PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Aragonte
Pią 10 Lut, 2012 21:59
Benedict Cumberbatch
Autor Wiadomość
Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 25 Lut, 2012 21:18   

Pierwsze zdjęcia z nowego Star treka, a na nich Benedict:

http://www.filmweb.pl/new...Treka%22-82724#

Precz z piłką nożną!

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 25 Lut, 2012 21:41   

Chyba będę musiała w końcu nadrobić zaległości i bliżej się zapoznać klasyką kina, tj. Star Trekiem. Żeby później z czystym sumieniem pójść do kina na Benedicta... :mrgreen:

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Lut, 2012 22:15   

ogladalam serial, ale kinowki juz mnie zmeczyly...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 25 Lut, 2012 23:37   

Ja w tej chwili kończę podziwiać Benedicta (oraz całą resztę) w Small island. Wprawdzie Benedicta tam jest bardzo mało, ale tak czy siak - świetny film. :)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 03:03   

Po przeczytaniu pierwszej czesci mhyslalam, ze po prostu konczysz podziwianie Benka. Tak w ogole i definitywnie. I sie slekka zalalamalam. Na szczescie moje zalamanie trwalo cale 1,5 sekundy, wiec uczynilo mi niewielki uszczerbek...

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 08:39   

Nie przepadam za Star Trekami - widziałam jeden serial i ten ostatni film kinowy. Pewnie dlatego, że najnowszy film został skrytykowany przez fanów, to nie-fanom się podobał ;) Jest całkiem niezły i na pewno pójde do kina, by zobaczyc Benedicta.

Precz z piłką nożną!

Anaru 

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 09:32   

Ja bardzo, bardzo nie przepadam :confused3: , ale dla niego się chyba skuszę...
Niekoniecznie w kinie, chociaż jakbym miała odpowiednie towarzystwo to i ST w kinie zdzierżę ;)

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 09:58   

AineNiRigani napisał/a:
Po przeczytaniu pierwszej czesci mhyslalam, ze po prostu konczysz podziwianie Benka.

Po takim bluźnierstwie należałoby mnie spalić na stosie...
Anaru napisał/a:
Niekoniecznie w kinie, chociaż jakbym miała odpowiednie towarzystwo to i ST w kinie zdzierżę ;)

Khem, khem...

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 15:25   

Agn napisał/a:
AineNiRigani napisał/a:
Po przeczytaniu pierwszej czesci mhyslalam, ze po prostu konczysz podziwianie Benka.

Po takim bluźnierstwie należałoby mnie spalić na stosie... .

mimo ze Cie kocham jak ojca, przez te 1,5 sekundy zastanawialam sie gdzie ja w Londynie o tej porze znajde suchy chrust :mysle:

Serial jako dziecko uwielbialam, potem sie dla mnie troche zestarzal, a tematyka wyczerpala.No ale dla Benka wszystko (chociaz nadal podoba mi sie wylacznie audio i w wersji Sherlokowej :P )

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 23:00   

AineNiRigani napisał/a:
mimo ze Cie kocham jak ojca, przez te 1,5 sekundy zastanawialam sie gdzie ja w Londynie o tej porze znajde suchy chrust :mysle:

Cieszę się, że zawsze jesteś gotowa rozwiązywać problemy logistycznie. :lol:

Small island bardzo mi się podobało. Ciekawa historia, ładnie opowiedziana, interesujący bohaterowie (choć Hornencję miałam ochotę strzelić w łeb... w sumie Michaela też). Na końcu bardzo, bardzo się wzruszyłam.
I tylko szkoda, że Bena tam tak mało, ale nie można mieć wszystkiego. Grunt, że ze swojej filmografii mógł mi zaproponować ciekawy film. :)

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 01:25   

Agn napisał/a:
AineNiRigani napisał/a:

Cieszę się, że zawsze jesteś gotowa rozwiązywać problemy logistycznie. :lol:

Logistyka to moje powolanie - juz w harcerstwie mnie uczyli jak rozbic namiot bez namiotu i rozpalic ognisko bez ognia (bo I stopien zagrozenia pozarowego byl... :twisted: )

zooshe 

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 20:37   

Benka można zobaczyć jako negocjatora w epizodycznej roli w filmie Four Lions.
Pojawia się raptem na kilka minut a cały jego występ można znaleźć na YT.
Mimo to polecam obejrzenie całego filmu, który pokazuje to co uwielbiam w brytyjczykach, że o rzeczach poważnych jak terroryzm potrafią opowiadać z przymrużeniem oka.
Poniżej trailer
http://www.youtube.com/watch?v=Ew-SrlQ9tlI

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 22:04   

zooshe napisał/a:
Poniżej trailer

A miałam szczery zamiar nie śmiać się na trailerze, bo jakże to - o terrorystach na wesoło? No i co? Na samym zwiastunie rechoczę. ;)

zooshe 

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 18:26   

Agn napisał/a:
zooshe napisał/a:
Poniżej trailer

A miałam szczery zamiar nie śmiać się na trailerze, bo jakże to - o terrorystach na wesoło? No i co? Na samym zwiastunie rechoczę. ;)

Bo w sumie to komedia, na której można boki zrywać, ale ma też bardziej refleksyjne momenty.

Akaterine 

Wysłany: Sob 03 Mar, 2012 22:44   

A widziałyście "Trzecią gwiazdę"?

http://www.filmweb.pl/fil...zda-2010-579022

James (Benedict) zaprasza trójkę najbliższych przyjaciół, by wybrali się z nim w podróż. Chłopak jest śmiertelnie chory. On i przyjaciele wiedzą, że ta podróż jest ich ostatnią wspólną wyprawą.

Scenariusz trochę przeciętny, ale aktorstwo na poziomie i fajne dialogi. Oprócz Benedicta gra tam JJ Feild (Henry Tilney z Opactwa Northanger).
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.
Tuwim & Słonimski, W oparach absurdu

Miss Jane Austen

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 00:53   

Mag o tym pisala.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 11:48   

Akaterine napisał/a:
A widziałyście "Trzecią gwiazdę"?

Mam to na CocoJumboTV, niedługo się zabiorę, bom okrutnie ciekawa tego filmu. :)

BeeMeR 

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 12:02   

Ja też się niedługo zabiorę - na razie wysłuchałam sobie Casanovy i 3/4 Sherlocka Rediscovered Railway Mysteries :mrgreen:
Zwierz jeszcze podpowiada audycje Cabin Pressure więc już czekają w kolejce :mrgreen: :
http://zpopk.blox.pl/2012...l#axzz1oEbx3lC8

a to mnie cieszy, bo lubię dobre słuchowiska :mrgreen:

starkus 

Wysłany: Pon 05 Mar, 2012 21:06   

Ja ostatnio przebiłam się przez The Last Enemy-całość jest na razie na youtube. Całkiem mi się podobało (Benek znaczy sie fajny), no i tego Keatsa sobie trawię, tzn. druknęłam Ode to the nightgale i słucham Benkowego audio i sie uczę.

Blair W. 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2012 21:39   

nie mogę się doczekać tego nowego serialu bbc. Zapowiada się bosko: połączenie Downton Abby Utalentowanym Panem B. niestety na Youtube nawet nie wzmianeczki nie znalazła, celem nieprzystojnego, pensjonarskiego chichotania przed monitorem.

starkus 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2012 22:22   

a ja znalazłam to:

http://www.youtube.com/wa...645AHT2Ds5wAKAA
z racji mojego zawodu, jestem po prostu wniebowzięta-połączenie dwóch "pasji" w jednym

Akaterine 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2012 23:42   

starkus napisał/a:
nie mogę się doczekać tego nowego serialu bbc.

O jakim serialu mowa?
Wczoraj wieczorem, około 12, przechodząc Marszałkowską w stronę Złotej, Złotą w stronę Siennej i Sienną w stronę Żelaznej straciłem chęć do życia. Uczciwy znalazca na pewno też długo uczciwym nie będzie. Wszystko dzisiaj swołocz.

Miss Jane Austen

Blair W. 

Wysłany: Czw 15 Mar, 2012 20:27   

http://en.wikipedia.org/wiki/Parade's_End_(TV_series)

Reżyseruje ta sama pani (Susane White), która zrobiła The Bleak House, z niezapomnianą kreacją Gillian Andersen, i Jane Eyre co już samo w sobie stanowi rękojmię.
I Benedict, gentleman z wyższych uwikłany w miłosny trójkąt...
:oklaski:

Akaterine 

Wysłany: Czw 15 Mar, 2012 20:56   

Wow, i jeszcze jaka obsada!

Miss Jane Austen

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 16 Mar, 2012 19:15   

O rajusiu, będzie się działo! Dzięki za cynk! Trzeba będzie pilnować... eeeee... telewizyjnego rozkładu jazdy. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu