzenie ;) . Ciekawe, czy to ona.
Ja tymczasem, jako że śledzę twittera, zastanawiam się, czy doszukiwać się czegoś w tym, że Henry Cavill zaczął obserwować profil rudowłosej aktorki, która by pasowała na Triss ;) .
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.
Tuwim & Słonimski, W oparach absurdu

Miss Jane Austen

Deanariell 
nie z tego świata /Jensenated

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 12:37   

Agn napisała:
Cytat:
Cavill ma kartoflowaty nos?

Dokładnie czubek nosa. :-P Tak jakby "kulkę" miał doklejoną ;) - z profilu tak tego nie widać, ale przyjrzyj się z przodu. Taki masywny i gruby się przez to wydaje. :cool: Psuje mu to ten posępny wygląd oblicza, jaki powinien mieć Geralt. :) Wystarczy porównać choćby z Żebrowskim (chomikowate policzki, lecz nos smuklejszy) czy z tą animowaną wersją z gry Wiedźmin. :mysle: Oczywiście i tak będę oglądać serial, jeśli się da, ale jednak Cavill jest moim zdaniem zbyt hollywoodzki w wyrazie (chociaż ciało ma dopracowane, że się tak wyrażę - najwyżej nos będę omijać wzrokiem i skupię się na innych częściach :rotfl: ).
https://hollywoodlife.com/2015/08/13/henry-cavill-body-stay-in-shape-tips-sex-jimmy-fallon-video/
Charakteryzacja czyni cuda, owszem, nosa mu jednak nie wymienią. :lol: Najważniejsze i tak będzie zagranie roli, może się jakoś wczuje, skoro podobno czytał książki. :)

Akaterine napisał/a:
Było nagranie z Castingu do roli Renfri, w którym wzięła udział polska aktorka, choć grająca we Francji

Podoba mi się, faktycznie ma piękne, wyraziste oczy.

Maleńki offtopik przy okazji: młody Michał Żebrowski :serce2: :wink:
http://pudelekx.pl/michal...m-zdjeciu-69827
- zdecydowanie mój typ, a to przez te pełne usta :serce: - mam chyba skrzywienie w tę stronę, taki osobisty fetysz :-P , bo Jensen Ackles też pod tym względem rządzi... :mysle: :rotfl:
Now don't you cry no more..."

["...Lost in the wilderness, so far from home..."]
Acklesism is my religion ;) Welcome to Winchesterland
Ostatnio zmieniony przez Deanariell Nie 23 Wrz, 2018 12:52, w całości zmieniany 1 raz  

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 12:48   

*grzebie w sieci za zdjęciami Cavilla* Nie wiem, o co ci chodzi. Nos jak nos - zgrabny.

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Deanariell 
nie z tego świata /Jensenated

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 13:09   

Agn napisał/a:
*grzebie w sieci za zdjęciami Cavilla* Nie wiem, o co ci chodzi. Nos jak nos - zgrabny.

Nie mówię, że w całości nie jest zgrabny - skrzywionego w końcu nie ma ;) - ale sam czubek taki szerszy, jak gdyby miał tam coś doklejone, dla mnie to "kartofelek" (mam świadomość, że się czepiam drobiazgów :mrgreen: ).
Porównajmy:
Cavill (oczyska ma niezłe :serce2: ) - https://starschanges.com/henry-cavill-lovers-changes/
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/54/Henry_Cavill_%2828487498052%29_%28cropped%29.jpg

i np. Jensen - https://www.theplace2.ru/...pic-881909.html
https://www.turkcealtyazi...sen-ackles.html
Now don't you cry no more..."

["...Lost in the wilderness, so far from home..."]
Acklesism is my religion ;) Welcome to Winchesterland

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 14:00   

Gdzie ty tam widzisz cokolwiek doczepianego? o_O Jest ok, czepiasz się. Jak Geralt i tak póki co nie wygląda, ale co tam - ucharakteryzują go. Może jakąś szramę na nosie mu zrobią, to ci nie będzie przeszkadzał. ;)

PS Chyba ma ciut krzywy ten nos albo mi się wydaje. Ale to dobrze.
A teraz idę liczyć piegi Jensenowi. :P

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

akne 
Kobieta Zaściankowa

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 21:49   

Deanariell napisał/a:

Maleńki offtopik przy okazji: młody Michał Żebrowski :serce2: :wink:
http://pudelekx.pl/michal...m-zdjeciu-69827
- zdecydowanie mój typ,

Żebrowski TAK! Ale wyłącznie starszy : https://www.styl.pl/magaz...cza,nId,2305503
Niestety dla mnie - zawsze lubiłam starszych :mrgreen:

Akaterine 

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 17:26   

I mamy większą obsadę:
https://www.hollywoodrepo...r-roles-1150868
Z białą Ciri! ;)
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.

Miss Jane Austen

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 17:42   

Ciekawy artykuł, trzeba poszukać zdjęć aktorów. Ta Freya Allan wygląda ciekawie, ma niewinne spojrzenie. Pasuje moim zdaniem. Yennefer też udana. Ja już się zastanawiam, jak legalnie obejrzeć ten serial, ale poza Netflixem, bo nie chce mi się zakładać Netflixa na jeden serial. Może potem gdzieś jeszcze będzie dostępny? Aktorkę do roli Yennefer też dobrze wybrali. Podobają mi się aktorzy. A Jaskier?

Akaterine 

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 18:40   

I się okazało, że to Yennefer, nie Ciri jest BAME ;) . Aktorka ma wyraźnie korzenie azjatyckie.
Oczywiście jest bulwers, że Yennefer nie powinna tak wyglądać, ale mi odpowiada. Jasne oczy (łatwo będzie przerobić na fiołkowe ;) ), ciemne włosy, cerę też ma raczej jaśniejszą, nie tak śniadą, przynajmniej na tych paru zdjęciach w internecie.
I, jak ktoś zauważył gdzieś w komentarzach, musi być naprawdę dobra, skoro dostała taką rolę mimo niewielkiego doświadczenia.
Pojawiły się jeszcze dwa nazwiska - czarna aktorka Mimi Ndiweni jako Fringilla Vigo (nie podoba mi się, ale jest na tyle poboczną postacią, że w zasadzie whatever, byle by dobrze zagrała) oraz Therica Wilson-Read. jako Sabrina Glevissig.

Miss Jane Austen

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 18:55   

Mnie się akurat Yennefer bardzo podoba, w ogóle nie zwróciłam uwagi, skąd ewentualnie może być. Wyrazista, ma niebanalną urodę.

praedzio 

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 19:57   

Jodhi May ma grać Calanthe. :-D

Akaterine 

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 19:57   

Też mnie to ucieszyło :) .

Miss Jane Austen

praedzio 

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 21:30   

Netflix wystawił obsadę (znaczy się jej część) w takiej grafice:

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 21:36   

Chyba przypomnę sobie opowiadania :banan: Bardzo podoba mi się aktorka grająca Yennefer. Geralta widzę zupełnie inaczej, ale dam mu szansę, w końcu grunt, żeby dobrze zagrał. Jaskier będzie?

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 21:39   

W życiu nie uwierzę, że ta Yennefer ma ze 100 lat :wink: Wygląda mi na dziecko. Ale urody nie mogę jej odmówic.

Jesień...

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 21:41   

No cóż, gdyby na 100 lat wyglądała, to Geralt nie zasliniłby się na jej widok i nie pozwoliłby wodzić na pasku :-) Książkowa była jeszcze garbuską na dodatek.

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 21:55   

Chodziło mi o spojrzenie - wydaje mi się zbyt niewinne jak na Yennefer, dziecięce. Ale może aktorka umie zagrac kogoś starszego i dojrzalszego, nie wykluczam.

Jesień...
Ostatnio zmieniony przez Aragonte Czw 11 Paź, 2018 09:20, w całości zmieniany 2 razy  

Tamara 
nikt nie jest doskonały...

Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 21:55   

Ja się przyczepię : Jennefer ma kłapciaty nochal i dół twarzy jak Belmondo - niesymetryczne usta i wysuniętą szczękę :-P

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 00:23   

E tam, do tego Geralta ze szczęką jak z wczesnych komiksów i Supermanie będzie pasowała :mrgreen:

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 13:50   

Trzykrotka napisał/a:
E tam, do tego Geralta ze szczęką jak z wczesnych komiksów i Supermanie będzie pasowała :mrgreen:

Albo do tego w wersji Polcha :mrgreen:

https://merlin.pl/wiedzmin-mniejsze-zlo-ostatnie-zyczenie-granica-mozliwosci-tom-2-andrzej-sapkowski-boguslaw-polch-maciej-parowski/1721773/

Jesień...

praedzio 

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 14:10   

Tutaj inne zdjęcie, już nie takie wypięknione: https://imgur.com/RMpV2Dj

annmichelle 

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 14:52   

A gdzie Jaskier? :mysle:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 14:57   

Czytam właśnie opowiadania z pierwszego tomu.

Akaterine 

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 18:03   

Tamara napisał/a:
Ja się przyczepię : Jennefer ma kłapciaty nochal i dół twarzy jak Belmondo - niesymetryczne usta i wysuniętą szczękę :-P

Czarodziejki nie były idealnymi pięknościami a la celebrytki z okładek.

Cytat:
Yennefer zaś, choć na swój sposób atrakcyjna, za piękność uchodzić nie mogła.
Gusta gustami, ale w istocie mało kto określał czarodziejki jako "urodziwe". (...) W przeciwieństwie do kapłanek i druidek, które niechętnie brały brzydkie lub kalekie dziewczynki, czarodzieje przyjmowali każdą, która zdradzała predyspozycje. Jeśli zaś dziecko przechodziło przez sito pierwszych lat terminowania, wkraczała magia - prostująca i wyrównująca nogi, reperująca źle zrośnięte kości, łatająca zajęcze wargi, usuwająca blizny, znamiona i ślady po ospie. Młoda czarodziejka stawała się "atrakcyjna", bo wymagał tego prestiż jej profesji. Rezultatem były pseudoładne kobiety o złych i zimnych oczach brzydul. Brzydul niezdolnych zapomnieć o swej brzydocie przysłoniętej magiczną maską, ukrytej nie dlatego, by je uszczęśliwić, a wyłącznie dla prestiżu profesji.

Cytat:
Wiedźmin podszedł, przyglądając się w milczeniu. Widział jej lewe ramię, odrobinę wyższe od prawego, nos, odrobinę za długi. Usta, nieco zbyt wąskie. Podbródek, troszkę zbyt cofnięty. Brwi, za mało regularne.

Miss Jane Austen

Odpowiedz do tematu