PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Daebak! Szczęśliwa trzynastka...
Autor Wiadomość
Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 10:10   

Ale jeszcze nie ma odcinków? :mysle: Wieczorem obadam sprawę.

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

BeeMeR 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 10:15   

Video z Taekiem faktycznie ładne :serce:
Avki z Blackiem też :kwiatek: , może dam mu szansę ;)

Agn napisał/a:
Glory Day z Ji Soo i Ryu Joon Yeolem (RJY, nie RYJ )
Ten RYJ mi coś nie pasował ;) O czym jest ten film?
Ok, obejrzałam zwiastun i chyba spasuję;
http://asianwiki.com/One_Way_Trip

Agn, dałaś sobie spokój z IRY?

Ja się na razie dobrze bawię przy TC - panowie tworzą bardzo dobry duet :oklaski:
Policjant gra nieco w eter, bo Ducha nie widzi, Duch gra do Policjanta, drażni go, podpuszcza (np. żeby powtórzył dziennikarce że jest ładna :lol: oraz żeby się chwilami miotał i zachowywał jak niespełna rozumu gadając "do siebie" :lol: ) Panowie to pięknie ogrywają :oklaski:
Pani jest właściwie dodatkiem, dodatkowym tematem do obgadania/ogrania między panami,
np. gdy policjant próbuje dialogować z panią ale duch tak doszczekuje zza niej, że rozmowa przybiera zgoła interesujący obrót - no, może nie dla pani :P Ale kto by się nią przejmował :P doskonała nie jest, ale nie drażni jak ta z IRY.

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 12:16   

Black Knight mnie i kusi i straszy, bo widać że wizualnie piękne - Słowacja i te sprawy - ale ta aktorka to dla mnie postrach :confused3: Ładne stworzenie, ale aktorsko okropna. Natomiast BeeMer trzasnę :bejsbol: Jak możesz mnie tak kusić tymi Two Cops, ty niedobra kobieto :bejsbol:

BeeMeR 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 12:31   

Trzykrotka napisał/a:
BeeMer trzasnę Jak możesz mnie tak kusić tymi Two Cops, ty niedobra kobieto
Że co ja?
Okropną dramę oglądam, sama zobacz jak się niegodnie uprzykrza życie glinie żeby robił z siebie głupka przed innymi ;)

Nie jest to drama najwyższych lotów, miejscami można prasować/haftować - co kto lubi - ale jestem w 8 odc. (znaczy 4.) i jeszcze mnie główny wątek kryminalny nie znudził (mnie!) - oby tak dalej :trzyma_kciuki: Walki mi się podobają :oklaski:

Była za to ładna rozmowa rozwijająca wątek policjanta z dziennikarką na bazie osobistej - tego mi trzeba :oklaski: No i jest ostrzeżona przed Hydem podszywającym się pod Jekylla - ciekawe jak wypadnie ich kolejne spotkanie - tj. Oszusta z panią ;)
Oczywiście był motyw wtf postaci zawiązania dziewczynie butów tak, by się przewróciła (może miało być śmiesznie :roll: ), no ale litościwie pomijam ten incydent.

Acha, policjant się chwalił, a dziennikarka podchwyciła, że jest "20 dan" w sztukach walki - czyżby jakaś aluzja? ;)

edit:
No, skończyłam 8.
W tym tygodniu szczerze się pośmiałam, ale i trochę nudziłam później - niemniej na koniec 8. już wiemy, co panów połączyło w przeszłości (taka mała "mleczna" retrospekcja ;) ) i znów się odwróciły karty tj. w przyszłym tygodniu znów Oszust poszaleje używając ciała policjanta - na pewno to obejrzę :mrgreen:

Aragonte 
nerd planetarny

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 13:40   

Agn napisał/a:
Podejrzewam, że cała rola musiałaby zostać inaczej napisana, bo ona też ma w scenariuszu pewnie wpisane, że nie ma jeść, tylko żreć.
Choć z drugiej strony Brewka też nie miał najmądrzejszej sceny, bo normalny człowiek nie ma problemów z opanowaniem szlaucha. No ale on z tego wybrnął znakomicie i z wdziękiem.

No właśnie podejrzewam, że niestety dostała wskazówki, żeby żreć i świnić, co miało zapewnić kontrast z zachowaniem Hyeona. Dlatego aż tak się aktorki nie czepiałam, to też kwestia scenariusza i reżyserii.
A Brewka na moje oko - tj. bohater - z premedytacją zachował się wtedy ze szlauchem jak ofiara :wink: Przypadkowe to nie było.

Agn napisał/a:
Nie zniesłam. Ale tu też sporo zadziałała sama bohaterka. Bo wiesz, jak któregoś bohatera lubisz, to drugiego możesz olać albo cieszyć się z jego przemiany. Ale jak masz dupka i namolne babsko, to... :?

A faktycznie, ciebie też Gongowa tam wkurzała. Mnie też, prawdę mówiąc :wink: Oglądałam dla obu panów, Hwa Shina i jego przyjaciela/rywala.

Agn napisał/a:
Admete napisał/a:
Dla mnie serial się zaczął w momencie, gdy Black się pojawił

A to jego nie ma w pierwszych odcinkach? :mysle:

Zasadniczo to w pierwszym odcinku Song Seung Heon (SSH, nie zapamiętam raczej jego nazwiska :-P ) gra detektywa Hana, a Grim Reaper 444 przejmuje jego ciało nieco później. Może parę obrazków :wink:
Detektyw Han Moo Gang:

Etap pośredni między HMG a Blackiem - powiedzmy :wink:

Black:

Jego dwaj kumple z Zaświatów :wink:

Go Arą pewnie jesteście mniej zainteresowane :wink:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 14:34   

Policjant z Two Cops musi coś odpokutować z przeszłości, co dotyczy oszusta. Takie odniosłam wrażenie. Black w czerni to jest coś ;) Nie wiem, czy już nie było - scenki z kręcenia w wesołym miasteczku:

https://www.youtube.com/w...8&v=SKqlKvfsWog

Aragonte 
nerd planetarny

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 15:50   

Te scenki obejrzę w domu. Może zresztą już je widziałam?
Admete napisał/a:
Black w czerni to jest coś ;)

Czerń mu służy :wink: Za to te wdzianka detektywa Hana :lol: Co on tam miał w szafie? Dresy w misie? Black byl zdegustowany, kiedy do niej zajrzał :lol:
Nadal mi się też podoba głos SSH - niski, mocny :serce:

Takie zdjęcie z Instagramu Go Ary, mały grillowanie po zdjęciach - panowie chyba mają jakieś ślady sztucznej krwi na twarzach po kręceniu sceny :mrgreen:
https://www.instagram.com...-by=ara_go_0211

BeeMeR 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 17:50   

Admete napisał/a:
Policjant z Two Cops musi coś odpokutować z przeszłości, co dotyczy oszusta.
Ano musi - tj. obaj musza współpracować, żeby wyjść na prostą z tym, co się porobiło (no i porobi sądząc po zwiastunie), z grubsza wiadomo też, czemu obrali taki a nie inny rodzaj kariery - a ja tylko odetchnęłam z ulgą, że retrospekcja nie dotyczyła poznania pary w dziecięctwie, tylko panów ;)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 18:02   

BeeMeR napisał/a:
że retrospekcja nie dotyczyła poznania pary w dziecięctwie, tylko panów ;)

Bo to jest OTP tej dramy ;)

BeeMeR 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 18:09   

Cytat:
Good Doctor

Zainteresowałam się dramą ze względu na temat autyzmu, obejrzałam 1,5 odcinka i mam bardzo mieszane odczucia.
Drama opowiada o autystyku (zespół Sawanta)
https://portal.abczdrowie.pl/zespol-sawana

a zarazem lekarzu z powołania (od dziecka chciał ratować króliczki i dzieci prze przedwczesnym pójściem do nieba) - mimo oporu wielu mądrych głów trafia on na staż do szpitala. W roili głównej Joo Won - nie jest może zły, ale i nie zachwyca.

Inni bohaterowie - w tym Moonówna z TPM.

To w tej dramie miałam scenę, gdy spita pani włamuje się do pokoju Autystyka (bo do niedawna ona tam mieszkała a teraz się przeniosła do innego pokoju w szpitalnym akademiku), zdejmuje z siebie kilka podkoszulków by zostać w ostatnim, zając jego łóżko a rankiem nawrzeszczeć że co on tu robi i w ogóle jak śmiał :roll:

W dramie przeszkadza mi przede wszystkim to, że mam wrażenie, że nikt z obecnych tu postaci (lekarzy jakby nie było) nie ma pojęcia o tym, co to jest autyzm i jak się objawia - nikt z zespołu, do którego dołączył nie został ostrzeżony, że nowy jest szczególny i jak z nim postępować a czego nie robić pod żadnym pozorem - ot, radźcie sobie sami.
Ok, to drama... :czekam2:

Ostatnio zmieniony przez BeeMeR Czw 07 Gru, 2017 18:12, w całości zmieniany 1 raz  

BeeMeR 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 18:11   

Admete napisał/a:
Bo to jest OTP tej dramy
Ano w sumie owszem :lol:
Acz trochę obaj zarywają do pani - plus Rudy ma jeszcze swoją dziewczynę w odwodzie (oczekującą na ślub ;) )

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 18:15   

I jest jeszcze pielęgniarka zdaje się ;)

Aragonte 
nerd planetarny

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 18:53   

Całkiem ciekawe wideo z Blackiem i Ha Ram - dla BeeMeRka będzie pewnie za szybki montaż, mnie się całkiem podoba. wrzucam linka, żeby nie zgubic :)
https://www.youtube.com/watch?v=ALRzbHVgLx8

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 18:59   

Mnie się Doubtful Victory fajnie ogląda, drama trochę z gatunku zabili go i uciekł, a ja takie lubię :) Coś jak Two weeks albo Three days, to znaczy szybkie zwroty akcji. Aktorzy nieco wymięci i rozczochrani ;) Pan Brewka mi mignął, prokurator Kang z SF i jeszcze jeden znany aktor, z Three Days go znam. Nie widziałam tego mv z Blacka, dzięki.

BeeMeR 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 19:27   

Aragonte napisał/a:
dla BeeMeRka będzie pewnie za szybki montaż
Owszem, do tego kolorki nie moje ;)

Aragonte 
nerd planetarny

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 20:12   

BeeMeR napisał/a:
Aragonte napisał/a:
dla BeeMeRka będzie pewnie za szybki montaż
Owszem, do tego kolorki nie moje ;)

A jakie kolorki pani sobie życzy? :mrgreen:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 20:17   

Tutaj znalazłam nieco inne mv, bardziej skupione na Ha Ram:

https://www.youtube.com/watch?v=82R_J3yEJTE

Ma fajną muzykę.

Takie z muzyką z serialu, niestety spoilerowe:

https://www.youtube.com/watch?v=NHOsCDPawjQ
Ostatnio zmieniony przez Admete Czw 07 Gru, 2017 20:29, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 
nerd planetarny

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 20:27   

Znam je, fajne są. A muzykę z pierwszego już nabyłam :)

A potężne spoilery to niestety siedzą już w tym wątku, bo nie krępowałam się specjalnie podczas umieszczania tu postów o Blacku :wink:

BeeMeR 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 20:45   

Aragonte napisał/a:
A jakie kolorki pani sobie życzy?
Preferuję normalne, bez różowości i innych filtrów :P

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 22:21   

Trzykrotka napisał/a:
Black Knight mnie i kusi i straszy, bo widać że wizualnie piękne - Słowacja i te sprawy - ale ta aktorka to dla mnie postrach :confused3:

To po pierwszym odcinku powiem ci tak - spróbuj. Widoki cudne, ale to jedna sprawa. To teoretycznie samograj - ona zasuwa na pierdylionie etatów, bo potrzebuje kasy (i oczywiście zawsze wieje jej wiatr w oczy), on jest bogaty, tajemniczy, mieszka na Słowacji i... szuka jej. Dodaj do tego pierwiastek supernaturalny (facet ma chyba jakieś szczególne zdolności), deal rodem z horroru i oniryczne sceny po łyknięciu pigułek, bardzo ładną muzykę w tle i voila! Masz Black knight.
Na pokuszenie dodam, że w jednej z ról pani z Unkind women i Antosi - w absurdalnym żakieciku z czarnych piór.
Mnie się po pierwszym odcinku bardzo podoba. Byle tak dalej! :trzyma_kciuki:
A tak już na boczku dodam - jest tu też wątek z poprzednimi wcieleniami, na razie dość niejasny, ale nasza para na pewno się z poprzedniego wcielenia zna (zna się też z tego wcielenia, ale z nastolęctwa). Oplułam się multiwitaminą, kiedy padło imię bohaterki z przeszłości - Boon Yi. Normalnie... :mrgreen:
Dobra, pofaflunię dalej - bardzo fajnie jest wymiksowanie motywów i przejścia między jednym czasem, a drugim. Np. Hae Ra w jednej scenie puka do drzwi, a w następnym ujęciu otwierają się przed nią drzwi w Joseonie, a ona stoi przed nimi w zgrzebnej sukienczynie z epoki i jest postacią z przeszłości. Ładnie takie rzeczy zrobili. :)
Aragonte napisał/a:
Go Arą pewnie jesteście mniej zainteresowane :wink:

A daj! Ja do niej mam jednak sporo sympatii. :)
Admete napisał/a:
Mnie się Doubtful Victory fajnie ogląda, drama trochę z gatunku zabili go i uciekł, a ja takie lubię :) Coś jak Two weeks albo Three days

O! Mów mi jeszcze!

Ostatnio zmieniony przez Agn Czw 07 Gru, 2017 22:30, w całości zmieniany 2 razy  

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 23:33   

Ze streszczenia mi wychodzi Bride of the Water God 2 :mrgreen: Chyba się boję. A tak na serio, to pewnie, że spróbuję. I zobaczę czym się je I'm Not a Robot.

Aragonte 
nerd planetarny

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 23:37   

Ja chyba na razie poczekam na twoje dalsze wrażenia, Agn, i tak mam co oglądac :)

Zrobiłam jeszcze pare avków (Admete :kwiatek: ), ale nie jestem zadowolona. Nie umiem obsługowac Gimpa :?

To jeszcze tylko parę screenów i idę sobie.
Na początku Black z Ha Ram (w jednej scence była kpina czy też aluzja do kissu z Ogródka :wink: ), cierpiący (ładnie cierpiący :wink: ) Black oraz nasz GR z kumplami z pracy, Joseońskim Kapelutkiem i Hip-hopem :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Aragonte Pią 08 Gru, 2017 00:14, w całości zmieniany 1 raz  

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 23:50   

Trzykrotka napisał/a:
Bride of the Water God

Zniechęcona doniesieniami nie obejrzałam tego (a gdyby zrobili dramę wedle tego, co było w mandze, to siedziałabym w pierwszym rzędzie widzów!), więc nie wiem, czy to faktycznie podobne. Ale niesamowitość jest, choć w drugim odcinku bardziej romantycznie. Ale ile ujęć na tamte rejony! :serce:
Nasza Hae Ra w pigułkowym widzie z pewną tajemniczą damą - krawcową robi deal. Krawcowa da jej powód do życia, ale w zamian chce się zamienić życiami. Znaczy się ujęła to tak, że będzie prowadziła życie Hae Ra. Dziewczyna, wówczas w dołku i z poczuciem, że życie jej się z hukiem zawaliło na głowę, odpowiada, że proszę bardzo. Obawiam się, że zaraz pożałuje swoich słów, bo babka chyba naprawdę będzie chciała przejąć jej życie. A może i odebrać, czemu nie? Jakiś zatarg chyba mają z joseońskiego wcielenia.
W każdym razie mnie się to ogląda bardzo miło. :mrgreen:
PS Kim Rae Won w czerni i skórzanej kurtce... :serduszkate:
PPS Fiuuuuuu! A jak się na niego nadziała pod prysznicem, to jak się szybko zasłaniał. :rotfl:

Ostatnio zmieniony przez Agn Pią 08 Gru, 2017 00:06, w całości zmieniany 1 raz  

Aragonte 
nerd planetarny

Wysłany: Pią 08 Gru, 2017 00:06   

Agn napisał/a:
PS Kim Rae Won w czerni i skórzanej kurtce...

Dokumentację fotograficzną poproszę, co będę sama tu spamowac :wink:

Parę ujęc z szóstego odcinka Blacka :mrgreen:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 08 Gru, 2017 00:34   

Aragonte napisał/a:
Dokumentację fotograficzną poproszę

Człowieku małej wiary - proszę, dowody! ;)

I co? Brzydko? ;)

Z dobrego serca dorzucę ujęcia pod słońce, kiedy Kim Rae Won SZEDŁ. W tle leciał ładny, akustyczny, gitarowy motyw, a bohaterka widziała go tak...

Hej, hej, na na na... :mrgreen:

Odpowiedz do tematu