PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South ?

Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South ?
I´ve seen hell, and it´s been white, it´s snow white
6%
 6%  [ 7 ]
You're ill?
1%
 1%  [ 2 ]
I daren't believe such a woman could care for me.
6%
 6%  [ 7 ]
I spoke to you about my feelings, because I love you, I had no thought for your reputation! Don't wish to possess you, I wish to marry you because I love you
13%
 13%  [ 15 ]
Look back. Look back at me
33%
 33%  [ 38 ]
He was her brother
6%
 6%  [ 7 ]
I found it in the hedgerow. You have to look hard
0%
 0%  [ 1 ]
You don't need Henry to explain
2%
 2%  [ 3 ]
Coming home with me?
8%
 8%  [ 9 ]
Wszystkie kwestie Johna Thorntona
20%
 20%  [ 23 ]
Głosowań: 94
Wszystkich Głosów: 112

Autor Wiadomość
agnesa 

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008 20:06   

Alicja napisał/a:
odnoszę wrażenie, że niebardzo, skoro nie lubi brzmienia swojego głosu :wink:

A może to taka kokieteria? :mrgreen:

maenka 
maenka

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008 21:54   

Serenissima napisał/a:
maenka napisał/a:
Vicar of D. był w pełni świadomy swego uroku i wraażenia jakie robi na kobietach.
Niestety nie oglądałam tego :wsciekla: Ciekawa jestem, dlaczego odniosłaś takie wrażenie?

Ja obejrzałam VoD na YouTubie. Trzeba się było pomęczyć, bo jest podzielone na 10-cio minutowe kawałki. A moje wrażenie jest ze sposobu jego mówienia, rzucania spojrzeń itp. Częściowo program był realizowany z publicznością na żywo i właśnie o tych częściach mówię. Był uroczy i słodki, ale myślę , że w pełni świadomy swojego uroku.

Serenissima

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008 22:45   

Gosia napisał/a:
Jaki to program?
Mam nadzieję, że uda mi się wkleić link:
http://download.chip.eu/p...2.8_215723.html Jest bardzo łatwy w obsłudze, clipy ściągnęłam z YT i potem użyłam tego programu :) Podobno można bezpośrednio z YT konwertować, ale tego nie próbowałam.

agnesa napisał/a:
A może to taka kokieteria?
Też się nad tym zastanawiam, ponieważ nie wiem jak może nie lubić Takiego Głosu :)

maenka napisał/a:
Ja obejrzałam VoD na YouTubie. Trzeba się było pomęczyć, bo jest podzielone na 10-cio minutowe kawałki. A moje wrażenie jest ze sposobu jego mówienia, rzucania spojrzeń itp. Częściowo program był realizowany z publicznością na żywo i właśnie o tych częściach mówię. Był uroczy i słodki, ale myślę , że w pełni świadomy swojego uroku.
O, to świetnie. W takim razie też sobie to obejrzę :) Dziekuję :)

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008 22:51   

Dzieki, sprawdze, bo mam problem z wybraniem glosu z pewnego filmu. ;) (Dempsik :mrgreen: )

Jesli chodzi o Rysia to dzieki Mag13 moge sluchac glosu Rysia godzinami :serduszkate: w roznych wcieleniach. :lol:

Adresy moich blogów:
I believe we have already met
Strona North and South by Gosia

Serenissima

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008 01:47   

Nie ma za co, mam nadzieję, że się przyda :D
Gosia napisał/a:
moge sluchac glosu Rysia godzinami w roznych wcieleniach.
Ja póki co mam tylko N&S z Rysiem na DVD, więc z resztą muszę opierać się na YT - na razie odkrywam Guy'a i myślę, że i on zagości w moich mp3 :D Rysia (urocze to brzmi :) ) również mogę słuchać godzinami i nie mam dość :serduszkate: Tylko ludzie w komunikacji miejskiej dziwnie na mnie patrzą gdy siedzę ze słuchawkami na uszach i cały czas uśmiecham się do siebie :wink:

Alicja 

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008 12:00   

Serenissima napisał/a:
kwestie RA słuchane przez słuchawki, bez obrazu który odwraca uwagę, są zniewalające

mmmmm... :serce:
Serenissima napisał/a:
dziwnie na mnie patrzą gdy siedzę ze słuchawkami na uszach i cały czas uśmiecham się do siebie
podziel się, wpadną z kretesem :wink:

może i kokieteria, gra dobrego aktora. Tak czy siak wybieram z YT klipy w których nie tylko fragmenty Thorntona i Guya, ale także słychać jego głos :ops1:

Serenissima

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008 14:23   

Alicja napisał/a:
podziel się, wpadną z kretesem
W to nie wątpię. Może rozpoczniemy jakąś ogolnopolską akcję popularyzowania Richarda? ;) Szkoda, żeby tylu ludzi żyło w niewiedzy o jego głosie. :D Ponieśmy kaganek Rysiowej oświaty ;)

Alicja napisał/a:
Tak czy siak wybieram z YT klipy w których nie tylko fragmenty Thorntona i Guya, ale także słychać jego głos
Przyznam, że ja też :) :serduszkate: Zazdroszczę Bytyjczykom, że mają go w tv na codzień. Ja nawet BBC nie mam :cry2:

Alicja 

Wysłany: Sro 03 Wrz, 2008 16:11   

to mogę ci podać rękę, dlatego też szybciuteńko przebiegam wątki na których damy piszą o filmach obejrzanych na BBC, żeby nie dostać zazdrościoapopleksji

anika 

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008 09:15   

Przyłączam się do Was, ale diabli mnie biorą jak po raz kolejny dzwoni do mnie pani/pan od operatora kablowj telewizji usiłuje mi wcisnąc jakiś super pakiet programowy a na moje pytanie czy jest tam BBC odpowiada niezmiennie NIE. Dalej nie mam BBC :cry2:

damamama 
nowa wielbicielka DiU oraz JE

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008 13:07   

Szukałam na YT filmików z RA i trafiłam na jakiś wywiad z nim. Głos w nim miał taki sobie, prawdę mówiąc pospolity aż się zdziwiłam. Za to w każdym filmie mówi głosem z N&S. Przyznaję, że w tej wersji można go słuchać i słuchać.

maenka 
maenka

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008 13:14   

damamama napisał/a:
Szukałam na YT filmików z RA i trafiłam na jakiś wywiad z nim. Głos w nim miał taki sobie, prawdę mówiąc pospolity aż się zdziwiłam. Za to w każdym filmie mówi głosem z N&S. Przyznaję, że w tej wersji można go słuchać i słuchać.

A znalazłaś bajki na dobranoc czytane przez niego bryjskim dzieciom (tez na YT). Mogę tych bajek też słuchac i słuchac.

damamama 

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008 14:04   

Na bajkach nie było specjalnie słyszeć (przynajmniej na tej którą widziałam) jakiś błąd z YT. Muszę poszukać inne.

maenka 
maenka

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008 17:05   

damamama napisał/a:
Na bajkach nie było specjalnie słyszeć (przynajmniej na tej którą widziałam) jakiś błąd z YT. Muszę poszukać inne.

Słychać, słychać. Dowód poniżej:

http://pl.youtube.com/watch?v=6QHO2TM5Op4
http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Miłego słuchania i oglądania
m.

aneby 
:(

Wysłany: Czw 04 Wrz, 2008 17:17   

Ciekawa jestem czy te bajki oglądają dzieci czy napalone fanki Richarda ? :mrgreen:
:lovera:

anika 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008 09:14   

Dzieci dla bajki a fanki dla Rysia :wink:

damamama 

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008 14:56   

anika napisał/a:
Dzieci dla bajki a fanki dla Rysia
Zgadzam się, przynajmniej mamy nie muszą sie tłumaczyć z oglądania. :mrgreen: Muszę przyznać, że głos ma niesamowity. Przypomina mi to sytuację, kiedy miałam okazję dosyć często "rozmawiać" z takim głosem przez telefon (można się było zakochać), gorzej było gdy zobaczyłam kto to. Tutaj jednak wygląd pasuje do głosu, chociaż bardziej podoba mi się w stylizacji Thortona lub Guy'a.

Serenissima

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008 22:15   

Uff, w końcu udało mi się wrócić na forum, po problemach z netem :)

Alicja napisał/a:
mogę ci podać rękę, dlatego też szybciuteńko przebiegam wątki na których damy piszą o filmach obejrzanych na BBC, żeby nie dostać zazdrościoapopleksji
Właśnie i jak pisze Anika - w żadnym pakiecie u mnie nie mogę znależć BBC :cry2: Przejrzałam sklep BBC i tam chyba w końcu zrobię jakieś większe zamówienie, jak zbiorę fundusze, bo na YT już chyba wszystko z Rysiem i wiele ekranizacji BBC obejrzałam. A mam ochotę na więcej:)

maenka napisał/a:
A znalazłaś bajki na dobranoc czytane przez niego bryjskim dzieciom (tez na YT). Mogę tych bajek też słuchac i słuchac.
:) Świetne są te bajki - tzn. raczej głos Rysia w nich :D I wygląda tam, moim zdaniem, też świetnie :lovera:

nyota 

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 22:21   

Moja rehabilitacja- ulubiona kwestia, scena: Look back. Look back at me. (Byłam bardzo oryginalna w tym momencie.) Muszę przyznać, że wszystkie kwestie wypowiedziane tym głosem robią wrażenie, ale ta jedna... Brak mi słów- te 33% może za mnie dopowiedzieć :serduszkate:

nuna 

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 23:07   

Mnie w scenie/kwestii "Look back.." brakowało mi tego "odwrócenia się", do ostatniej sekundy myślałam, że Margaret spojrzy w jego stronę, a tu :confused3:

Mnie w tych kwestiach brakuje co powiedział Thornton matce po oświadczynach:
"Nikt mnie nie kocha. Oprócz ciebie nikt się o mnie nie troszczy"
to moja ulubiona kwestia w filmie

nyota 

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 11:18   

Popatrz na to z innej strony- gdyby Margaret się odwróciła, nie byłoby tych "gasnących" oczu Thortona i scena rozstania nie emanowałaby takim smutkiem. Ja również liczyłam na to jej spojrzenie, i w tym momencie moja nadzieja także zgasła. Nie wiem jak RA to zrobił, ale przez chwilę poczułam ból Johna na własnej skórze.
Kwestia z matką też jest świetna. Również ta przed oświatczynami, kiedy on jest taki niepewny, ale Look back... dla mnie nie do przebicia.

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 12:48   

Kwestii do wyboru byłoby więcej, gdyby nie to, że liczba opcji ankiety tu na forum jest niestety ograniczona.

Adresy moich blogów:
I believe we have already met
Strona North and South by Gosia

Alicja 

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 16:47   

nyota napisał/a:
ale przez chwilę poczułam ból Johna na własnej skórze.

własnie dlatego tę scenę odbieramy tak boleśnie z ciarami na plecach i łzami w oczach. Myślę, że gdyby Margaret jednak spojrzała na niego choćby przez ramię efekt nie byłby już taki. Nie odczuwalibyśmy tak dotkliwie jego straty ani przejmującego smutku. Przecież gdyby Margaret spojrzała Thornton ciągle miałby nadzieję, że nie wszystko skończone i nie myślałby, że więcej jej nie ujrzy. A po tej scenie - ręka do góry kto nie pomyślał razem z Thornotnem - " to już koniec, więcej jej nie ujrzę"

Tak naprawdę po tej scenie każda chciałaby go pocieszyć :wink:

aneby 
:(

Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 16:49   

Alicja napisał/a:
każda chciałaby go pocieszyć

No nie tak każda. Prawo do tego mają tylko wierne fanki prawda? :bejsbol:

Alicja 

Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008 12:41   

a prawda, prawda :-D Ale tu chyba tylko takie i nie pchać się proszę :wink:

Bracianka 

Wysłany: Pon 06 Paź, 2008 01:24   

A ja tu nowa jestem :-) )) Nie czytałam wszystkiego, ale raczej nie znalazłam tu kwestii ze sceny zamieszek, kiedy JT krzyczy do M:
"Go inside or I will take you in"...

Jezu, jak ja bym chciała, żeby mnie ktoś tak złapał i nawet zaczął krzyczec... :roll:

Odpowiedz do tematu