PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Love Actually
Autor Wiadomość
AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Gru, 2012 23:45   

ja zaplanowalam seans po 19- gdy juz bede w domu :)

Hortensja 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 09:53   

Ja juz tez planuje niedlugo, razem z moimi pozostalymi filmami "swiatecznymi".

Aragonte 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 10:13   

A jakie to są te pozostałe? :)

Też pewnie obejrzę niedługo... Na razie nastrój zbyt kiepski, więc odkładam.

Hortensja 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 10:23   

Moj drugi ulubiony to "Family Stone" (po polsku sie to nazywa "Rodzinny dom wariatów"). Bardzo go lubie i cenie, chociaz jest malo znany, a naprawde nieglupi.

Poza tym w zeszlym roku zaczelam robic liste "swiatecznych" filmow (szukalam na forach internetowych). Kolejny ktory lubie to "The Holiday" ( http://www.filmweb.pl/Holiday ). Niektorych jeszcze nie widzialam (np "Family Man"). Sa takie ktore maja niewiele wspolnego ze swietami, a jednak jakos mi sie z nimi kojarza - "Wszyscy mowia kocham cie".

Z polskich najbardziej lubie ostatni odcinek "Siedliska" :)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 11:51   

holiday mnie drazni,. Ja jeszcze dorzucam do puli "Jacie kochasm a ty spisz"

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 12:06   

Nabywam sobie Listy do M. Zobaczę czy jeszcze zaświątecznię się bardziej. Na razie słucham moich ulubionych melancholijnych kawałków z LA

BeeMeR 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 14:16   

Ja cię kocham a ty śpisz i Love actually jak najbardziej :)
Listy do M. mogą być, ale Holiday jest jak dla mnie jednorazowe i nie planuję poprawek :P

Na Kevina zaś to nawet na plakat nie mogę patrzeć :P

snowdrop 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 14:31   

LA i Ja cię kocham a ty śpisz - jak najbardziej.
Family man też bardzo lubię.
Poza tym lubię Witaj św. mikołaju - chociaż rozumiem, że nie wszystkim się podoba, bo to w sumie głupia komedia jest.

Kevin, krzyżacy, sami swoi - tragedia.

milenaj 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 14:34   

A ja lubię "Holiday". Chociaż przyznaję, że to głównie ze względu na Jude'a Low. :ops1:

snowdrop 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 14:34   

Holiday - uwielbiam. Jude zagrał tam niebiańsko.

Hortensja 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 14:38   

Ja historie Cameron-Jude wole ze wzgledu na widoczki :P Tak to bardziej mi sie podoba druga para :)

BeeMeR 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 14:45   

Ja też lubię Jude'a ale nie w tym filmie ;)

milenaj 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 15:02   

Hortensja napisał/a:
Ja historie Cameron-Jude wole ze wzgledu na widoczki

Mnie się podoba ten cudny domek. :mrgreen:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 15:21   

Trylogia "Sami swoi" zwłaszcza pierwsze dwie części to klasyka!!

Oglądnęłam Listy do M. Sympatyczne toto

trifle 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 15:24   

Hortensja napisał/a:
Ja historie Cameron-Jude wole ze wzgledu na widoczki :P Tak to bardziej mi sie podoba druga para :)

To jak ja! :mrgreen: Ja tam najbardziej lubię Kate. Chociaż przyznaję, że te małe dziewczynki też są urocze.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Gru, 2012 00:45   

Holiday jest dla mnie na jeden raz - jakos w ogole nie wciagnely mnie historie obu pan (jak sie koncza sceny z Rufusem, konczy sie i film). Nie odczuwam potrzeby ogladniecia ponownie. Listy do M - calkiem sympatyczne w gruncie rzeczy. Bardzo w typie LA i to dziala na plus.
Dla mnie zdecydowanie jednak Ja cie kocham i LA rzadza w przedswiatecznej krzataninie. No i Opowiesc wigilijna - ta wertsja z Patrickiem Stuartem.

Ale namberem łan zawsze jest i bedzie To wspaniale zycie: http://www.filmweb.pl/fil...ycie-1946-31793 Wiem, nie jestem oryginalna, ale to taki piekny film. W dodatku naprawde uwielbiam Jamesa Stewarta - od chudego i patykowatego mlodzika, po chudego i czerstwego staruszka. No i dobrze wygladal w kraciastej koszuli, kapeluszu i z coltami u pasa - vel strzelba w poblizu ( a ja sie wychowalam na westernach ). Jemu zawsze tak dobrze patrzylo z oczu. Taka sama poczciwoscia...
Poza tym film jest w sumie bardzo wymowny, mowi tak wiele i tak glosno...

snowdrop 

Wysłany: Sob 08 Gru, 2012 16:52   

Chyba nigdy nie widziałam tego filmu, Aine.

Ania Aga 

Wysłany: Sob 08 Gru, 2012 19:42   

"To wspaniałe życie" jest filmem przepięknym. Niestety od dawna nie jest przypominany przez telewizję (przynajmniej w tych kanałach, które mam). Szczególnie utkwiła mi w pamięci scena, gdy główny bohater "naprawia" córeczce różę. No i oczywiście anioły, które muszą zasłużyć na skrzydła.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Gru, 2012 20:27   

Snowdrop - musisz nadrobic. W Anglii i Stanach to taki polski Kevin. Nie ma swiat bez "Tego wspanialego zycia". Nawet na niektorych filmach swiatecznych sie przewija :)

Hortensja 

Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 10:45   

Musze sobie ten film przypomniec, bo kiedys go widzialam, ale to juz bylo dawno i wszystko prawie zapomnialam...

A jest taki inny film ze Stewartem, ktory kiedys ogladalam i strasznie mi sie podobal- nie pamietam tytulu, ale pamietam, ze bylo to o takiej zwariowanej rodzince (ktos tam robil jakies eksperymenty wybuchowe w piwnicy :) ).

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 14:52   

Moje ulubione filmy "romantyczne" to kolejno: Ja cię kocham,a ty śpisz, Masz wiadomość, Love Actually.

Ja cię kocham,a ty śpisz - jest w tym filmie coś takiego, że nigdy sie nie zestarzeje. Postacie, dialogi, natychmiastowa chemia między Jackiem i Lucy, Joe Junior ;) , zwariowana rodzinka.
Ostatnio zmieniony przez Admete Pon 10 Gru, 2012 20:49, w całości zmieniany 1 raz  

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 17:13   

Masz wiadomosc dzieje sie w swieta, czy po prostu odladasz w swieta?
Ja Cie kocham... nie nudzi sie (tak jak nie nudzi sie LA). A Pullman jest tam przeuroczy :)

Akaterine 

Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 17:30   

Muszę w końcu obejrzeć "To wspaniałe życie", od kilku lat planuję w okresie okołoświątecznym i zawsze zapominam. Ze starych filmów jeszcze "Meet me in St Louis" i "Holiday Inn" mają świąteczne motywy (m.in. w postaci piosenek "White Christmas" i "Have Yourself a Merry Little Christmas").
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.
Tuwim & Słonimski, W oparach absurdu

Miss Jane Austen

Ania Aga 

Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 18:11   

Ze starych filmów świątecznych : "Białe Boże Narodzenie"
http://www.filmweb.pl/fil...enie-1954-11630
"Cud na 34 ulicy"
http://www.filmweb.pl/fil...licy-1947-31514
bardziej o tematyce noworocznej, przynajmniej we fragmentach:
"Dziennik Bridget Jones"
"My Fair Lady"
"Kiedy Harry poznał Sally"

Akaterine 

Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 18:30   

O, dzięki za tytuły tych starych filmów :kwiatek: .
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.
Tuwim & Słonimski, W oparach absurdu

Miss Jane Austen

Odpowiedz do tematu