PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Aragonte
Sro 06 Cze, 2018 21:00
Daebak! Szczęśliwa trzynastka...
Autor Wiadomość
Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 18:38   Daebak! Szczęśliwa trzynastka...

Ta "trzynastka" jest potraktowana umownie (miała byc głównie nawiązaniem do numeru wątku) i jeśli chcecie, żeby to była lista, powiedzmy, 50 wspaniałych (dla Was :kwiatek: ) bohaterów k-dram, to jak najbardziej też może byc, nie krępujcie się :mrgreen:
Ja zresztą listy trzynastu nie zamknę, pozwolę Wam poszalec - sama miałam wczoraj problem z selekcją :mrgreen:

Listę Trzynastu Wspaniałych otwiera pewien Satto (a co :-P ):

Depcze mu po piętach pewien Kapitan czy też Generał:

A także pewien Prokurator w perfekcyjnie skrojonym garniturze od Armaniego i nieco okrojonym :wink: ale ciągle ostrym jak brzytwa mózgu :wink:

Na uwagę zasługuje też niewątpliwie Aktor:

A także Producent :mrgreen:

I wielu, wielu innych, których nie ujęłam w tym poście wyłącznie z braku czasu :kwiatek:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 19:10   

Piękna nazwa i propozycje :) To ja dołożę. Obawiam się, że to będzie setka, a nie pięćdziesiątka ;)

Piękna, mądra i empatyczna pani detektyw:

Raz jeszcze genialny, samotny i wyjątkowy prokurator:

Prywatny detektyw:

Lekarz o wielkim sercu:

Niezwyciężony Admirał:

Trudny w kontaktach Maestro:

Niezrównany mistrz miecza:

Detektyw dążący do prawdy:

Pewien negocjator o trudnym charakterze:

Lekarz - podobnie trudny w kontaktach i w dodatku z kompleksami, choc bardzo zdolny ;)

Kolejny lekarz i kucharka - w komplecie Pan Piękny:

Pewien prokurator w dwóch wcieleniach ;)

W zapowiedziach nowa drama z Mo Hyulem:

http://www.dramabeans.com...ubtful-victory/
Ostatnio zmieniony przez Admete Pią 13 Paź, 2017 20:12, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 19:57   

Aaaa! Miałam na liście YBJ i zapomniałam wrzucic zdjęcia, wstyd :ops1:
Może jednak mi to wybaczy? :wink:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 19:58   

Wrzuciłam, więc jesteś rozgrzeszona ;)

Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 20:02   

Tzn. listę miałam znacznie dłuższą, ale uznałam, że nie będę aż tak szalec, tylko dam Wam szansę :wink:
Admete, kucharka i Pan Piękny chyba gdzieś się schowali - tzn. jest zapowiedź, ale nie widzę zdjęc.

A detektyw dążący do prawdy to kto? Ciekawa jestem.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 20:12   

Juz poprawiłam. Zwiali mi ;)

Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 20:19   

Najwyraźniej :wink:
Admete, a to kto?

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 21:02   

To Kim Sun Jae - detektyw z Tunnelu. Bardzo mi się ta postać podobała.

Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 21:03   

Zaraz, zaraz, to Rozgotowany Szpinak? :-D
Tunnel kiedyś próbowałam oglądac, ale coś mnie ten pierwszy odcinek (chyba obejrzałam tylko częśc) nie wciągnął na razie. Ale dam jeszcze szansę, spokojnie :)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 21:06   

Tak, to Szpinak przecież :) A jego postać pojawia się dopiero w drugim odcinku i oglądałam dla niego i pani psycholog. W zasadzie to ja wam tu marudziłam chyba do 4 odcinka,a spodobało mi się później.

Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 21:07   

No, Szpinaka bym chyba zauważyła :) Na pewno go nie było w tym, co oglądałam.

Edit: oglądam fragmenty siódmego odcinka KoHS i płaczę ze śmiechu :rotfl: aktualnie przy scenie z "robalem", którym Min Seok straszył pannę, mając nadzieję, że wpadnie mu "przypadkiem" w ramiona :lol: A przy okazji podpytywał, czy się wcześniej z młodszym nie umawiała :wink:
Ogółem cudny jest ten odcinek - scena z odliczaniem do dziesięciu, wyjazd firmowy, przepychanki obu panów w samochodzie, no i robal :lol:

Chyba powinnam bohatera In Guka też dorzucic do tego wątku :wink:

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 21:52   

Jaki śliczny poczatek nowego wątku! I założony w piątek trzynastego wszystko ładnie gra.
Siwon jest, Piękne Oczy są, ale mam jeszcze parę pomysłów na Trzynastu Wspaniałych.
In Guk zdecydowanie!
Wyjazd firmowy był jedyny w swoim rodzaju, chyba sobie dziś uczczę nim piątek :mrgreen: Choi Younga już sobie zaaplikowałam, w kawałku 9 odcinka, w którym adoruje go pewien Suribang podejrzanej seksualności :lol:

Edit: dodam do naszej wspaniałej galerii kilku panów z kukusiami. Zacne towarzystwo.
Jest jeden cesarz

Jeden król

Następca tronu

i bardzo zamyślony uczony in spe
Ostatnio zmieniony przez Trzykrotka Pią 13 Paź, 2017 22:14, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 21:59   

Trzykrotka napisał/a:
Jaki śliczny poczatek nowego wątku! I założony w piątek trzynastego wszystko ładnie gra.

A wiesz, że o tym zapomniałam? :lol: Chociaż może moja podświadomośc wiedziała, co robi, kiedy kazała mi odroczyc do dzisiaj założenie wątku :wink:

Trzykrotka napisał/a:
Siwon jest, Piękne Oczy są, ale mam jeszcze parę pomysłów na Trzynastu Wspaniałych.
In Guk zdecydowanie!

No to zaraz go dorzucę, a co - niech tylko znajdę jakieś ładne zdjęcie :-P

Trzykrotka napisał/a:
Wyjazd firmowy był jedyny w swoim rodzaju, chyba sobie dziś uczczę nim piątek :mrgreen: Choi Younga już sobie zaaplikowałam, w kawałku 9 odcinka, w którym adoruje go pewien Suribang podejrzanej seksualności :lol:

A to bylo całkiem zabawne :mrgreen: Wiem, że Agn chyba się krzywiła, ale mnie śmieszył kontrast między Choi Youngiem a tym zniewieściałym wojownikiem.

Jeszcze a propos tego siódmego odcinka KoHS - czego tam nie ma! Piękny, emocjonalny hug, podchody Min Seoka, rywalizacja panów, a jako deser - półnagi (bo pół widac) Wampir pod prysznicem :mrgreen:
O, tutaj można to sobie przypomniec/obejrzec :wink:
http://irrational-obsessi...ouldnt-help-but
Ostatnio zmieniony przez Aragonte Pią 13 Paź, 2017 22:16, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 22:11   

Trzykrotka napisał/a:
Edit: dodam do naszej wspaniałej galerii kilku panów z kukusiami. Zacne towarzystwo.

Aj, prawie przegapiłam to, co dodałaś - piękne fotki, Trzykrotko :D

Ad KoHS - znalazłam gify ze sceny w samochodzie :mrgreen: :rotfl:
Duże są, więc wrzucę w spoiler.

Spoiler:

Ostatnio zmieniony przez Aragonte Pią 13 Paź, 2017 22:21, w całości zmieniany 1 raz  

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 22:16   

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Jak dzieci :rotfl:
Dorzuciałm trochę zdjęć do poprzedniego posta.

BeeMeR 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 22:24   

Piękny początek wątku - wrzucajcie zdjęcia, ja nie mam teraz materiału poglądowego pod ręką :mrgreen:

Aragonte 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 23:08   

Dorzucam w ramach materiału poglądowego jedyną w swoim rodzaju dyrektorską fałszywkę :mrgreen:

BeeMeR 

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 09:29   

Zerknęłam wczoraj na Strongest Deliveryman - tj. przeleciałam cztery odcinki, a rano piąty. Jak lubię Go Kyung Pyo tak mdły jest ten jego bohater, porządny i dobry ale nijaki, nie poradzę, samo mi się przewija. Panny nie polubiłam - porządna i dobra, przez rodzinkę uciśniona, ale nie podoba mi się jej zwyczaj kopania ludzi :bejsbol:
Drugi mi się podoba - no ale wiadomo, że z nim się chciałam poznać ;) Druga jest w sam raz dla niego - kosa na kamień jak nic ;)

No to dorzucam obu panów :mrgreen:

Trzykrotka 

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 09:41   

Ludzie, co ten In Guk wyprawia z twarzą :rotfl:

BeeMeR :serce2: Bardzo ładna wrzutka. Z panami tak będzie, niestety, a pani o wiele bardziej widziała mi się w hanboku. Ta jej agresywność była raczej przykra niż zabawna. Drugiemu warto się przyglądać w każdej scenie. BTW, zaczęli już czytać Two Cops.

BeeMeR 

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 10:02   

Trzykrotka napisał/a:
Drugiemu warto się przyglądać w każdej scenie
Toteż oglądam wszystkie sceny z nim i z Rudą, a pierwszych w dużej mierze przewijam :P
"śmieszne" ludziki w kolorowych koszulach i na motorach oraz mamuśki też idą natychmiast do kasacji :cool:
Powinnam być pewnie na czebola zła, bezmyślnie zablokował autostradę bla bla bla, ale aż pisnęłam z uciechy jak nagle okazał się zarządcą restauracji :rotfl:
No i od kiedy to lekarze potrafią z dokładnością do minuty powiedzieć, czy udałoby się kogoś ocalić/nie zapadł w śpiączkę itp. :czekam2: Niestety brzmi mi to bardzo fałszywie - acz blokada jest w oczywisty sposób niewłaściwa.

Aragonte 

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 10:19   

Trzykrotka napisał/a:
Ludzie, co ten In Guk wyprawia z twarzą

Ale np. w I Remember You gra bardziej oszczędnie. Bo też postac w zupełnie innym stylu niż niesiony na fali hormonów licealista-dyrektor :wink:
Mam ciągle na głowie remont i średnio mogę się skupic, więc włączyłam sobie znany mi już odcinek IRY, w którym bohater In Guka jest podejrzany o morderstwo i ukrywa się w mieszkaniu bohaterki :wink:
Aha - moim zdaniem ona jest dużo mniej irytująca niż pani z KoHS. Tzn. ja narzekam tylko na jej typ urody, postac w sumie jest OK (a motyw stalkerstwa zostaje w pewnym momencie wyjaśniony).

BeeMeR 

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 10:26   

Garść subiektywnie i po części przypadkowo wybranych bohaterów historycznych:

Aragonte 

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 10:36   

BeeMeR, opisałabyś nr 1 i nr 3? :mrgreen: Bo resztę znam :mrgreen:
Chyba że nr 3 to Jumong?

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 10:48   

BeeMeR napisał/a:
Drugi mi się podoba - no ale wiadomo, że z nim się chciałam poznać

Ach te dołeczki :) Pan numer 3 to Jumong. Pierwszy to Boguś z tego młodzieżowego seguka. Coś tam z księżycem było.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 16:26   

Zaczęłam Witch's court i dość mi się podoba. Natomiast chyba znudziłam się serialem z Brzydactwem. Najciekawsza postać w tej dramie, to prawnik, czyli zasadniczo zły ( choć resztki sumienia gdzieś tam schowane ma ). Co do reszty - za dużo słodkiej, różowej waty. Podmienię sobie na 20 century boy and girl, bo wygląda obiecująco.

Witch's court naprawdę jest dobre. Ciekawe postacie i ciekawe historie, fajni aktorzy. Trochę konkretu też jest, a to lubię. Bohaterkę na razie trudno lubić, rzeczywiście okropna jest chwilami, ale się na pewno trochę zmieni. Jak się dowie, co spotkało jej matkę...I bohater jest nowym prokuratorem, ale to dlatego, ze wcześniej był psychiatrą, co dodaje smaczku całości.

Mad dog też zapowiada się nieźle, ale to już jutro.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi