PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy leci z nami Doktor? ;)
Autor Wiadomość
Aragonte 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 21:12   

Jeeeest :mrgreen: i Elżbieta I :mrgreen:

Aragonte 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 21:15   

zooshe napisał/a:
Jest razem z Elżbietą.

I z królikiem :lol:
"To było tylko ogólne ostrzeżenie" :-P
David szybko zniknął :( Może jeszcze wróci?

zooshe 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 21:16   

Wróci na pewno.

zooshe 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 21:17   

i się spotkali 2 doktorów

zooshe 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 21:18   

"Kompensujesz" :rotfl:

Aragonte 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 21:24   

zooshe napisał/a:
"Kompensujesz" :rotfl:

"Regeneracja nie wybiera" :rotfl:

No i teraz jest już trzech :-P

Tekst o pistoletach na wodę też mi się spodobał :lol:

zooshe 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 21:26   

A teraz atak zygotów, czy jak oni się tam nazywają.

Aragonte 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 22:11   

Chyba Zygonów.

Obejrzane :mrgreen:
Nie wiem, czemu mi się wydawało, że będzie regeneracja Jedenastego pod koniec... ale Dwunasty przez moment i tak mignął, chociaż głównie jego oczy było widać :wink:
Nieco humoru, nieco patosu plus wibley wobley timey wimey :wink: No i rzut oka na Londyn, ładnie filmowany z góry na początku. Bardzo mi się podobały interakcje trzech Doktorów i ich docinki :mrgreen:
Coś mi się zdaje, że był jakiś filmik ukazujący jeszcze jakieś sceny na Gallifrey, muszę znaleźć.

zooshe 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 22:21   

Aragonte napisał/a:
Chyba Zygonów.

Obejrzane :mrgreen:
Nie wiem, czemu mi się wydawało, że będzie regeneracja Jedenastego pod koniec... ale Dwunasty przez moment i tak mignął, chociaż głównie jego oczy było widać :wink:
Nieco humoru, nieco patosu plus wibley wobley timey wimey :wink: No i rzut oka na Londyn, ładnie filmowany z góry na początku. Bardzo mi się podobały interakcje trzech Doktorów i ich docinki :mrgreen:
Coś mi się zdaje, że był jakiś filmik ukazujący jeszcze jakieś sceny na Gallifrey, muszę znaleźć.

Miało być epicko oraz sentymentalnie i było. Bardzo mi się podobały zdjęcia z Galifrey i przekomarzanki Doktorów.

Wiadomo czy Smith będzie jeszcze w kolejnym sezonie czy uśmiercą go niebawem?

I co właściwie stało się z tymi kosmitami, zostali na ziemi? :co_stracilam:

Aragonte 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 22:24   

zooshe napisał/a:
Wiadomo czy Smith będzie jeszcze w kolejnym sezonie czy uśmiercą go niebawem?

I co właściwie stało się z tymi kosmitami, zostali na ziemi? :co_stracilam:

Yyy, chyba mieli zawrzeć z ludźmi jakiś traktat pokojowy? Tzn. chyba zostali.

Miałam wrażenie, że to ostatni sezon Jedenastego, skoro Dwunasty już wybrany. Może będzie jeszcze jakiś odcinek świąteczny i wtedy regeneracja??

Miło było znowu zobaczyć Davida jako Doktora :D

Edit: coś o Whowianach :wink: Uwaga, na wizji David z warkoczem!
https://www.youtube.com/w...d&v=zi7K22QRaUM

Fibula

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 22:30   

Skończyłam oglądać najpóźniej, bo byłam pewna, że będą reklamy i zastopowałam na kilka minut. :ops1:
Doktorzy w akcji :mrgreen: Smitha ma już nie być, ale chyba on powinien regenerować w Dwunastego? :mysle: Sprawa kosmitów pozostała w zawieszeniu.
Też oglądałam dokument o Doktorze; wieczorem na BBC HD będzie jeszcze Best of, ale chyba dotyczący tylko Jedenastego.

zooshe 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 22:38   

Aragonte napisał/a:

Miałam wrażenie, że to ostatni sezon Jedenastego, skoro Dwunasty już wybrany. Może będzie jeszcze jakiś odcinek świąteczny i wtedy regeneracja??

Czyli pewnie dokręcą jakiś odcinek specjalny w którym go uśmiercą tak jak z 10 tym.

Aragonte 

Wysłany: Sob 23 Lis, 2013 23:55   

Tak zgaduję.

Wróciłam do siódmego sezonu, oglądam Angels take Manhattan (pewnie to nie jest aluzja do piosenki Leonarda Cohena First we take Manhattan, ale i tak mi się skojarzyło jakoś :wink: ) Jestem w sumie na początku, ale odcinek zapowiada się świetnie. W sumie w tym siódmy sezonie tylko westernowy mnie wynudził, pozostałe są naprawdę fajne.
A co do weeping angels... Brrr, okropne są, serio. Widzę, że Statua Wolności zmieniła status, i jakieś chichoczące amorki też :-P Patent z książką mi się podoba, choć to powtórzenie pomysłu z odcinka Blink.
Rozumiem, że to ostatni odcinek z Pondami/Williamsami?

Aragonte 

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 00:10   

No pięknie, jest taka zajawka odcinka świątecznego, że można jajko znieść z nerwów :-P
http://www.bbc.co.uk/programmes/p01m3n7m
Nic, kompletnie nic nie wiem (poza tym, że Cybermenów znowu chyba zobaczymy i że będzie to chyba jakaś kontynuacja ostatniego odcinka sezonu - którego większość obejrzałam dzisiaj w telewizorni, więc zaspoilerowana jestem na amen).

Fibula

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 00:50   

Aragonte napisał/a:
Wróciłam do siódmego sezonu, oglądam Angels take Manhattan (pewnie to nie jest aluzja do piosenki Leonarda Cohena First we take Manhattan, ale i tak mi się skojarzyło jakoś :wink: ) Jestem w sumie na początku, ale odcinek zapowiada się świetnie. W sumie w tym siódmy sezonie tylko westernowy mnie wynudził, pozostałe są naprawdę fajne.
A co do weeping angels... Brrr, okropne są, serio. Widzę, że Statua Wolności zmieniła status, i jakieś chichoczące amorki też :-P Patent z książką mi się podoba, choć to powtórzenie pomysłu z odcinka Blink.
Rozumiem, że to ostatni odcinek z Pondami/Williamsami?

Anioły za każdym razem przerażają i tak, w odcinku z nimi żegnamy się z Amy i Rorym. Szósty sezon był najsłabszy, a w siódmym będzie jeszcze kilka fajnych odcinków.

Aragonte 

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 12:03   

No to dojechałam w nocy do odcinka, w którym pojawia się Clara (powtórnie :wink: ), tego świątecznego. Główny wątek średni, ale bohaterka bardzo fajna i trochę pięknych ujęć (to z wchodzeniem po schodach do TARDIS mnie urzekło).
No i przez to zaspałam na powtórkę odcinka Day of the Doctor :-P Fibulo, czy Ty masz dostęp do powtórnej emisji i możesz się podzielić? :wink:

Aha, przyznam, że ciut się wzruszyłam podczas rozstania z Amy i Rorym, chociaż Amy mnie denerwowała wcześniej. A Anioły nadal są straszne, brrrr.

Fibula

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 14:18   

Aragonte napisał/a:
No to dojechałam w nocy do odcinka, w którym pojawia się Clara (powtórnie :wink: ), tego świątecznego. Główny wątek średni, ale bohaterka bardzo fajna i trochę pięknych ujęć (to z wchodzeniem po schodach do TARDIS mnie urzekło).
No i przez to zaspałam na powtórkę odcinka Day of the Doctor :-P Fibulo, czy Ty masz dostęp do powtórnej emisji i możesz się podzielić? :wink:

Końcówka sezonu jest niezła, chociaż jeśli widziałaś ostatni odcinek, to część zabawy uciekła. ;) . Też przespałam powtórkę i nie widzę kolejnej emisji w najbliższym czasie. :-|
Aragonte napisał/a:
Aha, przyznam, że ciut się wzruszyłam podczas rozstania z Amy i Rorym, chociaż Amy mnie denerwowała wcześniej. A Anioły nadal są straszne, brrrr.

I będą, bo najwyraźniej pojawią się w odcinku świątecznym.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 17:10   

Obejrzałam odcinek 3 serii 1 - ten z Dickensem. Dickens miał cudny akcent :) Znam tego aktora, ale nie mogę skojarzyć skąd. Eccleston mi trochę nie leży, bo i ta aktorka grająca Rose też nie do końca, ale odcinek mi się podobał.

"Nie trzeba kłaniać się Okolicznościom,
A Prawdom kazać, by za drzwiami stały."

zooshe 

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 17:33   

Admete napisał/a:
Obejrzałam odcinek 3 serii 1 - ten z Dickensem. Dickens miał cudny akcent :) Znam tego aktora, ale nie mogę skojarzyć skąd.

Jeśli oglądałaś 4 wesela i pogrzeb to on tam grał tego geja, który umarł.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 17:34   

Dzięki! Rzeczywiście to ten aktor. Teraz już pamiętam dokładnie. Ma charakterystyczny głos i sposób mówienia. Idealny Dickens.

Aragonte 

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 19:30   

Admete, Eccleston jest tylko w I sezonie, potem na dość długo w TARDIS zadomawia się David Tennant :wink: W sumie na trzy sezony plus odcinki specjalne.
Iloma odcinkami dysponujesz?

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 20:16   

Chyba mam 5 serii, spokojnie - oglądać będę po trochu. To muszę przejść pierwszą serię ;) W zamian zachęcam nieustannie do PoI ;)

Aragonte 

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 20:57   

Pamiętam, pamiętam, zeznam, kiedy tylko zacznę oglądać, co pewnie nastąpi niedługo :)

Jest wpis zwierza o odcinku jubileuszowym DW, a pod nim dłuuuugaśna dyskusja :)
http://zpopk.pl/odcinek-w...l#axzz2largslKH

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 21:05   

Kto będzie następnym Doktorem?

Fibula

Wysłany: Nie 24 Lis, 2013 21:17   

Peter Capaldi (grał w pompejańskim odcinku DW :wink: ). Może być niezłym Doktorem.

Odpowiedz do tematu