PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajny film wczoraj widziałam V
Autor Wiadomość
ita 

Wysłany: Sro 02 Sty, 2019 20:57   

milenaj napisał/a:
ita napisał/a:
Narodziny Gwiazdy

polecam. :) I to jest film zdecydowanie do obejrzenia w kinie z dobrym nagłośnieniem :)

Dziękuję, tym bardziej mam ochotę zobaczyć :kwiatek:
Dawno nie byłam w kinie. Myślę, że jak przy okazji Oskarów będzie Zimna Wojna w kinie to chętnie obejrzę (i tu też - posłucham) jeszcze raz.

Szafran 

Wysłany: Czw 03 Sty, 2019 00:05   

Nie widziałam chyba nigdy tej wersji ze Streisand. I raczej tego nie zmienię, bo nie lubię Streisand:D:D:D

Nowa wersja całkiem spoko. Co prawda to trochę nie mój rodzaj kina - i trochę się nudziłam momentami, bo scenariusz nie dostarczał mi żadnych zaskoczeń, ale świetnie zagrane, zaśpiewane. Kto by pomyślał, że Bradley Cooper taki ma wokal fajny:D
Sceny koncertowe bardzo udane.
Wysłałam mamę do kina i była zachwycona:).

https://www.instagram.com/morgasia/

Ania Aga 

Wysłany: Nie 06 Sty, 2019 20:56   

milenaj napisał/a:
Ania Aga napisał/a:
Narodziny gwiazdy lepsze od tej wersji ze Streisend?

Wersję ze Straisend mam w planach powtórkowych. Nie pamiętam na tyle dobrze, żeby oceniać...
Tyle, że dla mnie ta wersja była jednak bardziej o upadku gwiazdy, niż o narodzinach nowej. Męska historia tu nieco przyćmiła główny niby wątek. Takie mam odczucia.

Film z Barbrą widziałam dawno temu, wtedy bardzo mi się podobał, pamiętam pijanego Kristoffersona, tak to on był główną postacią. Mam ochotę wybrać się na nową wersję. Był jeszcze film z Judy Garland, ale go nie widziałam.

BeeMeR 

Wysłany: Pon 07 Sty, 2019 10:16   

Death comes to Pemberly - umarłam dawno temu gdzieś przed połową, dziś z zaskoczeniem znalazłam film, ale po takim czasie już nie będę wracać.

Kocie ślady - stareński polski kryminał z młodym Gajosem, podobał mi się :mrgreen:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 07 Sty, 2019 20:04   

Obejrzałam dziś film Moje córki krowy - podobał mi się. Dobrze zagrany, jednocześnie poważny i zabawny.

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 07 Sty, 2019 23:40   

Co do polskich filmów, to trafiła mi się w czasie świątecznym polska komedia romantyczna Kobieta sukcesu. A tak sobie obiecywałam, żeby nie oglądać polskich komedii romantycznych :deprecha: Absurd na absurdzie, łapałam się za głowę przy rozwiązaniach czysto życiowych, jak zatrudnienie się w korpo pod personaliami przyjaciółki celem prowadzenia szpiegostwa przemyslowego. Ale dlaczego, no dlaczego polscy młodzi aktorzy tak mamroczą? Więdłocha, ładna i zdolna przecież - słowa nie można było zrozumieć z tego, co tam sobie pomrukiwała pod nosem. Wieniawa to samo - nie dość, że grała maksymalnie wkurzającą postać, to mówiła za szybko. Z panami lepiej nie było.
Jak się ktoś bardzo, ale to bardzo nudzi, to może obejrzeć w jakiś długi weekend, ale nie polecam. Zdecydowanie.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 08 Sty, 2019 09:08   

Mnie się bardzo aktorki i aktorzy w Moich córkach podobali.

Akaterine 

Wysłany: Sro 09 Sty, 2019 19:51   

Trzykrotka napisał/a:
Ale dlaczego, no dlaczego polscy młodzi aktorzy tak mamroczą? Więdłocha, ładna i zdolna przecież - słowa nie można było zrozumieć z tego, co tam sobie pomrukiwała pod nosem. Wieniawa to samo - nie dość, że grała maksymalnie wkurzającą postać, to mówiła za szybko. Z panami lepiej nie było.

To samo sobie myślałam przymierzając się do netflixowego 1983. Niestety nie dotyczyło tylko młodych - choćby Edyty Olszówki też nie mogłam za bardzo zrozumieć.
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.
Tuwim & Słonimski, W oparach absurdu

Miss Jane Austen

Odpowiedz do tematu