PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wichrowe wzgórza Wuthering Heights (1998) TV
Autor Wiadomość
lizzzi 

Wysłany: Pią 03 Lis, 2006 21:41   

Nie mogę przebrnąć przez to. Heathcliff - tragedia, Cathy - do niczego. Kupiłam to coś dla Macfadyen'a i Bonhama-Cartera, ale nie dam rady obejrzeć. :twisted:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Lis, 2006 01:33   

mam. Naprawdę gorąco polecam, bo artykuł zrobiony niezwykle rzetelnie, ze znajomością i przy tym dobrym językiem :D

http://www.janeausten.pl/...order=1&thold=0

lizzzi 

Wysłany: Sob 04 Lis, 2006 10:19   

AineNiRigani napisał/a:
mam. Naprawdę gorąco polecam, bo artykuł zrobiony niezwykle rzetelnie, ze znajomością i przy tym dobrym językiem :D

http://www.janeausten.pl/...order=1&thold=0

Jestem po wrażeniem. :wink:

przecinek

Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 10:03   

Jeżeli myślicie, że ta wersja jest koszmarna to co sądzicie o takiej wersji „made in Hollywood”
http://www.yorkshiretoday...ticleID=1323059

Wiadomość jest już trochę stara, więc może ktoś im to wybił z głowy ten pomysł.

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:45   

W głowach niektórych fanek RA powstała myśł, że on byłby idealnym Heathcliffem...

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 15:18   

W głowach fanek RA byłby on idealnym Heatclifem, Haertonem, Rhettem, Romełem (podejrzewam, że Kaśke, Scarlett, Julkę, a nawet i czaszkę z Hamleta też by zagrał idealnie :twisted: ) Dla nich wszystko czego się dotknie, zamienia się w złoto.

P.S. Zgadzam się, byłby idealnym Heathclifem :mrgreen:

Ania1956 

Wysłany: Pią 22 Gru, 2006 19:50   

kupiłam film z tej nieudanej wersji Wichrowych Wzgórz tylko ze względu na Mateuszka. Ogólnie KOSZMAR , ale Mateusz wyglądał pięknie. Ślicznie mu w dłuższych włosach i te jego oczy... :serce: :serce: :serce: .Faktycznie trzeba przewijać większość filmu żeby zobaczyć to co się chce. Ale nie żałuję wydanej kasy.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Gru, 2006 20:42   

a ja lubie obie wersje. Są inne. Ta z Fiennesem jest zdecydowanie lepsza (no i ten Hearton - mniam !!!). U tej z Mateuszem bardzo lubie Katarzyny

Gunia 

Wysłany: Pią 22 Gru, 2006 20:45   

Ania1956 napisał/a:
kupiłam film z tej nieudanej wersji Wichrowych Wzgórz tylko ze względu na Mateuszka. Ogólnie KOSZMAR , ale Mateusz wyglądał pięknie. Ślicznie mu w dłuższych włosach i te jego oczy... :serce: :serce: :serce: .Faktycznie trzeba przewijać większość filmu żeby zobaczyć to co się chce. Ale nie żałuję wydanej kasy.

Wiesz, z tym jest jak z reklamą Mastercard:
dotarcie do sklepu - 2 zł
film - 10 zł
głos Mateusza - bezcenny. :serduszkate: :serce2: :serce:

achata 

Wysłany: Pon 25 Gru, 2006 17:02   

Dzisiaj oglądałam z mamą. Weszła mi gdzieś od srodka i byłam przekonana, że wyjdzie po 5 min. bo to raczej nie jej ulubione klimaty. Mówię, że może obejrzymy sobie razem coś fajniejszego (myślałam o W&D) a ona, że mam dalej oglądać :)
Potem próbowałam jej wytłumaczyć o co biega i kto jest kto. Heathcliff był rozpoznawalny pod etykietą "brzydal", Cathy jako "ciemna" a Edgar jako "przystojny mąż". Jedyna uwaga krytyczna, poza tym, że mama nie lubi jak jest tak ponuro, to że Cathy Jr. ma zbyt czerwone policzki. Nienajgorzej...

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Gru, 2006 19:11   

no to moja ja moją mame zostawiłam w spokojnej kontemplacji :D
BArdzo jej sie podobały obie wersje (aczkolwiek u niej było "ten zły", "ten dopbry", "ta cvzarna" "ta blondynka" :D

Karenina 

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007 09:53   

:rotfl: moja mama też tak rozpoznaje i określa filmowych bohaterów. Najgorzej jest jednak, kiedy któryś z nich zmieni kostium lub fryzurę.... hasło mamy wtedy brzmi: "o, jakaś nowa osoba...." :thud:

Bonduelle 
Pani inżynier

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 11:55   

Gdyby nie Matthew, ta ekranizacja byłaby dla mnie nie do przebrnięcia. Straszny miks gra aktorska-kostiumy-scenariusz sprawiła, że ani trochę nie można uwierzyć w historię, która toczy się na ekranie.

No, ale zawsze jest te 7 minut Haretona :lol: (Chociaż ja chyba jestem w stanie obejrzeć wszystko z Mateuszkiem. Gdyby czytał spis telefonów dla miasta Łodzi, słuchałabym z radością ;D)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 19:38   

Bonduelle - no miło Cie widziec, Słońce !!!!

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sty, 2008 19:42   

Bonduelle - no miło Cie widziec, Słońce !!!!

Bonduelle 
Pani inżynier

Wysłany: Sob 19 Sty, 2008 16:44   

Dzięki ^^ Miło tu wrócić :-D

aneby 
:(

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008 16:06   

Obejrzałam wersję z 98 roku i jest po prostu kiepska. Cathy jeszcze ujdzie, ale Heathclif jak dla mnie trochę sztuczny i za stary (w pierwszej części gdzie powinien być młody). Za to podobał mi się Linton. Czy to przypadkiem nie jest Mr Bingley z DiU 95 ? :mysle:

achata 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008 14:53   

Nie ten wątek, ale to był Mr Bingley z Dumy 95. Młoda Cathy natomiast to ta dziewczyna ze Sparkhouse i tylko Rysia w tym gronie brak.... :roll:

Odpowiedz do tematu