PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Aragonte
Pią 10 Lut, 2012 21:59
Benedict Cumberbatch
Autor Wiadomość
Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012 23:04   

Nie przypominam sobie. Natomiast siedzę właśnie przed boskim chromem, który namolnie tłumaczy z angielskiego na... ponoć to jest polski.
Nie mogłam się powstrzymać - czytajcie i wy i popłaczcie sobie ze śmiechu (szczególnej uwadze polecam ogromny łuk Amora, który ma swój początek na jego kościach policzkowych, a kończy się aż w Chinach :rotfl: ).

Wesoły translatorek napisał/a:

Benedict Cumberbatch mówi edwardiańskiej manier i na ogłupienie z krokietem i milion innych rzeczy, które segue szybko do siebie, podczas gdy mój mózg walczy słabo nadążyć. On robi mi kubek Earl Grey, a jedno pytanie - będziemy dzielić torebkę? - Wywołało to przypływ inspiracji, od ceremonii herbacianej do teorii post-kolonialnej. Można śmiało powiedzieć, że Cumberbatch jest zarówno myśliciel i gaduła.

Jego rysy twarzy - wielkie oczy migdałowe, rozległy Amora łuk, zwężająca się od ostrych kościach policzkowych do Chin - może w spoczynku, podpowiedź na coś pozaziemskiego, oświetlony z animacją, jednak są one uroczo chłopięcy. To wkrótce rozpocząć strzelanie adaptację telewizyjne Ford Madox Ford 's pierwszej wojny światowej powieści parada End , stąd obecna obsesja edwardiańskiej Anglii - Cumberbatch przygotowuje skrupulatnie dla każdej nowej roli z mnóstwa pracy i lubi zagłębić się w znaczenie historyczne i kulturalnych szczegół. Więc co, zastanawiam się, zrobił za udział w Tinker, Tailor, żołnierz, Spy , jego filmowej ostatni? Dowiedz się rosyjskiego? Napisz szyfry?

Mówi, że poszedł na tajną misję solowy - do latawca surfowania w Maroku. "To był pierwszy raz bym poszedł na wakacje na własną rękę", mówi, patrząc, jak sam mówi, dużo młodszy niż jego 35 lat. "Byłem w Essaouira i dlatego moja postać była szpiegiem pierwotnie stacjonował w Afryce Północnej, szedłem ulicami sam w nocy wyobrażając sobie jak to było dla niego -. Opresyjny bramy, ciemne alejach"

Cumberbatch niedawno miał wybierać ról: w rolach głównych obok Jonny Lee Miller w wyprzedane Danny'ego Boyle'a Frankenstein , wyreżyserowanym przez Stevena Spielberga w konia wojny i rzucał przez Petera Jacksona w The Hobbit . Ale on, sam przyznaje, zawsze chciałem zagrać szpiega - "każdy aktor warto ich soli będzie skakać na szansę", mówi, "bo to wszystko o przesunięcie maski". Jego okazja w końcu przyszedł dzięki Tomas Alfredson, szwedzkiego reżysera Niech ten po prawej W , który obsadził go w jego adaptacji John Le Carré 's słynnego thrillera MI6 - film, który jest już mówi się w branży w ściszonym, Oscar -godny ton.

Ikoniczny Zimna wojna spymaster George Smiley gra Gary Oldman - handlowy w swoim zwykłym ogniem odżywiania wydajności dla płaszczem obojętność - i Cumberbatch jest Peter Guillam, jego towarzysz we wszystkich, ale nazwa, która stawia własną integralność w linii pomocy go odkryć rosyjskiego kreta w sercu tajnych służb. Jako atrakcyjnego jako film na 70. estetyczne - brąz Londyn niebo, skradzione dokumenty buff folderów - to nazwy zamieszkują MI6 w HQ: Colin Firth , Toby Jones, Mark Strong, Ciaran Hinds, John Hurt i Tom Hardy . "To arkusz wezwanie idę do klatki i zachować na zawsze", mówi Cumberbatch.

Sobie wyobrazić ten kulturalny klika brytyjskich aktorów zwoływania w ich przyczep w nocy, aby dzielić butelkę Havanas słodu i dym, a gdy rzeczywistość nie była aż tak efektowne, Cumberbatch jest wyraźnie zachwycony wspomnień - przeżywając je z wrażeniami pitch-doskonałe z jego współpracy gwiazd. Po pierwsze nie ma przerażająco lakoniczny Oldman - na swoim pierwszym spotkaniu zdenerwowany Cumberbatch zębami niekontrolowany, podczas gdy starszy aktor cicho skanowane go przez jego okulary - następny, to jego kolega Tom Hardy, który Cumberbatch dotarł do ponczu, za prawdziwe, w połowie filmu. "" Nie, nie, wiać mocniej, mocniej wiać, to super, nie mogę brać go! "Grzechocze Cumberbatch, w odcieniach Hardy'ego Geezer. "I powiedział:" Tomek, kolega, to nie jest cos nie chcę cię skrzywdzić, ja po prostu nie chce złamać pot ... '"

Podejrzewasz, że również nie chce zniszczyć jego garnitur: podczas gdy Hardy dostaje się puszyć dookoła w płaszczu kożuch, Cumberbatch jest zapięta w ostrych trzy kawałki. "Tom robił Starsky i Hutch przez The Sweeney i mam w garniturach, "On uśmiecha r. "Fuck me, te garnitury ..." Jeśli istnieje mnóstwo konkursie na najlepszą kreację aktorską w Tinker, Tailor , Cumberbatch wygrywa najbardziej elegancki, ubrany z łatwością: jeden ciemnoszary numer z remisu proszek-niebieskiej i dopasowanie chustę praktycznie wymaga własnego agenta . "Mam nadzieję, że być może film ma zamiar wnieść tego rodzaju garniturze 70s tyłu, wiesz?" mówi, kładąc na twarz przesadnie optymistycznym. "Podobnie jak Keira miała zrobić dla jedno-osobową strój kąpielowy w Pojednania ... "
Jego poza ekranem persona nie zawsze było tak stylowe: "Byłem dość późno deweloper z przodu ubrania, ale ja nagle uświadomiłem sobie, że jest jedna z radości życia." Martin Freeman , jego Sherlock współ-gwiazdą, może trochę z kredytu. "Jest to człowiek, który zna swoje posty", kiwa Cumberbatch, podziwem. "On jest bardzo zgrabny kredens. Dostaje rzeczy wykonana i jest zawsze przychodzi w nowych par butów, więc już oglądać jego clobber ..." Tak bardzo, że jego karta kredytowa została niedawno spadła po szaleństwo urodzinowe w Selfridges. "To właśnie wtedy zdałem sobie sprawę, że jestem zmieniając swoje nawyki!"

Patrzy w dół na strój ma na sobie i kleszczy off ostatnich zakupów - spodnie ("Nie jestem pewien, turn-up pracować z tymi Jack Purcells" on progi), w Reiss kurtka sportowa. "W zamieszkach Prawdopodobnie nie wystawały jak dandy kciuk ból i został pobity w gówno".

Sherlock był fotografowania scen nocnych w północnym Londynie w czasie zamieszek sierpniowych. Na szczęście dla Cumberbatch, jego sceny już opakowane, ale Mark Gatiss i Martin Freeman byli wśród tych, ewakuowani z miejsca zastrzelić kiedy gangi urodziła się na planie, kradzież słupy rusztowania i rozbijania samochodów ciężarowych. Cumberbatch przyznaje, z humorem i pasją znaczne, że zamieszki były paskudne wyzwanie dla jego naturalnych liberalnych zasadach. "Jestem Prince of Wales Powierniczego ambasadora, więc jestem Wszystko o młodość dając wykształcenie, głos i szansę, aby nie podjąć złą drogę", mówi. "Ale te eejits mówiąc robią to ze względów społeczno-politycznych? Spieprzaj, nie nie jesteś, jesteś wesoły i dostajesz od niej. To sprawia, że chce pas im, ich chromy na trochę więc są one uzależnione od miłosierdzia innych ludzi ...

"Jest bardzo trudno mi o tym mówić," kontynuuje ", bo pochodził z bańki niezwykle uprzywilejowanej tak minut Otwieram usta mogę wyczuć powrót" Co ty do cholery wiesz? " I to jest fair. Ale moja sympatia jest z ludźmi, którzy wiedzą, co mówią, którzy zostali wychowani na osiedlach i żyć moralnie przyzwoity, życie współpracujących i którzy widzieli oportunistów niszcząc wszystkie ich pracy. "

Być może temat jest bliski jego sercu, bo zawsze kochał dzieci i młodzież. On był broody "na wieki" - kilka lat temu powiedział, że chciałby zostać ojcem przez jego połowie lat 30-tych. "Tak, jestem trochę za na ten temat", mówi ze smutkiem. "Może dlatego, że byłem tylko dzieckiem, ale zawsze chciałem dzieci. Uświadomiłem sobie teraz, że rzeczywistość dzieci to trzeba być w odpowiednim miejscu z odpowiednią osobą."

W ubiegłym roku zerwała ze swoim partnerem od lat 12, aktor Olivia Poulet, nie był pojedynczy, ponieważ był na uniwersytecie. "Kiedy byłem ostatni singiel nie byłam tą samą osobą, byłam rozpaczliwie wstecz w przód najbliższych Ale teraz bardzo się spodoba Oczywiście tęsknię bliskość partnerstwo z kimś, kogo znamy i kochamy -.. I wciąż kocham Olivia na kawałki - ale bycie singlem jest zabawa ".

To nie tylko szacunek, w którym jego życie w ostatnim czasie znacznym zmianom jest. Kilka miesięcy temu zaproponowano mu szansę, aby zagrać na Broadwayu, ponownie wciela się w bardzo cenioną rolę w produkcji Thea Sharrock jest z Po The Dance - a on ją odrzucił. "Nigdy naprawdę nie zrobił head-over-serca decyzję takiego wcześniej" mówi, "ale to trochę pędu i chciałbym, aby utrzymać się dostępna dla filmów. Bo ja nie lubię siedzieć przy wielkim tabela. Byłem oglądania James McAvoy [] i Michael Fassbender i Ben Whishaw i chcę trochę smak, że ... "

Mając Spielberg i Jackson już na swoim CV nie powinno boleć swoje szanse. Cumberbatch chętnie urozmaicą i udowodnić, że on może zrobić znacznie więcej na ekranie niż rent-a-toff ról jego łożysk arystokratyczny i samogłoski mogą świadczyć Harrow wykształconych. I, jak jego kitesurfing podpowiedzi wakacyjnych w, nie boi się fizycznej przygody. "Chciałbym, aby przekształcić swoje ciało do jakiejś śmiesznej machiny wojennej", mówi z błyskiem. Nie stawiaj przed tym mózgowym aktora znaków Reinventing siebie jako bohatera działania, biorąc pół szansa. "Chcę mieć mój moment Daniel Craig!" śmieje się. "Chcę biec wokół pustyni strzelanie broń na kosmitów i wygląda jak ledwo wziąć oddech. Chciałbym zrobić wszystko to gówno!"

Tinker, Tailor, Soldier, Spy jest na 16 września

"On jest bardzo zgrabny kredens"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012 01:22   

Nie mialam sily czytac wszystkiego na raz (chociaz fakt, ze mówi edwardiańskiej manier i na ogłupienie z krokietem mnie slekka rozwalil. Ze o w/w luku Amora nie wspomne).
Reszte pozostawiam sobie na jutro. I pojurze. Bede sobie smakowac po akapicie. Wiecej moj mozg nie przyjmie :twisted:

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012 08:46   

a jedno pytanie - będziemy dzielić torebkę? - Wywołało to przypływ inspiracji

No ja myślę :paddotylu: U mnie też - od razu miałam wizję Benedicta z panią wyjmujących kosmetyki i chusteczki do z jednej torebki :opad_szczeny:

Aragonte 

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012 09:04   

Agn, rzuć sznurkiem do oryginalnej wersji, wesoły translatorek mnie pokonał :lol:

Trzykrotka 

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012 11:07   

Buuu, wrzucałam kilka postów wcześniej :wink:
http://www.guardian.co.uk...ord?INTCMP=SRCH

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012 11:26   

Wlasciwie, to nie ma watku z Martinem, ale dzis po 21 (angielskiego czasu) na kanale yesterday ma byc program, w ktorym Martin ma byc gosciem. Nie pytajcie czego program ma dotyczyc - tak sie na niego zagappilam, ze nawet nie sluchalam, ani nie przeczytalam jaka tematyka.

Anaru 

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 09:00   

Trzykrotka napisał/a:
Buuu, wrzucałam kilka postów wcześniej

No i z tego pewnie Agn skorzystała. U mnie czytała, a moje google chrome bez pytania tłumaczy wszystko jak leci . :mrgreen:

Ale czacha dymi jak się to czyta. :lol: :lol: :lol:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 00:06   

http://www.myvue.com/late...tch-as-creature
Chcialabym zobaczyc na zywca...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 09:03   

O raju, ja też...!

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 11:09   

W Kraku ma byc wyswietlane...

MrsBennet 

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 19:19   

AineNiRigani napisał/a:
W Kraku ma byc wyswietlane...

Ale gdzie? Kiedy??

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2012 20:46   

jeszcze nie wiem... :P

Aragonte 

Wysłany: Sob 26 Maj, 2012 02:19   

Coś do obejrzenia:
http://30.media.tumblr.co...0mo1_r1_400.gif
Gif jest fajny, co nie zmienia faktu, że zdecydowanie wolę Benedicta w innej fryzurze :-P

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 26 Maj, 2012 07:27   

Przynajmniej nie ma tego okropnego blondu ze Szpiega, nie marudź. :wink:

primavera 

Wysłany: Sob 03 Lis, 2012 17:04   

Kilka dni temu obejrzałam Third Star . Cudowny i wzruszający film o ciepieniu ale i o miłości, przyjażni i bólu. Polecam! Rolea Benedicta jest niesamowita ...i ten jego głęboki męski głos

zooshe 

Wysłany: Wto 05 Lut, 2013 02:50   

Nowy film Cumberbatcha, znowu zagra w biografii, tym razem Turinga
http://www.filmweb.pl/new...+DiCaprio-92765
O maszynie Turinga uczyłam się na studiach i ogólnie lubię biografie, więc chętnie obejrzę.

Ania Aga 

Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014 17:20   

http://film.wp.pl/idGalle...l?ticaid=112809
Dobry tytuł :wink:

Anaru 

Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014 18:40   

Dobry. I w gruncie rzeczy racja. ;)
A głos ma rewelacyjny. :love_shower:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 06 Maj, 2014 14:43   

Moje panie, która wybiera się do Krakowa? :kwiatek:
http://www.google.com/hos...?docId=16376670

Anaru 

Wysłany: Wto 06 Maj, 2014 15:48   

Ciekawie sie zapowiada, ale niestety chwilowo za daleko...

asiek 

Wysłany: Sob 10 Maj, 2014 19:59   

Dzisiejszy wywiad...
http://dziendobry.tvn.pl/...usz,122509.html

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Pon 08 Wrz, 2014 21:50   

Fanka nie jestem, ale to jest przezabawne:

BC po paru lufkach przyjmuje nagrode

Aragonte 

Wysłany: Sob 08 Lis, 2014 00:30   

A czy fanki wiedzą, że Benedict podobno się zaręczył?

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 08 Lis, 2014 07:46   

Teraz już wiedzą. ;)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Lis, 2014 08:00   

Wreszcie !!!

Odpowiedz do tematu