PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Aragonte
Sro 06 Cze, 2018 21:01
Kraina konfucjanizmem płynąca, czyli dramaland - odcinek 7
Autor Wiadomość
Aragonte 

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 13:12   

Agn napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Całości muzyki jeszcze nie wydano, ale część już jest.

Całość pewnie będzie dopiero po zakończeniu emisji dramy.
Ale fajny utwór!!! :excited:

Mnie też się bardzo podoba :serce: Gitarowa solówka :serce: i ten przeszywający śpiew :serce: (wokaliza? :mysle: )

Agn napisał/a:
Aragonte napisał/a:
I chyba jest na OST Green/Blue Mountain Tune, czyli piosenka Ddang Sae

:banan: :banan: :banan:
Ale mam nadzieję, że wykonana przez BYH?

Sprostowanie: nie wiem ostatecznie, czy pieśń Ddang Sae będzie na soundtracku, bo znaleziona przeze mnie wersja jest wycięta ze ścieżki dźwiekowej, na moje ucho, usunięto tylko z niej to, co w głowie Sambonga mówił Ddang Sae :? No buuu.
Ale nie tracę nadziei :trzyma_kciuki:

Agn napisał/a:
Aragonte napisał/a:
A to scena z kręcenia spotkania brata i siostry - oj, nie wypadało to od razu tak, jak miało
http://tvcast.naver.com/v/628034

Najpierw jest jakaś reklama kremu, której nie da się przewinąć. :czekam2:
O, już można. Hehhehee, co ona tak wcelować w niego nie mogła. :lol:
I widzę, że na początku BYH od razu wypuszczał miecz. Z gifa wnioskuję, że wyszło to wolniej. :)

Wszystko przez slow motion, mam wrażenie :lol:
A wycelować wyraźnie nie mogła :lol: Internet uczcił już ten fakt gifem wyciętym z tego filmiku :rotfl: w którym z trudem powściągający śmiech Ddang Sae doholował siostrę do swego boku (a już wyraźnie zmierzała w stronę Mo Hyula, stojącego ze spuszczoną głową - pewnie też się chichrał :lol: )

Cytat z Soompi: When Boon Yi went running to Moohyul and Bangji pulled her into a hug, the caption said "Let's pray. Amen." :lol:
Gif znaleziony też na Soompi.

Agn napisał/a:
Aragonte napisał/a:
A jakby ktoś miał rano kłopoty z dobudzeniem się, to polecam króciutki teledysk - dużo walczących panów ze Smoków
https://www.youtube.com/watch?v=Xw_-jXfeKig

Ja! Ja mam kłopoty! Ja! :excited: Mniammm... coś czuję, że zrobię sobie jakiś przelot przez odcinki i popatrzę sobie na to, kto się jak tłukł. Mhhhrrrrr... :serduszkate:

Dobre na rozbudzenie, prawda? :mrgreen:
Też sobie zrobię przy najbliższej okazji taki przegląd walk :serduszkate:
I chyba spróbuję nauczyć się wycinania fragmentów filmów, bo czasem wersje znalezione w necie mnie nie zadowalają.

Agn napisał/a:
Swoją szosą ciekawa jestem, czy brat Gil Tae Mi się jeszcze kiedyś pojawi. :)

Myślę, że tak - kiedy uśmiercą Gil Tae Mi :cry2:

Edit: dyskusja na Soompi o tym, czy Ddang Sae jako Yi Bang Ji znalazł sobie powód do życia czy też cel:

I think that DS from now on LBJ had folded his wings put out the fire and sent his dragon to hibernation mode.
therefore i think just like MH we need to see him becoming a dragon again after he has motivation and purpose.

I think his wings are not folded but a just redirected, before he had no purpose he was lost but now he has a purpose, love of YH and BY. which will eventually translate to the belief in the purpose of JDJ but not BW. he already said to BY that "guy" does not seem to be fighting for the same purpose you and JDJ are fighting for.

i think he did have a purpose - killing the man who made him and YH this way and "saving" Georyo per JDJ saying after killing and discovering its even worst he lost his way but to me he is still not fully sure what his purpose in life is - will he ever know - according to TWDR
and i think the dragons are ppl with specific purpose - maybe he is the keeper of them - but i want him to have a purpose that is his.

the dragons have their own story and purpose and he did not kill the man "who made YH this way", He killed Baek Yoon because he eavesdropped on the convo of JDJ saying that killing BY will be the start to free Goryeo. Baekyoon did not order the villagers to be punished, it was GTM who did and it was HIB's man specifically who raped YH. Baek Yoon was against the raising of taxes ordered by HIB. The villagers protested and so GTM sent the man to punish the villagers and take the the 90% taxes owed. That was when it happened.

which in his eyes was the reason ppl like that raper were allowed to behave as they want - he knew the man was backed by some noble
DS - didnt really know the politics - he overheard JDJ and took it to heart making it his mission he didnt form his own opinion as he is\was a simpleton he didnt do the thinking his sister did and bf she decided the purpose also until she sent him to die - and changed his course in life - making him choose\purpose to kill Beak Yoon

No wlaśnie - moim zdaniem DS/YBJ tak do końca celu w życiu nadal nie ma, mimo że dołączył do rebeliantów :-| I tym, kogo powinen zabić na pewno, jest gwałciciel YH, który służy HIB :evil:
Ostatnio zmieniony przez Aragonte Czw 26 Lis, 2015 19:18, w całości zmieniany 3 razy  

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 13:32   

Aragonte napisał/a:

Hehhehee, co ona tak wcelować w niego nie mogła. :lol:
I widzę, że na początku BYH od razu wypuszczał miecz . Z gifa wnioskuję, że wyszło to wolniej. :)

Jakby jej nie napisali w scenariuszu, który to ten brat. Chyba obaj panowie zdrowo się chichrali, jako i ja czynię :lol: :lol:
Cudne!

Agn, pamięć cię zawodzi :kwiatek: ! Pewnie, że pierwszy kissu w Heirs był okropny, ale tam PSH po prostu stała dziwnie i niewygodnie wygięta, LMH pochylał się nad nią wykręcając jej rękę i dotykali się lekko dziobkami, wręcz w nieskończoność. Nudne to było, ale nie dramatyczne. Dlatego potem reżyser kazał LMH zaskoczyć PSH swoim firmowym pocałunkiem. PSH nie miała pojęcia, że w tym składziku będą się całowac. Toteż, kiedy LMH się na nią rzucił, to ona po pierwsze strasznie się szarpnęła, po drugie całą garścią złapała go za koszulę (tłumaczyła się zaskoczeniem) po trzecie podczas całej długiej sceny sprawiała wrażenie, jakby walczyła o oddech. Strasznie oboje musieli przy tym cierpieć.
I fakt, jedyna koreańska aktorka, która potrafi się całować i udawać, że robi to z przyjemnością, to nasza Eun Hye, panna z Coffee Prince. Jeśli ktoś pamięta inne kandydatki, niech zgłosi :-D

Aragonte 

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 14:04   

Trzykrotka napisał/a:
Aragonte napisał/a:

Hehhehee, co ona tak wcelować w niego nie mogła. :lol:
I widzę, że na początku BYH od razu wypuszczał miecz . Z gifa wnioskuję, że wyszło to wolniej. :)

Jakby jej nie napisali w scenariuszu, który to ten brat. Chyba obaj panowie zdrowo się chichrali, jako i ja czynię :lol: :lol:
Cudne!

Oj tak :lol: A brata nie widziała chyba 6 lat, mogła zapomnieć, jak wyglądał - jednak Mo Hyul trochę za bardzo był wyrośnięty jak na jej brata :lol:
Tutaj można podejrzeć dwa króciuteńkie filmiki z kręcenia tej sceny (bez reklam i róznych takich, na dole są też jakieś inne minifilmy oraz zdjęcia BYH):
https://www.instagram.com/by_vanessa_/
Przezabawne to było :D

Trzykrotka napisał/a:
I fakt, jedyna koreańska aktorka, która potrafi się całować i udawać, że robi to z przyjemnością, to nasza Eun Hye, panna z Coffee Prince. Jeśli ktoś pamięta inne kandydatki, niech zgłosi :-D

Wiedźma! I Sam Soon, zdecydowanie.

Edit: jeśli dostaniemy bromance w wykonaniu Ddang Sae/Yi Bang Ji oraz Mo Hyula, to się zapłaczę dla odmiany ze szczęścia :-D :excited: A jakaś szansa jest, bo z tych zdjęć wynika, że może DS będzie uczył Mo Hyula albo z nim trenował?
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xat1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/12277498_1521903171455442_172335630_n.jpg

Co prawda podobno w TWDR nic takiego nie miało miejsca, panowie różnili się wiekiem (Mo Hyul był wyraźnie młodszy od Yi Bang Ji) i co najwyżej nieco rywalizowali w przeszłości:
If I remember correctly from TWDR, LBJ was never Moo Hyul's teacher... and if anything, there was always a form of rivalry on Moo Hyul's part to defeat YBJ, who was known as the greatest swordsman of his age. Perhaps this will be rewritten in SFD... seeing they are currently fighting on the same side, not to mention YBJ being "Lady BY"'s brother :D
Jednak w Smokach może być inaczej, może scenarzyści nie będą się trzymać tak w stu procentach tamtej linii fabularnej :mysle:
I jeszcze parę ujęć:

:serduszkate:
Ostatnio zmieniony przez Aragonte Czw 26 Lis, 2015 15:03, w całości zmieniany 1 raz  

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 14:12   

Aragonte napisał/a:

Trzykrotka napisał/a:

Aaa! Prawda! Jak mogłam o Sam Soon zapomnieć! Wiedźma też - już ona nie marnowała czasu ekranowego na wallkissy z PSJ.
Wyłapałam drobny żarcik w 13 odcinku Wiedźmy, kiedy to jej koledzy z pracy urządzają jej przyjęcie -niespodziankę o okazji ślubu, który już jest odwołany. Wieszają wtedy na ścianie niby-filmowy plakat z tytułem filmu "Uwodząc pana Philipa." Philip to było zachodnie imię Misia Polarnego. Ewidentnie jest to aluzja do filmu, w którym nasza Wiedźma, nieco młodsza i absolutnie śliczna, poderwała Daniela Henneya. Miał on tytuł "Uwodząc pana Doskonałego" (Seducing Mr. Perfect) i był bardzo przyjemnym romansidłem.

BeeMeR 

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 15:00   

Cytat:
Ten od kapusty do przyszły teść Książątka :)
&
Cytat:
Głowa rodu Min? Tatuś przyszłej małżonki Książątka.
Dzięki, zapomniało mi się, oczywiście, że to teść in spe. Nota bene ciekawe to pole kapusty - oczywiste, że kraj z taką tradycją kimchi musi mieć pól kapusty na hektary ;)

Cytat:
W zasadzie to ja często mam wrażenie, że przy takich scenach, kiedy ogłupiała panienka stoi sztywna, a facet odwala całą "robotę", pan całuje ścianę.
albo sarna liże sól ;)

Trzykrotka napisał/a:
I fakt, jedyna koreańska aktorka, która potrafi się całować i udawać, że robi to z przyjemnością, to nasza Eun Hye, panna z Coffee Prince. Jeśli ktoś pamięta inne kandydatki, niech zgłosi
Oj, nie jedna - Kim Sun Ah na pewno umie, Wiedźma takoż, Prosecutor Princess też się nie opinkalała na planie - jest ich tam sporo, ale wytrzeszczów i zimnych ryb niestety więcej.

Trzykrotka napisał/a:
Uwodząc pana Doskonałego
Nawet to chyba kiedyś oglądałam ale nic już nie pamiętam.

Aragonte 

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 15:48   

No dobra, Mo Hyul dorobił się ładnych gifów, więc się dzielę.

:-D

Aragonte 

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 18:07   

Byun Yo Han - żartowniś :wink:
https://www.instagram.com...en-by=ebbii1004

Widelce i noże to świetna zabawka :-P
https://www.instagram.com...en-by=ebbii1004

Aragonte 

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015 23:12   

Mam przecieki, że Agn ogląda 15. odcinek Smoków i się zachwyca :wink:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 00:42   

Aragonte napisał/a:
Mnie też się bardzo podoba Gitarowa solówka i ten przeszywający śpiew (wokaliza? )

*gorliwie potakuje z mało inteligentnym wyrazem na obliczu*
Aragonte napisał/a:
Sprostowanie: nie wiem ostatecznie, czy pieśń Ddang Sae będzie na soundtracku, bo znaleziona przeze mnie wersja jest wycięta ze ścieżki dźwiekowej, na moje ucho, usunięto tylko z niej to, co w głowie Sambonga mówił Ddang Sae No buuu.
Ale nie tracę nadziei

Też nie tracę. Może będzie? Żebybyłażebybyłażebybyła... :trzyma_kciuki:
Aragonte napisał/a:
Internet uczcił już ten fakt gifem wyciętym z tego filmiku w którym z trudem powściągający śmiech Ddang Sae doholował siostrę do swego boku (a już wyraźnie zmierzała w stronę Mo Hyula, stojącego ze spuszczoną głową - pewnie też się chichrał )

Podejrzewam, że oni wszyscy muszą tam mieć od czasu do czasu niezłą głupawkę. :mrgreen:
Aragonte napisał/a:
obre na rozbudzenie, prawda?

Mhmmmm... :serduszkate:
Aragonte napisał/a:
dyskusja na Soompi o tym, czy Ddang Sae jako Yi Bang Ji znalazł sobie powód do życia czy też cel:

I myślę podobnie. :)
W pewnym sensie to jest jakiś cel - może nie ten wielki, by zmienić Goryo, ale by ochronić najbliższych.
Aragonte napisał/a:
I tym, kogo powinen zabić na pewno, jest gwałciciel YH, który służy HIB

On go powinien wykastrować! :evil:
Trzykrotka napisał/a:
Agn, pamięć cię zawodzi ! Pewnie, że pierwszy kissu w Heirs był okropny, ale tam PSH po prostu stała dziwnie i niewygodnie wygięta, LMH pochylał się nad nią wykręcając jej rękę i dotykali się lekko dziobkami, wręcz w nieskończoność. Nudne to było, ale nie dramatyczne. Dlatego potem reżyser kazał LMH zaskoczyć PSH swoim firmowym pocałunkiem. PSH nie miała pojęcia, że w tym składziku będą się całowac. Toteż, kiedy LMH się na nią rzucił, to ona po pierwsze strasznie się szarpnęła, po drugie całą garścią złapała go za koszulę (tłumaczyła się zaskoczeniem) po trzecie podczas całej długiej sceny sprawiała wrażenie, jakby walczyła o oddech. Strasznie oboje musieli przy tym cierpieć.

Dla mnie to ona tam zaskoczona była, ale nie walczyła o oddech, a nawet odpowiedziała. Ale na temat tego pocałunku już były naprawdę długie epistoły, nie chce mi się znów w to wciągać, bo osiągniemy to samo - każdy uzna swoje i już. ;)
Trzykrotka napisał/a:
I fakt, jedyna koreańska aktorka, która potrafi się całować i udawać, że robi to z przyjemnością, to nasza Eun Hye, panna z Coffee Prince. Jeśli ktoś pamięta inne kandydatki, niech zgłosi

Moim zdaniem Park Min Young np. w Healerze nie wyglądała na chętną, by wiać. Nasza mała Myszka też się nie obijała i "ciężko pracowała".
Aragonte napisał/a:

O! Masz następne panie! :)
Aragonte napisał/a:
Edit: jeśli dostaniemy bromance w wykonaniu Ddang Sae/Yi Bang Ji oraz Mo Hyula, to się zapłaczę dla odmiany ze szczęścia A jakaś szansa jest, bo z tych zdjęć wynika, że może DS będzie uczył Mo Hyula albo z nim trenował?
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xat1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/12277498_1521903171455442_172335630_n.jpg

YESSS!!! YES, PLEASE!!!
Aragonte napisał/a:
Jednak w Smokach może być inaczej, może scenarzyści nie będą się trzymać tak w stu procentach tamtej linii fabularnej

Mogli wpaść na inne pomysły tudzież - czy bycie czyimś nauczycielem wyklucza rywalizację? Ja myślę, że nie.
BeeMeR napisał/a:
albo sarna liże sól

:co_stracilam:
Aragonte napisał/a:
No dobra, Mo Hyul dorobił się ładnych gifów, więc się dzielę.

I to jego: "Podaj swoje imię!" :rotfl:
Cudny był ten odcinek. A zaczął się tak, że miody, ludzie, co za walka, mraaaauuuuu!
Aragonte napisał/a:
Mam przecieki, że Agn ogląda 15. odcinek Smoków i się zachwyca

Konkretnie biednej nie dawałam spać, tylko jej regularnie smsowałam o kolejnych scenach. Z tego wszystkiego, widząc, że się nie odczepię, symultanicznie oglądała ze mną tę 15tkę. Oczywiście okrutnie się przy tym męczyła. :twisted:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Aragonte 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 00:46   

Agn napisał/a:
Cudny był ten odcinek. A zaczął się tak, że miody, ludzie, co za walka, mraaaauuuuu!

:love_shower:
A dalej też było nieźle :D

Agn napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Mam przecieki, że Agn ogląda 15. odcinek Smoków i się zachwyca

Konkretnie biednej nie dawałam spać, tylko jej regularnie smsowałam o kolejnych scenach. Z tego wszystkiego, widząc, że się nie odczepię, symultanicznie oglądała ze mną tę 15tkę. Oczywiście okrutnie się przy tym męczyła. :twisted:

Oj tak :twisted: Aragonte tak się zamęczyła, że znowu sobie puściła początkowe sceny :serce: *wachluje się*

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 00:53   

Widzicie, jaka jestem zła? Zaraz nam tu dziewczyna biedna padnie z przegrzania. Wszystko moja wina...
;)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 05:24   

16 odcinek mam w planach dziś wieczór.

BeeMeR 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 08:25   

Agn napisał/a:
Dla mnie to ona tam zaskoczona była, ale nie walczyła o oddech, a nawet odpowiedziała. Ale na temat tego pocałunku już były naprawdę długie epistoły, nie chce mi się znów w to wciągać, bo osiągniemy to samo - każdy uzna swoje i już.
Ja tylko dodam, że dla mnie też PSH wygląda na walczącą o oddech a na dachu na nieszczęśliwą :P

Agn napisał/a:
BeeMeR napisał/a:
albo sarna liże sól

No normalnie, jedno zaangażowane na maksa, międli buzią by coś z tego było, drugie przyjmujące karesy nieporuszone, mające wszystko w d*** - jak widzę tego typu kissu to zawsze mi się tak kojarzy.

Aragonte 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 08:26   

Agn napisał/a:
Aragonte napisał/a:
I tym, kogo powinen zabić na pewno, jest gwałciciel YH, który służy HIB

On go powinien wykastrować! :evil:

Na to szkoda takiego ładnego miecza, mam nadzieję, że Yi Bang Ji ma jakiś zwykły kozik :evil:

Agn napisał/a:
Dla mnie to ona tam zaskoczona była, ale nie walczyła o oddech, a nawet odpowiedziała. Ale na temat tego pocałunku już były naprawdę długie epistoły, nie chce mi się znów w to wciągać, bo osiągniemy to samo - każdy uzna swoje i już. ;)

Wrzucicie materiał poglądowy? :kwiatek:
I zgadzam się co do Duszko-Myszki i Park Min Young.

No to wygląda na to, że Agn dzisiaj jutro nas dogoni, jeśli chodzi o Sześć Latających Smoków... i będzie ją zżerać ciekawość co do ciągu dalszego tak samo jak nas :wink:

Mnie już nosi, odkąd obejrzałam zwiastun 17 odcinka, zakończony wyskandowanym "komedianckim" głosem: Lee In Gyeom's minion! :excited: :excited:

BeeMeR 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 09:55   

Kolejne rozdania nagród i piękni panowie i panie:
http://www.dramabeans.com...-dragon-awards/

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 10:37   

Admete napisał/a:
16 odcinek mam w planach dziś wieczór.

Ja też. :serce2:
BeeMeR napisał/a:
a na dachu na nieszczęśliwą

Na dachu to się zgodzę.
Ale powiedzmy, że to nie był dobry moment na całowanie.
Aragonte napisał/a:
Na to szkoda takiego ładnego miecza, mam nadzieję, że Yi Bang Ji ma jakiś zwykły kozik

Nie musi być mieczem. Choć Eru a prawdą może być i tak - tak szybko by to zrobił, że nawet krew by się na mieczu nie zatrzymała. ;)
Aczkolwiek wolałabym, by bardziej bolało i dłużej trwała męka... :evil:
Aragonte napisał/a:
No to wygląda na to, że Agn dzisiaj jutro nas dogoni, jeśli chodzi o Sześć Latających Smoków... i będzie ją zżerać ciekawość co do ciągu dalszego tak samo jak nas

Chlip! Nadszedł ten straszny moment. :(
BeeMeR napisał/a:
Kolejne rozdania nagród i piękni panowie i panie:
http://www.dramabeans.com...-dragon-awards/

LMH w czerni... wodyyyy!!!! :thud:
Kang Ha Neul wygląda świetnie.
Niestety, BYH ma krótkie włosy (a raczej misaengową długość) i jest ogolony - to już nie to. Ale i tak się uśmiechnęłam na jego widok, bo pałam niezmierzoną sympatią. :)
Nasza Duszka wyglądała ślicznie. Zwiewnie, delikatnie i bardzo kobieco.
Też bym tak chciała.
Za to jakaś inna pani nałożyła na siebie coś w guście białego topu i do tego długaśnej spódnicy. :confused3:
Mistrz Mo też się ładnie prezentuje. Wprawdzie grzywka leci mu na oczy, ale nie sprawia wrażenia ubitego grzyba.
Lee Yoo Bi ma jakiś dziwny typ kiecki. Znaczy się w porządku, ale na niej wygląda, jakby jej ta góra zlatywała.
Morderca Puchatych Króliczków - klasa!
No, napatrzyłam się.

Do puli oglądania dorzucam Piękne Oczy w ramach porannej kawusi. :)

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 10:56   

Mistrz Mo pięknie się prezentował, a Smoki dwa również - choć bez zarostu BYH, buuu... I patrzcie, jakie Morderca ma długaśne nogi :-D Muszę ten jego film obejrzeć. I Veretana z Ah Inem.
Min Ho wygląda po prostu bosko, co nie przeszkadza, że kwaśna refleksja na temat kolejnej nagrody mi się nasunęła. Ale cóż, z Nagrodą dla Najpopularniejszego trudno polemizować.

Kissy dwa z Heirs: nieszczęśliwy i mający za zadanie zapobieżenie odebrania telefonu od rywala (klasyczny rybi pyszczek PSH i bardzo niewygodna pozycja)
https://www.youtube.com/watch?v=q_L0Ti_HY5I
Składzikowy z zaskoczenia
https://www.youtube.com/watch?v=P_5X4ZbwDjw

Jun Ki :excited:
Jak mu dobrze z tą fryzurą! :serduszkate:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 11:02   

Trzykrotka napisał/a:
Smoki dwa również - choć bez zarostu BYH, buuu...

Bez zarostu to nie to samo, wiem, ale w sumie ma sympatyczną buzię. A że grać umie bardzo dobrze, to mu dodaje +1000 do zajebistości. :mrgreen:
Trzykrotka napisał/a:
Min Ho wygląda po prostu bosko, co nie przeszkadza, że kwaśna refleksja na temat kolejnej nagrody mi się nasunęła. Ale cóż, z Nagrodą dla Najpopularniejszego trudno polemizować.

Mistrzostwo świata i okolic - nie grając, wciąż być mega popularnym. Ale to LMH, wiadomo. Zagraj że ty w dramie, piękny leniu!
Trzykrotka napisał/a:
Jun Ki
Jak mu dobrze z tą fryzurą!

Ja chcę, żeby on z tą fryzurą długo został. Tak mu ładnie... :serduszkate:

BeeMeR 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 11:09   

Trzykrotka napisał/a:
No dobra, przyznaję, że w trakcie się PSH rozkręciła nieco - tj. nie zdaje aż tak nieszczęśliwa i szarpiąca jak z początku - acz i tak wciąż uważam, że ona nie jest stworzona do kissów :P a już na pewno wallkissów (wiem, że w Pinokiu jej wyszły całkiem przyzwoicie) - i to też ju maglowałyśmy x razy ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 11:29   

PSH pewnie nigdy nie będzie super-całuśną aktorką. Ale na szczęście w młodym pokoleniu nie jest z takimi najgorzej - Myszka najlepszym przykładem, więc już szkoda się nad nią pastwić.

BeeMeR 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 11:31   

LYB w Scholarze też nie sprawiała wrażenia cierpiącej czy nieszczęśliwej ;)
A mnie o nic innego nie chodzi, tylko by oboje sprawiali wrażenie zadowolonych i aktywnych, a nie przeczekujących czy nieszczęśliwych (oczywiście za wyjątkiem kissów specjalnych, jak w Wilczku z przyparciem do muru czy w CP podobnież, "lepiej się ciebie całowało jako chłopaka" ;) )

Ostatnio zmieniony przez BeeMeR Pią 27 Lis, 2015 12:57, w całości zmieniany 1 raz  

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 12:45   

Wczoraj zarzuciłam sobie kolejny odcinek Oh My Venus i stwierdzam, że ta drama jest z gatunku "zdzwiniej i zdziwniej." Bo tak: ma fajne elementy, jak choćby tercet ładnie zróżnicowanych i miłych dla oka panów, czy bohaterkę, która mimo, że w rodzinie i środowisku jest pariasem przez swą tuszę, ma pełną świadomość swojej wartości, odwagę, godność i inteligencję. Teraz dochodzi do tego aspekt walki z chorobą. Okazuje się, że tusza, złe samopoczucie i niemożność zrobienia z tym porządku wynikają z choroby - niedoczynności tarczycy. Więc przy okazji mamy małą lekcję uświadamiającą, z czym wiąże się choroba - leki, dieta, zakaz przemęczania się. Dobra lekcja dla ludzi, dla których to, że ktoś publicznie zemdlał, jest tematem do żartów i wyśmiewania się.
Z drugiej strony... Nie wiem, czy potrzebne jest snucie kolejnego czebolsko-zagmatwanego wątku rodzinnych waśni :roll: oraz urządzanie pokazów kolejnych wysoko zaawansowanych ćwiczeń na siłowni. Tak, jakby drama miała być instruktażem, albo rozbudowaną reklamą.
Oglądam, bo oglądanie nie boli (wręcz przeciwnie - jest bardzo przyjemne) i mam wrażenie, że jeszcze coś w tym musi być, skoro jesteśmy dopiero przy 4 odcinku. Ale trochę zaczynam wznosić oczy do nieba.

Za to Ho Goo's Love - miody! Im dalej, tym świetniej. Po dość powolnym i ślimaczącym się poczatku, końcówka jest pełna niespodzianek, zaskoczeń, wzruszeń i przyjemności. Bardzo zadowolonam z seansu.

BeeMeR 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 13:04   

Trzykrotka napisał/a:
Okazuje się, że tusza, złe samopoczucie i niemożność zrobienia z tym porządku wynikają z choroby - niedoczynności tarczycy. Więc przy okazji mamy małą lekcję uświadamiającą, z czym wiąże się choroba - leki, dieta, zakaz przemęczania się
To bardzo dobrze - lekcja, że otyłość to nie tylko zaniedbanie się, brak ćwiczeń i obżeranie się czekoladkami na pewno nie zaszkodzi. I jaką harówą jest wyjście z otyłości (czasem niemożliwe niestety).
Btw. Druga ma fatalna fryzurę (perukę) - na zdjęciu była zupełnie niepodobna do siebie, w ruchu widać, że to ona.

Aragonte 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 13:33   

Trzykrotka napisał/a:
Mistrz Mo pięknie się prezentował, a Smoki dwa również - choć bez zarostu BYH, buuu... I patrzcie, jakie Morderca ma długaśne nogi :-D Muszę ten jego film obejrzeć. I Veretana z Ah Inem.

Morderca wyglądał super.
A Byun Yu Han... No dobra, mam chyba gdzieś tę petycję, żeby się nie golił :-P
Podpiszecie? :wink:

Trzykrotka napisał/a:
Kissy dwa z Heirs: nieszczęśliwy i mający za zadanie zapobieżenie odebrania telefonu od rywala (klasyczny rybi pyszczek PSH i bardzo niewygodna pozycja)
https://www.youtube.com/watch?v=q_L0Ti_HY5I
https://www.youtube.com/watch?v=P_5X4ZbwDjw

Mam wrażenie, że w tym drugim próbowała jakoś odpowiedzieć, ale zasadniczo to nie wyglądała na zadowoloną z kissu - ktoś jej powinien zwrócić uwagę, że na wyraz twarzy mocno wpływają brwi :wink:
Poza tym zaskoczenie pocałunkiem lepiej wyraża się tym, że ktoś z nagła otwiera oczy, a przymyka, kiedy zaczyna się odprężać i znajduje nieco przyjemności w tym, co się dzieje, a ona ma cały czas kurczowo zaciśnięte powieki, jakby usiłowała się odciąć od wszystkiego.
Prawdę mówiąc to PSH najbardziej mnie zniechęca do oglądania Pinokia :-|
Chociaż może tam zagrała lepiej.

Trzykrotka napisał/a:
Jun Ki :excited:
Jak mu dobrze z tą fryzurą! :serduszkate:

Ładnemu we wszystkim ładnie :serduszkate:

Żeby skrócić czas oczekiwania na nowe Smoki, podrzucam dwa drobiazgi:

Filmik z planu - Mo Hyul i Boon Yi, która wymachuje mieczem :lol:
http://tvcast.naver.com/v/631161
Fajnie razem wyglądają :D

I niespodzianka wrzucona na Soompi z okazji Dnia Dziękczynienia - kompilacja dwóch wykonań pieśni "Cheongsanbyeolgok" ze Smoków, pierwsze jest Gap Bong, a drugie Ddang Sae:
https://youtu.be/MGibEB2S1eM

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 14:04   

Aragonte napisał/a:

Prawdę mówiąc to PSH najbardziej mnie zniechęca do oglądania Pinokia :-|
Chociaż może tam zagrała lepiej.

Może cię zachęci jeden Smok, który miał tam bardzo fajną rolę :-D . A PSH moim zdaniem zagrała tam dobrze. Była żywa, pełna energii, zabawna. No i śliczna. Ładnie rezonowała z Plagą, a z Brzydactwem to już w ogóle nadawali na tych samych falach. Ech, naprawdę fajna była ta drama.
Achchch.... :zalamka: cały czas mnie męczy, skąd znam jedną z pań z OMV - a to ona grała Królową Śniegu - mamę PSH w Pinokiu.

Piękna ta smocza pieśn :kwiatek:

A właśnie, po sznurku skojarzeń od PSH i LMH przeszłam do Park Min Young. To też całuśna dziewczyna i chciałam powiedzieć, że bardzo cieszę się na jej duet z Nefrytem. Mają zacząć jakoś na dniach tę ich dramę. Będziemy miały Nefryta w obfitości :cheerleader2:

BeeMeR napisał/a:

Btw. Druga ma fatalna fryzurę (perukę) - na zdjęciu była zupełnie niepodobna do siebie, w ruchu widać, że to ona.

Prawda, wygląda niemożliwie szpetnie. W takiej stylizacji nawet jej głos brzmi gorzej niż zwykle. Na db ludzie piszą, że tak im się nie podoba, że przewijają sceny z nią.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi