PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ŁukaszG
Sro 21 Cze, 2006 20:35
George Clooney
Autor Wiadomość
Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 20 Lip, 2006 22:59   

Caitriona napisał/a:
Znalazłam jeszcze jedną, też dobra
http://www3.youtube.com/w...ooney%20martini

Ja bym go bez martini tez wzięła...

Gość

Wysłany: Czw 20 Lip, 2006 23:12   

Ta druga jednak bardziej mi się podoba. Pamietam że jak byłam we Włoszech często ją puszczali :D

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lip, 2006 23:15   

Wrrrrrr. To byłam ja.

miłosz 
kucharz jedno ma imię

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006 09:56   

George Clooney czyje się odrzucony

"George Clooney czuje się osamotniony na planie "Ocean's Thirteen", gdyż jego koledzy zajmują się dziećmi.

Aktor czuje się odrzucony, gdyż jego partnerzy z planu, Brad Pitt i Matt Damon, zajmują się swoimi niedawno narodzonymi dziećmi. Wymieniają się wskazówkami i opowiadają sobie historie, w czym nie uczestniczy kawaler Clooney, który nie ma własnego potomstwa. Rozgoryczony gwiazdor miał nawet nazwać parę "klubem młodego tatusia".

Żona Damona, Luciana Barroso, urodziła ich pierwsze dziecko, córkę Isabellę, w czerwcu 2006 roku. Kilka tygodni wcześniej przyszła na świat w Namibii córka Angeliny Jolie i Pitta, Shiloh Nouvel."

Kaziuta

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006 18:16   

Biedny Żorżik. Znam ten ból, nie ze strony młodych tatusiów, ale mamuś. Potrafią być nieznośne. :wink:

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 23 Sie, 2006 15:03   

Oj tak, Kaziuta, święte słowa. Skoro młode mamusie sa nieznośne, to wyobrażam sobie, jaki musi być wyposzczony młody tatuś - Brad Pitt.
Biednieńki ten Clooney... żadnych męskich rozrywek na planie? Może to sie przełoży na lepszy film niż Ocean's Twelve. Tam widac było - wedle słów Miłosza - że ekipa bawiła się świetnie, widzowie niestety - trochę mniej.

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 23 Sie, 2006 16:11   

Ja i tak Brada nie lubię, więc lepiej dla mnie, żeby się Żorżik (świetne, Kaziuto!) z nim nie kolegował...

Kaziuta

Wysłany: Sob 26 Sie, 2006 19:07   

W niedziele na TVN 7 o 20,10 "Batman i Robin" w roli Batmana oczywiście Żorżik.
Film marny, ale popatrzeć na na Żorżika w skórze i to dopasowanej, czemu nie. :wink:

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Sob 26 Sie, 2006 20:21   

George gral w Batmanie ???? :o

Adresy moich blogów:
I believe we have already met
Strona North and South by Gosia

Caitriona 
Byle do zimy

Wysłany: Sob 26 Sie, 2006 21:55   

Grał, grał. I trzeba przyznać, ze był najgorszym Batmanem... I cały ten film też do niczego... Ale na samego Dżordżyka popatrzeć można ;)
Crawling out these sheets to see another day
What can I say? I'm survivin'
And I'm gonna be fine I'm gonna be fine
I think I'll be fine

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Sie, 2006 01:50   

Szczególnie z tymi komputerowymi mięśniami ... :D

Gitka 

Wysłany: Pon 28 Sie, 2006 12:52   

George Clooney zakochany?
Mając takich przyjaciół jak Brad Pitt i Matt Damon, którzy nie dość, że są młodsi to w dodatku już założyli rodziny, 45-letni George Clooney zaczął sam rozważać taką możliwość.
Okazuje się, że ten, jak dotąd, zatwardziały kawaler, poznał na planie zdjęciowym filmu Ocean’s Thirteen piękną Ellen Barkin, z którą podobno spędza bardzo dużo czasu po godzinach. Świadkowie mówią, że wygląda to na coś poważniejszego, niż kolejny przelotny romans.
6 sierpnia para wybrała się na przedstawienie grupy Cirque du Soleil, później widziano ich trzymających się za ręce i wspólnie zmierzających w stronę jego pokoju hotelowego. Kilka dni później Ellen i George spotkali się na kolacji z producentem Jerrym Wientraubem w restauracji hotelu Belagio, i, jak donoszą świadkowie, nie potrafili oderwać od siebie wzroku.
George jest zachwycony Ellen. Uważa, że jest ona wyjątkowo seksowna

źródło http://www.pudelek.pl/artykul/1219

Kaziuta

Wysłany: Pon 28 Sie, 2006 16:16   

Ale Ellen Barkin jest od niego starsza o 7 lat. Nic nie mam przeciwko takiej różnicy wieku "w drugą stronę" ale to uczucie wydaje mi się to mało prawdopodobne.

przecinek

Wysłany: Czw 31 Sie, 2006 14:29   

A w przyszłym tygodniu wraca "Ostry dyżur" i ostatni sezon z doktorem Rosem

Gitka 

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006 18:04   

George Clooney podrywa Ellen Barkin
Mimo sławy podrywacza młodszych od siebie kobiet, George Clooney umawia się obecnie ze starszą o siedem lat Ellen Barkin.

Hollywoodzki gwiazdor, który niedawno rozstał się z 35-letnią Kristą Allen, jest pod ogromnym wrażeniem aktorki znanej z filmów "Morze miłości", "Złe towarzystwo" i "Las Vegas Parano". Zażyłość pary ułatwia wspólna praca na planie obrazu "Ocean's Thirteen".

W lutym Barkin rozwiodła się z właścicielem koncernu kosmetycznego Revlon, Ronem Perelmanem. Na podstawie ugody uzyskała 19 milionów dolarów. Z pierwszego małżeństwa z Gabrielem Byrne'em ma syna i córkę. Clooney był raz żonaty, po czym ślubował nigdy więcej nie stawać na ślubnym kobiercu.
http://film.wp.pl/p/id,70697,m,pl,wiadomosc.html

Alison

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006 19:02   

Dżordżyk jak mogłeś mi to zrobić?! :cry: :cry: :cry:

Caroline 

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 13:52   

Gitka napisał/a:
Na podstawie ugody uzyskała 19 milionów dolarów. Z pierwszego małżeństwa z Gabrielem Byrne'em ma syna i córkę.
Myśląca babka z tej Ellen, z pierwszego małżeństwa dzieci, z drugiego kasa, a na koniec Dżordżyk, zdecydowanie moja idolka :D :mrgreen:
Alisonku, nie płacz, to na pewno podłe plotki, przecież nie chciałby przegrać zakładu z Nicole Kidman (?), poza tym jeszcze nie spotkał Ciebie ;)

Alison

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 19:36   

[quote="Caroline"]
Gitka napisał/a:

Alisonku, nie płacz, to na pewno podłe plotki, przecież nie chciałby przegrać zakładu z Nicole Kidman (?), poza tym jeszcze nie spotkał Ciebie ;)

Ale burak jakoś się nie kwapi, żeby mnie poznać :? ??:
Pies go drapał, niech bierze tego babiszona, obejdzie się. I tak nigdy się nie dowie ile stracił. Ćwikła i tyle! :razz:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 19:58   

Alison, jakby zobaczył Twój seksowny zarost i bujne owłosienie, przybiegłby w trymiga. Trzeba dąc chłopakowi ku temu okazję. Jak nie przyszedł Mahomet i te sprawy...

Jeannette 

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 20:40   

Alison napisał/a:
Ale burak jakoś się nie kwapi, żeby mnie poznać
Pies go drapał, niech bierze tego babiszona, obejdzie się. I tak nigdy się nie dowie ile stracił. Ćwikła i tyle!

Myślę, że taki Goerge nie zasługuje na taką matuchnę. :lol:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 20:47   

Ale matuchna zasługuje na takiego Dżordżyka :D

Jeannette 

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 21:11   

Matuchna zasługuje na każdego, kto by był w połowie tak miluchny jak ona....bo połowa to i tak dużo. :razz:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 21:18   

e tam połowa, wystarczyłaby 1/5

Gość

Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006 22:42   

Zejdźcie ze mnie.
Sama wiem kto na mnie zasługuje.
NIKT. :cool:
Taki się jeszcze nie urodził, więc pewnie już w tym wcieleniu nie dane nam będzie się spotkać, bo nie zamierzam jak Demi Moore z niemowlętami... :razz:

Alison

Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006 22:44   

Chyba nie muszę dodawać, że to byłam ja.
Aine a gdzie ten niemowlak z cygaretką? Fajowy był! :wink:

Odpowiedz do tematu