PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Patrick Swayze
Autor Wiadomość
Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 21:59   

Ja się w Tobiku nie kocham, choć uważam, że dobrze gra - jego Rochester jest świetny :-) Więcej dla was zostanie.

Maryann 

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 22:09   

Dione napisał/a:
:rumieniec: Zaraz pewnie dostanie mi się za niewiedzę, ale uczciwie się do niej przyznaję. Wyjaśnijcie mi kochanieńkie, kto to jest Tobik??? Czytam o nim na forum, a za .... nie wiem któz on :shock:

Ja niby wiem, ale tylko teoretycznie, bo filmu nie widziałam, więc też żyję w błogiej nieświadomości...

Alison

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 22:10   

Bożesz ty mój, toż Toby Stephens Tobikiem został na wieki wieków, amen.

Maryann 

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 22:13   

Ali, ja wiem, kto to jest Tobik. Jam tylko nieuświadomiona w temacie tego smyrania... :wink:

Alison

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 22:15   

Maryann napisał/a:
Ali, ja wiem, kto to jest Tobik. Jam tylko nieuświadomiona w temacie tego smyrania... :wink:

Oj bidulko może ktoś coś poradzi, bo ja nieusprzętowiona jestem :sad:
Nie wiem w ogóle jak można zyć bez obejrzenia Jane E. Jestem pełna podziwu :wink:

Maryann 

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 22:26   

Alison napisał/a:
Nie wiem w ogóle jak można zyć bez obejrzenia Jane E.

Jak widać jakoś można. Chociaż coraz bardziej dociera do mnie świadomość, że co to za życie... :wink:

Dione 
wiosenna(?) depresja

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 10:58   

Też tej nowej ekranizacji nie widziałam. Dodam nawet, że nie wiedziałam, że takowa powstała. Pamiętam tę z Williamem Hurtem i pan Rochester chyba zawsze będzie miał dla mnie jego twarz. (Dobra uciekam, zanim mnie wielbicielki Tobika pobiją :lol: )

Maryann 

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 11:14   

Spokojnie. Pewnie znacznie chętniej wyraziłyby swoje zdanie autorce jednej z recenzji, jaką znalazłam na Amazonie przy okzaji szukania informacji o tym filmie. Ufff... nie chciałabym być w jej skórze...

lizzzi 

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 11:26   

Tak się składa, że szanowna telewizornia "puści" "Drity Dancing" w Nowy Rok. Coś miłego dla oczu i uszu, ale bez zbytnich zachwytów. Bedzie można zobaczyć Patricka sprzed lat. Tak dziwnie chodził w tym filmie, trochę to kiedyś mnie drażniło, zobaczymy teraz. (Colinek też chodzi dość specyficznie, kolibie się mocno na boki, ale to w końcu jest BOSKI COLINEK) :mrgreen: Dziwne, że partnerująca mu Jennifer Grey nie zaistniała w żadnym ciekawym filmie. Kiedyś widziałam ją w czymś, ale nie pamiętam tytułu.??? :grin:

Dione 
wiosenna(?) depresja

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 11:44   

Ja ją widziałam w słodkiej romantycznej komedii o czarodziejskich bucikach. Taki Kopciuszek nowoczesny, ale tytułu nie pamiętam.
A Patricka chyba bardziej lubiłam w "Uwierz w Ducha". A ostatnio widziałam film o tańcu, gdzie grał z żoną. Fabuła była troszkę dziwna i momentami nie łapałam, co i dlaczego. Ale taniec przyjemny.

Alison

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 12:04   

Dione napisał/a:
Też tej nowej ekranizacji nie widziałam. Dodam nawet, że nie wiedziałam, że takowa powstała. Pamiętam tę z Williamem Hurtem i pan Rochester chyba zawsze będzie miał dla mnie jego twarz. (Dobra uciekam, zanim mnie wielbicielki Tobika pobiją :lol: )

Muszę przyznać, że dla mnie też miał jego twarz i ekranizacja Zeffifellego była dla mnie najlepsza, zresztą do dziś bardzo ją lubię, ale Tobinek mnie całkowicie opętał :oops:
Mam tą taką szarą tapetę na pulpicie i kiedy włączam i wyłączam kompa i zerka na mnie ten boski zerk, to spadam za każdym razem z krzesła. :wink:

Alison

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 12:05   

Maryann napisał/a:
Spokojnie. Pewnie znacznie chętniej wyraziłyby swoje zdanie autorce jednej z recenzji, jaką znalazłam na Amazonie przy okzaji szukania informacji o tym filmie. Ufff... nie chciałabym być w jej skórze...

Rzuć linkiem, może trzeba będzie kogoś usunąć z tej planety marzeń :wink:

Maryann 

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 12:46   

Alison napisał/a:
Maryann napisał/a:

Rzuć linkiem, może trzeba będzie kogoś usunąć z tej planety marzeń :wink:

Żeby mnie zamknęli za współudział ? Nigdy w życiu... :wink:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 12:54   

lizzzi napisał/a:
Colinek też chodzi dość specyficznie, kolibie się mocno na boki,

Bo Colinek, aż przykro to pisać - ma krzywe nóżki. Na szczeście skutecznie to maskuje, a i sprawia że jego chód jest baaaaardzo interesujący.

lizzzi napisał/a:
Dziwne, że partnerująca mu Jennifer Grey nie zaistniała w żadnym ciekawym filmie. Kiedyś widziałam ją w czymś, ale nie pamiętam tytułu.??? :grin:

Ja ją widziałam w kilku filmach - m.in. w Wietrze Przewinęła się chyba też w Grze o miłość. Gdzieś ja jeszcze widziałam, ale już raczej w rolach pośrednich. Szkoda...

Alison

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 14:00   

AineNiRigani napisał/a:
Ja ją widziałam w kilku filmach - m.in. w Wietrze Przewinęła się chyba też w Grze o miłość. Gdzieś ja jeszcze widziałam, ale już raczej w rolach pośrednich. Szkoda...

Ja ją też widziałam w "Wietrze", fajna tam była, taka kruszynka z charakterem, w ogole uwielbiam ten film, bo on dla żeglarza jest taki pachnący wodą z jeziora i wilgotnymi linami, rozgrzanym pokładem, rozwiewa włosy wiatrem i podmywa tyłek bryzgami, fajny film na zimę, jak sie już straznie tęskni za wodą...
Co do Jennifer to zdaje się, że to taka aktorka jednej znaczącej roli, a szkoda, bo fajna kobitka z niej z tym orlim noskiem ;-)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 14:42   

ano fajna, tylko niewykorzystana.

lizzzi 

Wysłany: Pon 10 Mar, 2008 20:36   

Patrick walczy z rakiem. Pozostawiam bez komentarza.

Wiedźma 

Wysłany: Pon 10 Mar, 2008 20:40   

Trzymam kciuki za wygraną Patricka w tym starciu.

http://waathewitch.blox.pl

Anetam 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2008 11:58   

:trzyma_kciuki: Patrick trzymaj się !!!! :trzyma_kciuki:

lizzzi 

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 21:00   

W plotkarskim "Party" duży artykuł o Patricku, trochę o życiu, karierze i walce z chorobą. Dużo zdjęć i również tych najnowszych. Wstrząsające.

Nashira 
na zielonej polance!

Wysłany: Sob 03 Paź, 2009 23:24   

i już po wszystkim :(
[*][*][*]
wielkim aktorem był

Odpowiedz do tematu