PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Aragonte
Sro 06 Cze, 2018 21:01
Witamy w dramalandzie! - odcinek 6
Autor Wiadomość
zooshe 

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 20:21   

Trzykrotka napisał/a:

Jestem znudzona tym, że nic tam się nie posuwa do przodu - nawet jak dla mnie, która lubi wolny rozwój wypadków. Jednak Buty zaczynają mi przypominać WaC jak chodzi o brak postępu w relacjach międzyludzkich.

No właśnie należało by go w tyłek kopnąć, choć w sumie nie wiem jaki był bohater w oryginale. Może tak samo niezdecydowany.:mysle:

Ja jeszcze pociągnę choć na tą chwilę Time... ma u mnie najniższy priorytet.

Trzykrotka napisał/a:
A tutaj sesja Sung Joona z sierpniowego L'Officiela - wybitnie mi się podoba :excited:

:serduszkate:

Trzykrotka napisał/a:

No bo co z tego, że on umie grać i gra dobrze, skoro wybiera projekty, które toną w nudzie w połowie emisji? Szkoda.

A ja jestem w stanie go zrozumieć, dlaczego po niewypale jakim był JHM zdecydował się na bardziej bezpieczniejszy projekt, w dodatku w roli głównej.

Przykra prawda jest taka, że jesteś tak dobry jak twój ostatni projekt, a SJ nie ma jakieś mocno ugruntowanej pozycji na rynku. Co z tego że świetnie zagrał w takim Pluto, który zdobył statuetkę w Berlinie skoro w Korei film praktycznie przeszedł bez śladu.

Nawet jeśli dla większości zachodnich widzów HS jest schematyczna i nudnawa to w Korei jej oglądalność nie jest taka najgorsza i stale rośnie. Zresztą SJ mi się nigdy nie znudzi, mogłabym go jeść łyżkami. :serce:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 20:22   

Assembly nadal mi się podoba. To jest dobrze napisane i bardzo dobry jest ten aktor odtwarzający rolę Sang Pila. Właśnie się przystosowuje do bycia posłem, biedak dostaje skurczów w mózgu od tego wszystkiego ;) Buduje też zespół współpracowników. Owszem jest tam polityka, ale przede wszystkim są tam ludzie i ich wybory. In-Gyeong będzie musiała wybrać wobec kogo jest lojalna. Mam nadzieję, że ostatecznie wybierze Sang Pila. Na razie wybrała i dali czadu oboje ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 20:55   

BeeMeR napisał/a:

Btw, Trzykrotka, wrzucisz 6 czy wrzucić?

Ups, tak mi się zakodowało, że wrzucasz, że siedzę i czekam na oklaski. Wrzuć jeszcze tym razem, proszę :kwiatek: Potem się poprawię.
Agn :kwiatek: które napisy będzie ci wygodniej wziąć w tym tygodniu?

Co do LMH, to niestety prawda, że przerwę ma stanowczo za długą. Kiedy wróci do tv, będzie efekt obcości, bo przez ten czas od dorósł, zmężniał, zmienił się fizycznie. Powoli znika z pamięci widzów dawny LMH - chłopiec. I to jeszcze znika po roli, która wielu osobom niestety się nie podobała. Tego nieszczęsnego Kim Tana mam na myśli. Nowy będzie jak nowy aktor, którego będą musieli polubić niejako od zera.
Ciekawam, czy Siwon naprawdę rozważa powrót :trzyma_kciuki:

Edit: i tak siedzę przy komputerze - wrzucam!

BeeMeR 

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 21:26   

Trzykrotka napisał/a:
siedzę i czekam na oklaski.
oklaski,oklaski :oklaski: :oklaski:
Mogę wrzucać jak zatwierdzicie poprawki, zwłaszcza jak np. jesteście w pracy ;)

Trzykrotka napisał/a:
I to jeszcze znika po roli, która wielu osobom niestety się nie podobała. Tego nieszczęsnego Kim Tana mam na myśli
Gangham tez mi się nie podobało - wprawdzie nie tyle rola co cały film.

BeeMeR 

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 21:29   

khem, tego - to nie są napisy z poprawionymi literówkami, tylko przed zmianami :kwiatek:
pozwolę sobie wrzucić więc poprawione:

Scholar 06.zip
Pobierz Plik ściągnięto 51 raz(y) 12,17 KB

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 22:19   

BeeMeR napisał/a:
khem, tego - to nie są napisy z poprawionymi literówkami, tylko przed zmianami :kwiatek:
pozwolę sobie wrzucić więc poprawione:

Nie żartuj... to ja już naprawdę zaczynam wątpić w siebie i to, co robię... :-| Naniosłam przecież poprawki i zatwierdziłam je :frustracja:

Obejrzałam (częściowo na podglądzie) przedostatni odcinek High Society. Może dlatego, że finiszują, nie było źle.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 22:32   

BeeMeR napisał/a:
Ja niby nie twierdzę, że mam rację ale tak przyjęłam i już :P Traktuję to jako dowolność interpretacji dramy :)

Generalnie przy rannej Yang Sun to gisaeng powiedziała coś, żeby spadał, bo tu za dużo krwi i puści pawia albo zemdleje. Ale jak masz swoją wizję, bronić przecież nie będę. ;)
BeeMeR napisał/a:
Ja tak mam z LMH. Jeszcze trochę i będę pytać: a kto to jest LMH? :P

To ja ci wtedy przypomnę. :twisted: A w ramach tej praktyki - to ten.

I ten...

Ooo, ten też!

:serduszkate: :serduszkate: :serduszkate:
Trzykrotka napisał/a:
Agn :kwiatek: które napisy będzie ci wygodniej wziąć w tym tygodniu?

Parzysty, bo mam te dni teraz zawalone i się boję, że w siódemkę załaduję jakieś wciórności i insze takie...
Jeśli ci to oczywiście nie będzie przeszkadzało. :kwiatek:
Trzykrotka napisał/a:
Co do LMH, to niestety prawda, że przerwę ma stanowczo za długą. Kiedy wróci do tv, będzie efekt obcości, bo przez ten czas od dorósł, zmężniał, zmienił się fizycznie. Powoli znika z pamięci widzów dawny LMH - chłopiec. I to jeszcze znika po roli, która wielu osobom niestety się nie podobała. Tego nieszczęsnego Kim Tana mam na myśli. Nowy będzie jak nowy aktor, którego będą musieli polubić niejako od zera.

Może celowo to robi? Co prawda cośtam bredził, że zagrał Kim Tana, bo to ostatni gwizdek, by zagrać tak młodą osobę i już więcej okazji nie będzie, ale wiadomo, że przecież nie powie: "Zagrałem, bo dali mi za to dużo kasy, tak dużo, że przełknąłem dumę, ubrałem się w sweterek po prababci i udawałem nastolatka-czebola". Albo nie wypali: "Kazali, to zagrałem, co zrobić, co zrobić? Chłam czy nie, nie chcem, ale muszem". ;)
Poniekąd ja chętnie obejrzę LMH w jakiejś dorosłej roli. Jak był przecież taki młodziutki, to zagrał dorosłego architekta i co? Można? Można!
BeeMeR napisał/a:
Gangham tez mi się nie podobało - wprawdzie nie tyle rola co cały film.

Na razie tobie, jeszcze ja nie obejrzałam i się nie wypowiedziałam, ale to kino to bardziej moje klimaty. :)

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 23:14   

Ech no, przystojniak jeden :serduszkate: Mnie też mozesz przypominać, mam kiepską pamięć :kwiatek: .
High Society skończyło się wielką poczwórna szczęśliwością, co stwierdzilam nawet bez napisów. I dobrze. Żegnaj dramo.

Dobrze :kwiatek: biorę 7.
Ostatnio zmieniony przez Trzykrotka Sro 29 Lip, 2015 08:41, w całości zmieniany 1 raz  

BeeMeR 

Wysłany: Wto 28 Lip, 2015 23:32   

Conspiracy 2

Trochę mi ten odcinek szedł jak po gruzie - sporo w nim retrospekcji, miłosna panny i Tal Tala i tragiczna rodziny panny. Jest ślicznie i niby słodko, ale jakoś tak bez ducha. Nie czuję w każdym razie, acz bardzo ładnie pokazano przemijające poru roku. Przede wszystkim nie bardzo mi się tu podoba Tal Tal - nie mówię (tylko) o charakteryzacji ale grze. Mam wrażenie, że Anioł Śmierci jest lepszym aktorem a wiecie co sądzę na temat jego aktorstwa :P

W bieżącym czasie jest lepiej, mamy ogień, miecze, szpile, krew i śmierć, i to jest ok, ale do tego polityka i spiski przy których ziewam.

Król się objawił - znamy tego aktora ;) Okularki z pokazu pirotechnicznego ;)

A tu czerwona ostryga ;)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 01:06   

BeeMeR napisał/a:
A tu czerwona ostryga

Ciekawe, jaką muzykę w tym klubie włączają. :lol:

30. odcinek Hwajung
Smutno mi. Parę istotnych postaci straciło życie (scena śmierci jednej z najważniejszych postaci była bardzo, bardzo ładnie zrobiona - nawet z tańcem kata), Gwanghee został wygnany (a scena poniżającego odjazdu w klatce została ślicznie sfilmowana + ludzie się kłaniali, a nikt nie rzucił pomidorem). Miejsce odosobnienia ma bardzo malownicze, przechadza się po nim w bieli dodając otoczeniu jeszcze więcej urody.
A król Injo? Zachowuje się jak rozkapryszony gnojek, który dopadł największą łopatkę w piaskownicy i w związku z tym bije inne dzieci. Aresztuje pracowników zbrojowni, torturuje co prominentniejszych (Joo Won naprawdę nie ma szczęścia - znowu na niego padło). Królewna wyprasza uwolnienie ich, siedząc przed pałacem i mdlejąc po deszczu od gorączki (notka na boku - aktorka miała trzy sceny, w których wyraźnie zamknęła usta - uczy się, dziewczyna).
Injo właśnie zniszczył mapę i miota się po pałacu. Na razie to się drze, jaki to będzie z niego zajebisty król, ale obawiam się, że ruszanie łebkiem poza "chcę to i tamto" nie będzie mu szło zbyt łatwo. :?
Bardzo mi smutno. Będzie mi brakowało coponiektórych. :( Oj, ależ mnie nastroił ten odcinek... :(

BeeMeR 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 07:37   

Agn napisał/a:
Oj, ależ mnie nastroił ten odcinek... :(
Może cię pocieszy zwiastun 7 Scholara:
https://www.youtube.com/watch?v=88QW0MWom9s

i głupotka w w/w temacie:
https://www.youtube.com/watch?v=7gMbcF0OmX8

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 08:49   

BeeMeR napisał/a:
Agn napisał/a:

Mnie od razu nastroił jak należy- już tłumaczyłabym, gdyby się dało :banan: Ten Jun Ki! Nawet nie uczesany wygląda jak model. A jeszcze będzie się bił :excited:

BeeMeR napisał/a:
głupotka w w/w temacie:
https://www.youtube.com/watch?v=7gMbcF0OmX8

:rotfl:

Aragonte 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:11   

BeeMeR napisał/a:
Agn napisał/a:

Czy tylko ja miałam na początku tego zwiastuna, kiedy Junki leży na wznak z rozrzuconymi włosami: ej, a co tu robi Iljimae? :-D
Junki, bij się jak najwięcej, brakuje mi tego :excited:

BeeMeR 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:13   

Aragonte napisał/a:
Junki, bij się jak najwięcej, brakuje mi tego :excited:
Oj tak, bij się i całuj, póki co sprawdza się motto "tydzień bez kissu tygodniem straconym", ciekawe czy tendencja się utrzyma ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:17   

BeeMeR napisał/a:
póki co sprawdza się motto "tydzień bez kissu tygodniem straconym", ciekawe czy tendencja się utrzyma ;)

Obawiam się, że nie, bo mogłoby się opatrzeć :twisted: Poza tym kissu z drugim kapelusznikiem to jeszcze nic, ale z panną w hanboczku, to już zobowiązanie. No, chyba, że z drugą panną, która właśnie - o cudzie - wyprodukowała wątły uśmiech.

BeeMeR 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:22   

Trzykrotka napisał/a:
Obawiam się, że nie, bo mogłoby się opatrzeć :twisted:
Ręka w górę komu się opatrzyły kissy ulubieńca? Coś nie widzę ;)

Są jeszcze inne całuski - np. w czółko (nieprzytomnemu jak znalazł, ale w zwiastunie ona się tuli - w sumie też dobry wybór :mrgreen: ) i na takie bym prędzej stawiała teraz ;)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:27   

BeeMeR napisał/a:

Mniam! :serce: Jaki piękny poranek!
Trzykrotka napisał/a:
Ten Jun Ki! Nawet nie uczesany wygląda jak model. A jeszcze będzie się bił

Też już się na to cieszę. Yeah!!! :banan:
Aragonte napisał/a:
ej, a co tu robi Iljimae?

Jak to co? Umarł i został wampirem. :lol:
BeeMeR napisał/a:
Oj tak, bij się i całuj, póki co sprawdza się motto "tydzień bez kissu tygodniem straconym", ciekawe czy tendencja się utrzyma

Pewnie nie, choć nie musi być zawsze jakieś kisu, acz bardzo chętnie bym zobaczyła w każdym odcinku jakowąś motylopędną scenę. A że w tej dramie sporo takich, to się cieszę. :banan:

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:27   

BeeMeR napisał/a:
Ręka w górę komu się opatrzyły kissy ulubieńca? Coś nie widzę ;)

No proszę cię, co za herezje... Jeszcze kto usłyszy :mrgreen:

Jun Ki i Soo Hyuk to jedyne znane mi przypadki wampirów, którzy z kłami wyglądają nadal bardzo atrakcyjnie. Jun KI przypomina mi rozzłoszczoną pumę, a to jest komplement, bo pumy to piękne stworzenia :serduszkate:

Aragonte 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:35   

Trzykrotka napisał/a:
Jun Ki i Soo Hyuk to jedyne znane mi przypadki wampirów, którzy z kłami wyglądają nadal bardzo atrakcyjnie. Jun KI przypomina mi rozzłoszczoną pumę, a to jest komplement, bo pumy to piękne stworzenia :serduszkate:

A to nieuchronnie sprowadza wizję pewnej czarnej pantery z przeklętej piosenki nr 2 :twisted:

Agn - przypominajka dla ciebie, bo a nuż zapomniałaś już, jak to się nuci :mrgreen:
Lee Jun Ki- J Style

BeeMeR 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:36   

Aragonte napisał/a:
A to nieuchronnie sprowadza wizję pewnej czarnej pantery z przeklętej piosenki nr 2 :twisted:
U mnie też :rotfl:

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:37   

BeeMeR napisał/a:
Aragonte napisał/a:
U mnie też :rotfl:

O matko :rotfl: Jun Ki - wampir ma przechlapane :thud:

Aragonte 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:39   

Agn napisał/a:
Aragonte napisał/a:
ej, a co tu robi Iljimae?

Jak to co? Umarł i został wampirem. :lol:

No i wyjaśniło się, a takie dywagacje wszyscy snuli na temat zakończenia :lol:

BeeMeR 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:48   

Skończyłam Maskę 17 i melduję, że drama utrzymuje poziom absurdu i nieprawdopodobieństwa :rotfl:
Jeden odcinek był w mojej opinii nierówny i i kiepsko pozlepiany (nr 16) ale 1 na 17 to się mógł zdarzyć - zwłaszcza że nastęny już wyszedł na prostą. Ciekawam ostatnich trzech :mrgreen: Jakież ach jakież rewelacje na mnie czekają wśród czeboli, morderców, sobowtórów, rekinów pożyczkowych i innych takich :mrgreen:

Słit focia morderców:

króliczek Krakenicy

duety głównej pary

A przede wszystkim strzelamy i jak się da - zabijamy (najczęściej widzów śmiechem ;) )

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 09:51   

O widzisz, tu kissów nie brakuje - tym razem w brodę, jak mi się wydaje :lol:
Jak na ten poziom absurdu, to strasznie długa drama :omg:

BeeMeR 

Wysłany: Sro 29 Lip, 2015 11:29   

Cytat:
O widzisz, tu kissów nie brakuje - tym razem w brodę, jak mi się wydaje :lol:
Wydaje się, wydaje ;) ten kissu był gdzie trzeba, to poprzedni był przyssaniem się w okolice ust brodę/policzek, no ale po pijaku mógł nie trafić ;)
Ale i tak ten nie do końca trafiony kissu wyglądał o niebo lepiej niż nietrafienia Miśkowe :P

Btw - zauważyłaś wallikss TalTala w Cospiracy? ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi