PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Aragonte
Pią 01 Sty, 2010 21:39
Zmierzch, Nów i inne fazy ;)
Autor Wiadomość
Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 30 Kwi, 2008 20:19   

Nie mnie zgadywać. Mam teorię, że te ich zęby są zwyczajnie bardzo, bardzo ostre. A jad... hmm, no pewnie w zębach są. Kły jadowe albo coś?
Próbuję napisać tego przeklętego fanfika. Ale nagnę wizję pani Meyer. Dla mnie wampiry MAJĄ kły. Ich habe gesagt. :evil:

Ale wizja wampirów z rurkami w mordkach pijących z ludzi drinka z palemką mnie rozwaliła. :rotfl:
Then let me take a bite

MJ
----------------------------------------
Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 30 Kwi, 2008 20:23   

Ja myślałam, że zapluje sie na klawiaturę :mrgreen:

Postawilam na nogi cały dom swoim wybuchem śmiechu :mrgreen:

Aragonte 

Wysłany: Sro 30 Kwi, 2008 22:06   

Agn napisał/a:
Ale wizja wampirów z rurkami w mordkach pijących z ludzi drinka z palemką mnie rozwaliła. :rotfl:

I to mi chodziło :mrgreen: Sorencjusz, ale miałam pewne skojarzenie... Te wampiry bez kłów to jak eunuchowie, którzy są zmuszeni nosić w zwojach turbanu rurkę, przeznaczoną do celów bardzo przyziemnych ;)

Hyhy, może powinnam napisać fanfika o wampirach pożywiających się Bloody Mary? :mysle:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 30 Kwi, 2008 22:30   

Wracając do Twilight - filmu - na YT ma swój kanał oficjalny: http://youtube.com/user/OfficialTwilightFilm (jakby kogos interesowało...)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 08:29   

Np. mnie interesuje. Film chętnie zobaczę (chociaż mam nadzieję, że zmienią to i owo).
Speaking of - dotarłam już do wilkołaków (kto nie chce wiedzieć, jak wyglądają, niech nie czyta dalej). Pardon, po tych bezkłowych wampirach miałam dziwne wrażenie, że wilkołaki będą bez sierści. Ale nie. Na szczęście. Jeno wybitnie przerośnięte z nich wilki. Grizzly to przy nich misie do przytulania. Er... Chyba ukrywanie się nie jest ich najmocniejszą stroną. :P

(Dalej można czytać.)

Aragonte, piiisz!!! Ja piszę scenę walki (idzie mi jak po grudzie, bo nie piszę z punktu widzenia rozhisteryzowanej nastolatki), ty napisz takie coś. Będzie fajnie. :mrgreen:

Trifle, ja polecam. Kocham Anne Rice. Aczkolwiek niektórzy twierdzą, że język ma straszliwy. Dla mnie on budował klimat i jest piękny. Rzecz gustu...
Oczywiście, kiedy już znajdziesz czas, zacznij od Wywiadu z wampirem, potem Wampir Lestat, Królowa potępionych (tylko nie oglądaj filmu!!!), Opowieść o złodzieju ciał etc.
Then let me take a bite

MJ

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:13   

Agn napisał/a:
(kto nie chce wiedzieć, jak wyglądają, niech nie czyta dalej). Pardon, po tych bezkłowych wampirach miałam dziwne wrażenie, że wilkołaki będą bez sierści. Ale nie. Na szczęście. Jeno wybitnie przerośnięte z nich wilki. Grizzly to przy nich misie do przytulania. Er... Chyba ukrywanie się nie jest ich najmocniejszą stroną. :P

(Dalej można czytać.)

Hehe. Jest pare tam takich motywów, że mnie to wkurza - np to, że Jake zawsze chodzi tylko w spodniach, zeby sobie ciuchow ciagle nie niszczyc... :roll:

Aragonte 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:25   

Agn napisał/a:
Aragonte, piiisz!!! Ja piszę scenę walki (idzie mi jak po grudzie, bo nie piszę z punktu widzenia rozhisteryzowanej nastolatki), ty napisz takie coś. Będzie fajnie. :mrgreen:

Na razie piszę coś innego, ale jak stracę tam wątek, to może dla rozrywki zajmę się bezzębnymi wampirami ;)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:32   

Harry_the_Cat napisał/a:
Jake zawsze chodzi tylko w spodniach, zeby sobie ciuchow ciagle nie niszczyc... :roll:

No właśnie widzę, że szpanuje klatą bez opamiętania. Coś czuję, że jak nakręcą New moon to będzie metroseksualny film dla nastolatków. :lol:
Then let me take a bite

MJ

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:37   

A szybko muszą się decydować, bo im rpattz i kstew dorosną zupełnie...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:49   

Hmm, Pattinson ma teraz ze 20 lat, myślę, że tak szybko się nie zmieni. Byłby większy problem, gdyby ciągle był nastolatkiem, kiedy to buzia się naprawdę zmienia i dziecinne rysy nagle mężnieją. Gorzej z wilkołakami, z tego co na razie widzę, to się chyba starzeją (nie jestem pewna, czy Billy też zwilkołaczał czy tylko chołduje tej rasie).

Nastolatki nadal wyrzekają. Współczuję temu aktorowi. Może zrobię sobie jakiś transparent? Że uważam go za jedynego słusznego Edwarda Cullena? Albo może ja na to wszystko patrzę z zupełnie innej perspektywy?
http://amhphotography.typ.../edward123.html
Jest cudownie blady. I ufarbował włosy! Moim zdaniem jako wampir prezentuje się genialnie. Naprawdę szkoda, że nie będzie miał kłów... :-|

Wracając do książki - umieram, a nawet ÓMIERAM ze śmiechu. Letkie spoilerki! Przez całą pierwszą książkę do Belli w nocy zakradał się wampir, teraz robi to wilkołak. Czy wszystkie stwory mogą sobie tak bez pardonu władować się do jej sypialni? Zastanawiam się, jak na to wszystko patrzyłyby strzygi, krasnoludki czy elfy? :rotfl: ORAZ JEJ OJCIEC! Zapewne zszedłby na zawał, gdyby się dowiedział. :lol:
Then let me take a bite

MJ

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 12:06   

Agn, ale w tej sypialni KOMPLETNIE nic sie nie dzieje... :roll:

a jesli chodzi o rpattza to ma tez spore grono wielbicielek...

look: http://www.youtube.com/watch?v=03Zq7ow0EVo :rotfl:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 12:17   

No właśnie. Więc jaki sens? SPOILERY! A, nie - ona by z Edwardem chciała, ale Edek z kolei się wstrzymywał. A potem czmychnął.

*obejrzała filmik* BUAHAHAHAHHAA!!! Chyba chłopaka przytkało. :lol: Hmm, ja też nie lubię dzieci. Ale ja jestem po pierwsze starsza, po drugie niezainteresowana nim jako człowiekiem (wampira mogłabym ewentualnie przemyśleć), po trzecie na pytanie "co to jest pie***ony związkofob?" podnoszę rączkę. Może któraś z jego wielbicielek się zdecyduje. :rotfl:
*kona ze śmiechu*

Ed.:
:olsnienie: Tak sobie pomyślałam, że Meyer mogła napisać trochę inną, ale o wiele lepszą książkę na bazie tego, co sobie wymyśliła. Wystarczyłoby, żeby Bella była wilkołakiem, a Edward wampirem. Zwalczające się klany, watahy wilkołaków, polujące wampiry... trochę jak Romeo i Julia, tylko w wersji horrorkowatej. Ech, to dopiero byłoby coś! Kocie, co ty na to?

Ed.2: Te wilkołaki robią się coraz bardziej interesujące, chociaż szkoda, że zostały wciśnięte w taką głupawą otoczkę. Bella to coraz większa Mary Sue. I prawie się zakwiczałam ze śmiechu, kiedy Jacob jej powiedział, że jak się zdenerwuje, to może jej zrobić krzywdę. Widać tylko ludzie panują nad swoją siłą, wampirom i wilkołakom kompletnie to nie idzie. :rotfl:
Nawiasem pisząc - przy czytaniu słucham sobie kawałków z soundtracku do Queen of the Damned. Nieźle się niektóre sprawdzają jako tło. :mrgreen:

Ed.3: Meyer mi właśnie zapunktowała! SPOILER! Wprawdzie Bella zachowuje się jak skończona idiotka (w dodatku ma halucynacje głosowe i do nich dąży, co zwiększa jej desperację, by pokazać, jaka z niej głupia dziewucha), ale już sam skok z klifu oraz opis tego, co czuła, kiedy wpadała do wody, był naprawdę dobry. No, no, widzisz, Stefka? Jak chcesz, to potrafisz!
Then let me take a bite

MJ

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 22:35   

Taki offtop nieco - skopiowałam ze zhakerowanej wikipedi :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bez linka, bo pewnie wkrotce zniknie:

Robert Pattinson
From Wikipedia, the free encyclopedia

Robert Pattinson aka RPattz

Born May 13, 1986 (1986-05-13) (age 21)
London, England
Years active 2004 - forever

Robert Thomas Pattinson also known as RPattz and Rob the Dazzler (born 13 May 1986 in London, England) is an English actor and sexytime model, known for dazzling, being sexually attractive and playing Cedric Diggory in Harry Potter and the Goblet of Fire. He has been cast as Edward Cullen in the highly anticipated film adaptation of Twilight, a hardcore/bestiality novel by the Nobel Prize nominated author Stephenie Meyer, wife of the notorious playboy Pancho Meyer

Career

He became involved in amateur theatre through the Barnes Theatre Company. After some backstage experience there, he took on acting roles. He caught the attention of an acting agent in a production of Tess of the D'Urbervilles, and began looking for professional roles.

Since then he has performed in an amateur version of Macbeth at the Old Sorting Office Arts Centre (also in West London), as well as winning at life and modelling, for which he was sometimes credited as Robert Thomas-Pattinson[1].

He had supporting roles in the memorable made for television film Ring of the Nibelungs (2004), and in director Mira Nair;s 2004 Vanity Fair, although his scenes in the latter were deleted, and only appear on the DVD version. This fails.

In late 2005, Pattinson appeared as the character Cedric Diggory in the film Harry Potter and the Goblet of Fire. Consequently, he was named that year's British Dazzler of Tomorrow by Times Online and has more than once been touted as the next Jesus and 'savior of Sex appeal'. He was considered for the 2007 membership list for The Coterie as an honorary member but was dropped due to other members' jealousy and feelings of inadequacy.[citation needed]

Pattinson appeared in the advertising campaign for Hackett's Autumn 2007 collection with mindblowing success. He has a role in the as-yet unreleased short The Summer House, and the film Little Ashes (in which he plays Salvador Dali).

On December 11th, 2007, Summit Entertainment announced that Pattinson, using the alias 'RPattz' and recreational drugs will play Edward Cullen in the upcoming movie Twilight, based on Nobel Prize nominee Stephenie Meyer's bestselling hardcore/bestiality novel of the same name

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 02 Maj, 2008 08:35   

*myśli* Po co hackować wikipedię? Przecież tam można i bez tego tworzyć hasła, nanosić poprawki etc. :roll:
Cytat:
After some backstage experience

Odwieczne pytanie - co poeta miał na myśli? :lol:

Pojawiło się nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu, oczywiście promocyjne.

Edward wygląda super. I Alice bardzo mi się podoba. :) Za to Rosalie w ogóle. Jasper jest nieco dziwaczny (ta peruka!), za to Emmet w porządku. Nie mam coś przekonania do Belli, chociaż na tym zdjęciu wygląda nawet-nawet.
Ujęcia z planu: http://pl.youtube.com/watch?v=7j53oNg4LAE

Ach, i skończyłam czytać Księżyc w nowiu (od razu zabrałam się za Zaćmienie).
Spoiler:
Nie powiem - oświadczyny Edwarda były przesłodkie. Aż za słodkie. Ale tak trochę z d. wzięte. Reakcja Belli była nieco dziwna. Chce się dziewczyna zmienić w wampira, coby się z Edkiem nigdy nie rozstawać, więc co jej przeszkadza ten papierek? Kiedy już... przepraszam, JEŚLI zostanie wampirem to i tak zapewne co jakiś czas będą jej urządzać wesele, jak Rosalie i Emmetowi. Jestem małżeństwofobem, ale... cóż, gdzieś mi się tu podziała logika. Zgrzyta mi ta scena. Z jednej strony przed ołtarz bym się pewnie tez nie pchała, ale skoro chce i przez 2 książki deklarują sobie bezgraniczną, nieskończoną miłość, to chyba nie ma strachu. No ale Bella to smarkula, może jeszcze jej się odmieni. Warto mieć uchyloną furtkę. ;)
Then let me take a bite

MJ

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 11:19   

Agn napisał/a:

Pojawiło się nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu, oczywiście promocyjne.

[url=http://img88.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL]

To zdjęcie ogólnie jest nieco dziwne...

Cytat:
Edward wygląda super. I Alice bardzo mi się podoba. :) Za to Rosalie w ogóle. Jasper jest nieco dziwaczny (ta peruka!), za to Emmet w porządku. Nie mam coś przekonania do Belli, chociaż na tym zdjęciu wygląda nawet-nawet.

Zgadzam się co do Edwarda i Alice. I Rosalie. Jeśli chodzi o Jaspera to dla mnie tez jest ok. Za to wcale nie podoba mi się osiłek Emmet. chociaż w sumie chyba wpisuje się nie najgorzej w charakter postaci.
Bella w wyglądu jest ok, ale mam wątpliwości, co do umiejętności tej dziewczyny..

Cytat:

Ach, i skończyłam czytać Księżyc w nowiu (od razu zabrałam się za Zaćmienie).
Spoiler:
Nie powiem - oświadczyny Edwarda były przesłodkie. Aż za słodkie. Ale tak trochę z d. wzięte. Reakcja Belli była nieco dziwna. Chce się dziewczyna zmienić w wampira, coby się z Edkiem nigdy nie rozstawać, więc co jej przeszkadza ten papierek? Kiedy już... przepraszam, JEŚLI zostanie wampirem to i tak zapewne co jakiś czas będą jej urządzać wesele, jak Rosalie i Emmetowi. Jestem małżeństwofobem, ale... cóż, gdzieś mi się tu podziała logika. Zgrzyta mi ta scena. Z jednej strony przed ołtarz bym się pewnie tez nie pchała, ale skoro chce i przez 2 książki deklarują sobie bezgraniczną, nieskończoną miłość, to chyba nie ma strachu. No ale Bella to smarkula, może jeszcze jej się odmieni. Warto mieć uchyloną furtkę. ;)

Spoiler:
Ja już nie pamiętam w której to części było, jak on gadał o małżeństwie i seksie :roll: Jeśli w Zaćmieniu, to na razie nie będę podawała więcej szczegółów....
A co myślisz o Volturi? Dla mnie ten kawałek z Włochami to jakaś pomyłka.... Wcale mi się to nie podobało... :roll:
Bella mnie strasznie irytowała w tym tomie tez.... I Jake w sumie teź. Najbardziej mi się podobała scena na początku - na urodzinach Belli, jak Jasper chciał sie na nią rzucić :-P

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 11:19   

G4TV:
http://www.g4tv.com/thepi...oCategory_key=8
http://www.g4tv.com/thepi..._Interview.html
Naprawdę mnie wzięło na film.

Ed.: O, Kot!
Spoiler:
Ci cali Volturi... Meyer chyba nie do końca przemyślała, jacy oni mieliby być. Podoba mi się pomysł z wyższą rodziną wampirzą (czy tam królewską), bo np. u Anne Rice (przepraszam, porównania same mi się cisną pod klawę) Akasha sprawdziła się świetnie. Niestety, Meyer chyba nie miała pomysłu, jak zakończyć sytuację, więc wykręciła się sianem. Kazała wszystkim coś obiecać, po czym pozwoliła bohaterom grzecznie wrócić do domu. Pff!
Konflikt wampiry-wilkołaki bardzo mi odpowiada, ale jest źle poprowadzony. Cullenowie warczą na samą myśl o wilkołakach, Jacob Edwarda najchętniej by rozszarpał. I po co?! Obaj wiedzą, że tak na dobrą sprawę Jake nie jest zagrożeniem dla Belli (przez tyle miesięcy nie był, nie widać powodu, dla których nagle miałby ją w szale zabić), zaś Cullenowie nie piją ludzkiej krwi i nie pchają się na tereny wilków. Naciągane to strasznie, a pewnie w ostatecznym rozrachunku okaże się, że chodzi tylko o dziewczynę i zwykłą zazdrość.
Bella jest naprawdę drażniąca. Co i rusz jak nie wpada w histerię, to mdleje, płacze i użala się nad sobą. No i te chłopaki... Czy pani Meyer kiedykolwiek chociaż STAŁA obok nastolatka? Czy ona wie, jak rozmawiają, jak się zachowują? Dziewczyny jeszcze można jakoś znieść, ale chłopaki są tak wyidealizowani, że się niedobrze robi. Oni są jak z fantazji nastolatek - czuli, wrażliwi, od razu zauważą w twych oczach, że ci źle, delikatni, opiekuńczy i śmiertelnie w dziewoi zakochani. Cheesas...
Ach, Kocie! Ta scena, kiedy Jasper się rzucił na Bellę to był miód na me serce. Pomyślałam "No w końcu jakiś dowód, że Cullenowie to wampiry!". Ale potem już nie było niczego tak powalającego... No, może ten moment, kiedy Bella skakała z klifu. Naprawdę podobała mi się ta scena.

Co do obsady - mi Jasper się wydaje dziwny, ale może to dlatego, że widziałam gdzieś zdjęcie tego aktora bez peruki i teraz po prostu widzę, że te jego włosy są nienaturalne. Co do Emmeta - no cóż, to miał być kawał chłopa, wysoki, muskularny...
Za to zastanawiam się nad Jacobem. Nie jestem pewna, czy tamto zdjęcie, co jakiś czas temu wywiesiłam to jest Jacob, ale chyba tak. Widziałam zdjęcia aktora, który ma grać tę rolę. Borze wszechszumiący, on wygląda jak dwunastolatek! DWU-NAS-TO-LA-TEK!!! *ściana* I nie wygląda mi na dwumetrowego olbrzyma. Pfff... Ale co się dziwić? Ekipa Lotu nad kukułczym gniazdem kupę czasu straciła, by znaleźć tak wysokiego Indianina, bo ponoć bardzo rzadko osiągają takie rozmiary. Widocznie ekipa Zmierzchu nie chciała tracić czasu, bo to bez sensu? ;)

Ach, i jeszcze jedno!
Spoiler:
O seksie było w pierwszym tomie - konałam, kiedy przeczytałam, jak Edward mówi Belli, że gdyby się zapomniał to mógłby chcieć ją pogłaskać po głowie, a niechcący wbić jej łapę w mózg. :rotfl: O małżeństwie zaś było na samym koniuszku drugiej części. To był warunek Edwarda.
Bella: Ale ja mam dopiero osiemnaście lat!
Edward: A ja prawie sto dziesięć. Najwyższy czas się ustatkować.
Może być wesoło. :lol:
Then let me take a bite

MJ
Ostatnio zmieniony przez Agn Sob 03 Maj, 2008 11:37, w całości zmieniany 2 razy  

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 11:27   

Dobrze. Bo do grudnia daleko :mrgreen:

Nie sądzisz, ze rpattz ma nawet zęby nieco wampirze? :wink:

Idę oglądać dalej.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 11:34   

Kocie, jego zęby to właśnie jedna z tych rzeczy, która mi się w nim jako wampirze szalenie podoba. To jest właśnie to! :cheerleader2:
Powyżej odpisałam na twój poprzedni post. :)
Then let me take a bite

MJ

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 11:48   

Fanmade poster: http://emmahleedotc.livej...ew=32090#t32090

Spoiler:
Cytat:
Ci cali Volturi... Meyer chyba nie do końca przemyślała, jacy oni mieliby być. Podoba mi się pomysł z wyższą rodziną wampirzą (czy tam królewską), bo np. u Anne Rice (przepraszam, porównania same mi się cisną pod klawę) Akasha sprawdziła się świetnie. Niestety, Meyer chyba nie miała pomysłu, jak zakończyć sytuację, więc wykręciła się sianem. Kazała wszystkim coś obiecać, po czym pozwoliła bohaterom grzecznie wrócić do domu. Pff!

Prawda? W ogóle nie wydają sie tacy straszni, jakby się mogli wydawać... :roll:

Cytat:
Konflikt wampiry-wilkołaki bardzo mi odpowiada, ale jest źle poprowadzony. Cullenowie warczą na samą myśl o wilkołakach, Jacob Edwarda najchętniej by rozszarpał. I po co?! Obaj wiedzą, że tak na dobrą sprawę Jake nie jest zagrożeniem dla Belli (przez tyle miesięcy nie był, nie widać powodu, dla których nagle miałby ją w szale zabić), zaś Cullenowie nie piją ludzkiej krwi i nie pchają się na tereny wilków. Naciągane to strasznie, a pewnie w ostatecznym rozrachunku okaże się, że chodzi tylko o dziewczynę i zwykłą zazdrość.

Zdecydowanie na razie wszystko prawie przemawia za tym, że powinni się zaprzyjaźnić. :mrgreen:

Cytat:
Bella jest naprawdę drażniąca. Co i rusz jak nie wpada w histerię, to mdleje, płacze i użala się nad sobą. No i te chłopaki... Czy pani Meyer kiedykolwiek chociaż STAŁA obok nastolatka? Czy ona wie, jak rozmawiają, jak się zachowują? Dziewczyny jeszcze można jakoś znieść, ale chłopaki są tak wyidealizowani, że się niedobrze robi. Oni są jak z fantazji nastolatek - czuli, wrażliwi, od razu zauważą w twych oczach, że ci źle, delikatni, opiekuńczy i śmiertelnie w dziewoi zakochani. Cheesas...
Ach, Kocie! Ta scena, kiedy Jasper się rzucił na Bellę to był miód na me serce. Pomyślałam "No w końcu jakiś dowód, że Cullenowie to wampiry!". Ale potem już nie było niczego tak powalającego... No, może ten moment, kiedy Bella skakała z klifu. Naprawdę podobała mi się ta scena.

Jeśli będą kręcić drugi film - a myślę, że będą - to to będą chyba jedyne interesujące rzeczy... :roll:

Cytat:
Co do obsady - mi Jasper się wydaje dziwny, ale może to dlatego, że widziałam gdzieś zdjęcie tego aktora bez peruki i teraz po prostu widzę, że te jego włosy są nienaturalne.

No ja całe szczęście nie mam tego problemu . Ale wiem. o co ci chodzi. Ja długo po Lotrze nie mogłam zrozumieć, że Orlando jest brunetem :mrgreen:

Cytat:

Co do Emmeta - no cóż, to miał być kawał chłopa, wysoki, muskularny...
Za to zastanawiam się nad Jacobem. Nie jestem pewna, czy tamto zdjęcie, co jakiś czas temu wywiesiłam to jest Jacob, ale chyba tak. Widziałam zdjęcia aktora, który ma grać tę rolę. Borze wszechszumiący, on wygląda jak dwunastolatek! DWU-NAS-TO-LA-TEK!!! *ściana* I nie wygląda mi na dwumetrowego olbrzyma. Pfff... Ale co się dziwić? Ekipa Lotu nad kukułczym gniazdem kupę czasu straciła, by znaleźć tak wysokiego Indianina, bo ponoć bardzo rzadko osiągają takie rozmiary. Widocznie ekipa Zmierzchu nie chciała tracić czasu, bo to bez sensu? ;)

:rotfl: święte słowa.. Ten Taylor wygląda strasznie po prostu :mrgreen:
Cytat:

O seksie było w pierwszym tomie...

To tam jeszcze chyba coś jeszcze jest ;)

Aragonte 

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 12:11   

Agn napisał/a:
O seksie było w pierwszym tomie...

Czy to dlatego był najlepszy? :mysle: :lol:

Ale Was wzięło! :shock: Będę się przyglądać, zachowując stosowny dystans do dzieł pani Meyers :wink: Na film może i pójdę... się zobaczy.

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 12:32   

Aragonte napisał/a:
Czy to dlatego był najlepszy? :mysle: :lol:

Aragonte, tam o seksie były może ze dwa zdania :lol:

Bardzo fajne tapetki tu - ETA: to nie są tapetki :lol:
Pomyliły mi się zakładki :rumieniec:

http://twilightmomsforums...993.html#245445

ETA: tapetki tu: http://antonella87.livejo...=865940#t865940

Wczoraj skończyli filmowanie, więc teraz tylko czekanie aż poskładają wszystko do kupy... :roll:
Ostatnio zmieniony przez Harry_the_Cat Sob 03 Maj, 2008 12:58, w całości zmieniany 3 razy  

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 12:52   

I będą to składać aż do grudnia, bo to montaż, muzyka, kolorowanie, a pewnie jeszcze jakieś dokrętki będą robić...
Jacob jest okropny. No, chyba że ten pan z "mojego" zdjęcia to on - z taką charakteryzacją nie wygląda tragicznie.
Aha, mam też mieszane uczucia względem Carlisle'a. Po co mu ten blond robili??? Mogli sobie darować, bez ufarbowanych włosów facet wyglądał w porządku, a z tym blondem... jak szczurek. :obrzydzenie:

Aragonte, książki możesz sobie spokojnie odpuścić. Film ci w zupełności wystarczy. Jeśli się okaże dobry, to będzie lepszy od książki, a jeśli zły - no cóż, to znaczy, że powyżej poziomu książki nie podskoczył. Wiesz, czyta się fajnie, szybko, W MIARĘ bezboleśnie, ale wielką literaturą bym tego nie nazwała. Co do filmu i w ogóle - mnie musiało wziąć. Moje zainteresowanie wampirami przekracza wszystko, nawet zdrowy rozsądek (jak widać na załączonym obrazku).

Bardzo fajny ten plakat. Fanowski, czy nie, ale zrobiony z klasą. A co do zdjęć - Emmet ma takie wampirze oczy. :mrgreen: I ta bladość! Ech, się człek przykleja do każdego fajnego szczegółu.
...
...
...
...
...
*ómarła, bo zobaczyła Edwarda*
O Eru... :thud:

Idę zobaczyć tapetki...
Then let me take a bite

MJ
Ostatnio zmieniony przez Agn Sob 03 Maj, 2008 12:59, w całości zmieniany 1 raz  

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 12:56   

Wyedytowałam poprzedniego posta, bo mi sie linki pomerdały :mrgreen:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 13:01   

Tak, zauważyłam poprawki i wyedytowałam swojego. :mrgreen:

Tapety właśnie podziwiam. O mrau... Ta pierwsza jest powalająca...
Then let me take a bite

MJ

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008 13:04   

No mi się też ta pierwsza podoba :mrgreen:
Aż chyba rozmiar dopasuje do mojego monitora, żeby z niej skorzystać.

Jesli chodzi o te fotki (poza tym, ze to forum, jak widzę nazywa się TwilightMoms :shock: ) , to widac, chyba po raz pierwszy ten cały wampirzy makijaż...

Odpowiedz do tematu