PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wójt, pleban i s-ka, czyli Ranczo ;)
Autor Wiadomość
Aragonte 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014 17:58   

Anaru napisał/a:
W piątym poziom wyraźnie siadł, ale liczę na to, że sie jednak rozwinie. Wolałam wójta jako wójta, miał więcej powera od Lucy. Ale na szczęście został radnym, więc mam nadzieje, że zacznie odpowiednio knuć. ;)

Piąty był średni, ale np. szósty (z wójtem-senatorem) bardzo mnie bawił :D Ogółem - jak to w serialu - są odcinki lepsze i gorsze.

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 20 Mar, 2014 10:25   

Ale wikary od mistyków nadreńskich jest? Ja go uwielbiam - i za mistyków :rotfl: i za płomienną przemowę do radnych w obronie czytania książek.

Aragonte 

Wysłany: Czw 20 Mar, 2014 10:54   

Chyba są obaj wikarzy - i ten od mistyków nadreńskich (za którymi Michałowa nie przepada za bardzo :lol: ) i ten pierwszy :)

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 20 Mar, 2014 11:18   

Aragonte napisał/a:
ten od mistyków nadreńskich (za którymi Michałowa nie przepada za bardzo :lol: )

... a on myślał, że nie przepada za mistykami nadreńskimi :rotfl:

Aragonte 

Wysłany: Czw 20 Mar, 2014 12:31   

Chyba sobie przypomnę ten odcinek ("Szlifierze diamentów") na poprawę humoru, przyda mi się :wink:

akne 
Kobieta Zaściankowa

Wysłany: Nie 23 Mar, 2014 07:54   

Są obaj.
Najbardziej mnie ubawiło jak ksiądz Robert był zazdrosny o Macieja , ze będą rywalizować o staowisko proboszcza, a przerażony ksiadz Maciej zrobił wielkie oczy i : To by było okropne, mój Boże. Ja na proboszcza? Nigdy w życiu! ... Czy coś w tym stylu :lol:
Teraz w zasadzie mogę sobie porównać i powiem, że ksiadz Maciej mi się bardziej podoba. Jest tak zagubiony w tej swojej teologii a jednoczesnie tak bardzo się stara uczyć żyć wśród ludzi i jest w tym autentyczny i szczerze dobry.
Roberty niby też chce dobrze, ale to typ watykański.

Jotka 

Wysłany: Nie 23 Mar, 2014 10:02   

akne napisał/a:
Roberty niby też chce dobrze, ale to typ watykański.
:mrgreen:

Anaru 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 11:05   

Ranczo wciąga jak bagno, nie mogłam sie doczekać aż dociągną w Serialach, to oglądam online już 8 sezon :mrgreen: . Faktycznie dla mnie 5 sezon był absolutnie najsłabszy, za dużo Lucy, za bardzo przeszarżowali z Solejukową, która w nadmiarze mnie drażni, ale 6 i następne już trzymają poziom. Przestali tak wariować z tymi interesami, które się wszystkie udają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i spasowali odrobinę z genialnością Solejukowej, bardzo doceniam to, że jest jej trochę mniej ;) . Ogólnie to lubię ten serial i podoba mi sie jak dawno już nic polskiego mi sie nie podobało. Taki pozytywny jest, nawet z tymi prymitywnymi Myćkami, Czerepachem, mamrotami, ławeczką, sprawami księżowsko-wikarowo-gospodyniowymi i tym, że nikt tu nie jest kryształową postacią. :mrgreen:

Trzykrotka 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 12:32   

Prawda :kwiatek: Dlatego ciągną już 8 sezon, ku niezmiennemu zadowoleniu widzów. Ile razy przychodzę do rodziców, opowiadają mi co nowego w Ranczu.

Aragonte 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 13:39   

Czytałam, że potwierdzono sezon 9., zdjęcia zaczną się jakoś w lipcu tego roku, a emitowany będzie na wiosnę.
Mam nadzieję, że nakręcą w końcu jakiś bożonarodzeniowy odcinek :)

Obejrzałam ostatnie dwa odcinki 8. sezonu i jestem na bieżąco :D
Poszukiwania zwłok bardzo mnie ubawiły :lol:

Anaru 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 14:16   

A mnie sie merdnęły sezony, bo mi się wydawało, że 9 teraz leci :rumieniec: i sprawdziłam - jestem jeszcze w 7 sezonie, po odcinku 85, w którym Monika walczy z Babką za pomocą demolki dworku. Mam nadzieję, że sie na tym przejedzie, bo straszna z niej suka. :bejsbol:

Nie wiem czy mi gdzieś nie uciekł odcinek, w którym Klaudia rozstaje się z Fabianem :mysle: , bo teraz jest z tym "artystą" w czapce, a Fabian rozpacza, ewidentnie coś w okolicy Świąt Wielkanocnych mi uciekło, trza będzie sprawdzić co i zerknąć online. ;)

BeeMeR 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 16:43   

Ja jestem na etapie gdy się Klaudia pokłóciła z Fabianem (75) bo najpierw twierdziła, że ich związek jest ponad wszystko i mogą się spotykać z innymi a nawet przespać, a potem się śmiertelnie obraziła, że pocałował inną. Widać co wolno wojewodzie... ;)

Anaru 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 17:01   

BeeMeR napisał/a:
Widać co wolno wojewodzie...

Zwłaszcza w teorii. :mrgreen:

BeeMeR 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 17:14   

Czasem jedynie w teorii ;)
A teorie - jak mawiał nasz fizyk - są jak dziewice i róże - trwają dopóki trwają :P

Aragonte 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 18:17   

Uch, Klaudia mnie niezmiennie irytuje :roll:
Samozwańcza terapeutka :-P

Anaru 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 18:38   

Mnie bardziej irytuje Solejukowa i Lodzia jak jojczy albo zwija twarz w smętny rulon. ;)

akne 
Kobieta Zaściankowa

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 20:58   

Aragonte napisał/a:

To było cudne! I te dwa "Mateusze" na rowerach :rotfl: z błyskiem przerażenia w oczach: Jak daleko mogły przeciągnąć zwłoki? Najwyżej kilkanaście metrów. :love_shower:

Anaru 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 21:07   

To jeszcze przede mną, ale widzę, że będzie się działo. :mrgreen:

Aragonte 

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014 21:30   

akne napisał/a:
Aragonte napisał/a:

To było cudne! I te dwa "Mateusze" na rowerach :rotfl: z błyskiem przerażenia w oczach: Jak daleko mogły przeciągnąć zwłoki? Najwyżej kilkanaście metrów. :love_shower:

Też mi się wydawało, że to aluzja do "Ojca Mateusza" :lol:

Anaru 

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014 01:19   

O kurcze jak tu sie sensacyjnie zrobiło :opad_szczeny: .
Skończyłam 87, ci komandosi mnie naprawdę zaskoczyli, ciekawe co się porobiło, że takie siły rzucili. :shock: A tu trza czekać do jutra z następnym odcinkiem, bo pora się zrobiła barbarzyńska. :spi:

akne 
Kobieta Zaściankowa

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014 13:31   

No jesli mówisz o komandosach, którzy zabrali Lucy, to wkraczasz w odcinki, których nie lubię. Są świetne, ale wpienia mnie do wypęku postawa Lucy wobec Kusego.

Anaru 

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014 14:48   

Tak, mówię o nich. Normalnie ni z gruszki ni z pietruszki nagle jakieś takie akcje. :mysle: A ona jest zazdrosna, zrozumiałe w sumie, biorąc pod uwagę determinację Moniki w tej kwestii, tylko zaufania mi tu brak. :roll:

Irytuje mnie coraz bardziej to trio tych bab bizneswomenek. Wrzaskliwe, czepliwe, upierdliwe i przekonane o swojej nieomylności. :roll: Właśnie jestem po próbie zreformowania knajpki Violetki. Tez bym im podziękowała za taką reformę w warunkach wiejskich. :bejsbol:

Anaru 

Wysłany: Sob 03 Maj, 2014 15:01   

Skończyłam ostatni odcinek i teraz będę juz całkiem na bieżąco, co oznacza, że będzie tygodniowe oczekiwanie na każdy kolejny odcinek, ech. Robi się poważnie i smutno w gruncie rzeczy. Klaudia zdała sobie sprawę ze swojej wredoty (a wredna z niej suka się zrobiła ostatnio), Monika przerzuciła sie na senatora, ale obrońcy moralności czuwają nad państwem senatorstwem ;) , wikarych jest dwóch i już się nawet nie kłócą, wredny prokurator odpuścił z musu, chociaż widać, że gnoiłby Luby dalej. Nie wiem na razie co to za akcja z tymi wszystkimi paparazzi, wariatkowo normalnie i to nie śmieszne tylko głupie. :roll:
Pomysł z kariera polityczną opojów też z drzewa wzięty w gruncie rzeczy, ale skoro partia zasięg ma na razie malutki (chociaż sondaże niezłe), to i członków szuka dookoła. :roll:

Za to, ponieważ oglądałam od 3 sezonu (bo ten szedł w TV) i dociągnęłam do końca, to teraz wzięłam się za sezon pierwszy. I widzę jak się strasznie ci ludzie pozmieniali, tak fizycznie. :mrgreen: I jak się postarzeli...
Tu jeszcze nie są tacy wysztafirowani, wypacykowani, wyfiokowani i wyrafinowani, są zdecydowanie bardziej swojscy. I na ławeczce jest Leon Niemczyk, starutki i widać, że w nie najlepszej kondycji. Zaczęłam chyba od odcinka, w którym pili przy jego grobie, więc w gruncie rzeczy to trochę podróż sentymentalna w tym momencie. :wink:

Na razie mam za sobą dwa odcinki - Lucy przyjechała i remontuje dworek, Kusy pije, Pietrek pracuje u Więcławskiego, wójtowa ma straszna fryzurę, a wójt nie gania w garniturach ;) . Bardzo dobrze mi się to ogląda. :mrgreen:

akne 
Kobieta Zaściankowa

Wysłany: Czw 08 Maj, 2014 23:50   

Miłego oglądania :hello:

Anaru 

Wysłany: Pią 09 Maj, 2014 00:01   

Skończyłam pierwszy sezon, zaczęłam drugi i widzę jakie zakrętasy były po drodze :mrgreen: . Wioletka sypiała z Kusym (super mega zgrabna jest :oklaski: ), Solejukowa wyrywa dziecku książki żeby nie czytało i w ogóle mieszkają w jakiejś ruderze, sklep Więcławskiej to jakaś buda z zewnątrz, za to aktorka wygląda świeżo w tym braku takiej az tapety jaka ma ww tych późniejszych odcinkach. Kusy juz nie pije, za to zgrywa dziewicę, Doktorowa ma krótkie włosy, za to Klaudia za każdym razem coś innego na głowie i na sobie ;) . Wójt zabawia się z Lodzią w biurze, Czerepach właśnie został wylany z pomocą siekiery ;) , Hajdziukowa hoduje kozy (to chyba stąd te późniejsze sery?)
I już wiem o czym Basia mówiła na temat telekinezy ;) .

Odpowiedz do tematu