PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje serce ma gęsią skórkę, czyli randka numer 14
Autor Wiadomość
Trzykrotka 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 19:29   Moje serce ma gęsią skórkę, czyli randka numer 14

Zaczynamy rok - jakoś tak się złożyło - od tego, co alo nie z tej ziemi, albo nie z ciała i krwi. A że jest jednocześnie bardzo romansowo, to randkujmy aż miło. Zapraszam do zapelnienia wątku tak szybko, jak poprzedniego. Bawcie się dobrze :kwiatek:

Ostatnio zmieniony przez Trzykrotka Sro 10 Sty, 2018 19:44, w całości zmieniany 1 raz  

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 19:32   

Wpisałam się z rozpędu w starym wątku, ale widzę, że nowy już otwiera podwoje ;) Piękne fotki. I znalazłaś tę małpkę na telefonie Małpiego Króla? Chyba mi się nie przywidziała.

Precz z piłką nożną!

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 19:41   

Bardzo piękna nazwa tematu. Aczkolwiek numerek się nie zgadza - powinna być randka nr 14. ;)

No, rozgaszam się. :mrgreen:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 19:43   

Nie ma jeszcze Robota, więc idę kręcić sos do Hwayungi, przyjrzę się temu telefonowi.
Własnie odkryłam, że siostry Hong są wierne swoim aktorom - Son Gye, czyli Świnka to nikt inny, jak Jeremy z You Are Beautiful.

Ups, poprawiłam numerek na 14 :kwiatek:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 19:49   

Wrzucam obrazek. Przecież nie można otwierać wątku bez Pięknych Oczu. A że sobie oglądam PRZYPADKOWE sceny z tej dramy, no to... jak romans, to romans. :serduszkate:

Aragonte 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 20:48   

Melduję się! :mrgreen:
Trzykrotko, dzięki za uhonorowanie Blacka zdjęciem w czołówce, choc dramy nie oglądałaś :kwiatki_wyciaga:
Trzykrotka napisał/a:
Nie ma jeszcze Robota, więc idę kręcić sos do Hwayungi, przyjrzę się temu telefonowi.

Robocik już jest, i to z sosem :mrgreen:
To pędzę oglądac :excited: :cheerleader2:

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 22:37   

Fakt, bez Pięknych Oczu nie godzi się zaczynać wątku. Ale myślałam, że wrzucisz wampira, żeby było Nie z Tej Ziemi :lol: Black też znalazł się tam na tej zasadzie. Miałam tez przygotowany pakiecik scen miosnych z obecnie oglądanych dram, ale zmieniłam.

Robocik ładny, choć nie spodziewałam się, że JiA przybierze dla Min Kyu jeszcze jedną postać - po Prezydent Jo i Aji 3 będzie teraz Hoo Joo. Bo że zaczną od samego poczatku, tego się spodziewałam. Nie były to zbyt komediowe odcinki, ale super smętne też nie. Bardzo podobała mi się scena, w której JiA i Min Kyu równocześnie roześmiali się wsominając w myślach tę samą scenę z przeszłości. Martw mnie tylko zapowiedź jakichś - jednak - dramatoz :confused3:

BeeMeR 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 23:00   

Trzykrotka napisał/a:
Miałam tez przygotowany pakiecik scen miosnych z obecnie oglądanych dram, ale zmieniłam.
Wrzuć :flirtuje2:

Bardzo mi się te dwa odcinki Robocika podobały, zwłaszcza drugi, w którym MK z takim cudnym bananem nie daje się spławić tylko ciągle nachodzi Jię, uważaną za Hong-cośtam.
W pierwszym podobało mi się szybkie i eleganckie zakończenie nietrafionych zaręczyn - bałam się wleczenia tego wątku, jak widać jednak niesłusznie, za to jeszcze daleka droga przed ex-Ceo, by na swoją pannę zasłużył. Dramatozy być muszą wraz z objawieniem, nie ma rady - ale najpierw będzie zamknięcie w składziku :mrgreen:

Kolejne mądrości z Królestwa:
Cytat:
Do ostatniej chwili, jego pozostająca głuchym na wszystko odwaga, zalewała nas wszystkim potem.
:shock:

Bo takie wyznania to rozumiem :lol:
Cytat:
Odrzuciłem nieżyczliwe przygnębienie tych jaskiń. (...) Zostałem grzesznikiem, celującym moim zdradzieckim ostrzem w kraj...

Ostatnio zmieniony przez BeeMeR Sro 10 Sty, 2018 23:13, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 23:13   

Trzykrotka napisał/a:
Robocik ładny, choć nie spodziewałam się, że JiA przybierze dla Min Kyu jeszcze jedną postać - po Prezydent Jo i Aji 3 będzie teraz Hoo Joo.

No, w zasadzie to Min Kyu sam sobie wymyślił, że tak się nazywa, ona go tylko nie wyprowadzała z błędu :wink: Imię było na fartuszku, jak zrozumiałam.
Odcinki były spokojniejsze, ale Min Kyu jako stalker wgapiający się w Jię wielkimi oczyskami podobał mi się bardzo :mrgreen:
I dodam, że poza parą zamkniętą w magazynie jest jeszcze druga (konstruktor i Pi), która z kolei utknęła po drodze w vanie, który cudem i tak chyba jeździł :wink:

BeeMeR 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 23:15   

Aragonte napisał/a:
Min Kyu jako stalker wgapiający się w Jię wielkimi oczyskami mi się podobał bardzo
Mnie też :serduszkate:

Drugiej parze też się należy sam na sam ;)

Aragonte 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 23:20   

BeeMeR napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Min Kyu jako stalker wgapiający się w Jię wielkimi oczyskami mi się podobał bardzo
Mnie też :serduszkate:

Podobało mi się, że nie dał się spławic, tylko wykorzystywał każdy pretekst, żeby zostac w pobliżu Jia. I nawet pokój bez łóżka go nie zniechęcił :wink: Tej nocy i tak w nim raczej nie spędzi, tylko zamknięty z Jią w tym magazynie :mrgreen:
Trzykrotko, a jakich dramatoz się spodziewasz - tych zapowiedzianych cliffhangerem z wisiorkiem w roli głównej? No cóz, jakoś to całe oszustwo musi wyjśc na jaw i im prędzej, tym lepiej.
Ostatnio zmieniony przez Aragonte Sro 10 Sty, 2018 23:23, w całości zmieniany 1 raz  

BeeMeR 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 23:22   

Aragonte napisał/a:
Którym ostrzem, khem?
Miecza, khem, skąd w ogóle dylemat? :lol:
/Innym będzie celował nie w kraj a w pannę, bo chyba się potomstwa doczekają ;) acz nie wiem czy już od tego uścisku ;) /

Z kolei Drugi celuje mieczem w pannę,

więc nie mam pewności z kim ona zaciąży ani za kogo wyjdzie - z dramami nigdy nic nie wiadomo ;)
(tj. do tej pory nie wiem kiedy w Goong spłodzili potomka :co_stracilam: chyba jak jedno leżało na drugim kompletnie ubrane :mysle: )

Aragonte 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 23:30   

No proszę, zdążyłaś mnie zacytowac, nim się ocenzurowałam :-P

Rozśmieszyła mnie (i Min Kyu też :wink: ) scena, w której przestraszona Jia zachowała się identycznie jak podczas swojej pierwszej konfrontacji ze "swoim panem" jako Aji 3 :lol: A w innej scenie podobną wiązankę przekleństw mu rzuciła jak w tamtej wersji :lol: Min Kyu wydawał się tym wszystkim zachwycony :wink:

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018 23:55   

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Królestwo Wiatrów to jest, jak widzę, kopalnia aluzji i boskich cytatów. Czlowiek by tego nie wymyślił, choćby rok główkował :rotfl: Ot i urok starych dram :lol:

O tak, piękna była scena jak z pierwszego spotkanoa Aji 3 z "panem," ten sam gest, ta sama reakcja. Nic dziwnego, że Min Kyu pławi się w szczęściu i - zauważcie - wcina te sashimi, choć nie przyrządził ich sobie sam. Nie mogłam się nacieszyć jego blogą miną. No i to chyba jedyny człowiek, któremu służy wytrzeszczanie oczu - jeszcze ładniejsze się robią. Ależ był wytrwały i urparty! Ale nic dziwnego, marzenie się ziściło i Aji 3 stanęła przed nim jako człowiek - a na dodatek zamknnęli ich razem na koc w magazynie :lol:
Boję się zapowiedzi 23-24 focha Min Kyu, że był oszukiwany.. No aleto kiedyś musiała nastąpic, więc niech już będzie. I czekamy na dalszy ciąg :oklaski:

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 06:45   

Trzykrotka napisał/a:
na dodatek zamknnęli ich razem na koc w magazynie
Jestem fanką pomysłowych literówek i sugestywnej autokorekty :lol:

Min Kyu musi się kiedyś dowiedzieć, a potem pewnie panna będzie musiała trochę pobiegać za nim, jak to zwykle bywa ;)

A w Królestwie - cóż, "ryzykują całym swoim życiem" - acz nie jestem pewna, czy można ryzykować niecałym ;)

I jeszcze jedna cudna konstrukcja, na którą byśmy nawet po pijaku nie wpadły :wink:
Cytat:
Nie bycie w stanie uniknięcia śmierci|Haemyeonga to moja wina.

Aragonte 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 08:34   

BeeMeR napisał/a:
Min Kyu musi się kiedyś dowiedzieć, a potem pewnie panna będzie musiała trochę pobiegać za nim, jak to zwykle bywa

Niom :wink:
Trochę ujęc z Min Kyu, który nie może oczu oderwac od ludzkiego wcielenia Aji 3:
https://forums.soompi.com...a4a182a43c70dff

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 09:06   

Palnijcie mnie, jeśli będę nadal próbowała pisać posty w smartfonie :sorry3: Nałóg. I przekłamanie, bo żadnego koca tam nie widziałam!

BeeMeR napisał/a:

I jeszcze jedna cudna konstrukcja, na którą byśmy nawet po pijaku nie wpadły :wink:
Cytat:
Nie bycie w stanie uniknięcia śmierci|Haemyeonga to moja wina.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: zaraz się pod biurko schowam ze śmiechu. W życiu, ale to w życiu nie wpadłabym na takie proste rozwiązanie problemu "jak to ująć" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Znalazłam to dziś i bardzo się ucieszyłam
http://www.dramabeans.com...o-buys-me-food/
Tego chłopaka widziałam w While You Were Sleeping i bardzo mi się podobał, a już na pewno bardziej przykuwał uwagę niż Brzydactwo. Blogerka Jona, którą śledzę na tumblrze, określiła go jako "młodszą wersję Song Joong Ki," co może jest na wyrost, ale generalnie - oglądanie go nie boli. A pani to dawno nie widziana w dramie koleżanka z Personal Taste. I noona romance z tą dwójką :excited: Jestem za!

Edit:
ojacie.... ktoś napisał poemat wysławiający Faith
http://www.dramabeans.com...n-ode-to-faith/

Mam nową motywację do tłumaczenia :omg:

Aragonte 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 09:23   

Trzykrotko, no to zagrzewam :cheerleader2: :cheerleader2: :cheerleader2:

Zwróciłyście uwagę na nazwę tego pliku, który w końcówce Robocika został pobrany przez hakerów "MONAMI" - może to przypadkiem nie jest plik na temat Min Kyu, ale nazywanego z francuska "moim przyjacielem" przez Aji 3? :mysle:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 09:57   

Trzykrotka napisał/a:
że wrzucisz wampira, żeby było Nie z Tej Ziemi

Romans poza ramami czasu, widać, za mało. ;) Nic nie szkodzi, mnie do wrzucania zdjęć Pięknookiego nie trzeba długo namawiać. :mrgreen:

BeeMeR napisał/a:

Kolejne mądrości z Królestwa:
Cytat:
Do ostatniej chwili, jego pozostająca głuchym na wszystko odwaga, zalewała nas wszystkim potem.
:shock:

:obrzydzenie: To niehigieniczne i obrzydliwe. :P
Trzykrotka napisał/a:
A pani to dawno nie widziana w dramie koleżanka z Personal Taste.

Ona grała w PT? :mysle: Kogo?
Trzykrotka napisał/a:
Edit:
http://www.dramabeans.com...n-ode-to-faith/

Mam nową motywację do tłumaczenia

Cudności. Ale jak się bierzesz za Faith, to rozumiem nie mam co czekać na Hwayugi i obejrzeć 3 i 4 odcinek po angielsku?

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 09:58   

Trzykrotka napisał/a:
Palnijcie mnie, jeśli będę nadal próbowała pisać posty w smartfonie Nałóg. I przekłamanie, bo żadnego koca tam nie widziałam!
Alez w życiu, bo osobiście okrutnie ciekawa, co się na tym kocu w składziku będzie działo :twisted:

Aragonte napisał/a:
Zwróciłyście uwagę na nazwę tego pliku, który w końcówce Robocika został pobrany przez hakerów "MONAMI" - może to przypadkiem nie jest plik na temat Min Kyu, ale nazywanego z francuska "moim przyjacielem" przez Aji 3?
To na pewno jest ten "usunięty" przy resecie folder o Min Kyu, zahasłowany niemal tak dobrze jak wyjście z Seksmisji ;)

Osobiście nie nastawiam się na wielkie dramatozy szybko - dopiero w drugim odcinku, bo pierwszy powinien zająć składzik/zepsuty samochód i budowanie nowych relacji.

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 10:01   

Aragonte napisał/a:

Zwróciłyście uwagę na nazwę tego pliku, który w końcówce Robocika został pobrany przez hakerów "MONAMI" - może to przypadkiem nie jest plik na temat Min Kyu, ale nazywanego z francuska "moim przyjacielem" przez Aji 3? :mysle:

O tym samym pomyślałam. W końcu przed nami jeszcze trochę odcinków i samym romansem, choćby najmilszym, tego się nie wypełni. Te nieznośnie brzęczące muchy - domorośli detektywi - muszą w końcu coś zrobic, a nie tylko plątać się po planie. I kuzyn musi mieć swoje pięć minut, nie tylko udawać romantycznego wzdychulca. Swoją drogą, to motyw takiej dramatycznej, niespełnionej miłości, kompletnie nie pasuje mi do tego aktora. Już wolałam go jako złoczyńcę (w While You Were Sleeping zamordował własnego brata, a chciał i siostrę).
We wczorajszym odcinku podobało mi się tez bardzo spotkanie jednego z "detektywów" z Aji 3 - jego przerażenie i fascynacja były bardzo szczere.

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 10:05   

Agn napisał/a:
Ona grała w PT? Kogo?
Główną :P W PT miała okropną stylizację.
Nawiasem, próbowałam obejrzeć film z nią i "Jumongiem" ale tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że się z koreańskimi filmami "romantyczno-komediowymi" nie rozumiemy :P Wolę kryminały itp.
Oraz w przpadku rom-kom dramy :P
Film - The Art of Seduction" był o parze oszustów-podrywaczy, co to szybko się nudzą podbojem aż wreszcie raz "trafiła kosa na kamień". Ja z kolei szybko się filmem znudziłam i poprzewijałam do końca :P

W malutkich rólkach m.in. Yama

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 10:11   

Agn napisał/a:

Ona grała w PT? :mysle: Kogo?

Jakby tu powiedzieć.... Główną bohaterkę :lol: Panią nie myłam się od tygodnia.

Agn napisał/a:

Cudności. Ale jak się bierzesz za Faith, to rozumiem nie mam co czekać na Hwayugi i obejrzeć 3 i 4 odcinek po angielsku?

Nie, nie, nie rób mi tego :paddotylu: Z Faith jestem już po połowie, a dokładnie w 14 odcinku. Wujaszek-knujaszek i akcja w pełni. A ja tak intensywnie pracuję nad Hwayugi, że serce by mi pękło, gdybyś mnie nie sprawdziła :kwiatek: Już kończę 3 odcinek.

Edit: Ależ tam bezeceństwa się działy w tym filmie, nonono! :paddotylu:

BeeMeR 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 10:19   

Trzykrotka napisał/a:
Edit: Ależ tam bezeceństwa się działy w tym filmie, nonono!
No niby tak, a w międzyczasie nuda :czekam2:
Ale fajna była ściana książek, która się okazała atrapą mającą zachwycać panie, bo pod wierzchami ą-ę siedziały sprośne komiksy ;)

Trzykrotka napisał/a:
kuzyn musi mieć swoje pięć minut, nie tylko udawać romantycznego wzdychulca
Na razie to on jest antyromantyczny :P

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 10:27   

BeeMeR napisał/a:
Na razie to on jest antyromantyczny :P

Prawda :roll: Skazany na role głupków i palantów. Ale myślę, że Ri El doceni, że on się nią przynajmniej interesuje. Bo takie puste spojrzenie, jakim obdarzał ją Min Kyu jest najgorsze.
Cudnie Nefryt wgapiał się w Jię w tej rybnej knajpce - dziw, że jej wszystko z rąk nie leciało.
Tak polubiłam tę aktorkę, że rozważam obejrzenie Rebel, tym bardziej, że Admete chwaliła. Bo że pierwszą część Moonlight sobie powtórzę to pewne.

Odpowiedz do tematu