PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Aragonte
Wto 07 Kwi, 2015 16:28
Dramy, czyli urok Azji część 3 wątku
Autor Wiadomość
BeeMeR 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 14:49   Dramy, czyli urok Azji część 3 wątku

Nowa odsłona wątku dramowo-skośnego, zapraszam wielbicielki :kwiatki_wyciaga:

Na zachętę zdjęcie przypadkowego koreańskiego aktora ;)

Może dla porządku napiszę, że nazywa się Cha Seung Won i w tej aranżacji go jeszcze nie widziałam :mrgreen:

i plakat z dopiero co obejrzanego gremialnie filmu (Blood Rain):

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 15:01   

BeeMeR napisał/a:
Na zachętę zdjęcie przypadkowego koreańskiego aktora ;)

Szalenie przypadkowy. Oj, jaki on jest przypadkowy! :mrgreen:
Cytat:
Może dla porządku napiszę, że nazywa się Cha Seung Won i w tej aranżacji go jeszcze nie widziałam :mrgreen:

Ja też nie znam tych fotek. Dzięki ci! :kwiatki_wyciaga:

Dobrze, to by porządku stało się zadość, Agn umieści zdjęcie innego przypadkowego koreańskiego aktora.

...oczywiście Agn to zrobi, jak tylko się ZDECYDUJE, które by tu...

Ach, no dobrze - może takie odprężające...

:mrgreen:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 15:14   

To ja też na dobry początek watku dorzucę jednego losowo dobranego szofera

i jedno serduszko

LMH bardzo ładnie propaguje rozciąganie kręgosłupa :oklaski: Już się czuję zachęcona.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 15:49   

Z Bridal Mask mam jednak problem - fabuła by mi odpowiadała, ale główny bohater jest grany przez jakiegoś tragicznego aktora, który ani nie wygląda, ani nie gra, ani nie ma nic charyzmatycznego w sobie. Odrzuca mnie od niego, a w tego typu serialu człek musi kibicować głównemu.

http://asianwiki.com/Joo_Won

Ohyzda...Nie będę jednak oglądać. Idę szukać czegoś innego.

Precz z piłką nożną!
Ostatnio zmieniony przez Admete Sro 13 Sie, 2014 16:08, w całości zmieniany 1 raz  

Trzykrotka 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 16:04   

A on za chwilę zagra w Nodame Cantabile. Ładny zonk :shock:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 16:07   

Może tylko mnie się nie podoba, ale naprawdę nie mogę na niego patrzeć. Spróbuję jeszcze dwa odcinki obejrzeć, ale nie pasuje mi ten aktor...Tym bardziej, że się strasznie podobał ludziom na gooddrama i dramabrans. Mam też wrażenie, że Koreańczycy nie potrafią dobrze stylizować aktorów i scenografii na ten akurat okres historyczny. Trochę sztucznie to wypada, bardziej przypomina lata 60 niż 30.
... choć widzę też parę wpisów, że obsada mogłaby być inna, czyli nie ja jedna mam zastrzeżenia ;)

Precz z piłką nożną!

BeeMeR 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 16:20   

Admete napisał/a:
główny bohater jest grany przez jakiegoś tragicznego aktora, który ani nie wygląda, ani nie gra, ani nie ma nic charyzmatycznego w sobie. Odrzuca mnie od niego, a w tego typu serialu człek musi kibicować głównemu.
A mówiłam, że tam koń w masce jest bardziej wart uwagi :P
Przyglądałam się tej dramie przez chwilę ale same fotki gościa mnie nie zachęciły - no i opinia ;)

Oj, losowo dobrani aktorzy :serduszkate: :serduszkate: :serduszkate:
Zwłaszcza kolejny szofer :serce:

Jeszcze tylko czekam, aż Zooshe przypadkowo wybierze np. Jo Seung Woo :serduszkate: i wrzuci jego fotki :trzyma_kciuki:

BeeMeR 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 17:24   

Przeczytałam ponownie nasz wczorajsze posty - zaliczając piękną głupawkę :rotfl: - nawet lepszą niż wczoraj - to faktycznie brzmi cudnie, splot emocji i wrażeń - :lol:
Doświadczenie zdecydowanie do powtórzenia :banan_czerwony:

Dziś też za mną kolejne doświadczenie kulinarne z Kuchni Świata - Ramen sezamowy z Japonii:
pachnie faktycznie sezamem, ale smakuje przede wszystkim mącznie. Zjadliwe, ale żaden rarytas.

Admete (i ew. kto jeszcze chce - chętnie się podzielę dwoma historycznymi filmami z tym samym panem:
Gabi oraz Musa
http://asianwiki.com/Gabi_%28Korean_Movie%29
http://asianwiki.com/Musa_the_Warrior

Nie wiem ile są warte, ale jestem ich ciekawa choćby ze względu na aktora (król Goreyo z Empress).

BV 16:
Odcinek oglądam w kawałkach, po trochu, szkoda :(
Część wrażeń na pewno mi umyka - ale jedno jest pewne - konfrontacji Maestra z Nowego burmistrzem nie da się przeoczyć - zwłaszcza koncertu :rotfl:
Oj, to były bezcenne 4.33 minuty :rotfl:
Tylko to ma znów krótkie nogi - oberwie albo on, albo orkiestra.
Jedno, czego nie kupuję, to nagłą zamiana miejsc, tj. charakterów przez panów Kang: jeszcze miły Maestro ok, bo ma konkretny powód, ale nagle chamski Gun Woo? WTF? :shock:
Stopniowo byłoby zrozumiale, no dobra, raz mu odbiło, pewnie męski pms ;)

zooshe 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 18:25   

Widzę że nowy temat już funkcjonuje. :wink: Znowu żeście się naprodukowały.

BeeMeR napisał/a:

Chyba wszystkie dobre filmy CSW Agn już widziała, a Zooshe wszystkie złe :P
:

To prawda widziałam już chyba wszystkie jego złe filmy, ale dzięki temu jestem teraz w lepszej sytuacji niż Agn. :-P

Agn napisał/a:

A też i nie musi być koniecznie CSW, może być ten drugi CSW (Choo Seung Woo) czy ktoś inny. Tylko wybrać jakiś fajny film i jedziemy z koksem. :)

Chciałam zaproponować Tazzę ale przypomniałam sobie że nie ma do niej polskich napisów. No rzesz.

To może GO GO 70 jest na BACE z polskim sosem. :mysle:

Admete napisał/a:
Trzykrotka napisał/a:
Bridal Mask mają

http://www.viki.com/tv/4803c-bridal-mask

Ale viki jest przecież u nas niedostępne. U mnie nie działa.

Trzeba się chyba najpierw zarejestrować. Ja się loguje przez konto do FB którego nie mam. :-P

BeeMeR napisał/a:

Jeszcze tylko czekam, aż Zooshe przypadkowo wybierze np. Jo Seung Woo :serduszkate: i wrzuci jego fotki :trzyma_kciuki:

Proszę bardzo pierwszy lepszy aktor z brzegu.

Oczywiście nie promujemy palenia, ALE... :serduszkate:

I może jeszcze tego zupełnie przypadkowego pana.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 19:14   

BeeMeR napisał/a:
Admete (i ew. kto jeszcze chce - chętnie się podzielę dwoma historycznymi filmami z tym samym panem:
Gabi oraz Musa

Ja oczywiście chcę - dopisz do listy :)

Cytat:
konfrontacji Maestra z Nowego burmistrzem nie da się przeoczyć - zwłaszcza koncertu :rotfl: Oj, to były bezcenne 4.33 minuty :rotfl:

Boskie to było, a najlepsze, że taki utwór naprawdę istnieje :)

Piękne zdjęcia zooshe :) Szukam nadal czegoś historycznego -

http://www.dramawiki.pl/i...ndate_Of_Heaven

Zaczyna się od dramatycznego pościgu. Gra tu dziewczynka z God's Gift.

Precz z piłką nożną!

BeeMeR 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 19:45   

zooshe napisał/a:
Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć w tym temacie. :serce:

Ja tu też nie promuję palenia tylko tatuaż ;)
No i czarną podkoszulkę, której użycie w Athenie wielce mi się podobało :serduszkate:

Acha, znalazłam na dysku ost Bv :mrgreen:

zooshe 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 19:51   

2 Weeks -Odc 7
No nie mogę czy wszystkie dramowe dzieci musza być takie ufne . Czy nikt ich nie uczy nie rozmawia się z nieznajomymi.
Il Seok już wie że Tae San żyje i jest gdzieś w szpitalu. In Hye rozmawia z narzeczonym ale nie wyjawia mu prawdy. Skoro już teraz mają przed sobą takie tajemnice to co będzie później.
OMO pani prokurator złapała Tae Sana i jak głupia oddaje go do przewiezienia policji. Czyżby nie domyślała się że Il Seok może mieć w policji jakąś wtykę. I jak on się teraz wykaraska. :frustracja:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 20:19   

Wykaraska się, bo musi i przy okazji przestanie tylko uciekać. Zobaczysz, powera dostanie ;) Normalnie mam ochotę na powtórkę.

Precz z piłką nożną!

zooshe 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 20:23   

Admete napisał/a:
Wykaraska się, bo musi i przy okazji przestanie tylko uciekać. Zobaczysz, powera dostanie ;) Normalnie mam ochotę na powtórkę.

No i oczywiście policjanci wpadają w zasadzkę jak pierwsze lepsze popierdółki. To było do przewidzenia od chwili kiedy prokurator oddała policjantom ich telefony. Rozwaliła mnie akcja jak napastnicy uzbrojeni w pałki pokonują policjantów. Sama prokurator miała pistolet i co robi, strzela w niebo. :zalamka:

Może chciała szybciej opróżnić magazynek aby napastnicy mieli ułatwione zadanie. Meh…

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 20:26   

Nie czepiaj się ;) Nie policjanci są tu ważni ;)

Precz z piłką nożną!

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 21:25   

Trzykrotka napisał/a:
To ja też na dobry początek watku dorzucę jednego losowo dobranego szofera

Pewnie byś go przed nami kryła jeszcze długo, gdyby nie nowa odsłona tematu, hę? Normalnie bym chyba przełożyła przez kolano, ale takam zadowolona, że przestałaś to zdjęcie kitrać tylko dla siebie, że chyba ci wybaczę. :P
Admete napisał/a:
główny bohater jest grany przez jakiegoś tragicznego aktora, który ani nie wygląda, ani nie gra, ani nie ma nic charyzmatycznego w sobie. Odrzuca mnie od niego, a w tego typu serialu człek musi kibicować głównemu.

To także jeden z powodów, dla których nie chwyciłam za dalsze odcinki BM. Bo gdyby aktor był świetny w swej roli albo chociaż czego nie zagrał, to dowyglądał, to bym dała szansę tej dramie, ale... nie. Tak więc rozumiem w pełni.
Admete napisał/a:
Może tylko mnie się nie podoba,

Patrz wyżej.
Znaczy się on ma swoją rzeszę fanek, które beczały rzewnie, kiedy szedł do woja, ale w sumie każdy z koreańskich aktorów ma swoje dzikie zastępy fanek. ;)
Przecież nawet Księciunio ma. :P
BeeMeR napisał/a:

No ja myślę, że nam nie poskąpi obrazków. :)
W ogóle pokazywała mi filmiki z teatru, gdzie grał drag queen i dałabym się pochlastać, by obejrzeć tego aktora na deskach teatru. On jest bardzo młody (ma coś 30-kilka lat), ale ma niesamowitą wyobraźnię aktorską, gra z wdziękiem. Normalnie... miodzio! Zooshe, zapodaj choć jeden filmik, ten, w którym śpiewa na przykład.
BeeMeR napisał/a:
Gabi oraz Musa
http://asianwiki.com/Gabi_%28Korean_Movie%29
http://asianwiki.com/Musa_the_Warrior

Gabi nie znam i chcę, Musa mi się fajnie oglądało. A masz może w oryginalnym języku? Bo ja tylko z angielskim dubbingiem widziałam. :?
I tam też jest Choi Young. :serduszkate: I choć nie jest to LMH, to wart grzechu, wierzcie mi...
BeeMeR napisał/a:
Stopniowo byłoby zrozumiale, no dobra, raz mu odbiło, pewnie męski pms ;)

I kolejny przykładowy aktor z Korei Południowej - Kim Myung Min, jeden z najbardziej utalentowanych, niesamowitych aktorów. :serce2:
zooshe napisał/a:
Znowu żeście się naprodukowały.

My nigdy nie przestajemy. ;)
zooshe napisał/a:
To prawda widziałam już chyba wszystkie jego złe filmy, ale dzięki temu jestem teraz w lepszej sytuacji niż Agn. :-P

No nie wiem, nie wiem - wiesz ile dobrych drinków przede mną? :lol:
Na razie odkładam oglądanie tych złych rzeczy, bo oglądam YAAS z wielką radością. A potem się zobaczy. :D
Cytat:
Chciałam zaproponować Tazzę ale przypomniałam sobie że nie ma do niej polskich napisów. No rzesz.

O ile napisy nie są koreańskie, to chyba też damy radę? :mysle: Czy nie? Bo u mnie Tazza też już woła, a ja więcej niż chętnie zobaczę Jo Seung Woo (może przestawię się na tę drugą pisownię, to się z CSW nie będzie merdało).
Cytat:
To może GO GO 70 jest na BACE z polskim sosem. :mysle:

Czy to też z JSW? :mrgreen:
zooshe napisał/a:

Chwała ci! I jak nie lubię palenia, tak on też świetnie wygląda z fajką. No... co poradzić?!
zooshe napisał/a:
I może jeszcze tego zupełnie przypadkowego pana.

Czekaj... znam... :mysle: Skąd? :mysle:
Admete napisał/a:
Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć w tym temacie. :serce:

Mmmm... Pewnie też ciężko było wybrać te fotki, które by tu...

Dorzucam sobie do puli Nightwatch (czy jak to się tam zwie), bom ciekawa. Na zmianę z YAAS będę oglądała. :)

HURA!!!!!!!!!! Jak raz Jaszczurki tłumaczą Gap donga i Nightwatcha. Co za radość! :mrgreen:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 21:37   

PS Rozmowa z Anią Sawińską w ramach "Ask me anything" http://www.bankier.pl/wia...eo-7217094.html

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 22:05   

Oglądam sobie zatem pierwszy odcinek Night Watchmen - na sercu mi się cieplej zrobiło, bo właśnie zauważyłam, że gra tutaj Choi Won Young. Dla tych, co nazwiska nie kojarzą - to jeszcze jeden aktor z Korei, kompletnie nieznany i całkowicie losowo zaplątał się w moją przygodę z dramami.
Wiem, że nikt go nie kojarzy. :D

Tak! Pan z Heirsów. I z 3 daysów. Zawsze na drugim planie, ale, och, jak jego tam widać! Niech tylko brewką ruszy... :serce:
Mam dla niego naprawdę wielkie morze sympatii. :)

Edycja: Pojawił się też pan znany nam z Sungkyunkwan Scandal i 3 days (prokurator).

Każcie mi się już zamknąć, co? Pod spodem kolejny mój post, to już 4 pod rząd.

Ostatnio zmieniony przez Agn Sro 13 Sie, 2014 22:28, w całości zmieniany 1 raz  

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 22:22   

Tak mi się przypomniało, że jest jeszcze jeden aktor, którego PRZYPADKOWO powinnyśmy tu zawiesić, by nam zdobił salonik...
Też z petem, a co mi tam. ;)

Trzy słowa!
1. Kim
2. Woo
3. Bin

zooshe 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 22:28   

Agn napisał/a:

W ogóle pokazywała mi filmiki z teatru, gdzie grał drag queen i dałabym się pochlastać, by obejrzeć tego aktora na deskach teatru.

Mowa tu o musicalu Hedwig and the Angry Inch, też bym się dała za to pochlastać, niestety nie będzie mi dane, bo ten sezon jak zapowiedział jest jego ostatnim w tej roli. ;-( Wielka szkoda bo jest to musical w którym dużą rolę odgrywa interakcja z publicznością np siadanie z publiczności (niestety facetom) na kolanach.

Agn napisał/a:

On jest bardzo młody (ma coś 30-kilka lat), ale ma niesamowitą wyobraźnię aktorską, gra z wdziękiem. Normalnie... miodzio! Zooshe, zapodaj choć jeden filmik, ten, w którym śpiewa na przykład.
I wywołałaś zooshe z lasu. :twisted:

Tu moja ulubiona piosenka z tego musicalu Origin of Love.
https://www.youtube.com/watch?v=HUoe5751aXk

Ale skoro już jesteśmy w temacie to piosenka z Nędzników odśpiewana z okazji wręczenia jakiś nagród musicalowych. Co prawda śpiewa tam zaledwie kilka linijek ale podoba mi się intencja nagrywającego ten filmik.
https://www.youtube.com/watch?v=W80u3UY0zwo

I kolejna popisowa rola tym razem w Jekyll and Hyde
https://www.youtube.com/watch?v=9UfuMfbnmhA

Agn napisał/a:

No nie wiem, nie wiem - wiesz ile dobrych drinków przede mną? :lol:

Przede mną też tylko, że będę je sączyć dla przyjemności a ty z konieczności.

Agn napisał/a:

O ile napisy nie są koreańskie, to chyba też damy radę? :mysle: Czy nie? Bo u mnie Tazza też już woła, a ja więcej niż chętnie zobaczę Jo Seung Woo (może przestawię się na tę drugą pisownię, to się z CSW nie będzie merdało).

Przy angielskich napisach trzeba się bardziej skupiać do tego dochodzi jeszcze czytanie i pisanie na wątku. Może sama zrobię napisy. :mysle:

Agn napisał/a:

Czy to też z JSW? :mrgreen:

A nie pisałam o tym filmie?! Co za niewybaczalne przeoczenie. Oczywiście, że z JSW.

Opis z Baki:
"Lata 70-te w Korei było trudnym okresem wojskowego reżimu autokratycznego jak również erą rewolucyjnego przewrotu pop kultury wśród młodzieży. Po okresie wędrówki po podrzędnych klubach i graniu dla amerykańskich wojskowych, piosenkarz Sang-kyu i gitarzysta Man​​-sik tworzą grupę rockową "Devils" wraz z czterema innymi członkami. Przeżywają niesamowity sukces, stają się ikonami muzyki ale również tańca i mody, ale niestety te wielkie dni nie trwają długo. Szybko dopadają ich problemy natury osobistej ale również polityczne, związane z dyktaturą wojskową. Pomimo wszystko, Sang-kyu planuje kolejny koncert. "

Od siebie dodam, że film jest oparty na faktach i sporo opowiada o życiu społecznym w tamtych czasach w Koreii.
Agn pamiętasz naszą "kłótnię" na temat przymusowej służby wojskowej w Koreii? Więc film porusza także m.in ten temat.

Aktorka też jest znajoma bo ta sama co grała Arang.

zooshe 

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 22:37   

Agn napisał/a:
Tak mi się przypomniało, że jest jeszcze jeden aktor, którego PRZYPADKOWO powinnyśmy tu zawiesić, by nam zdobił salonik...

A wiesz że zupełnie przypadkowo myślałam o tym samym. :mrgreen:

Skoro już przyozdabiamy nowe miejsce zupełnie losowymi obrazami do dorzuce jeszcze jeden do kolekcji:

Z cichą nadziej, że w GB LMH będzie wyglądał podobnie. :trzyma_kciuki:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 22:39   

zooshe napisał/a:
Wielka szkoda bo jest to musical w którym dużą rolę odgrywa interakcja z publicznością np siadanie z publiczności (niestety facetom) na kolanach.

Doskonałym planem będzie tu natychmiastowy wyjazd do Korei i przebranie się za faceta na przedstawienie. :D
zooshe napisał/a:
I wywołałaś zooshe z lasu. :twisted:

Ty wiesz, że ja się cieszę jak głupia, ilekroć widzę twoje posty? :D
zooshe napisał/a:
Przede mną też tylko, że będę je sączyć dla przyjemności a ty z konieczności.

Po prostu przygotuję sobie większego. :lol:
zooshe napisał/a:
Może sama zrobię napisy. :mysle:

Czym cię zdopingować? :excited: Tylko jak zaczniesz tłumaczyć film, to może ci się odechcieć później oglądać go z nami. :mysle: Ot, zagwozdka...
zooshe napisał/a:
A nie pisałam o tym filmie?! Co za niewybaczalne przeoczenie. Oczywiście, że z JSW.

Wiesz co? Mnie coś zaczyna się kołatać w mojej pustej łepetynie, więc bardzo możliwe, że pisałaś, ale ja nie wszystko jestem w stanie spamiętać. :(
zooshe napisał/a:
"Lata 70-te w Korei było trudnym okresem wojskowego reżimu autokratycznego jak również erą rewolucyjnego przewrotu pop kultury wśród młodzieży. Po okresie wędrówki po podrzędnych klubach i graniu dla amerykańskich wojskowych, piosenkarz Sang-kyu i gitarzysta Man​​-sik tworzą grupę rockową "Devils" wraz z czterema innymi członkami. Przeżywają niesamowity sukces, stają się ikonami muzyki ale również tańca i mody, ale niestety te wielkie dni nie trwają długo. Szybko dopadają ich problemy natury osobistej ale również polityczne, związane z dyktaturą wojskową. Pomimo wszystko, Sang-kyu planuje kolejny koncert. "

Chcę!!! :excited: Lecę szukać! :excited:
zooshe napisał/a:
Od siebie dodam, że film jest oparty na faktach i sporo opowiada o życiu społecznym w tamtych czasach w Koreii.

Jw. tylko o wiele, wiele bardziej. :excited:
zooshe napisał/a:
Agn pamiętasz naszą "kłótnię" na temat przymusowej służby wojskowej w Koreii? Więc film porusza także m.in ten temat.

Jw. tylko jeszcze bardziej, o rany!

Kto ma jeszcze ochotę? :excited:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 22:43   

zooshe napisał/a:
A wiesz że zupełnie przypadkowo myślałam o tym samym. :mrgreen:

Możesz wlepić własny plakacik. :D
zooshe napisał/a:
Z cichą nadziej, że w GB LMH będzie wyglądał podobnie. :trzyma_kciuki:

Coś czuję, że obejdzie się bez tatuażu. Chociaż kto go tam wie? Może jednak? :excited:

Jestem w połowie pierwszego odcinka The night watchmen - to tylko pierwszy odcinek i pewnie pełni rolę wstępu, ale... dziewczyny... jak to jest świetnie zrobione... To się miodnie ogląda od pierwszych minut! :serce: Może efekty specjalne nie zawsze stają na wysokości zadania, ale jaki tu jest fajny klimat. :mrgreen:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014 22:57   

Oglądam dalej Nocną straż - prawdziwy król może wziąć jakiś jedwabisty łuk. Czy tylko ja mam skojarzenia z legendą o królu Arturze? Tam miecz, tu łuk... dobrze, że nie w głazie. ;)

Edycja: Ej, a czy pod maską jakiegoś szamana czy innego wariata nie kryje się aktor z AoF?! Np. ten???
http://asianwiki.com/Kim_Sung-Oh_%281978%29
*sprawdza filmografię*
No pewnie, że to on! Jak wół w emploi ma wpisane "psychic sadam"! Po oczach go poznałam. Ma bardzo charakterystyczne oczy - jego tęczówka jest znacznie jaśniejsza niż typowego Koreańczyka.

Odnośnie rytuału śmierci - przydałby się ktoś w guście Indiany Jonesa. :mrgreen:

Łoooooo! Mamy smoka!
I ja już myślę, jak Koreańczycy nakręciliby Diunę (nie wiem, czemu, ale nie mogę się teraz uwolnić od tej myśli).

Edycja: Skończyłam pierwszy odcinek TNW - wg mnie jest super! A teraz grzecznie udaję się na spoczynek, bo jutro robimy z Anaru zupki i muszę być wypoczęta. :) Ale jakby się ktoś jeszcze zastanawiał - TNW polecam. Bardzo. Świetnie się ten pierwszy odcinek oglądało. :)

I na dobranoc - filmik z kręcenia jednej z ostatnich scen z TCH: https://www.youtube.com/watch?v=Ej5P7xhhdFY
Czy tylko ja dostałam ataku głupawy na tym, co CSW zrobił na koniec występu? :lol:

BeeMeR 

Wysłany: Czw 14 Sie, 2014 08:39   

Agn napisał/a:
ile napisy nie są koreańskie, to chyba też damy radę? :mysle: Czy nie? Bo u mnie Tazza też już woła,
Mnie też Tazza woła, podobnie Mój syn - oba już niemal zaczęłam tylko coś mnie odwołało. Jestem chętna do wspólnego obejrzenia - bardzo, bardzo!
W świetle późniejszych informacji o ewentualnych napisach oraz drugim filmie idę rozejrzeć się za tym drugim filmem :kwiatek:

Oba filmy zalinkowane przeze mnie są z angielskimi napisami ale co do dubbingu Musy kto to wie, bo wydaje mi się w jakimś smoczym (nieznanym mi) języku :mysle: Nie jest to bynajmniej angielski. Jakość obrazu jest niestety słaba - może poszukam innego źródła, bo tam sporo walk bitewnych, przydałoby się widzieć co kto robi.

Agn napisał/a:
Tak! Pan z Heirsów. I z 3 daysów. Zawsze na drugim planie, ale, och, jak jego tam widać! Niech tylko brewką ruszy... :serce:
Mam dla niego naprawdę wielkie morze sympatii. :)
Ja też :serce:
To jest bardzo wyrazisty drugi plan :oklaski:

Cytat:
Edycja: Pojawił się też pan znany nam z Sungkyunkwan Scandal i 3 days (prokurator).
Znaczy gdzie się pojawił i kto?

No to idę oglądać zalinkowane filmiki :kwiatek:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi