PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajny serial wczoraj widziałam II
Autor Wiadomość
Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 18:37   

Mnie zaś chyba odpowiadają absurdalne seriale. Ten jest wręcz niemożliwy. :mrgreen:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 27 Maj, 2018 11:20   

Skończyłam wczoraj Wilfreda. Ostatni sezon był jakiś taki... spiski, kosmici, kulty itp. Wiem, usiłowali wymyślić, czym tak naprawdę był Wilfred - jak dla mnie schizofrenią Ryana. I ponieważ wiem, że nikt nie ogląda, to sobie pozwolę na spoilery - dziwnie się trochę skończył. Ryan zostaje z Wilfredem w głowie - psem, który niby był jego przyjacielem, ale tak naprawdę doprowadzał go do szału, wciąż pozostawiał w niekomfortowych sytuacjach, bawił się nim, wciągał w dziwne gierki... hmm, dziwna przyjaźń, ale są rzeczy na świecie niezrozumiałe.
Ale co mnie cieszy... znaczy się - Ryan w końcu wylądował w łóżku z Jenną (tą sąsiadką, właścicielka Wilfreda), co mnie, nie powiem, jednak zaskoczyło, bo ten wątek nie zawsze się rozwijał, ale W KOOOOOŃCU Ryan przejrzał na oczy i raz na zawsze uciął sprawę.
Szczerze mówiąc bardzo mi przykro było, że nie wyszło mu z Amandą (to była jego dziewczyna w drugim sezonie - strasznie smutno się skończył ten wątek :( ), no ale...
W każdym razie oglądało mi się dobrze. Niezły miks scen zabawnych i poważnych (nawet śmiertelnie), a także takich, eeee, lekko żenujących (dla widza).

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 02 Cze, 2018 09:23   

Dziewczyny... Polećcie coś... Mam głód po "Dirku Gentlym" i "Wilfredzie". Wczoraj podratowałam się nieco "Autostopem przez galaktykę", ale to tylko 1 film. :(
Coś zwariowanego? Absurdalnego? Ale takiego, że tak miało być, a nie absurdy w niedorobionym serialu. Z humorem (ale nie sitcom - nie znoszę sitcomów).
Coś wam przychodzi do głowy?

praedzio 
be safe

Wysłany: Sob 02 Cze, 2018 12:19   

Oglądałaś Fargo? Podobno całkiem zacne. ;) Połączenie kryminału z czarnym humorem.

https://www.youtube.com/watch?v=gKs8DzjPDMU

Caitriona 
Wyczekując zimy

Wysłany: Sob 02 Cze, 2018 15:09   

Pierwsza seria Fargo, rewelacja.
Just typhoons and monsoons
This impossible year

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 02 Cze, 2018 15:59   

Ale tylko pierwsza?

praedzio 
be safe

Wysłany: Sob 02 Cze, 2018 16:08   

Aaaa... i na włosomaniaczym forum polecają jeszcze coś takiego: https://www.imdb.com/title/tt2452242/

Ja na ogół omijam szerokim łukiem takie produkcje, ale Tobie może się spodoba. ;)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 02 Cze, 2018 18:49   

Fargo odpada - mam ochotę na dobrą zabawę, a nie na ponure zaśnieżone miejsce, gdzie chcę zamordować już drugą osobę (a dopiero kwadrans minął).
Kiepsko chyba będzie. Seriale, które mi się naprawdę podobają, rzadko powstają. :(

ita 

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 09:36   

Wczoraj i dzisiaj oglądałam w TVP Kultura angielski serial "Wszystkie zwierzęta duże i małe". Jaki to "kochany" serial :serce2: . Trochę trąci myszką, ale świetnie się go ogląda i słucha też.

Caitriona 
Wyczekując zimy

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 14:54   

Agn napisał/a:
Ale tylko pierwsza?

Nie miałam czasu oglądac nastepnych, więc mogę polecać tylko serię pierwszą. Ja się świetnie bawiłam.
Just typhoons and monsoons
This impossible year

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 15:26   

ita napisał/a:
Wczoraj i dzisiaj oglądałam w TVP Kultura angielski serial "Wszystkie zwierzęta duże i małe". Jaki to "kochany" serial :serce2: . Trochę trąci myszką, ale świetnie się go ogląda i słucha też.

O tak, bardzo miło wspominam ten serial. Ksiązki też są piękne, zwłaszcza, że dotyczą czasów, kiedy o wiele trudniej było być weterynarzem. Wiedza o anatomii kotów na przykład praktycznie nie istniała.

Aragonte 

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 16:02   

ita napisał/a:

Aj, przypomniałabym go sobie z przyjemnością :serce2: Książki mam tylko dwie, szkoda, że nie skompletowałam całości.

Trzykrotka 

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 16:29   

Była taka, w której zebrano opowieści autora właśnie o kotach: o spotkaniach z nimi i ich leczeniu, raczej "na czuja." To były czasy, w których nie wiedziano, że kłaczek, kiedy zbije się z niego kula w żołądku może doprowadzić do głodowej śmierci kota.

ita 

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 20:47   

W końcu mam swój serial do oglądania. Godzina jest ok, bo 8 rano sobota i niedziela. Dopiero wyemitowali 2 odcinki, mam zamiar oglądać :-D

Aragonte 

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 22:47   

Trzykrotka napisał/a:
Była taka, w której zebrano opowieści autora właśnie o kotach: o spotkaniach z nimi i ich leczeniu, raczej "na czuja." To były czasy, w których nie wiedziano, że kłaczek, kiedy zbije się z niego kula w żołądku może doprowadzić do głodowej śmierci kota.

Ojej, a znasz tytuł? chciałabym ją upolowac :-D

Edit: to ta?
https://www.antykwariat.w...sci,115709.html
Poszukam :)

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 18 Cze, 2018 00:24   

Tak, właśnie ta :kwiatek: Znalazłam ją na półce u przyjaciółki. Mała książeczka, momentami łzy wyciska, ale warto sobie poczytać, jak to z kotami bywało :kwiatek:
Ja wróciłam sobie w klimacie nadchodzących wakacji do Gerarda Durrella i jego pogodnych opowieści z Korfu. Pożyczyłam znów z biblioteki Moją rodzinę i inne zwierzęta oraz Ogród bogów. Zrobiłam to po próbie obejrzenia serialu Durrellowie. Próbie, bo prócz absolutnie pięknej scenerii nic mi się w nim nie podobało. Książki pamiętałam jako pogodne; serial przyprawiony jest wzorem trendu ostatnich lat na ponuro.
No i może niepotrzebnie wracałam do książek, bo teraz i one przestały mi się podobać. Moja miłość do zwierząt nie ma takich objawów jak wkładanie ich do klatek, wybieranie piskląt z gniazd, przebijanie żuków i motyli szpilką, żeby zamknąć w gablotce z kolekcją. Nikogo z bohaterów nie dziwi fakt, że jeden z braci uwielbia żywe stworzenia, drugi snuje się po wyspie ze strzelbą i strzela do wszystkiego, co na drzewo nie ucieka, ba - czasami ten pierwszy uczestniczy w tych polowaniach. Nie, nie i nie.

Aragonte 

Wysłany: Wczoraj 21:06   

Coś mi się zdaje, że mój odbiór byłby teraz podobny :? Bardzp lubiłam wybiór opowieści Durrella z zwierzętach wydany kiedyś w jednym tomiku (kolejną taką książką, którą wtedy uwielbiałam, była Moja lwia rodzina), ale nigdy nie byłam fanką tych książek o Korfu. Przeczytałam raz i koniec.
Za to chodzi za mną Herriot - coraz bardziej. Tej książki o kotach łatwo nie kupię, ale wypatrzyłam ją w dzielnicowej bibliotece, z której korzystam. No i serial bym chciała sobie przypomniec - jakby ktoś miał namiar, to proszę o cynk :kwiatek:

A! Sama z kolei chyba będę miała stareńki serial, który forumowe dinozaury jak Admete i ja :wink: pamiętają, czyli Jak zdobywano Dziki Zachód albo The Macahans. Niestety bez sosu :-P

Edit: mam namiar na Herriota! Mam! :excited:

BeeMeR 

Wysłany: Wczoraj 21:32   

Aragonte napisał/a:
Jak zdobywano Dziki Zachód
Nie pogardziłabym, jakby co :flirtuje1:

Aragonte 

Wysłany: Wczoraj 21:41   
Post wygaśnie: 06.21, 21:42

BeeMeR napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Jak zdobywano Dziki Zachód
Nie pogardziłabym, jakby co :flirtuje1:

Idź na Wschód :wink:
Trzykrotka też, jeśli chce Herriota :wink:

BeeMeR 

Wysłany: Wczoraj 21:45   

:kwiatki_wyciaga:

Aragonte 

Wysłany: Dzisiaj 0:06   

No niestety, tak łatwp z tymi serialami nie będzie...

Taki drobiazg - odkryłam właśnie z uciechą, skąd znam aktora grającego Tristana Farnona w serialu Wszystkie stworzenia duże i małe - to Piąty Doktor z Doktora Who, Peter Davison :mrgreen:

Odpowiedz do tematu