PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gosia
Sob 08 Mar, 2008 19:01
Gotowe na wszystko
Autor Wiadomość
Nimloth
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 14:35   

Czyżbym trafiła na fanki gotowych na wszystko? :D . No ja nie mogę, tyle osób o wspólnych z mymi zainteresowaniach w jednym miejscu ;) .

Gunia 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 14:43   

Nimloth napisał/a:
Czyżbym trafiła na fanki gotowych na wszystko? :D . No ja nie mogę, tyle osób o wspólnych z mymi zainteresowaniach w jednym miejscu ;) .
Nie, nie trafiłaś na fanki - trafiłaś na szalone fanatyczki, "Gotowe na wszystko" by obejrzeć ten serial (raz wywaliłam na wyciecze kilkanaście osób z pokoju, bo hałasowali w czasie serialu, bez odrywania wzroku od ekranu). Traść mnie nagła trafia, że od kliku tygodni nie ma serialu, przez ten cały Mundial... Lubię piłkę nożną, ale to nie powód do zabierania mi serialu! :evil:

Jeannette 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 17:29   

Gunia napisał/a:
Nie, nie trafiłaś na fanki - trafiłaś na szalone fanatyczki, "Gotowe na wszystko" by obejrzeć ten serial (raz wywaliłam na wyciecze kilkanaście osób z pokoju, bo hałasowali w czasie serialu, bez odrywania wzroku od ekranu). Traść mnie nagła trafia, że od kliku tygodni nie ma serialu, przez ten cały Mundial... Lubię piłkę nożną, ale to nie powód do zabierania mi serialu!

Ale w ten czwartek jest normalnie chyba..... :wink: fanki, oj tak i to jakie. U mnie cała rodzina ogląda!

Gunia 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 17:31   

Jeannette napisał/a:
Gunia napisał/a:
Nie, nie trafiłaś na fanki - trafiłaś na szalone fanatyczki, "Gotowe na wszystko" by obejrzeć ten serial (raz wywaliłam na wyciecze kilkanaście osób z pokoju, bo hałasowali w czasie serialu, bez odrywania wzroku od ekranu). Traść mnie nagła trafia, że od kliku tygodni nie ma serialu, przez ten cały Mundial... Lubię piłkę nożną, ale to nie powód do zabierania mi serialu!

Ale w ten czwartek jest normalnie chyba..... :wink: fanki, oj tak i to jakie. U mnie cała rodzina ogląda!

U mnie tak na bieżąco to tylko ja i starszy brat (on mnie w to wciągnął), a sporadycznie pozostali.

Caitriona 
Wyczekując zimy

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 17:47   

Staram się nie opuścić żadnego odcinka, i w miarę mi to wychodzi. Bardzo lubię ten serial. Mam nadzieję, że w ten czwartek będzie kolejny odcinek...
Just typhoons and monsoons
This impossible year

Gunia 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 17:50   

Też mam taką nadzieję! Trzeci tydzień bez "DH" to przegięcie! :evil:

Jeannette 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 18:22   

Ba! Chcę wiedzieć czy Susan wóci do Karla czy nie..... :grin:

Gunia 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 18:26   

Jeannette napisał/a:
Ba! Chcę wiedzieć czy Susan wóci do Karla czy nie..... :grin:
Susan była moją ulubienicą, ale nie wybaczę jej tego, że przespała się z Karlem! :evil: To było poniżej kobiecej godności! Uważam, że powinna wrócić do Mike'a.

Nimloth
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 18:31   

Ha! O ile moja gazeta podaje dobrze, to w czwartek nie tyle będzie kolejny odcinek, co dwa! :D . Ale ja muszę się przyznać że i tak już wszystko wiem, bo gdzieś zdesperowana przeczytałam, że kontynuować polsat będzie dopiero po wakacjach, więc razem z moją madre (fanatyczką również) uznałyśmy, że emulek idzie w ruch, dwa dni i miałam pozostałe odcinki :D .
Powiem, że będzie ciekawie, i że ostatni odcinek będzie trwał godzinę i 20 minut, czyli jakby dwa odcinki w jednym :) .

Gunia 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 18:32   

Nimloth napisał/a:
Ha! O ile moja gazeta podaje dobrze, to w czwartek nie tyle będzie kolejny odcinek, co dwa! :D . Ale ja muszę się przyznać że i tak już wszystko wiem, bo gdzieś zdesperowana przeczytałam, że kontynuować polsat będzie dopiero po wakacjach, więc razem z moją madre (fanatyczką również) uznałyśmy, że emulek idzie w ruch, dwa dni i miałam pozostałe odcinki :D .
Powiem, że będzie ciekawie, i że ostatni odcinek będzie trwał godzinę i 20 minut, czyli jakby dwa odcinki w jednym :) .
Nimloth, nie budź we mnie bestii! :twisted:

Nimloth
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 18:46   

Ja nie budzę bestii, ja po prostu rozbudzam ciekawość, żebyś przypadkiem nie zminiła zdania, czy chcesz oglądać czy nie :twisted:

Gunia 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 18:50   

Nimloth napisał/a:
Ja nie budzę bestii, ja po prostu rozbudzam ciekawość, żebyś przypadkiem nie zminiła zdania, czy chcesz oglądać czy nie :twisted:
Ja zawsze chcę oglądać. :twisted:

Jeannette 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 21:25   

Gunia napisał/a:
Susan była moją ulubienicą, ale nie wybaczę jej tego, że przespała się z Karlem! To było poniżej kobiecej godności! Uważam, że powinna wrócić do Mike'a.

Eeeee tam....ja chcę, żeby Edie dostała szału.... :twisted: poza tym ja ubóstwiam Lynette. ^^ I jej dzieci. :razz:

Gunia 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 22:17   

Jeannette napisał/a:
Gunia napisał/a:
Susan była moją ulubienicą, ale nie wybaczę jej tego, że przespała się z Karlem! To było poniżej kobiecej godności! Uważam, że powinna wrócić do Mike'a.

Eeeee tam....ja chcę, żeby Edie dostała szału.... :twisted: poza tym ja ubóstwiam Lynette. ^^ I jej dzieci. :razz:
O tak! Lynette ma moją dozgonną sympatię za tego szczura i tego szczeniaka... I lubię Brie za to jej opanowanie i uśmiech do złej gry... I Gabrielle za "Czytałam konstytucję - nie chroni brzydkich ludzi." i Susan, bo jest do mnie bardzo podobna, ale ja nie wpuściłabym Karla i za to ma u mnie krechę. I Edith też lubię! I oczywiście siostrę biednej Marthy... :D

Margarett
Lady Of The Flowers

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 23:46   

Ja uwielbiam wszystkie bohaterki, ale kłopoty Susan mnie poprostu czasem rozbrajają. Nie ukrywam, że za noc z Karlem ma u mnie minusa. "Dobra matka" Gabriel tez jest świetna. Jestem pod wrażeniem każdej z bohaterek

Hehe...a ten ostatni odcinek z synem Lynette...biedna niania

serialik jest, że aż :thud:

Gunia 

Wysłany: Pon 26 Cze, 2006 23:50   

Margarett napisał/a:
"Dobra matka" Gabriel tez jest świetna.
A jak pędęm wracała ze spotkania z Brie, bo dziecko zostało samo w domu... :lol:

Caitriona 
Wyczekując zimy

Wysłany: Wto 27 Cze, 2006 00:06   

W sumie to najbardziej lubię Brie i Lynett. Susan mnie czasem powala swoim zachowaniem... Jako jedyna potrafi mnie zdenerwować. Ciekawa jestem co będzie z Brie i jej wrednym synkiem. Pewnikiem się dowiem skoro mają być dwa odcinki - yupi!
This impossible year

Caitriona 
Wyczekując zimy

Wysłany: Sro 28 Cze, 2006 11:00   

Nimloth napisał/a:
Susan mnie często wkurza, bo za często ma jakieś kłopoty, ciągle coś jej nie wychodzi, i za bardzo za facetami lata ;) .

Dokładnie!! Mam wrażenie że dla 'portek' Susan zrobi wszystko.
Ja też się nie mogę doczekać :grin:

Ps. Jaki ładny avatarek...
This impossible year

Gunia 

Wysłany: Sro 28 Cze, 2006 11:03   

Caitriona napisał/a:
Nimloth napisał/a:
Susan mnie często wkurza, bo za często ma jakieś kłopoty, ciągle coś jej nie wychodzi, i za bardzo za facetami lata ;) .

Dokładnie!! Mam wrażenie że dla 'portek' Susan zrobi wszystko.
Ja też się nie mogę doczekać :grin:

Ps. Jaki ładny avatarek...

Właśnie. I to jest to, co mi się w niej nie podoba.

Caitriona 
Wyczekując zimy

Wysłany: Sro 28 Cze, 2006 20:41   

Nie wiem jak, ale wyszła mi Gabrielle... :shock:
This impossible year

Gunia 

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 10:47   

Też zwróciłam na to uwagę. To samo w pytaniu o idealny prezent i tym za kogo uważają cię sąsiedzi, o ile dobrze zrozumiałam.

Nimloth
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 10:55   

Ale mimo to znowu wyszła mi Susan ;) .

Caitriona 
Wyczekując zimy

Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 15:53   

Jeannette napisał/a:
(...) jedno było cool: synalek na środku jezdni...

No, po poprostu wstałam i zaczęłam bić brawo (zupełnie jak w reklamie coca-coli ;) ) Bree. W końcu kobieta otworzyła oczy i zrozumiała o co chodzi. A widziałayście jego (nie pomnę imienia synalka) minę; jego zaskoczenie, dezorientację i łzy?
I jeszcze Gabi - żal mi jej było gdy zabrali jej malucha, ale jakoś szybko się otrząsnęła.
A mąż Lynette? Czy ja dobrze zrozumiałam, że prawdopodobnie 'robi ją na boku'? A taki był miły...
This impossible year

migotka 

Wysłany: Pią 14 Lip, 2006 18:39   

znalazłam świetny quiz;)

http://abc.go.com/primeti...quiz/index.html

p.s. wyszło mi, że jestem zwariowaną Susan;)))

http://abc.go.com/fsp/ind...erateHousewives
urywki
i poszperajcie lepiej;)))

sunshine 

Wysłany: Sob 15 Lip, 2006 10:24   

szkoda ze to juz koniec
teraz trzeba bedzie poczekac do wrzesnia... bo nie wierze ze nie wyemituja nam kolejnej serii ( zabilabym w takim wypadku!)

Odpowiedz do tematu