PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje serce ma gęsią skórkę, czyli randka numer 14
Autor Wiadomość
Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 07:56   

Efekty są niestety, jakie są.

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 09:11   

Na dramabeans jest już recap 5 odcinka, a napisów jak nie ma tak nie ma :?
Agn, nie dałam rady obejrzeć 48 odcinka, coś z nim nie tak? Sama nie wiem, czy chcę :(

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 10:37   

Nie chce działać? Dziwne. Spróbuję załadować go jeszcze raz...

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Aragonte 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 11:41   

Trzykrotka napisał/a:
Na dramabeans jest już recap 5 odcinka, a napisów jak nie ma tak nie ma

Ech, wiedziałam - trzeba było słuchac rozsądku i czekac z oglądaniem Hwayugi aż do końca emisji :wink:
Jestem już na bieżąco :mrgreen: Jeśli znajdę chwilę, to zrobię korektę napisów do 3. i 4. odcinka, bo jakieś drobiazgi rzuciły mi się w oczy.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 11:48   

Aragonte, to weź do korekty plik, który podmieniła już Trzykrotka bodaj wczoraj wieczorem, bo już są na nim jakieś poprawki.

Ja oglądam czwórkę.
Pani Pies: Panie, chyba zużyłeś za dużo mocy!
Byczek: Jestem Ma Wang! Zużyłem tylko ociupinkę...
Ziuuuuuuum... :rotfl:

Sprawa z zombiaczką się kręci. Ma zabawne momenty, ale mam nadzieję, że ten, który ją zamordował, oberwie za swoje.
Tymczasem Małpi Król wcaaaaale się nie wścieka, że wszyscy są na wspólnym czasie (ppl, a jak, ale przynajmniej komiczny), tylko nie on. Nie. Niech nikt go nie dodaje, bo oberwie. Wcale mu nie zależy. :lol:

Aragonte 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 12:48   

Mówisz o sosie do czwórki? Wzięłam go nad ranem, więc chyba jest aktualny. Trójeczkę musiałam przerobic sobie na srt, bo niestety txt jest nieczytelne.
Kiedy będą te napisy do piątki Hwayugi, hę? :excited:
Podejrzałam parę scen saute - Oh Gong dający znaki duchowi, żeby zmył się na chwilę i nie podglądał, podczas gdy on sam przymierzał się do kissu, był cudny :lol: A potem bezceremonialnie wrócił z łóżka, pewnie mówiąc coś w rodzaju "to co robiliśmy ostatnio?" :mrgreen:
Akcja z czatem w poprzednich odcinkach była piękna :mrgreen: I Oh Gong wcaaale nie czuł się pominięty, że go nie zaproszono :mrgreen: Małpkę na smartfonie wypatrzyłam, a jakże :wink:

A temu, który tak potraktował zombiaczkę za życia, życzę wszystkiego najgorszego :uzi:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 13:00   

Aragonte napisał/a:
Mówisz o sosie do czwórki?

Trójki.
Ja właśnie finiszuję z czwórką, to podeślę trzykrotce te drobiazgi, które zdołałam swoim ślepym okiem wyłapać.

Aragonte 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 13:08   

A to pewnie to właśnie te drobiazgi, które sama chciałam wskazac :kwiatek:

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 13:30   

Motyw zombie rozwinął się całkiem nie tak jak myślałam :-D Ile ta biedula się naprzepraszała, że śmierdzi :paddotylu: I jak ustatali temperaturę jej mnożenia na 'chrupkie kimchi' :rotfl: Piękna zemsta małpy za kontrakt z Sam Jang. Przy czacie po prostu łzy mi płynęły ze śmiechu. 'nie zapraszaj mnie! Zabiję każdego kto mnie zaprosi!'
Ale przyznaję, że przy prezentacji misji Sam Jang zimno mi się zrobiło. Zamiast potworów projekcja naszych zbiorowych leków. Bardzo realna. Dobrze że 5 odcinek zaczął się od łóżeczka.

Aragonte 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 13:40   

Trzykrotka napisał/a:
Ale przyznaję, że przy prezentacji misji Sam Jang zimno mi się zrobiło. Zamiast potworów projekcja naszych zbiorowych leków. Bardzo realna.

Oj tak, niestety :-|

Trzykrotko, po jakimś czasie tak przeciętnie pojawia się sos do odcinka? Bo wyjątkowo długo z tym schodzi, mam wrażenie.

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 14:45   

Tym razem bardzo długo to trwa :-| Poprzednio były te choćby 85procentowe jyz przed emisją kolejnego odcinka. Może się ekipa z Viki pochorowała? Będę się brać do roboty jak tylko pojawi się cokolwiek.

Anaru 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 15:49   

Skonczylam 5 odcinek, oglądam 6.
Ech, ta drama trochę przemiela psychicznie przy oglądaniu...
ANI JEDNEJ laleczki nie widziałam :mysle:
Chyba będzie musiała kiedyś zerknąć ponownie, choćby wybiórczo ;)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 16:11   

Anaru napisał/a:

Troszeńkę tak. Ale tym lepiej się ogląda, bo przejmujesz się losami bohaterów. Gorzej się ogląda z bohaterami, którzy pozostawiają cię obojętną na wszystko.
Trzykrotka napisał/a:
Będę się brać do roboty jak tylko pojawi się cokolwiek.

Uzbroję się w cierpliwość, ale wiem, że nagroda będzie słodka. :)
Jednakowoż... Oby szybko się te napisy pojawiły! :trzyma_kciuki:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 18:01   

Zaraz zabieram się za 18 odcinek Money Flower. Jakie intensywne spojrzenie ma w tym serialu Jang Hyuk :serduszkate: Zostało już tylko 6 odcinków. Kiedy to zleciało? A obawiałam się znudzenia. Nadal obstawiam nieszczęście na koniec. To znaczy myślę, że na placu boju zostanie ostatecznie bohaterka grana przez Królową. Bo ona była zupełnie niewinna w tym wszystkim.
Ostatnio zmieniony przez Admete Nie 14 Sty, 2018 18:50, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 18:34   

Anaru napisał/a:
Skonczylam 5 odcinek, oglądam 6.

A co, też płakałaś w którymś momencie?
No przemiela, w finale też mnie przemieliła dodatkowo.

Trzykrotko, gdzie ty sprawdzasz sos (khem :-P ) do Hwayugi? Bo ja zerkam tylko na Subscene.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 18:59   

I jak zwykle dramatyczne zakończenie odcinka 18 Money Flower - scenarzysta ma talent do takiego prowadzenia historii, że widz zawsze zastanawia się na koniec - co dalej? ;)

Aragonte 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 19:02   

To jeszcze tylko 3 tygodnie, tak?

Ciągle nie ma sosu do piątki Hwayugi :czekam2:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 19:06   

Aragonte napisał/a:
To jeszcze tylko 3 tygodnie, tak?

Tylko. Zaczyna się ostateczna rozgrywka. Pomału tajemnice wychodzą na jaw. Ciekawa jestem, jak się to wszytko skończy. Chciałabym, żeby Kang Pl Jo na koniec stwierdził, że to wszytko ( zemsta ) nie jest tak ważne jak szczęście Moo Hyun.

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 19:07   

Aragonte napisał/a:

Trzykrotko, gdzie ty sprawdzasz sos (khem :-P ) do Hwayugi? Bo ja zerkam tylko na Subscene.

Na subscene, ale może warto pokopać w internecie. Jestem coraz bardziej zła na tę sytuację. Gdyby dramę wyświetlała dramafever, nie byłoby tego. Ech :?

Oglądam sobie Just Between Lovers i płaczę po rozmowie Moon Soo z fotografem, który opowiada jej o żonie i jej psie. Jak ten aktor ślicznie, subtelnie to zagrał. Nie mogę powsrzymać płaczu. Chyba mam jakiś płaczliwy nastrój dziś.

BeeMeR 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 19:10   

Dawniej można było samemu pobrać napisy z viki, niezależnie od % ukończenia - teraz pochowali linki do nowości głębiej, nie da się :(

Aniu - a co cię przemieliło? AM88 to naprawdę piękna drama :serce:

Jak z ew. zaczynaniem wspólnej dramy? Jest ktoś chętny czy nie bardzo?

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 19:30   

A jaka wspólna drama?
................czy to może głupie pytanie?

Ja sobie odświeżyłam ML nr 11 - piękna jest ta drama i tyle. Miałam tu finał historii konkubiny Oh (straszliwie przykry, jeśli ktoś pamięta), triumf wrednej królowej Yoo (siekier w tym Goryeo nie mieli?!), zbiesienie się (jeszcze większe) Yeon Hwa, kolejną pustą obietnicę Wang Wooka ( :czekam2: ) i jego odwrót od klęczącej Soo. Za to była też scena z trucizną, a potem... ach jej... scena w deszczu, miód na serca wszystkich fanek Junkiego. :serce:

Aragonte 

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018 19:30   

11. ML też mi się podobała, kiedy to oglądałam.

BeeMeR napisał/a:
Jak z ew. zaczynaniem wspólnej dramy? Jest ktoś chętny czy nie bardzo?

W sensie Reply 1994 czy Moonlight?
Chęci bym miała, ale w tym tygodniu to będę miała malutko czasu, bo od środy mam maraton pracowy, podejrzewam, że niewiele albo nic nie obejrzę poza Robocikiem i Hwayugi (jak sos raczą wyprodukowac, ech). Pewnie bym mogła obejrzec jeden, max dwa odcinki czegoś nowego, a potem dopiero w weekend coś kontynuowac.

A na razie przeczytałam sobie z zaciekawieniem recapy z nowych Robocików:
http://www.dramabeans.com...episodes-23-24/

BeeMeR 

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018 07:43   

Time Renegades (2016)

Mamy sylwester 1982/83 (JJS) oraz 2015/2016 (Lee Jin-Wook), każdy z jedną i tą samą panią - tj. inną, ale wyglądającą identycznie (Lim Soo-Jung).

Panowie (pierwszy jest nauczycielem drugi policjantem) śnią wzajem o swoich działaniach w różnych dramatycznych sytuacjach, próbując zapobiec morderstwom kobiet i innych tragicznym wydarzeniom typu pożar sali gimnastycznej, w którym spłonęło 49 dzieciaków z liceum i powstrzymać mordercę w masce gazowej.

Film jest początkowo nieco chaotyczny w przeskokach czasowych - przynajmniej ja miałam takie wrażenie - ale ogólnie całkiem dobrze mi się oglądało i powiedzmy, że większość zmian (zakrzywień czasoprzestrzeni?) miała pewien sens. (Ja się zgubiłam przy ostatnim, ale chyba byłam już zmęczona - dziś oswoiłam "czemu tak" ;) ) O ile ktoś lubi fantasy thrillery - może spróbować.

Reszta obsady (na pierwszej fotce mój król z Królestwa Wiatrów):

Ostatnio zmieniony przez BeeMeR Pon 15 Sty, 2018 08:00, w całości zmieniany 1 raz  

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018 07:45   

BeeMer :kwiatek: ja na razie nie dołączę,, bo tłumaczę w każdej wolnej chwili.
Pokazały się napisy. 2 dni czekania i 95% :no_why:
O, obejrzałaś film do którego się przymierzałam :excited:

BeeMeR 

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018 11:05   

Trzykrotka napisał/a:
obejrzałaś film do którego się przymierzałam
I nawet mi się całkiem podobał - nie to, co komedie pseudo-romantyczne :P
Ale ja tak widać mam ;)
Nawiasem - to, czemu panowie mają te senne wizje też jest uargumentowane.

Jak nie macie czasu/możliwości oglądać dramy wspólnie, to przecież nie ma sprawy :kwiatek: - będę kontynuować Królestwo albo co innego, jak mnie przyciśnie to Reply ileśtam sama i też tragedii przecież nie będzie ;) Acz razem byłoby ciekawiej.

Odpowiedz do tematu