PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy leci z nami Doktor? ;)
Autor Wiadomość
Fibula

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011 13:09   

asiek napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Tennant nie jest moim ideałem faceta, ale muszę przyznać, że gra bardzo dobrze. I chyba chętnie coś z nim jeszcze obejrzę

Ostatnio oglądałam z jego udziałem Casanovę /leciało na Ale Kino! / ... O matko z ojcem, co się w tym filmie działo. :lol:

Oglądałam. :mrgreen:

asiek napisał/a:
Fibula napisał/a:
To pooglądaj I sezon, z Ecclestonem, mając w pamięci przestrogę, że pierwszy odcinek jest nieporozumieniem.

Może się skuszę. :wink: Szukam czegoś, co pozwoli mi oderwać się od ponurej rzeczywistości. Dwa dni temu człowiek, z którym współpracowałam dopuścił się zabójstwa. :( Proza życia mnie dobija. :-/

:przytul:

Aragonte 

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011 13:19   

Fibula napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Moje typy byłyby podobne, jak myślę, ale niestety nie rozpoznaję angielskich tytułów :wink: Końcówka sezonu była dość emocjonująca. Ogółem podobał mi się motyw tego równoległego świata. I na pewno z tą "niemożliwą planetą" na krawędzi czarnej dziury. I z kosmiczną wersją szatana :wink: Podobał mi się też odcinek z madame de Pompadour :)

Ja też ich w większości nie znam, ale podejrzałam. ;) Opisałaś te, które i ja wymieniłam. :D A jak Ci się podobał Uther jako dyrektor szkoły? :mrgreen: Gdybyś jeszcze nie sprawdzała, odcinek z Merlinem jest w IV sezonie.

Uther-Anthony-dyrektor był świetny :mrgreen: Biedak, ciągle każą mu grać jakieś czarne charaktery, a to zdaje się pogodny i bardzo sympatyczny facet - na scenach nieudanych z "Merlina" najczęściej to on psuł ujęcia swoimi wybuchami śmiechu :lol:
Doktor jako nauczyciel fizyki też był fajny :D
A o odcinku z Merlinem-Colinem wiem, w końcu śledzę odpowiednie tematyczne forum :wink:

Aragonte 

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011 19:25   

Czytam Wasze recki i kompletnie nie kusi mnie Terra Nova , mimo mego niegdysiejszego zainteresowania dinozaurami :wink:

Oglądam kolejny odcinek DW - Gridlock. Pomysł z życiem w gigantycznym korku surrealistyczny, ale ciekawy :D Dla osoby mieszkającej w dużym mieście to wizja z koszmarów :-P
Jakie śliczne kiciusie się pojawiły na ekranie :serduszkate:

Fibula

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011 19:45   

Aragonte napisał/a:
Oglądam kolejny odcinek DW - Gridlock. Pomysł z życiem w gigantycznym korku surrealistyczny, ale ciekawy :D Dla osoby mieszkającej w dużym mieście to wizja z koszmarów :-P

Ano.
Aragonte napisał/a:
Jakie śliczne kiciusie się pojawiły na ekranie :serduszkate:

Pielęgniarki z II sezonu? Już chciałam z rozpędu zdradzić kto jeszcze się pojawi, ale sama zobaczysz. :)

Aragonte 

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011 19:49   

Nie pielęgniarki, malusie koteczki :-D W końcu Doktora podrzuciło kawałek drogi pewne nietypowe małżeństwo z przychówkiem :-P Jak na razie bardzo fajny wydaje mi się ten odcinek.

I pewnie masz na myśli Twarz z Boe :wink:

Fibula

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011 21:29   

Aragonte napisał/a:
Nie pielęgniarki, malusie koteczki :-D W końcu Doktora podrzuciło kawałek drogi pewne nietypowe małżeństwo z przychówkiem :-P Jak na razie bardzo fajny wydaje mi się ten odcinek.

Ach, te koteczki! Mam z biało-czarnym (i Doktorem oczywista też) tapetę na laptopie. A pielęgniarki też były kotami. :D
Cytat:
I pewnie masz na myśli Twarz z Boe :wink:

A już było wyjaśnienie, kto jest Twarzą z Boe?

Aragonte 

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011 21:34   

Fibula napisał/a:
Ach, te koteczki! Mam z biało-czarnym (i Doktorem oczywista też) tapetę na laptopie. A pielęgniarki też były kotami. :D

No tak, ale nie takiej urody jak te maluchy :-P
Uzyczysz mi tę tapetkę? :kwiatek:

O, znalazłam przerobione ciut zdjęcie z tej sceny :D

I jeszcze jedno:
http://29.media.tumblr.co...axihzo1_500.jpg

Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :serduszkate:

Fibula napisał/a:

Poza tym, że ma być ostatnim przedstawicielem gatunku? Chyba nie... A może coś przegapiłam? :mysle:

Włączyłam Daleks in Manhattan. No niestety, bez Daleków się nie obejdzie, wiedziałam :-P

Fibula

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011 22:20   

Aragonte napisał/a:
Fibula napisał/a:

No tak, ale nie takiej urody jak te maluchy :-P
Uzyczysz mi tę tapetkę? :kwiatek:

Nie jest duża:

Cytat:
O, znalazłam przerobione ciut zdjęcie z tej sceny :D
Obrazek
I jeszcze jedno:
http://29.media.tumblr.co...axihzo1_500.jpg

Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :serduszkate:

Tych nie widziałam. :kwiatki_wyciaga:
Cytat:
Fibula napisał/a:

Chyba nie... chyba że przegapiłam? :mysle:

Może jeszcze nie, ale będzie. Nie szukaj! :D
Cytat:
Włączyłam Daleks in Manhattan. No niestety, bez Daleków się nie obejdzie, wiedziałam :-P

Zastanawiałam się, czy ostrzegać. To podwójny odcinek. ;)

Aragonte 

Wysłany: Sro 12 Paź, 2011 10:40   

Domyśliłam się po tytułach :wink: i przezornie wyłączyłam, tzn. odłożyłam oglądanie na później.

Aragonte 

Wysłany: Sro 12 Paź, 2011 22:22   

No dobra, oglądam dalej Daleks in Manhattan. I stwierdzam, że to jeden z najlepszych odcinków z Dalekami :) I te migawki z Wielkiego Kryzysu w tle... Nie przepadam za tym okresem w historii, ale ciekawie to wygląda :)

Edit: obejrzałam do końca ten podwójny odcinek. Moim zdaniem bardzo dobry. Ogółem w trzecim sezonie na razie do żadnego odcinka nie mogłam się przyczepić, wszystkie były fajne :D

A tak w ogóle to dokonałam pewnego zakupu, ale póki przesyłka do mnie nie dotrze, do niczego się nie przyznam :-P

Fibula

Wysłany: Czw 13 Paź, 2011 20:54   

Aragonte napisał/a:
No dobra, oglądam dalej Daleks in Manhattan. I stwierdzam, że to jeden z najlepszych odcinków z Dalekami :) I te migawki z Wielkiego Kryzysu w tle... Nie przepadam za tym okresem w historii, ale ciekawie to wygląda :)

Zapomniałam, że to ten. Też mi się podobał.
Cytat:
Edit: obejrzałam do końca ten podwójny odcinek. Moim zdaniem bardzo dobry. Ogółem w trzecim sezonie na razie do żadnego odcinka nie mogłam się przyczepić, wszystkie były fajne :D

A najlepsze przed Tobą. :excited:
Cytat:
A tak w ogóle to dokonałam pewnego zakupu, ale póki przesyłka do mnie nie dotrze, do niczego się nie przyznam :-P

A kiedy dotrze? Będę chciała się przyjrzeć? :wink:

Aragonte 

Wysłany: Pią 14 Paź, 2011 07:00   

Fibula napisał/a:
A kiedy dotrze? Będę chciała się przyjrzeć? :wink:

Ruszyło już w drogę, teoretycznie powinno dotrzeć do 19 października.
Myślę, że będę to miała w łapkach (tfu, tfu...) wtedy, kiedy będzie u mnie Agn.
I tak, myślę, że będziesz chciała się temu przyjrzeć :wink:

Aragonte 

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 00:43   

Znowu dojechałam do podwójnego odcinka Doctora Who - tego, w którym mamy rok 1913 :wink:
Kurrrrczę, naprawdę zaskoczona jestem, bo cały trzeci sezon ma wyjątkowo równy poziom, wszystkie odcinki uznaję za dobre albo bardzo dobre :D

Edit: no to mam już tylko cztery odcinki do końca tego sezonu. Końcówka dziewiątki - zahaczająca o I wojnę światową - była melancholijna, aż mi się oczy letko spociły :wink:

Ciekawe, co tam dalej scenarzyści wymyślą :D

Fibula

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 16:46   

Aragonte napisał/a:
Znowu dojechałam do podwójnego odcinka Doctora Who - tego, w którym mamy rok 1913 :wink:

Z zegarkiem?
Cytat:
Kurrrrczę, naprawdę zaskoczona jestem, bo cały trzeci sezon ma wyjątkowo równy poziom, wszystkie odcinki uznaję za dobre albo bardzo dobre :D
Edit: no to mam już tylko cztery odcinki do końca tego sezonu. Końcówka dziewiątki - zahaczająca o I wojnę światową - była melancholijna, aż mi się oczy letko spociły :wink:

No to przed Tobą najlepsze. :-)
Cytat:
Ciekawe, co tam dalej scenarzyści wymyślą :D

Będą nowi źli i starzy źli. :D

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 18:44   

Mam coś dla was :)

Fibula

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 18:53   

:kwiatek: Nie skusisz się na oglądanie? :wink:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 19:08   

Skuszę sie kiedyś :) Cos tam na poczatek mam ;) Nawet oglądałam ze dwa pierwsze odcinki 1 serii.

Aragonte 

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 19:18   

Piękne avki, dzięki, Admete :)
Fibula napisał/a:
:kwiatek: Nie skusisz się na oglądanie? :wink:

Admete już coś tam oglądała i żyje :wink:

Fibulo, jestem przy odcinku Blink, ale z powodu domowych zawirowań nie mogłam go jeszcze skończyć :-|
I tak, chodziło mi o odcinek z zegarkiem.

Fibula

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 20:45   

Aragonte napisał/a:
Fibulo, jestem przy odcinku Blink, ale z powodu domowych zawirowań nie mogłam go jeszcze skończyć :-|

Czytałam w narzekalni. Mam nadzieję, że obędzie się bez kuchennej rewolucji. :przytul:
Cytat:
I tak, chodziło mi o odcinek z zegarkiem.

Odgrywa jeszcze później pewną rolę. :wink: A Blink zostaw na spokojniejszą chwilę, warto.

Aragonte 

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 21:32   

Blink zaraz obejrzę, chyba nie ma co go odkładać - pewnie lepiej nie będzie :roll:

BTW - czy ci panowie w czerni, którzy pomagali namierzyć komórkę Marthy w mieszkaniu jej mamusi, to ludzie z Torchwood?

Aragonte 

Wysłany: Nie 16 Paź, 2011 22:59   

Włączyłam Blink od miejsca, w którym przerwałam, i humor poprawił się w momencie, kiedy pojawił się Doktor :D co akurat w tym odcinku następuje dość rzadko, niestety :(
Świetna intryga, ale strasznie melancholijny ten odcinek, momentami wręcz gorzki... Admete by się spodobał, mam wrażenie :wink:

I chyba wymyśliłam sobie napis na koszulkę :mrgreen: tzn. zamierzam ukraść pomysł, bo koszulki już chyba są :-P
The Angels Have The Phone Box :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edit: no pięknie, koszulek jest zatrzęsienie - jeśli będę miała jakieś zbywające pieniądze, to sobie jakąś zamówię :-P
http://www.amazon.co.uk/s...refix=The+angel

Edit: Zerknęłam z ciekawości do Wiki - wyszło na to, że Blink jest bardzo wysoko oceniany, co mnie naprawdę nie dziwi :D

"Blink" has been widely recognised as an exceptional episode of Doctor Who. Writer Steven Moffat was awarded the 2008 BAFTA Craft and BAFTA Cymru awards for Best Writer for his work on this episode.[3][4] It also won the Hugo Award for Best Dramatic Presentation, Short Form,[5] and Carey Mulligan received the Constellation Award for Best Female Performance in a 2007 Science Fiction Television Episode.[12] The episode was nominated for the Nebula Award for Best Script,[13] but lost to Pan's Labyrinth by Guillermo del Toro.[14] This episode also received the award for Best Story in the Doctor Who Magazine 2007 Survey.[2]

I jeszcze coś o strachach :wink:
The BBC Fear Forecasters (four children, aged 6, 8, 10 and 14, who rate each episode on how scary children will find it) gave this episode a 5.5 rating ("Off the Scale"). The only other episode with a rating above 5 is "The Impossible Planet", which received a 6 ("Beyond Fear"). A notice for parents was also attached to the top of the page, recommending that parents record the episode and watch it in the daytime with their children, as it was one of the scariest episodes yet.[15] This warning is similar to the warning that was attached for "The Empty Child"/"The Doctor Dances", both of which were also written by Steven Moffat.

I wcale się tym ocenom nie dziwię...

Edit: to jeszcze link do opowiadania Moffata, na którym oparł scenariusz tego odcinka :wink:
http://www.bbc.co.uk/doct...nk_annual.shtml

Fibula

Wysłany: Pon 17 Paź, 2011 18:48   

Aragonte napisał/a:
Blink zaraz obejrzę, chyba nie ma co go odkładać - pewnie lepiej nie będzie :roll:

BTW - czy ci panowie w czerni, którzy pomagali namierzyć komórkę Marthy w mieszkaniu jej mamusi, to ludzie z Torchwood?

Nie, knuje ktoś inny. Cierpliwości. :wink:

Fibula

Wysłany: Pon 17 Paź, 2011 18:57   

Aragonte napisał/a:
Włączyłam Blink od miejsca, w którym przerwałam, i humor poprawił się w momencie, kiedy pojawił się Doktor :D co akurat w tym odcinku następuje dość rzadko, niestety :(
Świetna intryga, ale strasznie melancholijny ten odcinek, momentami wręcz gorzki... Admete by się spodobał, mam wrażenie :wink:
I chyba wymyśliłam sobie napis na koszulkę :mrgreen: tzn. zamierzam ukraść pomysł, bo koszulki już chyba są :-P
The Angels Have The Phone Box :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Edit: no pięknie, koszulek jest zatrzęsienie - jeśli będę miała jakieś zbywające pieniądze, to sobie jakąś zamówię :-P
http://www.amazon.co.uk/s...refix=The+angel

:mrgreen:
Cytat:
Edit: Zerknęłam z ciekawości do Wiki - wyszło na to, że Blink jest bardzo wysoko oceniany, co mnie naprawdę nie dziwi :D

Jeden z moich najulubieńszych z całego serialu. Od kolejnego odcinka do końca sezonu będzie się dużo działo. :wink:
Cytat:
Edit: to jeszcze link do opowiadania Moffata, na którym oparł scenariusz tego odcinka :wink:
http://www.bbc.co.uk/doct...nk_annual.shtml

Nie widziałam, dzięki. :kwiatek:

Aragonte 

Wysłany: Pon 17 Paź, 2011 19:00   

Fibula napisał/a:
Jeden z moich najulubieńszych z całego serialu. Od kolejnego odcinka do końca sezonu będzie się dużo działo. :wink:

Zauważyłam, zaczęłam oglądać Utopię. Fajnie zobaczyć w jakiejś roli Cadfaela :wink:
Ale chyba odłożę oglądanie końcówki sezonu do momentu, aż będę ciut bardziej wyciszona, bo widok tych zębatych Morloków mnie jakoś rozstraja. Brrrrr!

Aragonte 

Wysłany: Wto 18 Paź, 2011 21:29   

Khem, khem... Doktor przybył do mnie dzisiaj :mrgreen: Doktor w dwóch wcieleniach, Ecclestona i Tennanta :banan_czerwony:
Szkoda, że tak już jestem padnięta - innym razem dobiorę się do dodatków na płytach :mrgreen:

Odpowiedz do tematu