PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy w Hipermarketach
Autor Wiadomość
lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Gru, 2007 19:51   

zresztą, ąz takiego wyboru filmów w Polsce ni ma

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Gru, 2007 20:26   

koffane, ale ja mam szerokie zainteresowania. Nie samym Bolly czlowiek zyje :D
Swego czasu empik wypuszczal 3-paki tematyczne (ten zestaw rowniez wowczas byl) - np. seria romantyczna (pod sloncem toskanii, Zaklinacz koni i cos tam jeszcze), seria fantasy,, seria kryminalna, przygodowa, historyzujaca (tutaj pamietam hidalgo i Ostatniego samuraja) i kilkanascie innych.
Myslalam, ze moze jest wieksze zroznicowanie w tych seriach.

Anetam 

Wysłany: Pon 10 Gru, 2007 21:11   

Proszę Aine,przeglądnij sobie te strony.Tutaj są wszystkie "pakietowe" propozycje Empiku :wink:
http://www.empik.com/kate...Pakiety_Filmowe
A co do bollywoodu to znalazłam jeszcze jeden pakiet
http://www.empik.com/prod...od_Kolekcja_DVD
Kolekcja Audrey Hepburn
http://www.empik.com/prod..._Audrey_Hepburn
Ostatnio zmieniony przez Anetam Pon 10 Gru, 2007 21:15, w całości zmieniany 1 raz  

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 10 Gru, 2007 22:29   

Tę drugą kolekcję omijajcie wielkim łukiem. Są w niej cztery okropniaste gnioty. Duch Aatma przeszedł już do bolly-legend.
Byłam ostatnio w Empiku po Salaam Namaste i z rozkoszą zobaczyłam na półkach: "Jestem przy Tobie", "Gdyby jutra nie było", "Bunty i Babli", "Bluffmastera", rzeczone "Salaam Namaste", kolekcję Blinka, "Serce ze złota" - po prostu bogactwo w porównaniu z tym, co można było znaleźć jeszcze rok temu.

snowdrop 

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007 11:33   

http://www.empik.com/prod..._Titanic_Pluton

Ale dobrali filmy, tylko pogratulować, obok Titanica i Moulin Rouge - Pluton :omg:

snowdrop 

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007 11:38   

To jest fajne: http://www.empik.com/prod...kajace_kurczaki

EDIT: To bym z olbrzymią chęcią kupiła: http://www.empik.com/prod...gia_pakiet_plyt

miłosz 
kucharz jedno ma imię

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007 13:01   

snowdrop napisał/a:
http://www.empik.com/produkt?productId=369729&_name_=Kolekcja_oscarowa_Moulin_Rouge_Titanic_Pluton

Ale dobrali filmy, tylko pogratulować, obok Titanica i Moulin Rouge - Pluton :omg:

bo moim skromnym zdaniem dobierali na zasadzie - przy Plutonie na pewno sobie juz w łeb palną :mrgreen:

ale kolekcja z Indy Jonsem nader interesujaca :)

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007 22:24   

Jakoś cen nie wytropiłam...

Kaziuta

Wysłany: Czw 13 Gru, 2007 19:01   

Anetam napisał/a:
Kolekcja Audrey Hepburn

Szukam Mikołaja o gołębim sercu i zasobnym portfelu :wink:

Alison

Wysłany: Czw 13 Gru, 2007 20:08   

Kaziuta napisał/a:
Anetam napisał/a:
Kolekcja Audrey Hepburn

Szukam Mikołaja o gołębim sercu i zasobnym portfelu :wink:

Hmm ja chyba zacznę zaraz wszystko przeliczać na wstepy do muzeów :wink:

Maryann 

Wysłany: Czw 13 Gru, 2007 20:13   

Alison napisał/a:
Hmm ja chyba zacznę zaraz wszystko przeliczać na wstepy do muzeów :wink:

Muzeów ? :wink:

przecinek

Wysłany: Czw 13 Gru, 2007 20:43   

Nie wiem czy da się wejść za to do muzeum, ale dziś za 19,90 w Media Markt kupiłam "Wiele hałasu o nic" :-) Dopiero w domu zauważyłam że film z polskim lektorem i to skutecznie zagłuszającym nie tylko aktorów ale i sąsiadów za ścianą :cry2: Napisów polskich brak, za to mogę sobie poczytać Szekspira po hebrajsku i norwesku.

trifle 

Wysłany: Czw 13 Gru, 2007 21:12   

Za 19,90? Tego Branaghowego? :excited: Ale może mi gwiazdor przyniesie.. :mysle: :wink:

przecinek

Wysłany: Czw 13 Gru, 2007 21:53   

trifle napisał/a:
Za 19,90? Tego Branaghowego? :excited: Ale może mi gwiazdor przyniesie.. :mysle: :wink:

Tego samego. Tylko uprzedzam - bez polskich napisów, a za to z koszmarnym lektorem.

Marija 

Wysłany: Czw 13 Gru, 2007 21:57   

Im więcej mam filmów, tym mniej oglądam :? . Może na zasadzie "przecież w każdej chwili mogę obejrzeć" :confused3:

Ania1956 

Wysłany: Pią 14 Gru, 2007 07:26   

Marija napisał/a:
Im więcej mam filmów, tym mniej oglądam :? . Może na zasadzie "przecież w każdej chwili mogę obejrzeć" :confused3:

A może z braku czasu? Mało miałaś ostatnio problemów:-|

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Gru, 2007 12:24   

Marija napisał/a:

ja tam ogladam tonami przy pracy. Przyznaje, ze jakos w kinie czest mam problem co zrobic z rekami ...

Gunia 

Wysłany: Czw 20 Gru, 2007 17:47   

A ja dziś sobie grzebię w koszu w Tesco i myślę, jak to byłoby cudownie, gdybym znalazła "Sztukę latania". Idę do następnego i co? HA! Niech ktoś mi powie, że cuda się nie zdarzają. Jakby miał ktoś też ochotę, to może i u siebie wygrzebie. :D

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Sob 05 Sty, 2008 02:51   

Co prawda nie chodzi o filmy dostępne w hipermarkecie, ale trudno mi znaleźć wątek, do którego moja informacja pasowałaby bardziej :)
Przynajmniej kilka użytkowniczek może być zainteresowanych wiadomością, że w styczniu firma Blink wyda film Dil Se Maniego Ratmana na dvd (polski tytuł będzie brzmiał prawdopodobnie Z całego serca). Dokładna data wydania nie jest jeszcze znana, ale pewnie niedługo się pojawi. Piszę o tym dlatego, że film zostanie wydany w ograniczonej liczbie kopii - 2000, więc warto trzymać rękę na pulsie :)

Dorfi 
Królowa Śniegu

Wysłany: Sro 16 Sty, 2008 18:41   

W Saturnie widziałam dzisiaj na DVD rosyjską wersję "Wojny i pokoju" za 96,90 zł
Była też rosyjska wersja "Anny Kareniny", ale zapomniałam ile kosztowała.

krzysztof 

Wysłany: Pon 21 Sty, 2008 08:57   

W hipermarkecie real "Wielki Gatsby " w roli głównej Toby Stephens za jedyne 5.99 :-)

Marija 

Wysłany: Pon 21 Sty, 2008 09:00   

Dorfi napisał/a:
W Saturnie widziałam dzisiaj na DVD rosyjską wersję "Wojny i pokoju" za 96,90 zł
Chyba zwariowali :thud: ...

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 21 Sty, 2008 19:54   

Marija napisał/a:
Dorfi napisał/a:
Chyba zwariowali :thud: ...

:-D Nie wiem, co jest w środku, ale to wydanie ma rozmiar 4 sezonów Magdy M, pudełko jest okazałe i bardzo piękne. W środku musi jakaś siurpryza być. Ja chyba wolałabym wersję skromniejszą, byloby mnie na nią stać.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Sty, 2008 20:15   

krzysztof napisał/a:
W hipermarkecie real "Wielki Gatsby " w roli głównej Toby Stephens za jedyne 5.99 :-)

nie mam reala :(

trifle 

Wysłany: Wto 22 Sty, 2008 14:24   

Hej, a czy te drogie wydania Anny K. i Wojny i Pokoju, to nie są VCD? Bo mi tak kąt chorego umysłu mówi, że widziałam drogą - ok 80zł - WiP w media markcie, ale to było vcd, a to samo WiP na dvd za niecałe 40zł. Czy to ma jakiś sens czy bredzę do reszty? :thud:

Odpowiedz do tematu