PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Caitriona
Pon 20 Lis, 2006 11:03
Ralph Fiennes
Autor Wiadomość
Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 15:08   

"Koniec romansu" jest moim faworytem, choć "Angielskiego pacjenta" za kilka scen bardzo lubię, no i tam Ralph jest najprzystojniejszy ;)

W najbliższej przyszłości obejrzę Lektora. :mrgreen:

Adresy moich blogów:
I believe we have already met
Strona North and South by Gosia

Alicja 

Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 15:16   

na Lektora też chciałabym pojechać, nie wiem jak będzie. Dzieci chorują a kino AŻ 60 km stąd :wink:

Angielski pacjent podobał mi się i nie podobał. Trochę to dziwne, wiem. :wink: Sam film dobrze zrobiny, piękne plenery, muzyka i nawet temat. Pewnie łatwiej przełknęłabym zdradę, gdyby zdradzanym mężem nie był Colin Firth :wink: nieczemu nie winny i pracujący w filmie, jako patriota na dodatek. A postać księcia Almasy też jest niejednoznaczna, nie mogę powiedzieć by był dobrym mężczyzną ani też że jest złą postacią. Ot, kolejny mężczna, który dla miłości byłby w stanie zdradzić przyjaciół, ojczyznę, a nawet rozpętać wojnę światową :roll: I to dla takiej miłości :roll: Film na szczęście ratuje wątek z pielęgniarką - Binoche :-D Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że mąż Katherine lecąc na pustynię po Almasego specjalnie wziął żonę i pikował, bo chciał zabić siebie, wiarołomną żonę i jej kochanka przy okazji? Tak ja odebrałam tę scenę.

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 15:18   

Z tego co pamiętam to tak.
A czy zauważyłaś tam takiego jednego bohatera o nazwisku Madox? ;)

Adresy moich blogów:

Alicja 

Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 15:19   

he, he oczywiście, że tak, nieszczęśnik dżentelmen strzelający sobie w głowę? W trakcie filmu zaraz przypomniałam sobie twój dawny avatarek z nim :-D

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 15:38   

Fajny jest, co?
Tu są fotki:
http://forum.northandsout...p=195599#195599
http://forum.northandsout...p=195698#195698
(Ralph soreczki :rumieniec: )

Adresy moich blogów:

Gitka 

Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 09:00   

Za mną też od kilka dni chodzi powtórka "Białej hrabiny"
Natasha i Ralph stworzyli w filmie piękną parę.
Ją będzie można obejrzeć na kanale Zone Europa w filmie
Opowieści podręcznej
http://www.stopklatka.pl/...336&klik=powiaz

Gosiu, Ralph na pewno nie jest zazdrosny :-D

Gitka 

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009 19:16   

Ralph Fiennes władcą zmarłych w widowisku "Clash of the Titans"

Ralph Fiennes ("Lektor") jest najświeższym gwiazdorskim nabytkiem widowiska "Clash of the Titans". Aktorowi przypadła w udziale rola Hadesa, władcy podziemnego świata umarłych. Wszystko wskazuje na to, że pogrążony w żałobie po stracie żony Liam Neeson jednak wystąpi w filmie jako Zeus.

"Clash of the Titans" opowie o mitycznych zmaganiach Perseusza o uwolnienie swojej ukochanej – Andromedy. W roli Perseusza zobaczymy Sama Worthingtona ("Terminator: Ocalenie"), Andromedę zagra Alexa Davalos ("Opór"). W filmie wystąpią także Gemma Arterton, Mads Mikkelsen i Jason Flemyng.

Obraz, będący luźnym remake'em "Zmierzchu Tytanów", reżyseruje Louis Leterrier ("Incredible Hulk"). Autorami scenariusza są Matt Manfredi i Phil Hay ("Aeon Flux").

http://www.filmweb.pl/Ral...2,News,id=50620

Gitka 

Wysłany: Wto 19 Maj, 2009 09:34   

Hurt i Chastain w debiucie reżyserskim Ralpha Fiennesa
William Hurt, Vanessa Redgrave i Jessica Chastain są już w obsadzie reżyserskiego debiutu Ralpha Fiennesa zatytułowanego "Coriolanus". Fiennes zagra w filmie także rolę tytułową.

Będzie to dramat opowiadający o życiu rzymskiego wodza Gaiusa Martiusa Coriolanusa. Historia zostanie przeniesiona do współczesności. "Coriolanus" to adaptacja dramatu Williama Szekspira.
Zdjęcia do filmu rozpoczną się w Serbii na początku 2010 roku. Za scenariusz odpowiada John Logan, mający na swoim koncie "Aviatora". Wśród firm wspierających film jest Icon.
http://www.stopklatka.pl/...skad=newsletter

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Wto 19 Maj, 2009 16:32   

A co z inuicką dziewczyną? :cry2:

Adresy moich blogów:

Tess 

Wysłany: Nie 16 Maj, 2010 15:03   

Ralph Fiennes romansuje z Kurylenko

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Mar, 2011 22:01   

Dawno Ralfika nie widziałam, chyba oglądnę sobie dziś "Pokojówkę" tak mi ciało pada, że przyda mi sie ciut dobrego przed jutrzejszą orką...

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Mar, 2011 22:48   

Cudownie było sie Ralphem zachwycać do czasu odkrycia podobieństwa twarzy i mimiki do mojego promotora. Zachwycanie się i motylki itp. Byłyby.... kazirodcze jakieś...

Alicja 

Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011 07:53   

chciałabym obejrzeć nowy film z Raplhem i nie tylko, bo w obsadzie Colin Firth, Gary Oldman i Ciaran Hinds. Wspaniała obsada. :-D

Tinker, Tailor, Soldier, Spy

Brytyjskim rządem wstrząsa informacja na temat istnienia sowieckiego agenta w najwyższych kręgach decyzyjnych brytyjskiego wywiadu. Zaistniała sytuacja wyklucza wewnętrzne dochodzenie - nikt nie wie kim jest i gdzie się znajduje "kret" (podwójny agent).

George Smiley, który popadł w niełaskę i został przymusowo przeniesiony na emeryturę z powodu wysuwania podobnych podejrzeń kilka lat wcześniej, zostaje wezwany ponownie i wtajemniczony w sytuacje:

Ricky Tarr, oficer operacyjny (agent) w Hongkongu, poznał sowiecką agentkę o imieniu Irina oraz skłonił ją do pracy na rzecz Wielkiej Brytanii. Tarr wysłał do Londynu wniosek o jej zwerbowanie, ale nigdy nie otrzymał odpowiedzi. W międzyczasie Irina zniknęła, pozostawiając po sobie dziennik. Wspomina w nim o sowieckim agencie, zwerbowanym przez szefa radzieckiego wywiadu - Karle i pracującym w najwyższych kręgach brytyjskiego wywiadu. Tarr ukrywa się, obawiając się represji zarówno ze strony Sowietów, jak i Anglików. Pojawia się dopiero na spotkaniu z jedynym człowiekiem, któremu może zaufać - Smileyem.

Ministerstwo wymaga, aby Smiley objął dochodzenie, rozwiązał problem, a następnie zneutralizował "kreta". Problem polega na tym, że nie może być żadnego oficjalnego postępowania, takiego jak obserwacje, podsłuchy, kontrola korespondencji, przesłuchania itd. - nikomu nie można zaufać ani nikogo nie można zaalarmować. Jedyne na czym może oprzeć się Smiley to jego umiejętności analitycznego myślenia, kontakty, środki prywatne oraz dyskrecja.

Po miesiącach ciężkiej i wyczerpującej pracy Smiley tworzy listę czterech podejrzanych, którym nadane zostają pseudonimy: Tinker (Druciarz), Tailor (Krawiec), Soldier (Żołnierz) oraz Spy (Szpieg). Następnie każdego z nich dyskretnie rozpracowuje. Przesłuchuje oraz skłania do przesłuchań w taki sposób, aby nikt nie nabrał wątpliwości.
Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej racji. I zawsze, zawsze wybiera sam. Pratchett,Carpe Jugulum

Odpowiedz do tematu