PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: adminluc
Sro 21 Cze, 2006 19:35
Johnny Depp
Autor Wiadomość
maniutka 
Madridista całym sercem

Wysłany: Pon 10 Mar, 2008 23:31   

akurat "from hell" nie widzialam, a badanie nieboszczyka hmmm...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 16:31   

From hell jest dosyć ciekawe, efektowne... ale nieprzekonujące. Chociaż warto zobaczyć ze względu na Johnny'ego, który nawet w parze z absyntem (a może ZWŁASZCZA w takim połączeniu? ;) ) jest zaiste... ciekawy. :thud:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Wiedźma 

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 18:47   

"From Hell" jest przede wszystkim bardzo efektowne wizualnie. Świetne zdjęcia, scenografia... Zawiera w sobie także Deppa i Coltrane'a których ja zawsze i w każdych ilościach, niestety nie mają oni tam zbyt wiele do roboty. Johnny głównie robi nieprzytomny wyraz twarzy a Robbie zajmuje się stawianiem go do pionu. Nie chcę być marudna, ale jak się zatrudnia dwóch dobrych aktorów (w tym jednego wręcz wybitnego) to warto by im dać coś do roboty.

No i fabuła, fabuła leży i kwiczy rozgłośnie, a logika cicho sczezła w jednym z zaułków. Ten film ma dziury logiczne w których można ustawić Big Bena i jeszcze trochę miejsca zostanie.

http://waathewitch.blox.pl

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 20:28   

From Hell ogladałam we Włoszech z włoskim dubbingiem (genialnym - jak zawsze u Włochów) i zrobił na mnie spore wrażenie. Nie ze względu na treść - bo sam pomysł taki troche dziwny mi sie zdał, ale własnie ze wzgledu na ta malowniczosc. Jesli mam teraz opisac ten film - nasuwa mi sie kolor czerni z czerwienia (taka ostra - koloru krwi).
Na tamtym etapie bardziej liczyła sie dla mnie obecnosc Iana Holma i Cate Blanchet (to był lotrowski etap mojego życia, ktory chyba nigdy do konca nie przejdzie :D ), ale ta malowniczosc zapadła w moja pamiec bardzo silnie (chociaz tam we Włoszech inaczej odbierałam filmy - dużo intensywniej. Nie wiem dlaczego. moze przez jakies powiazanie z cywilizacja? Sama nie wiem...) Jesli chodzi o uczucia, pamietam jak śliczna wydała mi sie wowczas Heather i jakie wrazenie zrobiła na mnie scena pocałunku. do tego stopnia, ze w rankingach na motylkowe pocałunki ten bije wszystko co kiedykolwiek widziałam. Noremalnie nogi mi sie uginaja.
Ostatnio nawet myslalam o kupnie From hell na diwudi, zeby skonfrontowac. ciekawa jstem jak odbiore ten film dzisiaj. I teraz po tej dyskusji, to pragnienie wzrasta mi diametralnie...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 20:42   

Z tego co wiem, From hell zostało oparte na komiksie bodajże Moore'a (nie wiem, czy zapamiętałam nazwisko, ale chodzi o tego gościa, który był także autorem komiksu Liga niezwykłych dżentelmenów). I jak zwykle przy komiksach - historia obrazkowa trzyma się kupy, filmowa - nie.

AineNiRigani napisał/a:
Na tamtym etapie bardziej liczyła sie dla mnie obecnosc Iana Holma i Cate Blanchet

Poczekaj, Iana Holma pamiętam... ale kogo Kaśka Blanchett grała w From hell? Kurczę, jej nie pamiętam... :-|

Wiedźma 

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 21:51   

Agn napisał/a:

AineNiRigani napisał/a:
Na tamtym etapie bardziej liczyła sie dla mnie obecnosc Iana Holma i Cate Blanchet

Poczekaj, Iana Holma pamiętam... ale kogo Kaśka Blanchett grała w From hell? Kurczę, jej nie pamiętam... :-|

Trudno byłoby ją stamtąd pamiętać skoro tam nie grała.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Mar, 2008 22:11   

To nie ona grala ta prostytutke, w ktorej zakochala sie nastepca tronu? Ta ktora potem byl;a wieziona i oszalala w wiezieniu?
Moglo mi sie cos pomyrdac, zreszta tam miala krociotkie wloski sciete - jak to u wiezniarki, ale wydawalo mi sie ze to ona.

Wiedźma 

Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 09:03   

AineNiRigani napisał/a:
To nie ona grala ta prostytutke, w ktorej zakochala sie nastepca tronu? Ta ktora potem byl;a wieziona i oszalala w wiezieniu?
Moglo mi sie cos pomyrdac, zreszta tam miala krociotkie wloski sciete - jak to u wiezniarki, ale wydawalo mi sie ze to ona.

Ann Crook? Nie, grała ją niejaka Joanna Page. Podobna typem urody do Kate, fakt.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 09:17   

AineNiRigani napisał/a:

Oj, nie, zdecydowanie nie ona.

Pomiędzy nią a Kaśką w ogóle nie widzę podobieństwa, no, może poza tym, że obie są blondynkami. Joanna to ta, która grała Judy (dublerka w filmie erotycznym) w Love actually i w Davidzie Copperfieldzie.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 10:14   

To sori :D Mnie naprawde wydawało sie ze to Cate - ale moze sama sobie to zasugerowałam - lotry widziałam wszedzie, szczegolnie ze we Wloszech kampania marketingowa byla na duzo szersza skale niz w Polsce i przez caly rok nie pozwalano zapomniec o tym ze za kilka mieiecy premiera ROTK - nawet wrzucili jako dodatek do gazet klasyczne wydanie FOTR i TTT tuz przed moim wyjazdem.
Ha !! Tym bardziej musze sobie sprawic From hell i dokonac konfrontacji...

P.S. Przy ostatniej wypowiedzi zastanawiałam sie również, czy dobrze zrozumiałam dialogi i treść filmu i dobry opis strzeliłam :ops1:

Wiedźma 

Wysłany: Pon 24 Mar, 2008 12:14   

Ależ, droga AineNiRigani, zaLOTRzenie to ja rozumiem jak najbardziej, zaKateBlanchettowienie też. Kate jako Galadriel była wspaniała, gdyby nie to że w kinie nie było miejsca sama bym padła przed nią na kolana i uskuteczniła pokłon do ziemi ;)

Caitriona 
Zimy! Zimy! Chcemy zimy!

Wysłany: Wto 25 Mar, 2008 21:45   

Chciałam tylko zaznaczyc po raz nie wiem sama który że Depp jest wielki. Właśnie obejrzałam Sweeney Todda, Boziu jaki on tam mroczny i nawiedzony; i w dodatku śpiewajacy naprawdę nieźle!
Just typhoons and monsoons
This impossible year

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 26 Mar, 2008 10:34   

Ha! Spodobał ci się Sweeney! Raduje się me serce. A Depp jest tam geniiiialllny.

Ja za to wczoraj wieczorem obejrzałam w końcu całe Sleepy Hollow. Świetny! Wprawdzie na początku zgadłam, kto jest odpowiedzialny za te wszystkie morderstwa, ale Burton potem nieco mylił tropy, więc nie byłam tego pewna non stop (i nawet Kryśkę, co Ryczy podejrzewałam!). I jak to jest zrobione! Świetny klimat, trochę dreszczyku i niesamowitości, efektowne i dobre. No i obsada. Na planie spotkały się co większe szychy świata magicznego. Obsada z Harry'ego Pottera (w większości) + LOTR + Star Wars. Do tego Depp. Wiadomo - rewelacyjny. Jak chce, to ma genialną mimikę. :mrgreen: I jeszcze Kryśka, co Ryczy, chociaż ten, kto ją ufarbował na blond zrobił jej krzywdę.

Gunia 

Wysłany: Pią 30 Maj, 2008 23:03   

Taka ciekawostka. :D

winterm 
Och damą być....

Wysłany: Pon 09 Cze, 2008 01:17   

Boskie!!! Dwa Deepy w jwdnym?!

Gunia 

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2008 18:19   

Dziś na Polsacie ok. 21 Johnny w "Sekretnym oknie"!

Caitriona 
Zimy! Zimy! Chcemy zimy!

Wysłany: Pią 12 Wrz, 2008 11:24   

Całkiem dobry film ;)
This impossible year

lizzzi 

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008 20:32   

Gdzieś mi wpadało w oko, w jakiejś gazecie, że Depp okazuje się być najseksowniejszym. Czytałam w tzw. biegu, więc więcej nie udało mi się wyłapać. Bez gazety to wiem :slina:

Gunia 

Wysłany: Sob 18 Paź, 2008 17:13   

Też o tym czytałam!
http://www.pudelek.pl/art...zczyzna_swiata/

Calipso 
Mama Mayi <3

Wysłany: Sob 18 Paź, 2008 18:55   

Gunia napisał/a:
http://www.pudelek.pl/art...zczyzna_swiata/

Depp górą :mrgreen:
Jedno z dalszych miejsc też popieram :-D ale to nie jest ten temat :wink:

Edit:właśnie oglądam Piratów po raz kolejny,ale uwielbiam Deppa w tej roli :serce:

lizzzi 

Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 19:20   

Też go lubię, jako pirata, ale zdecydowanie wolę w rolach mniej ucharakteryzowanych. Po prostu lubię, gdy widać Deppa w całej krasie :love_shower: Choć w sumie takie role z mocną charakteryzacją przyniosły mu sławę.

aneby 
:(

Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 20:23   

Cytat:
takie role z mocną charakteryzacją przyniosły mu sławę.

No nie wiem. Sławę mu przyniosła rola w Co gryzie Gilberta Grape'a , bez żadnej charakteryzacji. Tam też błysnął kilkunastoletni Di Caprio.

Caitriona 
Zimy! Zimy! Chcemy zimy!

Wysłany: Pon 20 Paź, 2008 13:40   

Zdaje się że najpierw był Edward Nożycoręki i to ta rola zwróciła na Deppa ogólną uwagę ;) Potem był Arizona Dream i właśnie Gilbert.
A z takich ról z wyraźną charakteryzacją ja chyba najbardziej lubię Ichaboda Crane'a z Sleepy Hollow.
This impossible year

Calipso 
Mama Mayi <3

Wysłany: Pon 20 Paź, 2008 21:31   

Caitriona napisał/a:
Ichaboda Crane'a z Sleepy Hollow.

Nie widzialam tego filmu :-|

Dzisiaj w pewnej gazecie przeczytałam,że mają być nakręcone trzy kolejne części Piratów,opowiadające o poszukiwaniu Źródla Młodości.Reżyserem czwartej części ma być Tim Burton,a Johnny Depp otrzyma rekordową gażę 64 mln dolarów :-D

Caitriona 
Zimy! Zimy! Chcemy zimy!

Wysłany: Pon 20 Paź, 2008 21:52   

Calipso napisał/a:
Dzisiaj w pewnej gazecie przeczytałam,że mają być nakręcone trzy kolejne części Piratów,

Nie.... Uwielbiam ten film i kocham kapitana Sparrowa ale już trzecia część była słaba, a oni chcą nakręcić jeszcze trzy? :paddotylu:

Calipso napisał/a:
Nie widzialam tego filmu

Serdecznie polecam. Swietny film i wspaniała rola Deppa. Ja ten film uwielbiam.
This impossible year

Odpowiedz do tematu