PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajny film wczoraj widziałam V
Autor Wiadomość
praedzio 
Im ta nating :)

Wysłany: Pią 31 Sie, 2018 10:12   

Film powstał na podstawie książki: http://lubimyczytac.pl/ks...palmy-na-sniegu

BeeMeR 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 15:43   

Horror of Dracula (1958)

Zachwyconam :mrgreen:

Dawno, dawno temu żył sobie hrabia Dracula (Christopher Lee), jego zamek robi wrażenie, miejscówka noclegowa oraz powóz również - przynajmniej na przybyszu ;)

Do zamku bowiem przybywa Jonathan Harker by uporządkować księgozbiór - zresztą na pewno znacie tą opowieść i wiecie jak tragicznie się kończy, przynajmniej dla pewnej wampirzycy

Jonatana,

jego narzeczonej

i Draculi

A wszystko dzięki odwadze i wiedzy Van Helsinga (Peter Cushing) - lekarza i przyjaciela Jonathana, dla wygody od dawna studiującego kwestię wampirów ;) - który wampiry unieszkodliwia, ofiarom robi transfuzje krwi, pokoje zabezpiecza kwiatami czosnku i szczelnym zamknięciem okien - innych ofiar udaje się uniknąć ;)

BeeMeR 

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 16:07   

Próbowałam obejrzeć Tytana ale mnie pokonał :P
zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=ctM8zpe3BHo

widać wolę ramotki :mrgreen:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018 20:13   

Siostra była w domu, no to zaliczyłyśmy:
Autostopem przez galaktykę - nie wiem, czy siostrze się aż tak podobał, ale nie zasnęła. Ja chichotałam. Uwielbiam ten film (oraz książkę).
Sierranevada - dla mnie po raz drugi i jeszcze bardziej mi się podobał, siostra też uznała go za ciekawy.
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - trochę nierealny, ale dobrze zrobiony, świetne dialogi, ciekawe zakończenie

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

BeeMeR 

Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018 21:21   

Agn napisał/a:
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Chyba mi Marysia polecała ten film :mysle:

annmichelle 

Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018 22:32   

Agn napisał/a:

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - trochę nierealny, ale dobrze zrobiony, świetne dialogi, ciekawe zakończenie

Oglądało się całkiem dobrze, to prawda, choć po kilku miesiącach nie pamiętam już dokładnie wszystkich odnóg "intryg". :mrgreen:

Z obcojęzycznych obejrzanych ostatnio przeze mnie polecam hiszpański "Contratiempo". Ciekawy, wciągający thriller z klimatem i pięknymi zdjęciami. :-)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 14 Wrz, 2018 21:52   

Zapomniałam, że w Londynie poszłyśmy do kina (rany koguta, jakie tam są POTWORNIE drogie bilety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :opad_szczeny: ) na Ocean's eight, czyli film o sprytnym planie zrabowania klejnotów przez piękne panie. Bardzo dobrze mi się oglądało, bo to miła rozrywka (tylko miałam problem z dwoma rzeczami - kompletnie się nieznające panie zakładają szajkę do bądź co bądź zadania, które wymaga zaufania i milczenia aż po grób, a druga, że aktorka, która grała mamę dwójki dzieci, została sprowadzona niemal do roli gosposi - szkoda), oglądanie tylu wspaniałych aktorek na raz to przyjemność. I jeszcze Rysio w roli drania jako wisienka na czubeczku.
Aha, nienawidzę Cate Blanchett - JAK można po urodzeniu trójki dzieci mieć TAKĄ figurę i tak bosko wyglądać w ABSOLUTNIE wszystkim? I jakim prawem przed pięćdziesiątką wyglądać jakby się miało dobre dziesięć lat mniej? Gdzie jest sprawiedliwość, ja się pytam???
(Żartuję, uwielbiam Cate Blanchett.)

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Odpowiedz do tematu