PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
M*A*S*H* 4077
Autor Wiadomość
AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 15:11   M*A*S*H* 4077

Ha !!! Zastanawialam sie czy temat istnieje - zwazywszy na okolicznosci. I widze, ze nie !!! Nadrabiam.
Drogie Panie, wreszcie po blisko 15 latach telewizja uraczyla nas powtorka serialu !!! Od poniedzialku do czwartku o 17 po 2 odcinki !!!
To jedna z najlepszych informacji telewizyjnych jakie slyszalam.

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 15:16   

Jasne. Tylko kto jest w domu o 17 od poniedziałku do piątku... :roll:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 16:43   

przypuszczam, ze jednak znajdzie sie ktos oprocz mnie.

Marija 

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 17:09   

Bywa się :mrgreen: . Jak nie zapomnę, to niewątpliwie obejrzę :serce: .

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 17:14   

o skoro dobre to moze i ja się skuszę sporadycznie jestem w domu wtedy

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 17:23   

ja kiedys dialogi umieszczalam. Trzeba bedzie dac znac Matuli i Kaziutce :D

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 17:25   

lady_kasiek napisał/a:
skoro dobre

??? Kasku, Mash to klasyka klasyki!

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 17:47   

wszelkie wspolczesne seriale komediowe to jedynie dzieci starego dobrego MASHA :D
Powstal w atmosferze antywietnamskiej wojny medialnej na bazie filmu Altmana i cieszyl sie tak wielka popularnoscia, ze po zakonczeniu wojny widzowie nie pozwolili zakonczyc emisji. Ostatecznie trwal przez ponad 10 lat...

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 18:56   

Harry_the_Cat napisał/a:
??? Kasku, Mash to klasyka klasyki!

nie oglądałam. nawet nie pamiętam, zeby coś takiego w TV leciało. teraz będę nadrabiać :)

Marija 

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 19:07   

Ale jakoś całkiem niedawno widziałam odcinek, ale na jakim kanale? :mysle:
Kaśku, rzucaj wszystko i oglądaj, a Sokole Oko Ci się przyśni niezawodnie :rumieniec:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 19:13   

postaram się rzucić ile się da, ale będzie troszkę kłopotliwe bo pora jest troszkę ni w to ni w owo. Skole oko to chyba jakiś film o mnie musi być :wink:

Aragonte 

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 20:28   Re: M*A*S*H* 4077

AineNiRigani napisał/a:
To jedna z najlepszych informacji telewizyjnych jakie slyszalam.

Aine, informacja super, ale godzina? :roll:
Chyba będę sobie wieczorem z DVD puszczać po te dwa odcinki...

malmik 
Gerry zawsze wraca

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 20:46   

Ekstra - :banan: rewelacja - :banan: chyba nawet porzucę bieżace newsy teleekspresowe żeby to oglądać (dużej straty nie będzie).

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 23:34   

lady_kasiek napisał/a:
nawet nie pamiętam, zeby coś takiego w TV leciało.

Trudno by Ci bylo. Ostatnia emisja zakonczyla sie jakies 15 lat temu...

trifle 

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 23:42   

Niemożliwe! Ja pamiętam! Nie oglądałam nigdy sama, ale pamiętam, że leciało w telewizji i pamiętam, jak pstrykałam po kanałach i "o nieeee, znowu to" ;) Miałam wtedy raczej więcej niż 6 lat ;)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 23:52   

ja chodzilam do podstawowki, czyli musialam miec jakies 13-14 lat nie wiecej.

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 00:06   

Aine, ja tez pamietam. I jestem prawie pewna, ze dawali to poźniej na TVN 7 lub TV4.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 09:19   

Hmmm... mozliwe. TVNy mam stosunkowo od niedawna, wiec rzeczywiscie moze i szlo. Ale i tak dla mnie przerwa jest 15 letnia wiec radocha wielka.

Tamara 
nikt nie jest doskonały...

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 18:53   

To było jakoś lata 1990-93? jak mogłam ,zawsze oglądałam :mrgreen: A teraz kurde zero szansy :cry2: :cry2: :cry2:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 18:55   

łoj to pacholęciem byłam. nie kojarzę. Gumisie się oglądało i Wilka i zająca a nie klasyczne filmidła

Marija 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 19:02   

lady_kasiek napisał/a:
Gumisie się oglądało i Wilka i zająca a nie klasyczne filmidła
Gumisie, matko jedyna :rotfl: . A my z małżonkiem MASHa, z zachwytem :wink: .

Aragonte 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 19:08   

Marija napisał/a:
lady_kasiek napisał/a:
Gumisie się oglądało i Wilka i zająca a nie klasyczne filmidła
Gumisie, matko jedyna :rotfl: . A my z małżonkiem MASHa, z zachwytem :wink: .

Ja też z radością i zachwytem :mrgreen:
I jeśli się uda, to uzbieram wszystkie sezony (których jest z dwanaście :roll: ).
Howgh!
Pierwszy sezon już mam :mrgreen:

Pamiętacie odcinek z wyborem Sokolego Oka na naczelnego chirurga? Jego "koronację" z wręczaniem przepychaczki do zlewu? Radara w roli dziewczątka sypiącego kwiaty? (tzn. nie kwiaty sypał, tylko jakieś podarte papierki) A rozbrajanie bomby przez Sokole Oko i Trapera? O rany :rotfl:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 19:29   

Aragonte - dokladnie 11 Rozbrajanie bomby pamietam sprzed 15 lat - tam chyba ta bomba ostatecznie eksplodowala ulotkowo, no nie? Ja uwielbiam odcinek w ktorym sokole Oko zastanawial sie o co wlasciwie w tej wojnie chodzi, co maja Amerykanie, czego nie maja Koreanczycy, ze Ci ostatni tak ich nienawidza. I wyszlo mu, ze nie maja latryny. Postanowil wiec podarowac im jedna aby zakonczyc juz te glupia wojne. A ze po drodze wszedl do niej general - to i zaczal wywozic latryne z generalem w srodku.
Kocham ten odcinek.

Tamara 
nikt nie jest doskonały...

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 19:30   

Ja szczegółów nie pamiętam , tylko ogólne wrażenie totalnego absurdu , absolutnie urzekające :serduszkate: . A Gumisie też oglądałam , i "Wyspę niedźwiedzi" i Smerfy... :mrgreen:
Tak mi się skojarzyło teraz przy tym absurdzie z tym co napisał w jakimś swoim felietonie Boy , jak to w czasie I wojny jako poddany austriacki i lekarz - nic nie szkodzi ,że pediatra :mrgreen: - był wysłany do jakiegoś garnizonu czy twierdzy na głębokiej prowincji , gdzie właściwie nic się nie działo i nic nie było do roboty (to akurat inaczej niż w MASHu) , ale kretyńsko- służbista atmosfera podobnego typu , no i zaczął w końcu dostawać takiej głupawki z nudów , że zaczął pisać słownik rymów i umieszczał w nim takie perły jak np. owad-kilowat - oczywiście pod literą "t" :-P
Ostatnio zmieniony przez Tamara Nie 11 Maj, 2008 19:41, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 19:37   

AineNiRigani napisał/a:
Aragonte - dokladnie 11 Rozbrajanie bomby pamietam sprzed 15 lat - tam chyba ta bomba ostatecznie eksplodowala ulotkowo, no nie?

Tak, to była bomba ideologiczna czy jakoś tak :rotfl:
Tego odcinka, o którym Ty piszesz, nie pamiętam... Może nie oglądałam? :mysle:

I faktycznie, ten absurd jest urzekający :mrgreen:

Aine, może w wolnej chwili powklejamy trochę smaczniejszych cytatów? :wink:

Odpowiedz do tematu