PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kociolek
Autor Wiadomość
Jotka 

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 18:19   

Oby było :trzyma_kciuki:

BeeMeR 

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 20:23   

Małe wspomnienie kociołka i ogniska:

Anaru 

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 20:32   

Nie mogę obejrzeć, bo mi wskakuje piiiiitolona reklama :wsciekla: i nie ma jak wyłączyć. :wsciekla: Na obu obrazkach. :wsciekla: Macie reklamy na żabie?

BeeMeR 

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 20:36   

Anaru napisał/a:
i nie ma jak wyłączyć. :wsciekla: Na obu obrazkach. :wsciekla: Macie reklamy na żabie?
Mam, ale zamykam je krzyżykiem w prawym górnym rogu :mysle:

Anaru 

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 22:30   

U mnie nie było krzyżyka. :evil: Tylko reklama od lewej do prawej, zostawiająca cienkie paski na górze i dole, a pod spodem druga. :evil: Teraz mam tylko z lewej jedną, więc widzę.
Jaki piękny (żeliwny?) garnek!!!! :excited:

Aragonte 
niedostosowana :/

Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013 23:20   

Dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie :love_shower: :kwiatki_wyciaga: :kwiatki_wyciaga: zwłaszcza zaś: Aine za pyszne żarełko kociołkowe (mniammmm :slina: ) i nie tylko, Jotce za ciacho śliwkowe (które pożarłam dość późno niestety), no i za możliwość porozmawiania w realu, Loanie - za pełnienie roli kierowcy (rozśmieszanie przy róznych okazjach było fantastycznym gratisem :mrgreen: ), Dorfi za gościnę i możliwość obejrzenia jej dworku (Loana miała rację: zajebisty! :oklaski: ) no i możliwość pomiziania cudnej puchatej koty :serduszkate:
Ogółem weekend okazał się fantastyczny i jeszcze do końca nie doszłam do siebie, zwłaszcza że zaraz po powrocie, ogarnięciu mieszkania i pomizianiu kotów wylądowałam (zgodnie z planami) na koncercie finałowym festiwalu kultury żydowskiej :wink:

Anaru 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 09:03   

Aragonte napisał/a:
wylądowałam (zgodnie z planami) na koncercie finałowym festiwalu kultury żydowskiej

A nie lało wam tam na tym koncercie? Bo pokazywano taka trochę deszczową Warszawę ;)

Założyłam sobie Adblocka i widzę zdjęcia :mrgreen: , jeju jak ja dawno nie piekłam kiełbasy nad ogniskiem, już nawet nie pamiętam kiedy....

Aragonte 
niedostosowana :/

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 10:04   

Anaru, telewizja kłamie :wink:
Nie, na koncercie nie padało (w każdym razie na pl. Grzybowskim). W ciągu dnia faktycznie trochę lało. A koncert był fajny, chociaż środek mnie rozczarował, bo to jakiś gospel był. Kayah mi się podobała.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 11:13   

Jotka napisał/a:
Tak, było wspaniale. Bardzo miło było poznać kolejne Forumowiczki. Obiecałam, że na nastepny przygotuję coś więcej niż placek

Jotko, kiedy wspolprzygotowalas kociolek (razem z Barbarella - chcialam Wam bardzo serdecznie podziekowac).
Dodam tylko, ze posprzatalam pokoj (stad moje jakze niezwykle delikatne zaproszenie :twisted: ) i w zwiazku z tym niczego nie moge odnalesc - m.in routera, a co za tym idzie nie mam internetu... Duplikat karty juz sobie wyrobilam, ale internetu niet.

W sobote zrobie chyba podsumowanie zyskow i strat tych 3 tygodni wakacji...

Chcialam Wam podziekowac za wspolnie spedzony czas - znowu bylam nakrecona Waszym towarzystwem, znowu zapomnialam tabletki na cisnienie wziac i znowu plotlam glupoty, ale bylo mi tak dobrze Was widziec i goscic :)
Ciesze sie, ze poznalyscie Dziewczynki (Miraszka troche lepiej - ona tez bardzo sie cieszyla. Powiedziala mi potem przy bajeczce, ze chcialaby, aby te ciocie jeszcze przyjechaly, bo sa brdzo fajne :) )
Moja mama przezywala, ze nie wszyscy dostali ciasto na droge.

P.S. Beem tez zwrocila uwage na garnek - w Twoim kontekscie zreszta :)
Ostatnio zmieniony przez AineNiRigani Pon 02 Wrz, 2013 11:19, w całości zmieniany 1 raz  

Loana 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 11:17   

Aine, ale gdzie zgubiłaś ten router? Normalnie muszę zadać Ci to pytanie "a majtki chociaż masz?" ;)

Anaru 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 12:10   

Loana napisał/a:
Aine, ale gdzie zgubiłaś ten router?

GDZIEŚ w pokoju przypuszczalnie. Wiesz, że to stwarza naprawdę WIELKIE możliwości. :lol:

Anaru 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 12:13   

AineNiRigani napisał/a:
P.S. Beem tez zwrocila uwage na garnek - w Twoim kontekscie zreszta :)

Hehe, ale mój to chyba jest przy tym Twoim malutki ;)

AineNiRigani napisał/a:
W sobote zrobie chyba podsumowanie zyskow i strat tych 3 tygodni wakacji...

Popatrz na to w ten sposób: w każdym mieście coś zostawiłaś, znaczy, że tam wrócisz. :twisted:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 12:27   

Loana napisał/a:
Aine, ale gdzie zgubiłaś ten router? Normalnie muszę zadać Ci to pytanie "a majtki chociaż masz?" ;)

DZIS tak, ale... roznie sie zdarza...

Loana 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 14:44   

Ja również chciałam podziękować wszystkim za super zabawę na kociołku :) Świetnie się jak zwykle bawiłam i niezmiernie się cieszę, że mogłam poznać Jotkę i Miraszka, zobaczyć dawno nie widzianą Mamę Aine i spędzić chwilę czasu z dziewczynami :) Uwielbiam nasze babskie spotkania. Trochę szkoda, że nie chciałyście z nami wyć i tylko Dorfi przez moment nam towarzyszyła przy śpiewie. Aine ma fenomenalną pamięć i bardzo ładnie śpiewa :) Ognisko było bardzo ciepłe, mogłam sobie upiec kiełbaskę, co uwielbiam robić, pieczone bardzo mi smakowało. Pyszny był też poncz Aine, za który bardzo dziękuję. W ogóle jedzonko było super, włącznie z ciastami, tylko za dużo, już nie miałam miejsca do wpychania, a specjalnie nie jadłam obiadu :P
Następnym razem wezmę jednak dziewczyny swoje, żeby biedny Miraszek się tak nie nudził.
Swoją drogą, zrobiłam w końcu nasze wyliczenie. I tak przejechałyśmy 120 km (liczone od dworca do domu Dorfi), moje auto pali średnio 6,2 litra na 100km (zwyklę podaję 6,5, bo tyle palę normalnie jak jeżdżę po Wrocku i do pracy do Katów, ale spory kawałek to autostrada, więc pali mi mniej). Litr oleju napędowego w Krakowie, gdzie tankowałyśmy (cena jak dla mnie po zbóju, ale widziałam, że w Krakowie taniej - i to niedużo taniej - jest tylko na "nonejmach", a na takich się boję tankować) kosztował 5,77 zł. Czyli kwota za przejechane kilometry wyniosła 42,93 zł. Dodatkowo zapłaciłyśmy za bramkę dwa razy po 9 zł (czy ja już mówiłam, jakie macie obrzydliwe drogie autostrady?). W sumie wyszła kwota 60,93 zł, po podziale na cztery osoby wychodzi po 15 zł. Beemerku, jak Ci wygodniej to możemy się rozliczyć przez Anaru :)

Loana 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 15:00   

Wiecie co, wkurzyłam się jednak na swoją znajomą trochę. Zastanawiałam się w tamtym tygodniu, czy jechać autem czy autokarem, bo jednak koszty paliwa są drogie. I zdecydowałam się na auto, bo koleżanka z liceum, z którą się widziałam tydzień temu i z którą się zgadałam, że też jedzie do Krakowa, bardzo chciała ze mną wracać. No to okej, nastawiłam się, że koszty będą jednak mniejsze i pojechałam autem. I co? I w niedzielę koleżanka, jak usłyszała cenę (około 70 zł) to powiedziała, że to za drogo. Że ona przyjechała autokarem za 29 zł, a widziała ceny powrotne za 40 zł i tyle ona może zapłacić maksymalnie. No to okej, powiedziałam, że niech będzie, 40 zł to chociaż mi zwróci koszty bramek (bramki Kraków-Katowice kosztują 18 zł, a Katowice-Wrocław 16,20 zł). I się zaczęło - że ona mi nigdzie nie podjedzie pod granice Krakowa (ja byłam w Zielonkach, blisko zjazdu na autostradę do Wrocka), bo ona ma ciężką walizkę, że ona chce, żebym ją odebrała z hostelu; że godzina szesnasta to za szybko, bo ona chce jeszcze w niedzielę pozwiedzać, a dopiero się pakuje, że będzie gotowa na 20 (a pojęcie czasu to ona ma jak Aine :P ); czy ja ostrożnie jeżdżę, bo ona się boi samochodów i dlatego rzadko jeździ, czy będę robiła dużo postojów... no powiem Wam, że się lekko zdenerwowałam, bo nie dość, że robię za tanią taksówkę, to jeszcze wymagania. Stanęło na tym, że na szczęście sama zrezygnowała, bo jednak chciała zwiedzać. I dobrze! W końcu, jeśli chciała mi płacić tyle co za autokar, to raz, że powinnam ją odebrać z Dworca, nie spod hostelu (jakoś do autokaru z ciężką walizą mogła dojść...), dwa, że powinnam ją odwieźć na Dworzec we Wrocławiu, a nie pod dom, w końcu tam autokar dojeżdża. I pewnie buliła za taksówkę do domu, czyli minimum 20 zł, bo my w niedzielę w nocy mamy drogi transport. Zrobiło mi się naprawdę przykro, że tak mnie potraktowała, bo jednak ja bym ją zabrała od drzwi do drzwi, czyli dla niej wygodniej - ale już zapłacić za to nie chciała -_-'. No i pojechałam sama... nie jechałam przez to autostradą do Katowic, bo jednak nie stać mnie już było na bramki. Droga wydłużyła mi się do 4 godzin ponad, ale przynajmniej zapłaciłam za nią około 115 zł, a nie 138 zł, a tyle mnie wyniosło paliwo+opłaty jak jechałam do Krakowa. Co jest i tak drogie, ale w końcu to mój jedyny wyjazd w tym roku.

Barbarella

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 17:20   

Loano, ja się tylko dziwię, że cała sytuacja tylko TROCHĘ cię zdenerwowała.

Dołączam się do podziękowań powyżej. :mrgreen: :mrgreen: Jak już zapowiedziałam, następny termin spotkania w Krakowie ustalam JA. Żeby mnie znowu nie ominęło. :twisted: :twisted:

Jotka 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 18:37   

Barbarella napisał/a:
Dołączam się do podziękowań powyżej. Jak już zapowiedziałam, następny termin spotkania w Krakowie ustalam JA. Żeby mnie znowu nie ominęło.

Trzymam za słowo.

Ps. Już wiem dlaczego królewna nie miała korony i musiała brać ślub, ewidentnie jest w ciąży. Jutro zrobię scan jako dowód koronny. :mrgreen:

Barbarella

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 18:42   

Jotka napisał/a:
Trzymam za słowo.

Trzymaj, trzymaj.

Jotka napisał/a:
Już wiem dlaczego królewna nie miała korony i musiała brać ślub, ewidentnie jest w ciąży. Jutro zrobię scan jako dowód koronny. :mrgreen:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Czekam na skan. :mrgreen:

BeeMeR 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 18:59   

Tak, mnie też dziwi to "trochę" - nie dość że wymagania jak dla prywatnej taksówki to fochy jak primadonna :bejsbol:
Druga koleżanka jak rozumiem też odpadła z jazdy - szkoda.

Loano - 15zł za mnie rozlicz sobie z Anią :kwiatek: - ja jej już przesłałam (wraz z pieniędzmi od Aine).

Ja Wam jeszcze raz dziękuję za wspaniały, radosny kociołek :hug_grupowy: - to dla mnie ogromny zastrzyk energii i przyjemności, wspaniałą odskocznia od codzienności - mam nadzieję, że dla Was też.
No i to żywy prawdziwy dowód na to, że bezalkoholowa impreza może być fantastyczną zabawą :banan:

Nawiasem Tomek upewniał się, czy to moje skręcenie nogi nie nastąpiło wskutek spożycia wysokoprocentowego trunku oraz nagich tańców przy ognisku - jak to na sabatach czarownic bywa ;) :mrgreen:

edit:
Jotka napisał/a:
Ps. Już wiem dlaczego królewna nie miała korony i musiała brać ślub, ewidentnie jest w ciąży. Jutro zrobię scan jako dowód koronny. :mrgreen:
jaka królewna? :co_stracilam:

Jotka 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 19:25   

Dostałam rysunek od Miry, Królewna bez korony, jutro zamieszczę

BeeMeR 

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 19:37   

Aaa, takie buty... Czekam na skan zatem :mrgreen:

Dorfi 
Królowa Śniegu

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013 19:41   

Dziewczyny, ja też chcę Wam wszystkim podziękować za wyśmienite towarzystwo i dobrą zabawę, a Aine za zorganizowanie całej imprezy. Po cichu liczę na to, że następna będzie wcześniej niż za 5 lat, bo nie nagadałam się i czuję niedosyt :-P

Jotka 

Wysłany: Wto 03 Wrz, 2013 07:42   

Wklejam księżniczkę http://img20.otofotki.pl/...-07-40.jpg.html

Dziękuję Aragonte za wytłumaczenie wklejania zdjęć, nawet taki atechniczny człek jak ja sobie poradził :kwiatek:

Loana 

Wysłany: Wto 03 Wrz, 2013 10:24   

Ja chciałam się pochwalić, że dostałam ładniejszą królewnę :P I z koroną, pewnie dziewica ;)

Tylko trochę się zdenerwowałam, bo ta koleżanka tak ma, taki trochę dziwny typ. Druga dziewczyna, która miała jechać, to się podobno na moją koleżankę obraziła i dlatego już w niedzielę dowiedziałam się, że na pewno nie pojedzie. Normalnie czasami się czuję jak w szkole, bo takie zachowania tych moich znajomych są, że nie można się czuć inaczej _-_

Anaru 

Wysłany: Wto 03 Wrz, 2013 10:35   

Co za przepiękna królewna! :mrgreen:
Loana, wkleisz swoją?

Odpowiedz do tematu