PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Aragonte
Wto 07 Kwi, 2015 16:28
Dramy, czyli urok Azji część 3 wątku
Autor Wiadomość
Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:43   

Cytat:
Przypadek czy przeznaczenie? :wink:

Przypadek jest formą przeznaczenia :wink:

Precz z piłką nożną!

Aragonte 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:45   

Przeznaczenie, wiadomo :wink:
U mnie czasem takim przeznaczeniem jest to, że dotłumacza polskie napisy :-P
Agn napisał/a:
Tymczasem u mnie Arang znów śni o brzoskwinkach. Właśnie przez sen kazała im stanąć w szeregu. :rotfl:

I had bad feeling...

Edit: a, oglądasz odcinek szósty, ufff. To w piątym Arang dostała sztyletem w serce podczas snu o brzoskwinkach, brrr.
Ostatnio zmieniony przez Aragonte Pon 20 Paź, 2014 18:47, w całości zmieniany 1 raz  

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:46   

Aragonte napisał/a:
Coś tam pisnęła, ale faktycznie niewiele :wink:
O, o - znalazłam taką wzmiankę z 19 Gru, 2013 15:42 :wink:

Nie, nie - tego bym nie nazwala obszernym postem :P
Mi chodzi o ten wpis (po obejrzeniu Arang go sobie wyszukałam i przeczytałam ponownie - wraz z innymi, Waszymi wyświetlonymi ;) )
http://forum.northandsout...8464.htm#378464

Aragonte 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:54   

A mnie się przy okazji znalazł post Agn ze stycznia tego roku, w którym stwierdza ona:
Agn napisał/a:
Bo powiem szczerze, że bardzo bym chciała mieć historyczną dramę, która by w równym stopniu zawojowała moje serce co Faith. Póki co brak kandydatów. Sungkyunkwan Scandal było urocze, ale się nawet nie zbliżyło do tego rzutu na kolana na beton tak, bym nawet nie poczuła bólu.

To ja już nie będę pytać o jej zdanie o Joseon Gunman :wink:

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:56   

Cytat:
Ooo, to może ja zapytam? :mrgreen:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 18:58   

Aragonte napisał/a:
a, oglądasz odcinek szósty, ufff. To w piątym Arang dostała sztyletem w serce podczas snu o brzoskwinkach, brrr.

To już było. Ale wtedy też - śniła jej się brzoskwinka. Ja wiem, że tam powinnam poczuć wyłącznie grozę, ale te brzoskwinki... :rotfl:
BeeMeR napisał/a:
Nie, nie - mi chodzi o ten wpis (po obejrzeniu Arang go sobie wyszukałam i przeczytałam ponownie - wraz z innymi, Waszymi wyświetlonymi ;) )
http://forum.northandsout...8464.htm#378464

Oj, to nie będzie lania. A szkoda, Siwon już SZEDŁ, by wykonać wyrok... :twisted:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:21   

BeeMeR napisał/a:
Aragonte napisał/a:
Ooo, to może ja zapytam? :mrgreen:

A pytajcie, tylko zważcie - jeśli zapytacie, to Agn udzieli WYCZERPUJĄCEJ odpowiedzi. :P
No i owszem - o Joseon Gunman pisałam już nie raz i nie dwa razy, ale mogę i trzeci, i czwarty. Faktycznie, chyba w końcu trafiłam na odpowiednią dramę i odpowiedniego aktora (nie oszukujmy się - gdyby w głównej roli był jakiś Księciunio, to drama miałaby poważną wadę :P ). Miał wszystkie elementy, które mi się marzyły. Silny, charyzmatyczny bohater (do zakochania się), akcja, zagadka, walki, wątek polityczny (niech będzie, że uproszczony, ale w Faith też dokonano wielu uproszczeń pod tym względem), wątek miłosny (bardzo, bardzo ładny!), świetna muzyka, ładne ujęcia, piękne stroje... i mnóstwo odcinków (Faith miało 25, Joseon gunman 22 - akurat piekielnie mnie raduje, że żadna z tych dam nie skończyła się na szesnastu). Do tego w obu zagrał Yu Oh Seong, którego LUBIĘ. Przy czym jednak w Strzelcu miał ciekawszą rolę do zagrania, więcej niuansów tu się pokazało. Gi Cheol jest kapitalny, ale przerysowany, to też inaczej go zagrał.
Co tu rzec? Rzuciła mnie ta drama na kolana i nie poczułam ani bólu od uderzenia, ani huku nie usłyszałam, jak owymi kolanami wyrżnęłam.
Będę czekała na kolejną taką dramę, bo to są moim zdaniem prawdziwe perełki.

A teraz o Arang króciuteńko - nie wiem, co mnie bardziej bawi - Arang śniąca o brzoskwinkach czy też szamanka, która już na widok Dol Seo dostaje ślinotoku. :rotfl:

I przykro mi - starannie nie przypominałyście mi, ale i tak mi się samo przypomniało. Będę bredzić.
Otóż chodzi o Park Ha Sun, czyli aktorkę znaną nam z Three days i Two weeks (myślę, że jej następna drama powinna się nazywać Five years :lol: ). Otóż oglądałyśmy z Zooshe Drama Special, w której główną rolę zagrał Joo Seung Woo, a gdzie przez chwilę zapartnerowała mu właśnie Park Ha Sun. I kliknęło mi, co z tą panią jest nie tak. Ona jest, owszem, bardzo ładna. Ale aktorka z niej, powiedzmy, taka se. Myślę, że raczej powinna grać z takimi aktorami, jak np. Misiek. Przy całej mojej sympatii dla Miśka - aktorem jest też takim sobie i chyba nigdy nie będzie rewelacyjny (ale i tak go bardzo, bardzo lubię). Jak się ją zestawi na ekranie z aktorami wybitnymi, jak np. Jo Seung Woo to choćby przez kontrast zaczynają świecić jej braki. I to wkurza. Przy aktorze mniej zdolnym jakoś się to skomponuje i jest wszystko okej, nic nie wadzi.
No chyba że na ekranie są aktorzy sami totalnie marni, ale to inna sytuacja.
Wysunęłam więc wniosek, że to dlatego całkiem spodobała mi się w Three days (choć to nie jest jakaś mega rola), ale już w ogóle w Two weeks, a już zupełnie nie dała rady w Drama special.
Dobra, naprodukowałam się. Enjoy! ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:35   

Admete napisał/a:
Bo Trzykrotka obejrzała i nic nie mówiła ( a przynajmniej nie pamiętam tego ;) ). A ja - jak to ja ;) - zrobiłam reklamę ;)

Agn napisał/a:

A Trzykrotka za takie oglądanie cichaczem i nie bąknięcie choćby słówkiem powinna dostać lanie. :-P

Zapowietrzyłam się :evil: Ja was normalnie... znieważę za chwilę. Rok temu o dramie trąbiłam, zachęcałam, a ile zdjęć nawklejałam :bejsbol: Rekord pobiłam normalnie. I nic, tylko zooshe zareagowała i na dodatek opowiedziała historię obsadzania roli Choi Younga w Faith. Co ja z wami mam :confused3:
O, BeeMer znalazła, dzięki :przytul:
Zooshe - a sama mam tak samo, że nie pamiętam, że pisałaś :kwiatek: Na pociechę powiem, że słowka "nasz" używam zamiast nazwiska - chętnie Ci tego pana odstąpię. Nie, żebym go nie lubiła, ale już mi się serce przepełnia :serduszkate:

Strasznie chciałabym tego rozciągnięcia doby o co najmniej 5 godzin. Drama Liar's Game się zaczęła... 10 odcinków? O=oooo

Edit:
Agn napisał/a:

I kliknęło mi, co z tą panią jest nie tak. Ona jest, owszem, bardzo ładna. Ale aktorka z niej, powiedzmy, taka se.

Oj tak, niestety :( Ona do Three days nadawała się świetnie, bo właściwie miała tylko sceny akcji i dobrze w nich wypadała. Ale jak nie trzeba się bić, czy robić policyjnej roboty, to pani robi się mniej niż przeciętna, niestety. Nie tęsknię jakoś, żeby ją znowu oglądać.
Co mi przypomniało, że miałam napisać o moim wkurzu na PSH :roll: Ale może poczekam, jak się spisze w Pinokiu. Jeśli moja teoria się sprawdzi, to będzie kolejne nazwisko na tajnej liście karakenopodobnych.
Ostatnio zmieniony przez Trzykrotka Pon 20 Paź, 2014 19:41, w całości zmieniany 1 raz  

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:40   

Cytat:
Zapowietrzyłam się :evil: Ja was normalnie... znieważę za chwilę.

Nie pamiętam, co kto pisał, skoro dziouchy napisały, że się nie chwaliłaś, to wierzę na słowo. Ale karę ci szykowałam taką, że chyba byś skłamała, byle ją odbyć. :P
Trzykrotka napisał/a:
Drama Liar's Game się zaczęła... 10 odcinków? O=oooo

Na dzień dobry wrzucili 10 odcinków ( :shock: ), czy ma być tylko 10 odcinków? :mysle:

Junki biegnie! I jak mu wiatr ładnie rozwiewa wszystko, co się rozwiać w tej stylizacji da - wstążkę trzymającą kapelutek, szatki... :serduszkate:

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:42   

Agn napisał/a:
Ale karę ci szykowałam taką, że chyba byś skłamała, byle ją odbyć. :P

Zauważylam :banan: I podejmuję się ją odbyć anytime - na ochotnika :-D

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:46   

Trzykrotka napisał/a:

Nie, nie, nie chcesz, to nie, nie należy się pastwić. :twisted:
Siwon, zawróć! ;)

Ja nadal podziwiam Junkiego w roli sędziego.
Czy ja już wspominałam, że on ma piękne kości policzkowe? :serduszkate:

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 19:53   

Trzykrotka napisał/a:
Rok temu o dramie trąbiłam
nie nazwałabym tego trąbieniem, ale na pewno napisałaś więc broiłam własną piersią ;) Gdybyś tak powtórzyła ze trzy razy zachwyt, to bym pewnie obejrzała szybciej. Nie uciekło - obejrzałam, zachwyciłam się i tak :serduszkate:
Trąbić to ja Ani trąbię od pewnego czasu przez telefon, dziś na jej wspomnienie "obejrzałabym jakąś dramę" skandowałam jej "Arang, Arang!" - a nuż chwyci - Agn, wspomagaj moje dzieło jak dasz radę :kwiatek:

Agn napisał/a:
I kliknęło mi, co z tą panią jest nie tak. Ona jest, owszem, bardzo ładna. Ale aktorka z niej, powiedzmy, taka se
To to ja zauważyłam w Two Weeks od razu :P
Z nie najlepszym aktorsko Miśkiem i w odpowiednim scenariuszu plus fryzurze faktycznie dała radę.

Cytat:
Co mi przypomniało, że miałam napisać o moim wkurzu na PSH :roll:
Tego to jestem ciekawa :kwiatek:

Trzykrotka napisał/a:
Agn napisał/a:
Ale karę ci szykowałam taką, że chyba byś skłamała, byle ją odbyć. :P

Skoro Siwon już SZEDŁ to ciekawam wielce co dalej być miało :twisted:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 20:00   

BeeMeR napisał/a:
dziś na jej wspomnienie "obejrzałabym jakąś dramę" skandowałam jej "Arang, Arang!" - a nuż chwyci - Agn, wspomagaj moje dzieło jak dasz radę :kwiatek:

Albo dostarczyłam materiału poglądowego, albo to dopiero zrobię - nie pamiętam. Choć wydaje mi się, że dostarczałam. W każdym razie trzeba będzie nieco Ani rozbujać fazę, bo biedna ma dołka oglądaniowego.
BeeMeR napisał/a:

Z całą pewnością by doszedł. *zwiewa*

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 20:11   

Agn napisał/a:
Albo dostarczyłam materiału poglądowego, albo to dopiero zrobię - nie pamiętam. Choć wydaje mi się, że dostarczałam
Ode mnie też wzięła :lol:
Gorzej z zabraniem się za konkretne oglądanie ;)
Dopomóż w mym zbożnym dziele i pozachwycaj się przy niej również :flirtuje1:

Agn napisał/a:
Z całą pewnością by doszedł.
Takie było i moje przewidywanie ;)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 20:16   

BeeMeR napisał/a:
Dopomóż w mym zbożnym dziele i pozachwycaj się przy niej również :flirtuje1:

Jak tylko znajdę się blisko Anaru. Aczkolwiek ona biedna nie ma tyle czasu, ma mnóstwo zaległości dramowych i nie wiem, czy czegoś nie rozgrzebała i nie skończyła. Trzeba zbadać sprawę. :mysle:
BeeMeR napisał/a:
Takie było i moje przewidywanie ;)

Pervy minds think alike. :twisted:

Taki malusi demotywatorek wykonany przez kogoś, kto nie znosi serii Twilight:
Spoiler:

Jest w tym sporo racji. ;)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 20:45   

Trzykrotka napisał/a:
Zapowietrzyłam się :evil: Ja was normalnie... znieważę za chwilę. Rok temu o dramie trąbiłam, zachęcałam, a ile zdjęć nawklejałam :bejsbol: Rekord pobiłam normalnie. I nic, tylko zooshe zareagowała i na dodatek opowiedziała historię obsadzania roli Choi Younga w Faith. Co ja z wami mam :confused3:

Nie oglądałam wtedy dram - a wyście oglądały głównie rom-komy chyba, więc nie czytałam zbyt dokładnie wątku :)
Co ci zrobiła ta cała PSH? Aż sprawdziłam, o kim mowa. W Heirs grała, prawda?

Precz z piłką nożną!

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 20:58   

Admete napisał/a:
W Heirs grała, prawda?

Tak, to ona.
Trzykrociu, wyduś to z siebie. :)

Aragonte 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 20:59   

Agn napisał/a:
Trzykrotka napisał/a:

Nie, nie, nie chcesz, to nie, nie należy się pastwić. :twisted:
Siwon, zawróć! ;)

No nie, a Trzykrotka tak liczyła na tę karę :mrgreen:

Trzykrotko, mnie Twój dłuższy post o Arang mógł umknąć, bo ja często doczytuję wątek wtedy, kiedy szukam informacji o jakiejś konkretnej dramie (tzn. miałam tak, zanim wróciłam do aktywnego dramowania, teraz raczej czytam i sama faflunię dużo bez sensu).

Agn napisał/a:
Ja nadal podziwiam Junkiego w roli sędziego.
Czy ja już wspominałam, że on ma piękne kości policzkowe? :serduszkate:

No właśnie się zastanawiałam, czemu je pominęłaś :serduszkate:
I chyba włączę sobie ten odcineczek, który oglądasz :wink:
Co to mu się tam rozwiewało niedawno? :mrgreen:

Agn napisał/a:
Albo dostarczyłam materiału poglądowego, albo to dopiero zrobię - nie pamiętam. Choć wydaje mi się, że dostarczałam. W każdym razie trzeba będzie nieco Ani rozbujać fazę, bo biedna ma dołka oglądaniowego.

Gdyby podczytała nasze wynurzenia, może poczułaby się nieco, ekhm, zainspirowana :wink:

Agn napisał/a:
BeeMeR napisał/a:

Z całą pewnością by doszedł. *zwiewa*

Nie wątpię :twisted: :rotfl:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:03   

Cytat:
No nie, a Trzykrotka tak liczyła na tę karę :mrgreen:

To chyba z grzeczności, bo najpierw się zapowietrzyła i okazała święte oburzenie. Nie będę zatem karać nieszczęsnej, skoro nie zasłużyła. :twisted:

(Zboczone ajummy już harcują, a jeszcze nie ma 22.00. :rotfl: )

Aragonte napisał/a:
sama faflunię dużo bez sensu

Przepraszam, ale nie zgodzę się! Twoje posty mają bardzo dużo sensu!
Aragonte napisał/a:
No właśnie się zastanawiałam, czemu je pominęłaś :serduszkate:

A bo się na nie zagapiwszy...
Aragonte napisał/a:
Co to mu się tam rozwiewało niedawno? :mrgreen:

To i owo, a jeszcze tamto i owamto. :mrgreen:
Aragonte napisał/a:
Gdyby podczytała nasze wynurzenia, może poczułaby się nieco, ekhm, zainspirowana :wink:

Musowo trzeba zasugerować. ;)

*kwiczy z uciechy*

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:06   

Agn napisał/a:
Aczkolwiek ona biedna nie ma tyle czasu, ma mnóstwo zaległości dramowych i nie wiem, czy czegoś nie rozgrzebała i nie skończyła. Trzeba zbadać sprawę. :mysle:
Obadałam - nie ma ;)
I to ona najpierw powtórzyła (bo już kiedyś mówiła) że ma ochotę na dramę - n to ją ukierunkowuję jak mogę a ona obejrzy co zechce ;)

ps. grdykę też ma fajną, wyraźną ;)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:19   

BeeMeR napisał/a:
I to ona najpierw powtórzyła (bo już kiedyś mówiła) że ma ochotę na dramę - n to ją ukierunkowuję jak mogę a ona obejrzy co zechce ;)

Trzeba przeprowadzić kampanię! Niech no tylko Anaru zobaczę, to jej zapodam, które dramy są jedwabiste i powinna sobie je choćby liznąć. :D
Cytat:
ps. grdykę też ma fajną, wyraźną ;)

O, to to! Prawda!

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:29   

Agn napisał/a:
Niech no tylko Anaru zobaczę, to jej zapodam, które dramy są jedwabiste i powinna sobie je choćby liznąć. :D
jak jej za dużo zapodasz to jej się pomiesza wszystko, trzeba po jednej ;)

Trzykrotka 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:36   

BeeMeR napisał/a:
nie nazwałabym tego trąbieniem, ale na pewno napisałaś więc broiłam własną piersią ;) Gdybyś tak powtórzyła ze trzy razy zachwyt, to bym pewnie obejrzała szybciej. Nie uciekło - obejrzałam, zachwyciłam się i tak :serduszkate:

Nie mogłam - oglądałam Arang niemal trzema - czterema blokami, w przerwie świątecznej, kończyłam jeden odcinek, zaczynałam następny, a że byłam u Gosi, to komputer w przerwach okupowała ona.
Ja mam zresztą opór - to już tak serio się zwierzę - przed reklamowaniem czegoś strasznie na wcisk i na siłę. Jeżeli kilka razy napiszę, że coś mi się bardzo podobało, jest fajne, że aktor akurat w tej dramie wypadł świetnie, a aktorka jeszcze lepiej, a nikt na to nie odpowiada, to uznaję, że już zrobiłam swoje i koniec wciskania. To żaden zarzut w stosunku do Was :kwiatek: - absolutnie nie. Każdy sam wie, co lubi oglądać i w jakiej kolejności, więc i ja prowadzę krótkie kampanie. Może najdluższą a bezowocną w sprawie Gumiho :wink:
Może dramy muszą doczekać na swój czasu - Arang na fazę Jun Ki, City Hall, czy TGL na fazę na seksownego ajussiego :lol:

Dla płodozmianu zapuściłam dziś 8 odcinek It's Ok, ten na (przepięknej) Okinawie, zakończony najazdem na kominek. O mało nie zdusiłam bohaterki :confused3: w życiu nie widziałam takiej morderczyni wszelkiej zabawy. Wielokrotne zmiany pokoju hotelowego i podejście "jesteśmy równi, czyli wszystko ma być tak, jak ja chcę." Facet ma do niej świętą cierpliwość.
A na Okinawę już chcę polecieć, jak będę duża :serduszkate:

BeeMeR 

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:47   

Trzykrotka napisał/a:
Może dramy muszą doczekać na swój czas
Skłaniam się ku temu :kwiatek:

Gumiho jest u mnie już blisko-bliziutko w kolejce, ale jakoś niedawno palec mi się omsknął i zaczęłam Joseon X-files :mrgreen:
Dziwne to, inne a ciekawe. Wypowiem się więcej jak obejrzę więcej.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 20 Paź, 2014 21:49   

K.mać!!! Wieńczyłam już długiego posta i nagle mozilla postanowiła mieć awarię! :evil:
Spróbuję odtworzyć...

Cytat:
jak jej za dużo zapodasz to jej się pomiesza wszystko, trzeba po jednej ;)

Spoko, spoko - dawkowanie będzie jak z antybiotykiem. ;)

Odnośnie kampanii - ja nie tyle przeprowadzam kampanię, co jeśli oglądam dramę i mnie zachwyca, to się nie szczypię i piszę o tym. A jeśli ktoś (dla świętego spokoju, hyhy) też po to sięgnie i potwierdzi mój dobry gust (ekhm!), to tym większa radość, a i zabawa się rozprzestrzenia.
Ja widzę, że powinnam zdecydowanie się brać za dramy, do których "jakoś mnie nie ciągnie". W tej chwili zaliczam takie "jakoś mnie nie ciągnie" wobec It's ok, a wcześniej było tak z TGL i czymśtam jeszcze. Admete jest niezła w te klocki - niby taka cicha alternatywa, a proszę, jaki ma komercyjny potencjał. :mrgreen:

A teraz pozwólcie, że uruchomię sobie ósmy odcinek Arang and the Magistrate, bo sędzia w ostatniej sekundzie poprzedniego odcinka ocknął się był po upadku ze skał i przygodach z wątrobożerczym gollumem, a przydupas Krakena II postanowił przejść na tryb "jestem tym drugim do wyboru". I have a bad feeling about this...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi