PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawnik potrzebny od zaraz! - czyli dramaland po raz 15-ty
Autor Wiadomość
Trzykrotka 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 14:50   

Fakt, księżna nie ma drygu do tańca, ale grunt, że spełniłi obietnicę i faktycznie dobrze się bawili.
Btw, ten klip EXO jest okropny. Właściwie opiera się na bryzganiu kolorami i efektach. Wytężyłam wzrok i z wielkim trudem wypatrzylam Dziesiątego Księcia z ML. Gdybym nie wiedziała, że tam jest, w życiu nie poznałabym chłopaka.
Sprawdziłam kogo nagrodzono procz pani z Life. Otóż - Mr Sunshine. A doskonałość roku to pan Kamienna Twarz Eugene. No comments.

Aragonte 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 15:11   

Trzykrotka napisał/a:
A doskonałość roku to pan Kamienna Twarz Eugene. No comments.

Yyyyyyy? :shock: :shock: :shock:
Wiem, mało inteligentna reakcja, ale mnie wcięło :frustracja:

BeeMeR 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 15:16   

Mnie nie wcięło bo tak już bywało :P
Ja już w myślach stworzyłam dream team dramowy - książę z Księciunia i panna z Moon & Sun - to by dopiero była para wytrzeszczów i pustych spojrzeń na zmianę :P

Aragonte 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 15:17   

Mnie wcięło tylko na Eugene :-P

To pełna lista (a pod artykułem kłótnie, głównie o IU, która akurat podobno w tym przypadku zagrała rzeczywiście dobrze - tzn. tak pisała Admete):
https://www.soompi.com/ar...pan-star-awards

No to YYS muszę odznaczyć w Oskach, nie ma przeproś :twisted:

BeeMeR 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 15:33   

Myślałam że już jest odznaczony ;-) choćby w pamięci póki co ;-)

Aragonte 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 15:50   

Na razie nominowany, odznaczony zostanie jakoś w okolicach sylwestra :mrgreen:

Jaki ładny Samuraj mi się na Soompi znalazł :serduszkate:
https://forums.soompi.com/en/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://lifestyle.inquirer.net/files/2018/10/t1007super-sunshine-3.jpg&key=dbe02437d5de8f20492b6f4f6e25e06124ce791a04db83fa6bbc6c8dfcda8167

Aktorka grająca główną bohaterkę - i nie tylko ona - zabrała sobie coś do domu z planu :wink: Ona zabrała ostatnie monety ofiarowane przez Aes Shin naszemu Samurajowi, a Dong Mae oczywiście swój miecz :mrgreen:

She revealed what she took home from the show as a souvenir.
“I brought the coins that Ae-sin gave to Dong-mae from our last shoot. That was the last scene I shot. I kept two and gave one to Yoo Yeon-seok (Dong-mae),” she said.
Yoon-seok, on the other hand, brought home Dong-mae’s hair band and sword.
“I figured that the fans would like the hair band. I want to give it away during a future fan meet. I asked the costume team for the hair band. And I brought the sword back because I feel quite attached to it now,” said Yoon-seok.
The actor had to learn wielding the katana to play the role of the mercenary Dong-mae. He said he might be able to use this knowledge again in a future role. He said that he first studied how to use a sword for his previous drama “Gu Family Book.”

Link do postu:
https://forums.soompi.com/en/topic/403647-drama-2018-mr-sunshine-%EB%AF%B8%EC%8A%A4%ED%84%B0-%EC%85%98%EC%83%A4%EC%9D%B8/?do=findComment&comment=21273073

I trójeczka panów w BTS-ach :wink:

I jeszcze link do postu, gdzie jest parę skanów stron książki napisanej na początku okupacji japońskiej przez Amerykanina, który chyba jako jedyny próbował tragedię Korei udokumentować (THE TRAGEDY OF KOREA, Frederick Arthur McKenzie, 1869-1931); warto obejrzeć chociaż archiwalne zdjęcia, które są tam zamieszczone:
https://forums.soompi.com/en/topic/403647-drama-2018-mr-sunshine-%EB%AF%B8%EC%8A%A4%ED%84%B0-%EC%85%98%EC%83%A4%EC%9D%B8/?do=findComment&comment=21270685

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 17:06   

Tych nagród było zatrzęsienie i - tradycyjnie, dawali tak, żeby każdy był zadowolony. Mało twórczo. Nie dziwię się, aczkolwiek uważam, że trochę umiaru byłoby wskazane. Zapachniało mi corocznym czczeniem LMH, który w niczym nie grał, ale zawsze jakiś powód do nagrodzenia go był.
A najlepsze, że Global Award dostał ten aktor, który w Serku grał główną rolę. No naprawdę :zalamka:

Ach, jak pięknie Małpa promuje czytelnictwo :serduszkate: Aż się zastanawiam, czy nie uczcić go obejrzeniem My Goldden Life - już nie live, ale zawsze :lol:
Zabieram się dziś do oglądania Księciunia :excited:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 17:35   

Czy ktoś ma pomysł na nowy wątek? Gdyby nie, to ja mogę założyć :kwiatek:

Aragonte 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 17:44   

Zglaszalam propozycje tematu pare stron wczesniej (Malpa i Samuraj), ale nikt nie podchwycil, wiec zamknelam sie w sobie :wink:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 17:57   

Aragonte napisał/a:
Zglaszalam propozycje tematu pare stron wczesniej (Malpa i Samuraj), ale nikt nie podchwycil, wiec zamknelam sie w sobie :wink:

Chcę właśnie podchwycić :kwiatek:

Alicja 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 18:11   

BeeMeR napisał/a:

Alicjo, zafunduj sobie kiedyś ku odprężeniu jakiś crossdressing, np. Coffee Prince albo kostiumowy Sungkyunkwan Scandal. :kwiatek: Nawiasem - mnie już Tomek też nie pyta co robiłam cały dzień - podejrzewam, że uważa, że cały czas oglądałam dramy ;)

Mam taka kolejkę dram,że brak mi miejsca na dysku :wink: ale zapiszę sobie. W planach jeszcze mam Lotnisko ( Admete przypomnij proszę tytuł :ops2: ) i ten Smile w eyesach o którym pisze Admete :-P Ghost, Signal, Which court, Cruel city, Korean Odyssey, Sweet stranger i Bride of the Water God. Ale to po obejrzeniu obecnych trzech, którymi żongluję.

Mój ślubny ma utrudnione pytanie co robiłam w dzień, bo w dzień jestem w pracy. A jaką pracę mam to on wie, bo nie jeden raz wyjeżdżałam nagle jak na sygnale wieczorem albo w niedzielę do pożaru :-P A po tym jednorazowym odważnym pytaniu lata temu w sobotę zrobiłam słynne NIC, dziecko sztuk jeden było małe, ale jedzące samodzielnie. Woń z pampersa wieczorem skutecznie wzmocniła NIC, przy widoku domowego pobojowiska :wachluje: . Skutkiem tego, po tylu latach siedzę do woli, kiedy chcę i oglądam 3 odcinki pod rząd koreańskich seriali albo leżę na kanapie gdy MNIE się zachce z nogami na oparciu i czytam książkę. Albo w piątki od kilkunastu lat spotykam się z przyjaciółką i nie martwię się dziećmi, które przecież mają ojca :sprytny: Pytania mam tylko z typu " jestem zazdrosnym mężem i kogo ty tam oglądasz", ale najwidoczniej mąż mój uważa, że o koreańczyków nie warto być zazdrosnym :-P Dziwnie mówią i są daleko :mrgreen: Nawet próbował usiąść i obejrzeć, ale te napisy, napisy....To oglądam dramy sama :rotfl:

Terius jest sympatyczne, myślałam,że to będzie bardziej sensacja, ale tak nie jest. To jakaś obyczajówka z elementami komedii.

Scenarzystka Life zasłużenie dostała nagrodę :oklaski:
Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej racji. I zawsze, zawsze wybiera sam. Pratchett,Carpe Jugulum

Aragonte 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 19:23   

Trzykrotka napisał/a:
Aragonte napisał/a:

Chcę właśnie podchwycić :kwiatek:

A założyłabyś w wolnej chwili? :kwiatek:
Jeśli ty to zrobisz, to będę miała wolną głowę i zajmę się tfurczością albo/i tłumaczeniem :wink:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 19:26   

Aragonte napisał/a:
która akurat podobno w tym przypadku zagrała rzeczywiście dobrze

Została dobrze obsadzona i poprowadzona, a to już sporo. Mnie się My Mister bardzo podobało. Mam dwie dramy w tym roku - Life i My Mister, a trzecia to chyba będzie The Guest :)

Alicja napisał/a:
Admete przypomnij proszę tytuł )

Where Stars Land albo Fox Bride Star.

Alicja napisał/a:
ten Smile w eyesach o którym pisze Admete

Doskonale mi się ( na razie ogląda ). In Guk i pani wypadają rewelacyjnie.

Signal i Cruel city koniecznie :)

BeeMeR 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 19:31   

Alicja napisał/a:
Bride of the Water God.
Tego nikt tutaj nie dał rady - najwięcej obejrzała chyba Trzykrotka ale dała spokój. Korean Odysey czyli Hwayugi polecam, właśnie oglądam i mi się podoba :mrgreen:

Alicja napisał/a:
najwidoczniej mąż mój uważa, że o koreańczyków nie warto być zazdrosnym Dziwnie mówią i są daleko
Skądeś znam to podejście - dotyczyło też Indusów ;)

Alicja napisał/a:
Nawet próbował usiąść i obejrzeć, ale te napisy, napisy....
Mam Chuno z lektorem ;) Nie jest to może najlepsza drama, ale ma swoje walory ;)
Jeju przepiękne :serce2: Panowie którym ciepło nawet w zimie ;) wspaniały Zły :serce: dużo walk i pościgów ;)
zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=FuhUu9g9tEg

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 19:39   

To leciało w naszej tv, nawet panom się może spodobać.

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 19:45   

BeeMeR napisał/a:

Korean Odysey czyli Hwayugi polecam, właśnie oglądam i mi się podoba :mrgreen:

Juhuu :przytul: :banan:

Bride of The Water God - radzę z dobrego serca - daruj sobie. Gra ta sama nieznośna pani co w Black Knight a całość jest niestrawna.

Dziewczyny, popłakałam się. Po prostu się popłakałam się ze śmiechu oglądając 6 odcinek Kima :rotfl: Aragonte, jesteś genialna :kwiatek:

Zakładam wątek - nic odkrywczego, ale niech już będzie :kwiatek:

Aragonte 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 19:51   

Chuno nie jest złe i facetowi jak najbardziej mogłoby się spodobac, ale ten lektor mordował dialogi tępym narzędziem :? Wychodził z nich momentami bełkot - nie wiadomo było, kto mówi i do kogo i o co chodzi :roll:

Trzykrotka napisał/a:
Dziewczyny, popłakałam się. Po prostu się popłakałam się ze śmiechu oglądając 6 odcinek Kima

Khem, a ja go nawet nie zdążyłam przetłumaczyc do końca, dostałaś tylko pół tłumaczenia :wink:

Trzykrotka napisał/a:
Aragonte, jesteś genialna

:zawstydzona2:
Będę to sobie czytac w tych (wcale częstych) momentach, kiedy czuję się do niczego :wink: Nie, żebym w to uwierzyła :lol:
Dzięki! :kwiatki_wyciaga: Gdybym nie wiedziała, że kogoś jeszcze bawi to, co wymyślam w tym tłumaczeniu, pewnie by mi się nie chciało aż tak kombinowac :wink:
I jak wypadł ten newralgiczny i teoretycznie nieprzetłumaczalny dialog? :mysle:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 19:57   

Cudownie :-D Przy "Ustka" już nie zmogłam i ryknęłam takim śmiechem, że Mrusia podskoczyła :rotfl:
Nowy wątek już założony, zapraszam :kwiatek:

Odpowiedz do tematu