PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Caroline
Sro 02 Mar, 2011 07:37
Nasz fanfik ;))
Autor Wiadomość
Aragonte 

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 20:07   

annastregiel7 napisał/a:
Nie jestem już taką świeżynką, w przywitalni byłam (nawet heratkę powitalną wypiłam - a jakże!), parę postów napisałam, lata swoje mam i ............... bardzo, bardzo proszę o przesłanie fanfika.

Muszę pokopać w swoim kompie, bo wiem, że kiedyś tego ff-a miałam, ale nie mam pojęcia, gdzie jest teraz :mysle:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 20:08   

Ja będę miała.... na poczcie.
Aragonte nie szukaj i tak przeze mnie dużo czasu poświęcasz. Ja poszukam. Swietna wymówka od robienia tego co mam :P

Aragonte 

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 20:08   

Przez Ciebie? Pierwsze słyszę :)
Anaru napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Anaru, to było chyba retoryczne pytanie :wink:

Nie, to było standardowe pytanie na okoliczność pojawienia się nowej duszy na forum na dzień dobry w tym właśnie wątku. Li i jedynie w tym. ;)
Stałych gości oczywiście witamy bardzo serdecznie. :mrgreen:

Anaru, sądziłam, że retoryczne, bo odpowiedź wynikała z liczby postów świeżynki :wink:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 20:13   

A ja wiem, mimo, że nie słyszysz :P

Zainteresowane o adres mejlowy poproszę.
Ino chyżo :P

stawrogi 
stawrogi

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 20:42   

To i ja poproszę jeśli można.
Z góry dziękuję:)
Ostatnio zmieniony przez stawrogi Pon 06 Gru, 2010 21:40, w całości zmieniany 1 raz  

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 20:55   

Poszło :)

Anaru 

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 21:16   

Aragonte napisał/a:
Anaru, sądziłam, że retoryczne, bo odpowiedź wynikała z liczby postów świeżynki :wink:
No dobra, retoryczne było, widziałam posty :wink:
Ale tak czy tak serio zapraszam do czegoś więcej niż tylko prośby o fanfika na dzień dobry... :wink: . Najlepiej najpierw czegoś więcej.

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 21:17   

to ja też :-)
Ostatnio zmieniony przez aś Wto 07 Gru, 2010 10:05, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 21:31   

Anaru napisał/a:
Aragonte napisał/a:
No dobra, retoryczne było, widziałam posty :wink:
Ale tak czy tak serio zapraszam do czegoś więcej niż tylko prośby o fanfika na dzień dobry... :wink: . Najlepiej najpierw czegoś więcej.

Ależ ja Cię tu całkowicie popieram :)

stawrogi 
stawrogi

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 22:20   

lady_kasiek napisał/a:

Och- jestem pod wrażeniem- wszystkie książki DeCapo i fioletowe harleguiny, które niestety przeczytałam we wczesnym wieku młodzieńczym (to wszystko przez mamę :mrgreen: bo znosiła to do domu w ilościach hurtowych ku zaniepokojeniu biednego taty:)to przy tym Pan Pikuś.
Dziękuję za sympatyczny prezent Mikołajkowy My Lady:)
Ostatnio zmieniony przez stawrogi Pon 06 Gru, 2010 23:50, w całości zmieniany 1 raz  

annastregiel7 

Wysłany: Pon 06 Gru, 2010 23:15   

lady_kasiek napisał/a:
A ja wiem, mimo, że nie słyszysz :P

Zainteresowane o adres mejlowy poproszę.
Ino chyżo :P

annastregiel7@wp.pl

Z góry bardzo dziękuję!

Hanula 

Wysłany: Wto 07 Gru, 2010 17:40   

lady_kasiek napisał/a:

Dzięki wielkie lady_kasiek :kwiatek: za jakże miły, dla mnie prezent mikołajkowy. Cóż mogę powiedzieć po przeczytaniu, hnmm :ops1: nie mam słów :oklaski:

zsofika 

Wysłany: Czw 09 Gru, 2010 20:03   

Bardzo bede wdzieczna za mail z takim zalacznikiem. Moze byc prezentem na sw. Lucje, skoro na Mikolajki juz nie, moze byc i pod choinke, byleby byl... :-) Pls!
chrust5@gazeta.pl

Aragonte 

Wysłany: Czw 09 Gru, 2010 20:36   

Zsofilko, napisz do lady_kasiek na PW z prośbą o fanfika, szybciej go dostaniesz :)

zsofika 

Wysłany: Wto 14 Gru, 2010 10:56   

Dostalam. Jeszcze dzis sie rumienie...

amy188 

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 19:52   

cześć forumowiczki, jestem tu nowa i tak samo nowa jest moja miłość do cudownej książki pani Elizabeth jak i do serialu BBC :) Czy byłaby możliwość wysłania fanficka przez kogoś także i mi? Bo z informacji zawartych na Waszym forum wnioskuję, że na książkę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, a obawiam się, że nie wytrzymam :slina:

Alicja 

Wysłany: Sro 16 Mar, 2011 19:55   

najpierw zapraszamy do przywitalni :-)
Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej racji. I zawsze, zawsze wybiera sam. Pratchett,Carpe Jugulum

Ania 
sthorntonowana ^^

Wysłany: Sob 18 Maj, 2013 18:00   

Kochane... dawno mnie tu nie było, ale jak czytam wasze zachwyty nad fanfikiem, żal ściska cztery szanowne. Bądźcie litościwe i poślijcie jeśli macie pod ręką fanficzka Ani, coby człowiek w potrzebie też ducha storntonowanego pocieszył... Pliz, pliz, pliz można na pw, albo mailika: anicach@o2.pl

ita 

Wysłany: Pią 27 Sty, 2017 00:25   

A do tych fanfików to powinna być dodawana szklanka zimnej wody gratis. Tak w ramach BHP :ops1:
Ciekawa jestem, jak mi się będzie teraz oglądało serial po tych "uzupełniających" studiach :lol:
Czy aby mi nie będą przeszkadzać w odbiorze??
Z takich bardziej neutralnych i bezpiecznych zagadnień - John zyskał zapach! Drzewo cytrusowe ... obstawiam, że to musiał być taki mocno gorzki zapach. taki mi pasuje. No i to piżmo ... :rumieniec:

Jeszce jedno - gratulacje dla tłumaczek, świetna robota. Te fanfiki są, są .... no działają na wyobraźnię mocno, a jednocześnie nie są wulgarne. Albo, co byłoby jeszcze gorsze śmieszne.

Iwonusek 
matka dzieciom

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017 10:17   

Czy ja też mogę prosić o przesłanie fanfika na maila: iwona_skwarek@o2.pl?
Jestem po powtórnej lekturze "Pólnocy i Południa", obejrzałam serial i wciąż mam niedosyt...

Odpowiedz do tematu