PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Powiew Orientu II
Autor Wiadomość
Trzykrotka 

Wysłany: Sro 18 Lis, 2020 23:48   

Saif niestety wiele ma takich na koncie :roll: O wiele za wiele.

RaczejRozwazna

Wysłany: Pią 20 Lis, 2020 11:19   

Ciekawe czy to będzie znowu jedna wielka parodia... (kojarzy mi się z występami trzech tenorów... :-P )

Z tego, co piszecie i zajawek, które gdzieś widziałam, duża część tego kina od jakiegoś czasu to po prostu przeróbki i nawiązania do minionej "złotej Ery".

https://terimerikahaaninews.blogspot.com/2020/11/aamir-shah-rukh-i-salman-wystapia-w.html?fbclid=IwAR3ZmK7AAw5NotkOzo_lhMHdxnkwBmPKFLk6Z9xvukvpc4hwGf-8EcA4_E4

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 20 Lis, 2020 13:50   

Powątpiewam....
Kiedy Aamir proszony był o pojawienie się na pół minuty i pokiwanie się do piosenki w OSO (efekt miał być ten sam, trzech Khanów razem) to musiał zastąpić go Sanjay Dutt, bo Aamir zażądał najpierw scenariusza i miał w ogóle setki wątpliwości.
Nie poradzę, nie lubię gościa i tego wielkiego kija w d**** jaki czasem miewa.

BeeMeR 

Wysłany: Pią 20 Lis, 2020 14:00   

Scenariusz jest niezbędny- jeszcze by się kiwał w złą stronę :-P

RaczejRozwazna

Wysłany: Pią 20 Lis, 2020 14:56   

:lol: Muszę coś obejrzeć z gościem bo coś czuję, że już go lubię - myślę, że zacznę od Faana :kwiatek:

... ale jeśli Salman i Szaruk mają się znów wcielić w swoich kultowych bohaterów, to się trochę boję... Chyba, że będzie chodzić o jakieś zajawki taneczne, jak w RNDBJ? :mysle:

A z obejrzanego właśnie (chwilami z przyjemnością - tam gdzie była Anuschka - a chwilami z zaciśniętymi zębami - cała retrospekcja :roll: ) Jab Tak Hai Jaan zapamiętam tę piosenkę. Bardzo mi się podobała. Chciałabym mieć sama trochę więcej tej zaraźliwej energii i zdrowej wiary w siebie, którą ma bohaterka :-) :

https://www.youtube.com/watch?v=smn3mDBOUy4

RaczejRozwazna

Wysłany: Sob 28 Lis, 2020 18:33   

Pomyślałam sobie, żeby na odmianę zapuścić sobie Deewanę, żeby zobaczyć debiut SRK - zamierzałam obejrzeć na podglądzie. Ale co tam on! Zakochany, tańczący RISHI KAPOOR!!! :serce: Jestem absolutnie zauroczona :serduszkate: :mrgreen:

Beemer - chyba jestem z Tobą w teamie :lol:

BeeMeR 

Wysłany: Sob 28 Lis, 2020 18:42   

Jeśli idzie o Rishiego to owszem :lol:
Mam do niego słabość - między innymi za Deewana, ale to raczej nie za tańce a za klasę i dystans do siebie jaką pokazał w trakcie filmowania :szacuneczek: (ploty jak skończysz ;) )

Trzykrotka 

Wysłany: Sob 28 Lis, 2020 19:08   

O rany, jak ja kocham Rishiego w Deewana! Jak on tam pląsał :paddotylu: Oj, nasze pamiętne dyskusje zlotowe o długości... Instrumentu na którym grał. I fakt że grał młodzieńca "niedojrzałego jeszcze do małżeństwa" :paddotylu:
Zestawienie go z młodziutkim Shahrukiem było wręcz niesprawiedliwe.

RaczejRozwazna

Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 00:08   

Obejrzałam do końca i takie oldskule to ja mogę! Gotowam na ploty :mrgreen:
Podobało mi się. Rishi wspaniały :serce2: ale i Szaruk daje radę (on jest dobry w tych narwanych i szaleńczych rolach - mocno intensywny), wcale się nie dziwię, że debiut był sukcesem.
No i naczelny Pan Zuy - miodzio :lol:

Zaciekawiła mnie ta młodziutka aktorka, które tam grała i okazało się, że ona tragicznie zginęła? :shock:

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 09:49   

Tak, zginęła, wypadła przez okno, a jej śmierć do dziś budzi kontrowersje. Widzialam jakiś film wyprodukowany przez jej męża. W czołówce było jej zdjęcie i słowa żalu, że odeszła.
Film sam w sobie jest bardzo oldskulowy i gdyby nie ten wariacko energetyczny występ Shahrukha pewnie przepadłby bez wieści. Co to byłoby dziś, olaboga... Stalking, nachodzenie, zastraszanie, wymuszenie małżeństwa. Lekka osłoda w postaci nie zgody na poczekanie z konsumpcją, oraz obrony przed zbirami i eks - wujaszkiem.
No to teraz może jakieś inne oldskule? Ich wielki świat stoi przed tobą otworem :flirtuje2:

BeeMeR 

Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 10:07   

Cytat:
Gotowam na ploty
wieść gminna niesie, że początkowo zakończenie miało być inne - tj. Inny pan miał się wybombić, ale Rishi wymógł zmianę, widząc się wraz z Shahrukhiem na ekranie, jego młodość, energię, intensywność. Nie wiem czy dużo gwiad dużego formatu by się na to zdobyło. :oklaski:

Cytat:
Stalking, nachodzenie, zastraszanie, wymuszenie małżeństwa.
krwawe jatki albo mordobicie też. takie to były filmy tj tematy - Baazigaar, Darr, Anjaam chociażby. DDLJ też ma jeszcze takie lanie pod koniec, choć duchem jest już inne - bez wymuszenia lecz z potrzebą rodzicielskiej zgody (no i panny :wink: ).

RaczejRozwazna

Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 11:54   

No to rzeczywiście poklony dla Rishiego! Właśnie byłam dość zdziwiona końcówką jak na standardowe rozwiązania Bollywood, absolutnego pierwszeństwa pierwszej miłości zwlaszcza gdy zakończona jest małżeństwem. Aczkolwiek nie mialabym nic przeciwko gdyby nakrecono wedlug pierwszego planu. SRK pięknie by umiieral... :wink: I pasowałoby to zarówno do jego postaci, jak i do wątków które się pojawiły w filmie (on ją pyta podczas któregoś z tych z deka stalkerskich pierwszych spotkań czy ma za nią umrzeć, żeby się do niego przekonala), a i panna nie byłaby poszkodowana z Rishim :lol:

Natomiast co do poruszonych przez Trzykrotkę kwestii - uodparniam się na te wątki "przemocowe" w tych filmach - traktuje je już z dużą dozą dystansu na równi z kwestiami logiki fabuły :wink: Natomiast problem jest wiekszy moim zdaniem. Na początku zgrzytaly mi nawet te specyficznie pokazywane podchody miłosne w klasykach bolly - on ją uwodzi, ona niby ucieka, on zdecydowanie zagradza jej drogę - pełno tego jest w tych filmach. To może działać psychologicznie - że w miłości potrzebna jest jakaś dawka przemocy :? Moje wolnościowe serce się już tu trochę burzy. A w tym akurat filmie takie zachowanie pasowało do postrzelonej postaci SRK zatem jest kompatybilne (scena wyrycia sobie imienia ukochanej na ręce :shock: ).

Szkoda niezwykle tej aktorki nie tylko z ludzkiego ale i z fimowego punktu widzenia. Obok wyjatkowo niewinnego wyglądu miała w sobie sporo niezwykłej energii i intensywności, a to rzadkie.

Co do oldskuli - pewnie się nie obejdzie, ale nie wiem kiedy bo sposób wybierania przeze mnie kolejnych filmów do zobaczenia jest równie metodyczny i logiczny jak scenariusze bolly. :wink:

Zresztą wcsoraj chciałam obejrzec Dila Chanta Hai z Saifem i Preity ale niestety nie znalazłam, później stwierdzilam że moze jednak jakaś staroć z Salmanem i Aish - ale też nie znalazlam wiec Deewana to było pierwsze " na co wypadnie na tego bęc" po tych probach.

BeeMeR 

Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 20:09   

RaczejRozwazna napisał/a:
sposób wybierania przeze mnie kolejnych filmów do zobaczenia jest równie metodyczny i logiczny jak scenariusze bolly.
To całkiem pasuje do tej kinematografii ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 21:30   

Ja zwykle podobnie wybierałam - a to kopua brzydka, a to napisy nie pasowały, a to palę kliknął w całkiem coś innego :-D

Odpowiedz do tematu