PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje serce ma gęsią skórkę, czyli randka numer 14
Autor Wiadomość
BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 10:36   

Trzykrotka napisał/a:
myślę, że Ri El doceni, że on się nią przynajmniej interesuje
Oj docenia, niewątpliwie m.in. dlatego zerwała zaręczyny (plus uprzejme "wszystko-mi-jedno" Min Kyu), ale przyszła się z nim napić i zapewne powiedzieć mu o tym zerwaniu a ten zachował się jak palant i nawet łyka % nie wzięła. Tatuś potem dołożył do kotła i wody tez się nie napiła, bidulka. Ufam, że jednak postawi na swoim - kibicuję jej po trochu :mrgreen: .

Trzykrotka napisał/a:
pierwszą część Moonlight sobie powtórzę to pewne.
Za mną też od pewnego czasu chodzi powtórka, coby przelecieć przynajmniej wątek księcia ;) (bo przecież nie księcia osobiście ;) )
CSB była tam jak najbardziej ok - i budziła sympatię ludzi, co nie tak częste dla Drugiej, która w dodatku miała pierwotnie rozbić OTP narzuconym małżeństwem. Szkoda tylko, że eunuszka była nieletnie, ech. Mogła to być z powodzeniem np. Kim Sueul Gi i przynajmniej nie ubiliby romans głaskaniem po nosie czy głowie :roll:

No i teraz, po AM88 i IRY bardziej rozumiem, czemu tak stawiano na Bogusia i pozwolono mu długo wchodzić w rolę - dwa tygodnie kręcili od nowa jak już się odnalazł w roli - bo pod koniec to on niemal sam ciągnął dramę, Drugi i Nietoperz nie byli konkurencją, ani aktorsko ani postaciami :mysle: a pannie zostały prawie same smutne minki i wytrzeszcze.

Ostatnio zmieniony przez BeeMeR Czw 11 Sty, 2018 10:48, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 10:46   

BeeMeR napisał/a:
Trzykrotka napisał/a:
pierwszą część Moonlight sobie powtórzę to pewne.
Za mną też od pewnego czasu chodzi powtórka, coby przelecieć przynajmniej wątek księcia ;)

To poczekajcie na mnie, co? Pewnie jakoś niedługo się za to bym zabrała.

Jesień...

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 10:51   

Aragonte napisał/a:

To poczekajcie na mnie, co? Pewnie jakoś niedługo się za to bym zabrała.

No pewnie, razem raźniej :kwiatek: i przyjemniej.
Na soompi wyczytalam, że to Boguś był pierwszym kandydatem do roli Małpiego Króla w Hwayugi. I choć go kocham i nie wątpię, że byłby dobry, to nie żałuję jednak. Zakochanam w Żabulu w tej roli, jest jak uszyta dla niego - pewnie poniekąd tak było. Kiedy klepnął, siostry Hing pisały z lekka pod niego. W 4 odcinku nasz Seksowny Ajussi dokucza Oh Songowi i śpiewa słynną piosenkę Żabula, tę o noonie.

BeeMeR napisał/a:

No i teraz, po AM88 i IRY bardziej rozumiem, czemu tak stawiano na Bogusia i pozwolono mu długo wchodzić w rolę - dwa tygodnie kręcili od nowa jak już się odnalazł w roli - bo pod koniec to on niemal sam ciągnął dramę, Drugi i Nietoperz nie byli konkurencją, ani aktorsko ani postaciami :mysle: a pannie zostały prawie same smutne minki i wytrzeszcze.

Dokładnie. Młody Boguś ma naprawdę warsztat i talent. Końcówka Moonlight była okropnie już wymęczona, ale gdyby nie on, mało kto w ogóle by ją obejrzał. A same wiemy, jak doskonałą kreacją, uszytą z niewielu elementów, jest Taek. To musiał być ktoś taki - nie tylko ładny i słodki, ale utalentowany.

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 11:02   

To co, zaczynamy powolutku w pn. zamiast (przed?) AM 94? :P

zwiastun ku przypomnieniu (i uciesze ;) ):
https://www.youtube.com/watch?v=kAfBvfe4WGQ

Oni tam mieli piękne kostiumy i biżuterię kukusiową :serce: - walące nowością, jak to w dramach "historycznych" (albo "histerycznych" :P ) ale bardzo ładne

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 11:09   

Trzykrotka napisał/a:
Ale myślę, że Ri El doceni, że on się nią przynajmniej interesuje. Bo takie puste spojrzenie, jakim obdarzał ją Min Kyu jest najgorsze.

I nawet nie próbował udawać, że się zmartwił propozycją zerwania zaręczyn.

Parę fotek z utknięcia w wiadomym magazynie pod jednym koc... errr, na całą noc :mrgreen:
https://www.instagram.com...taken-by=ttuysh
Mam nadzieję, że Jia ma w tym samochodziku jakąś flaszkę soju na rozgrzewkę, toż tam musi diablo zimno być :wink:

Jesień...

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 11:52   

Aragonte napisał/a:
Mam nadzieję, że Jia ma w tym samochodziku jakąś flaszkę soju na rozgrzewkę, toż tam musi diablo zimno być
Jakieś flaszki stały między nimi w zwiastunie - ale nie wyglądało to na soju ;)

Nawiasem, podobało mi się to, że jak już omc narzeczeni zerwali, to im znajomość lepiej "kliknęła" i pojawiła się większa swoboda rozmowy.

Trzykrotka napisał/a:
Końcówka Moonlight była okropnie już wymęczona, ale gdyby nie on, mało kto w ogóle by ją obejrzał.
Jakie "mało kto"? :lol: drama miała ponad 20% oglądalność, a już pościelowy singiel Bogusia przekroczył granice przyzwoitości szczytując na listach hiciorów, a więc Korea na pewno oglądała :lol:
Ja się jak najbardziej zgadzam, że końcówka była wymęczona i o ze dwa odcinki za długa, ale drama ma u mnie dozgonnie (dopamiętnie?) wielkiego plusa za to, ze nie pozwoliła się przedłużyć mimo nalegań stacji :szacuneczek:

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 13:15   

Donoszę uprzejmie, że Ania obejrzała 3 odc. AM88 do końca, napisała, że garść wrażeń napisze sama, więc jej nie wyręczam, zaznaczę tylko, że nie wie kto został mężem więc proszę jej nie spoilerować - ani tegoż męża ani co jeszcze przed nią :kwiatki_wyciaga:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 13:23   

BeeMeR napisał/a:
Główną :P W PT miała okropną stylizację.

To jest ona??? :shock:
Trzykrotka napisał/a:
A ja tak intensywnie pracuję nad Hwayugi, że serce by mi pękło, gdybyś mnie nie sprawdziła :kwiatek: Już kończę 3 odcinek.

Ach, czyli pierwsza zobaczę twoje napisy! :serce: To czekam. :mrgreen:
BeeMeR napisał/a:
Ania obejrzała 3 odc. AM88 do końca, napisała, że garść wrażeń napisze sama, więc jej nie wyręczam, zaznaczę tylko, że nie wie kto został mężem więc proszę jej nie spoilerować - ani tegoż męża ani co jeszcze przed nią

Postaram się z niczym nie wyskoczyć.
Rozumiem, że drama się jej nadal podoba po 3. odcinku? :)

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 13:24   

BeeMeR napisał/a:
Jakie "mało kto"? :lol: drama miała ponad 20% oglądalność, a już pościelowy singiel Bogusia przekroczył granice przyzwoitości szczytując na listach hiciorów, a więc Korea na pewno oglądała :lol:

No racja - ja bym na pewno nie dooglądała, bo i tak końcówkę przelatywałam wzrokiem. Ale hicior to był, bo jak widać - Bogusia wcięło. Co do tej młodocianej panny, to ja mam wrażenie, że publika nie mogła się już doczekać, żeby ta odwieczna trójca dziecięcych gwiazd z Moon That Embraces... - Kin So Hyun-Kim You Jung-Yeo Jin Goo wreszcie dorośli. Chłopakom jakoś więcej się wybacza, a YJG jest trochę starszy i od dawna już uprawia sztukę dorosłego całowania na ekranie, a panienki na razie ciągle stoją jedną nogą w "jej nie wolno, jest nieletnia." I chcieliby i boją się.
Ostatnio zmieniony przez Trzykrotka Czw 11 Sty, 2018 23:30, w całości zmieniany 1 raz  

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 13:28   

Agn napisał/a:

Ach, czyli pierwsza zobaczę twoje napisy! :serce: To czekam. :mrgreen:

Pójdą na Wschód, a że tylko ty i Admete oglądacie na bieżąco, to jasne, że tak :kwiatek:
Uuu, czekam na wrażenia Anaru :excited: i też postaram się nie psuć jej zabawy.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 13:49   

To dóbrze, że Boguś nie gra Małpiego króla. Brak mu takiej lekkiej drapieżności. Aury niegrzecznego bożka.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 14:49   

Trzykrotka napisał/a:
panienki na razie ciągle stoją jedną nogą w "jej nie wolno, jest nieletnia." I chcieliby i boją się.

Co jest tym śmieszniejsze, że dygnitarze dram wciskają publice, że nastolatki się nie całują. Nigdy. I w żadnym wypadku nie doświadczają pocałunków namiętnych, może ewentualnie cmok w policzek. Taaa, jasne. :roll:
Trzykrotka napisał/a:
Pójdą na Wschód, a że tylko ty i Admete oglądacie na bieżąco, to jasne, że tak

:excited: :excited: :excited:

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 14:58   

Admete napisał/a:
Brak mu takiej lekkiej drapieżności. Aury niegrzecznego bożka.

I takiego lekkiego rozpasania, tego, że Son Oh Gong zbiera alkohol i marzy, żeby sie kiedyś sponiewierać - i tym podobne. Żabul pasuje jak ulał.

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 15:15   

Dramy nie znam, ale jak Bogusia cenię i lubię, tak nie widzę go w roli tego małpiego króla, o którym piszecie :)

Aha - nie chcę spoilerować, ale zaznaczę tylko, że pewna para znalazła w magazynie wino ryżowe - chyba trzy butelki :twisted:
https://forums.soompi.com...aa194dc73fe0144

Jesień...

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 19:47   

Agn napisał/a:
Rozumiem, że drama się jej nadal podoba po 3. odcinku?
Tak i już nawet odróżnia "mistrza baduka" ;)
Doceniła scenę w ciasnej alejce oraz nie przegapiła aparatu, Glenna Medeirosa i JPII :mrgreen:
Może sama napisze.

Trzykrotka napisał/a:
a panienki na razie ciągle stoją jedną nogą w "jej nie wolno, jest nieletnia." I chcieliby i boją się.
Nie znam dokładnie kulisów, ale panna od MDBC niedługo potem miała jakieś załamanie nerwowe - ciekawe na jakim tle :mysle:

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 19:54   

BeeMeR napisał/a:
panna od MDBC niedługo potem miała jakieś załamanie nerwowe - ciekawe na jakim tle :mysle:

:deprecha: Takich rzeczy słuchać się nie da. Biedne te dzieci, nawet sławne, piękne i zamożne.

Wrzuciłam na Wschód 3 odcinek Hwayugi, a raczej sos. Może być masa literówek - zepsulo mi się niestety srawdzanie pisowni. Z góry przepraszam :kwiatek:
Idę sprawdzić, jak tam Robocik.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 19:57   

Trzykrotka napisał/a:
Żabul pasuje jak ulał.

Zdecydowanie jak ulał. Tym bardziej, że na Bogusia to ja bym się na pewno nie skusiła ;) Jakie sympatyczne zdjęcie, takie zwyczajne - Junho na planie Just between...:

Ostatnio zmieniony przez Admete Czw 11 Sty, 2018 20:03, w całości zmieniany 1 raz  

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 20:02   

Admete napisał/a:
na Bogusia to ja bym się na pewno nie skusiła
Zanim on się weźmie do dramy to i ja mogę być na takim etapie :foch2:
;)

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 20:50   

Admete napisał/a:
Zdecydowanie jak ulał. Tym bardziej, że na Bogusia to ja bym się na pewno nie skusiła

Też o tym pomyślałam :wink: ale do tej dramy Boguś serio mi nie pasuje.
Bardzo fajne do zdjęcie, które wrzuciłaś. Pan też fajny :wink:

Muszę jeszcze wyskoczyć do paczkomatu, a spróbuję zakupić Robocika. Podziało się dokładnie tak, jak przewidywali niektórzy na Soompi - mamy znowu cliffhanger i żadnej zajawki.

Jesień...
Ostatnio zmieniony przez Aragonte Czw 11 Sty, 2018 21:46, w całości zmieniany 1 raz  

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 21:31   

Hwayugi po polsku obejrzę jutro do śniadania. Teraz mam już wyłączony komputer.

Pan z Loversów ładny. Po jakimś wypadku, że ma szramy na twarzy?

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 22:26   

Agn napisał/a:

Pan z Loversów ładny.

Bardzo ładny. On tam ciągle w szramach chodzi, bo się często bije. W weekend obejrzę sobie [i]Just Between.
Zaspoilerowali mi juz ładnymi gifami na tumblrze.
No żesz kurka... I takiego wlaśnie cliffhangera można się było w Robocie spodziewać. I tego się najbardziej obawialam :(
Pierwszy odcinek był uroczy, Nefryt po prostu czarujący, dziewczyna śliczna - ogladałam z bananem od ucha do ucha.
Ostatnio zmieniony przez Trzykrotka Czw 11 Sty, 2018 23:29, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 22:50   

Trzykrotka napisał/a:
No żesz kurka... I takiego wlaśnie cliffhangera można się było w Robocie spodziewać. I tego się najbardziej obawialam

No niestety, było prawie pewne, że tak to poprowadzą :-|
Para dalej bardzo ładnie razem wypada :serduszkate: Kończę dopiero pierwszy dzisiejszy odcinek, późno się zabrałam za oglądanie.

Jesień...

BeeMeR 

Wysłany: Pią 12 Sty, 2018 00:03   

Ja też skończyłam Robocika - cliffhanger był taki jak się spodziewałam po cichu ;) Po tak dramatycznych zapowiedziach co to być może jak się Nefryt dowie byłoby rozczarowujące jakby nie zareagował ;) Przynajmniej od przyszłego tygodnia mogą zacząć relację naprawdę od początku, już go nikt nie będzie spławiał tak usilnie do Seulu ;)
Jak on się ślicznie cieszył, że ona jest tak bardzo ludzka - głodna, z drzazgą, emocjami.

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 12 Sty, 2018 00:09   

Też masz wrażenie, że to spławianie było okrutnie usilne? Ja wiem, że Min Kyu mało doświadczony w związkach w ogóle, a już w zwązkach damsko-męskich w szczgólności, ale tam na kilometr widać było, że dziewczyna co innego mówi, a co innego czuje. Te wspólny śmiech do wspólnego wspomnienia, to ciepło spojrzenia, kiedy się nie kontrolowała, ta łatwość rozmowy, wyciągnięcia na zwierzenia... Aż szkoda, że jeszcze tyle trzeba będzie naodkręcać zanim będą mogli pójść razem ku zachodzącemu slońcu.

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Pią 12 Sty, 2018 01:06   

BeeMeR napisał/a:
Jak on się ślicznie cieszył, że ona jest tak bardzo ludzka - głodna, z drzazgą, emocjami.

I że się boi myszy :mrgreen:
I że jedzenie, którym tak bardzo chciał poczęstować Aji 3 i które sam przyrządził jak najlepszy chef restauracji, tak jej smakuje :serduszkate: Dostała od niego pełny talerz, potem jeszcze jakieś kąski jej dokładał, patrzył, jak zajada i cały promieniał :serduszkate:

Jesień...

Odpowiedz do tematu