PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: adminluc
Sro 21 Cze, 2006 20:36
Brad Pitt
Autor Wiadomość
Caitriona 
Wyczekując nadal zimy

Wysłany: Pią 09 Cze, 2006 00:06   

Just typhoons and monsoons
This impossible year

monika29.09

Wysłany: Pią 09 Cze, 2006 17:19   

parę dni temu napisałam:

Zdjęcie (dziecka BP i Angeliny Jolie) kosztlowało podobno 4 mln dolarów, dla mnie cena obłędna i nie do uwierzenia.

m.

-------
właśnie słyszałam w Teleexpresie, że zdjęcie ostatecznie kosztowało 8 mln usd.

m.

migotka 

Wysłany: Pią 09 Cze, 2006 17:53   

w teleekspresie podali dzis , ze 8 mln

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 00:24   

monika29.09 napisał/a:
Zdjęcie (dziecka BP i Angeliny Jolie) kosztlowało podobno 4 mln dolarów, dla mnie cena obłędna i nie do uwierzenia.

Ale przynajmniej na szczytny cel...

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Cze, 2006 23:52   

Ja tam nie lubię Wywiadu... Ani Toma ani Brada w nim - również. Oboje stworzyli tam świetne kreacje i tak jak u Caitri - jest to chyba jedna z bardzo nielicznych ról, w ktorym Tom cruise wyszedł w miar ę po luckowemu.

Caitriona 
Wyczekując nadal zimy

Wysłany: Pon 19 Cze, 2006 10:02   

AineNiRigani napisał/a:
(...) jest to chyba jedna z bardzo nielicznych ról, w ktorym Tom cruise wyszed? w miar ? po luckowemu.

Moze dlatego, ze nie gral czlowieka ;) :grin:
This impossible year

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Cze, 2006 19:06   

Tiaaaa, to pewnie dlatego. :twisted:

Gitka 

Wysłany: Pią 23 Cze, 2006 09:01   

Sławni ojcowie
Brad Pitt w roli taty
http://zyciegwiazd.onet.p...ie,galerie.html

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 23 Cze, 2006 10:12   

Śliczne! Brad Pitt wygląda anielsko z taką twarzą pełną zachwytu i miłości. Chyba rzeczywiście bardzo tęsknił za własnym dzieckiem. A mała ma już usta mamusi....

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Cze, 2006 17:20   

... układ oczu chyba też :D
Ale tutaj akurat chyba za wcześnie mówić :D

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 10:52   

Brad nie jest moim jakimś tam najulubieńszym aktorem (chociaż kochałam go zabójczo jako smarkata ;-) ), ale podobała mi się jego gra i on sam w wielu filmach: "Wywiad z wampirem", "Wichry namiętności", "12 małp". "Fightclub", "Siedem", "Uśpieni", "Zdrada". Ciągle musi udowadniać, że nie jest tylko pięknisiem, ale też dobrym aktorem - moim zdaniem mu się to udaje. Chociaż z drugiej strony mógłby ostatnio wybierać coś ciekawszego niż role w "Troi" czy "The Mexican". W tylu filmach będzie go można zobaczyć w 2006, 2007 roku, że może będzie wśród nich jakaś godna uwagi rola.

Gość

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 10:58   

Kiedyś napisali o nim, że cały problem polega na tym, że będąc ulubieńcem kobiet, przyjmuje role w filmach dla mężczyzn. Uważam, że to potencjalnie dobry aktor, którego nieszczęściem jest zbytnia przystojność. Mnie się strasznie podobała jego rola w Dwunastu małpach, ale wolałabym go juz nigdy nie oglądać w żadnych Wichrach namiętności - bue.

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 10:59   

To byłam ja, niezalogowana Trzykrotka, a nie gość :grin:

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 11:30   

Trzykrotka napisał/a:
To byłam ja, niezalogowana Trzykrotka, a nie gość :grin:

To mówiłem ja, Jarząbek... :wink:
A co masz do "Wichrów namiętności", takie... namiętne były :smile: Ja mam do nich sentyment, może dlatego, że to jeden z pierwszych filmów z Bradem, który widziałam, lata temu, kiedy mi się bardzo podobał jako facet. A poza tym zawsze lubiłam ten film za specyficzny klimat, wspaniałe otwarte przestrzenie i obsadę - Anthony Hopkins, Aidan Quinn, prześliczna Julia Ormond.

Gość

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 12:07   

Dla mnie ten film wymuszał emocje, jak AI, choć w innej kategorii. Jeżeli na niego zerkam przy okazji powtórek, to tylko dla Julii, od której się oczu nie dało oderwać - i dla Hopkinsa oraz Quina, którego uwielbiam.

Alison

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 12:13   

Oj tak "Wichry namiętności" to absolutnie niesamowity film. Aktorsko DOSKONAŁY, Scena kiedy Julia z Aidanem spotykają Brada z jego rodziną, i kiedy Julia wita się z tym bratankiem męża jest taka szarpiąca serducho, ja w każdym razie wtedy kończę trzecią paczkę chusteczek. Te wojenne sceny są straszne, ale całość jest tak pełna emocji wszelakich, że na mnie ten film zrobił niesamowite wrażenie. Nie powiem, że oglądam go z rozkoszą, bo ma wiele trudnych i smutnych scen, ale dla mnie jest absolutnie piekny i wspaniały.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 12:27   

Wichrowe namiętności mimo tandetnego tytułu są filmem, który bardzo lubię. W zasadzie takie sagi rodzinne, historia jakiejś rodziny na przestrzeni lat - zawsze bardzo mi odpowiadały. Nie kończą się na "żyli długo i szczęśliwie", ale idą dalej.
A Bratt Pitt tam był przeuroczy z tymi włosami. Oj to przez ten film mam do niego sentyment (bardzo przypomina tam moja pierwsza milosc :D )

Jeannette 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 12:46   

Moja mama jest zakochana w tym filmie. Ja jakoś nie bardzo.....Brada lubię w 2, 3 rolach. Bardzo podobał mi się w Joe Blacku.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 11:12   

GosiaJ napisał/a:
Chociaż nie powiem, wizja śmierci obleczonej w takie ciało jest całkiem przyjemna :mrgreen:

Aż się chce być bliżej niej/niego :D

Caitriona 
Wyczekując nadal zimy

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 12:05   

To jest fajne:
This impossible year

miłosz 
kucharz jedno ma imię

Wysłany: Czw 27 Lip, 2006 12:39   

Voila - nowy nabytek muzum figur woskowych

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 28 Lip, 2006 08:57   

Co za okropieństwo! Wyglądają - z całym szacunkeim - jak w plastikowej szopce na Boże Narodzenie.

Gitka 

Wysłany: Czw 10 Sie, 2006 18:38   

więcej świetnych zdjęć Brada na swojej maszynie tutaj:

http://www.pudelek.pl/artykul/1124

Gitka 

Wysłany: Sro 13 Wrz, 2006 09:43   

Brad Pitt nie będzie kręcił rozbieranych scen
Brad Pitt ogłosił, że nie będzie kręcił scen erotycznych, bo nie chce, żeby jego dzieci zobaczyły go nago.

Aktor twierdzi, że będzie brał role tylko w takich filmach, które może obejrzeć cała rodzina.

- Zastanawiam się nad tym, co zobaczą dzieci w moim filmowym dorobku kiedy dorosną - mówi Amerykanin dla gazety "Sun". - To zmienia podejście do następnych produkcji. Będę się starał, żeby moje decyzje były w przyszłości dojrzalsze.

10 października będzie miał premierę ostatni film Brada Pitta, "Babel".
http://film.wp.pl/p/id,70976,m,pl,wiadomosc.html
Jest czego żałować? :wink:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 13 Wrz, 2006 11:22   

Ja go nie lubię. Dla mnie taki zbyt lalusiowaty.

Odpowiedz do tematu