PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje serce ma gęsią skórkę, czyli randka numer 14
Autor Wiadomość
Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 23:21   

Trzykrotka napisał/a:
Zerknęłam też na Mistress. Moze to by ci się podobalo, Admete? Choc chyba za duzo tam dosłownego seksu, chyba na tym tworcy się oparli.

Dosłownego seksu? W dramie? :shock: :shock:
O tempora, o mores :mrgreen:

Trzykrotko, ja długo nie umiałam jeśc pałeczkami, ale praktyka swoje robi i jakoś sobie radzę. Najbardziej mnie słuchają drewniane jednorazówki, którymi jem sushi, metalowe koreańskie są trochę trudniejsze w użyciu, ale też ok.

Czekam na odpowiedź Jang Geum na ten wiersz :mrgreen: Tzn. wiem, jaka będzie, bo pamiętam BeeMeRkowe spoilery :mrgreen:

Ale na razie wredna pani Choi zastawiła pułapkę i na Jang Geum, i na panią Han :?

Jesień...

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 06:49   

Misterss mi się nie podoba. Nie oglądałam też oryginału, nie moje klimaty. Ja tam wole porządne kryminały, a nie jakieś cuda ;) Melodramat tez może być albo porządna opowieść obyczajowa z przesłaniem. Napisy do Children owszem są z translatora. Nie da się tego znieść. To znaczy pierwsze cztery ktoś zrobił normalnie, ale potem już nie.

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 10:44   

Aragonte napisał/a:
Trzykrotka napisał/a:
Zerknęłam też na Mistress. Moze to by ci się podobalo, Admete? Choc chyba za duzo tam dosłownego seksu, chyba na tym tworcy się oparli.

Dosłownego seksu? W dramie? :shock: :shock:
O tempora, o mores :mrgreen:

W dramie, naprawdę :-D Zajrzałam do 1 odcinka tylko dlatego, że na tumblrze huczało, że drama jest "racy." Gra tam pani z Moon and Sun, ta niemrawa. Tutaj nie jest niemrawa, podobała mi się chyba najbardziej z koleżanek. Gra też "wydra na kołnierz" a Queen of Mystery. Ale generalnie Admete ma rację - drama jest wycudowana i prócz tych rożnych veri seksi scen wiele w niej nie ma.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 14:33   

W końcu zaczęli na Viki robić napisy do LL i dali takie wyjaśnienie:

Cytat:
"Hi everyone, We are experiencing some issues but hope to bring Lawless Lawyer to you as soon as possible. Sorry for the inconvenience. I'll update again once we have it available. Thanks, Kristie Viki Community Support Team" Maybe treat this whole waiting experience like one of the lovers in a drama... you are crazy in love but he won't even look at you....but when he does...oo-la-la ... so give Viki some time to "look" at you."

Kolejny zwiastun Secretary Kim:

https://www.youtube.com/watch?v=k0ozWCcHMF0

Podoba mi się humor ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 14:57   

Secret Mother
Pierwszy odcinek bardzo mi się podobał. Zaczyna się wielkim bum z dachu wieżowca do basenu i to podczas imprezy dla dzieci, a potem jest cała masa zagadek, niedopowiedzeń i tajemnic z przeszłości, które prawdopodobnie będą nakładać się jedna na drugą (czy tytuł nie jest zbyt sugerujący? :mysle: )
Na razie prócz początkowej sceny niewiele z tej dziwnej i ewidentnie pełnej opresji przeszłości bohaterów nam pokazano. Wiadomo, że na początku ktoś uległ ciężkiemu wypadkowi (zginął?). Wiadomo, że coś stało się też z inną osobą. I że główna bohaterka miała dwoje dzieci, a ma jedno i że to jest dla niej jakaś straszna trauma. Kiedyś była psychoterapeutką, teraz cale siły skupia na wychowaniu synka. Ponieważ mały nie osiąga oczekiwanych w tym środowisku sukcesów, mimo, że uczy się bez wytchnienia, matka decyduje się skorzystać z fachowej pomocy i zatrudnia mu wykwalifikowaną guwernantkę. Tak przynajmniej myśli.
W roli matki - pani ZUA z K2. W roli guwernantki - piękna jak zawsze Procurator Princess. Wśród innych matek wypatrzyłam Białą Czaplę z Hwayugi. W roli policjanta pojawiającego się co rusz na ekranie - Jae Rim. Smacznie :serce2:

W tym pierwszym odcinku było bardzo tajemniczo i z nerwem - podobało mi się. Ale najbardziej zafascynował mnie świat, w którym obraca się główna bohaterka - matka chłopczyka - świat bogatych matek dzieci, które mają być przyszłą wyższą klasą średnią swego kraju, a na razie dążą do tego walcząc o stopnie, osiągnięcia i umiejętności (piękna była scena, w której matki z zawziętością licytują harmonogram matki chłopca, który wygrał olimpiadę matematyczną). Matki są jak nauczycielki, pielęgniarki, strażniczki i poganiaczki niewolników równocześnie, wożąc, przywożąc, odbierając dzieci z rozlicznych zajęć, do późnej nocy przerabiając z nimi zadania, pojąc herbatkami ziołowymi, kontrolując czas i robiąc wszystko, żeby dzieciak mieścił się w jakichś urojonych widełkach osiągnięć dla danego wieku. Na basenie przyglądają sie z rozmarzeniem przystojnemu instruktorowi pływania. Po czym spotykają się wszystkie przy herbatce, zerkają zazdrośnie na nowe torebki, kiecki i szminki koleżanek i paplają - znowu o dzieciach, rywalizując między sobą nawet w tych opowieściach. Za skarby świata całego nie chciałabym być takim dzieciakiem, ani taką matka - ale ogląda się to świetnie.
Ostatnio zmieniony przez Trzykrotka Pią 18 Maj, 2018 15:02, w całości zmieniany 1 raz  

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 15:00   

Trzykrotka napisał/a:
iadomo, że na początku ktoś uległ ciężkiemu wypadkowi (zginął?).

To córka bohaterki, miała jeszcze jedno dziecko. Prawdopodobnie dziewczynka żyje i została porwana przez siostrę fałszywej nauczycielki. Ten świat bogatych matek i ich ambicji jest przerażający.

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 15:04   

Admete napisał/a:
W końcu zaczęli na Viki robić napisy do LL i dali takie wyjaśnienie:

Yes yes yes :excited:

Zwiastun panny Kim cudny. Tak mi się już chce zobaczyć tych dwoje razem :serce2:

Admete napisał/a:
Ten świat bogatych matek i ich ambicji jest przerażający.

One są w stanie zajeździć dzieci na śmierć, zwłaszcza te przeciętne, mniej zdolne. Taka ilość nauki, w tak strasznie intensywnych porcjach :zalamka: I odbieranie zabawki - rozumiem, że to pamiątka po siostrze?

Edit: zobaczcie, jak miło Jun Ki honoruje UI
https://fyleejoongi.tumblr.com/post/173980864814/actorjg-운동끝나고-맥쥬한잔에-좋은드라마-보기-이제-마지막회고나-after

After exercising and with a glass of beer, a nice drama is now on its last episode~

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 16:23   

Tak, to pamiątka po siostrze.
Właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek My Mister i oczy mi się spociły. Piękne zakończenie i takie zwyczajne. Życie toczy się dalej...Bardzo dobry serial, ten reżyser ma jednak rękę, a scenarzystka chyba się ostatecznie wyrobiła, bo już w Antoher Miss Oh był potencjał. Nadal polecam, warto obejrzeć.

I podobno scenarzystka Signal zabiera się za pisanie drugiego sezonu serialu - to w przyszłym roku byśmy pewnie dostali.

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 17:53   

Na razie jest chinski Signal do obejrzenia.
Moze zaopatrzę sie w My Mister za kiedyś :mysle:

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 18:16   

Chyba japoński? :mysle: Ja i tak chyba poprzestanę na oryginale :wink:

Jesień...

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 18:45   

Japoński. Też nie obejrzę raczej. Trzymam się oryginałów. Obejrzałam Came and hug me. W części z przeszłości gra tam ten młody aktor, który grał też w Just between i paru innych serialach. Ojciec morderca jest dość przerażający. Gra go aktor z Beautiul life. Tam grał też ojca i lekarza. Nie wiem, jak będzie część współczesna, ale serial ma świetne zdjęcia.
Wiadomości na temat napisów do LL:

Cytat:
Sorry for the delay! #LawlessLayer is finally up on Viki! We've got extra subbers on it who are hard at work and we should have the first two episodes completed and ready for you shortly. Thanks for bearing with us

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 01:27   

Oglądam 18. odcinek Klejnotu.
Niech ktoś utłucze lady Choi :uzi: W sumie cały ród jest do odstrzału, bo siostrzenica (pewnie w dużym stopniu z zazdrości, że piękny kapitan straży zadurzył się nie w niej, tylko w Jang Geum) też już zaczęła ostrzej działac i podpuszczac do podtrucia obecnej szefowej królewskiej kuchni :?
Co za kłębowisko żmij ten Pałac, brrr!

Jesień...

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 06:48   

No kłębowisko, ale bardzo atrakcyjne do oglądania. Pani Choi zostanie ukarana, ale nie pozbawiona człowieczeństwa. One to wszytko robią dlatego, że tak naprawdę nie mają realnej władzy...Mogą walczyć tylko między sobą.
Chyba obejrzę sobie jeszcze raz ostatni odcinek My Mister - cytując Elżbietę Bennet, zakończenie "to czyste miłosierdzie".
Na Viki 94% napisów do 1 odcinka LL!

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 07:48   

Viki wzięło się do roboty i wreszcie będą napisy do LL. :banan:
A jak się Agn weźmie do oglądania... :serce:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 11:50   

Super, to może jutro sobie w końcu obejrzę pierwszy odcinek. A drugi też robią? Bo najchętniej obejrzałabym od razu dwa :wink:

Mam jechac do przyaciółki, ale do sniadania (późnego bardzo, ale w nocy Klejnot w Gnieździe Żmij oglądałam) puszczę sobie kawałek 20. odcinka :wink:

Jesień...

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 12:04   

Aragonte napisał/a:
Klejnot w Gnieździe Żmij

To alternatywny tytuł jak mniemam? ;)

Aragonte 
cyborgini

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 12:14   

Admete napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Klejnot w Gnieździe Żmij

To alternatywny tytuł jak mniemam? ;)

A jak myślisz? :mrgreen:

Jesień...

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 12:18   

Domyślam się trafnie ;) Zastanawiam się, czy obejrzeć LL z tymi niepełnymi napisami.
Ostatnio zmieniony przez Admete Sob 19 Maj, 2018 13:17, w całości zmieniany 1 raz  

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 12:20   

Aragonte napisał/a:
Super, to może jutro sobie w końcu obejrzę pierwszy odcinek. A drugi też robią? Bo najchętniej obejrzałabym od razu dwa :wink:

Taka mam nadzieje! Czekam juz jak na szpilkach i rwe wlosy z glowy (oraz podgladam solidnie wersje raw). Przeczolgali mnie mocno tym czekaniem.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 12:30   

Zaczęłam - jaki początek! Tak to lubię ;) 94% to nie tak źle.
Obejrzałam. To gdzie dalsze napisy? Przednia rozrywka.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 14:28   

Widzialas juz LL?????? Aaaaaaa!!!!!!

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 14:58   

Pierwszy odcinek. Napisy nie były jakoś bardzo dziurawe.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 15:01   

Właśnie je zdobywam. Aaaach! Już wieczorem zobaczę!!! :serce:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 16:22   

Pani i Junki świetnie razem wypadają. Szkoda tylko, że Junki taki chudy...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 19 Maj, 2018 18:37   

Też uważam, że powinien nabrać trochę ciała, ale czy on mnie słucha?

Odpowiedz do tematu