PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paul Bettany
Autor Wiadomość
kami 

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 17:58   Paul Bettany

Dziewczyny a co myslicie o tym angielskim aktorze? Paul Bettany urodził się w 1971 roku, dokłanie 27 maja w Harlesden ( Londyn). Jego żoną jest Jennifer Connelly, mają trzyletniego synka Stellana. Ja osobiście, wstyd się przyznać, poznałam Paula dopiero dzieki jego roli Silana w "Kodzie da Vinci" (potem sobie przypomniałam że jeszcze w "Pieknym umysle"). A wczoraj widziałam kolejny film tego aktora pt. "The Reckoning(Rachunek sumienia) " (dzięki Aine :smile: ) i muszę powiedziec że ten facet jest niesamowitym aktorem- do tej pory jestem pod wrazeniem i filmu i jego roli. Musze nadrobic koniecznie zaległości z filmografii Paula :wink:

A tutaj klip (fantastycznie zresztą nakręcony) do muzyki Depeche Mode "Personal Jesus" z filmu The Reckoning (przez chwilkę pojawia sie tam też Mateuszek :wink: )

http://www.youtube.com/watch?v=HlM5KMt1Nj8

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 19:52   

Bardzo go lubię :grin:
Mam do niego ogromny sentyment po "Obłędnym rycerzu", gdzie był przezabawny :mrgreen:

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 20:23   

Paul Bettany... Ja go polubiłam po Obłędnym rycerzu. W sumie to powtarzam sobie ten film tylko właśnie dla niego ;) Oczywiście bardzo, ale to bardzo podobał mi się w Rachunku sumienia. Cały ten film jest interesujący, ma dobre zdjęcia, dobrą obsadę, no i Mateuszka w czerni ;) A rola Paula jest bardzo dobra. Kodu... nie widziałam, więc się nie wypowiem. A, jest jeszcze Pan i władca na krańcu świata i Bettany jako medyk irladdzkiego pochodzenia na statku Crowe'a - kolejny dobry film na podstawie bardzo dobrej książki.
Just typhoons and monsoons
This impossible year

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 21:35   

a mnie sie podobał we wszystkim w czym go widziałam.
A zwróciłam na niego uwage jeszcze zanim wypłynął tak naprawdę na światło dzienne, po wypowiedzi na temat Jen. Baaardzo ładnie o niej mówił :D
Jest to jednak facet, który na zdjeciach dużo traci. Jego trzeba po prostu widzieć - mimike, gest, uśmiech, spojrzenie. Wtedy nagle człowiek (patrz kobieta :D ) dostrzega ile ma w sobie seksapilu.

miłosz 
kucharz jedno ma imię

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 21:38   

A sio - widzicie tu pański krzyż? akysz, akysz, akysz....
Paul Betany - brzyyyyyyyyyyyyyyyyyydal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hello:

kami 

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 21:42   

miłosz napisał/a:

:wink:

Ja zawsze jakoś tak dość spaczenie obserwowałam otaczajacy świat i jako jedyna z moich kumpeli uwielbiam taki typ urody nordyckiej jaki reprezentuje Paul. On jest piekny , no może nie przystojny, ale ma bardzo interesujace rysy twarzy, a do tego jak gra :shock: . Cudo :mrgreen:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 21:45   

ja ogólnie lubię blondynów, więc jestem za. Z typem wikingowsko-skandynawskim włącznie (uwielbiam takich z warkoczykami w brodzie - he he) :D
Cóz, południowm tympom mówię stanowcze - iiii tam !!!!

milka 

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 22:49   

A ja wręcz przeciwnie - wolę takich czarniawych, z dwudniowym zarostem najlepiej :mrgreen:
A pan Bettany zagrał jeszcze w Dogville i to ponoć rewelacyjnie

Kaziuta

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 22:56   

Zdecydowanie podzielma typ Milki. Albinosi to nie dla mnie. Lubię u mężczyzn piekne oczy, a tu musiałabym długo ich szukać. :wink:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006 23:16   

a to zalezy co sie lubi. Moim fetyszem są brwi, ręce i stopy :D A i tak mogę wiele wybaczyć przy niskim ładnym głosie (bo zawsze wtedy mogę zamknąć oczy :D )
Ogólnie jestem wzrokowcem, ale własnie dlatego cenie sobie walory dzwiekowe :D

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 08:39   

Raczej nie ma typów niemieszanych, Aine, przeważnie 2 lub więcej cech się uzupełniają - ty pewnie obok bycia wzrokowcem, jesteś typem audio :grin:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 10:53   

a własnie, że nie, u mnie wzrokowość jest na drugim miejscu. Przede wszystkim jestem czuciowcem :D
Ale musze przyznać, że miedzy 2 i 3 miejscem (właśnie audio) była niewielka różnica (jeno ten czuciowiec zdecydowany i węchowiec na sromotnym końcu - mam kiepski węch. Natura nie dała :D )

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 11:26   

miłosz napisał/a:

Czekałam na Miłosza w tym wątku i Jej reakcję :mrgreen:
Mnie tam Paul Bettany ni ziębi, ni grzeje, chociaż jako występny mnich w "Kodzie Da Vinci" przyciągnął mój wzrok - ale może dlatego, że cała reszta była koszmarna, a widoczków Paryża, które mogłyby zrekompensować nudę, malutko.

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 11:29   

AineNiRigani napisał/a:
Ogólnie jestem wzrokowcem, ale własnie dlatego cenie sobie walory dzwiekowe

AineNiRigani napisał/a:
u mnie wzrokowość jest na drugim miejscu. Przede wszystkim jestem czuciowcem

Ej, to są sprzeczne informacje...

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 12:05   

Przypominam, że to wątek o Battany'm ;) :)

Ja go po prostu lubię ogladać; piękny to on nie jest, ale brzyyyydalem moim zdaniem ciężko go nazwać - ma coś w sobie (a lubię facetów z ciemnymi włosami).

This impossible year

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 12:21   

Dobra, Caitri, to mnie wieczorem wytniesz.... ;)

sunshine 

Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 18:02   

Podczas czytania postów przypomniało mi się, że ja tego aktora poznałam dzieki jego roli w filmie "wimbledon", ale nie o tym miałam napisać...
TEgo samego dnia kiedy to poszłam na "KOd da vinci" tylko wcześniej zobaczyłam go w Obłednym rycerzu i nie wiem czemu ale pierwszą myślą jaką miałam w kinie na Kodzie było : hmmm on chyba lubi się rozbierać na ekranie :) w obu latał na golasa

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Sie, 2006 20:07   

sunshine napisał/a:
w obu latał na golasa

I mu to świetnie wychodziło :D :wink:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 21 Sie, 2006 17:37   

Uwielbiam go!!! A tym bardziej cenię po Panu i władcy, w którym - wbrew przewidywaniom coponiektórych mądralińskich - nie dał się zjeść Russellowi C. i godnie mu partnerował.

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006 01:37   

http://ashkeyana.livejournal.com/143490.html
http://frika-111.livejournal.com/54107.html

This impossible year

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006 01:42   

Ktos miał wenę... 117 avków z Paulem...

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006 01:56   

Fakt, Paul był czyjąs weną i natchnieniem... Podoba mi się ta środkowa, czarno-biała, z dymem - a w sumie to niecierpię papierosów...
This impossible year

Gość

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006 02:15   

A mnie reading is sexy :D
Co chyba widać :D

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006 02:18   

nie widac, bo mnie wylogowalo. a to bylam ja, mła, aj, jo, iś

Gitka 

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006 10:12   

Czytałam, że w filmie Firewall (2006) gra świetnie, choć sam film ponoć przeciętny.
http://firewall.filmweb.pl/

Odpowiedz do tematu