PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Aragonte
Wto 13 Wrz, 2011 01:00
W temacie usuniętych postów autorstwa Mag13
Autor Wiadomość
adminluc 
Site Admin

Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 23:10   W temacie usuniętych postów autorstwa Mag13

Zamieszczenie poniższej informacji ma na celu wyjaśnienie kilku faktów z zeszłego roku. Nie chcę, aby posłużyło to rozpoczynania na nowo niepotrzebnych dyskusji na temat odejścia z forum użytkowniczki Mag13. Poniższe oświadczenie jest wynikiem kilkukrotnych próśb samej Mag13, które otrzymałem w ciągu ostatniego roku, a ponieważ dotyczy także pewnych kwestii technicznych, czuję się w obowiązku, aby o tym poinformować wszystkich...
Na prośbę Mag13 w styczniu zeszłego roku zostały usunięte wszystkie jej posty napisane w trakcie kilku wcześniejszych lat. Praktycznie nie mogłem jej tego odmówić, biorąc pod uwagę sytuację prawną. Dopiero po tym wydarzeniu wspólnie doszliśmy do wniosku, że warto na przyszłość zabezpieczyć się przed podobnymi przypadkami, aby odejście użytkownika nie powodowało utraty wielu merytorycznych postów, stawiących wartościową część forum, które wszyscy tworzymy. Po kilkunastu tygodniach użytkowniczka Mag13 zmieniła zdanie i zapytała mnie o możliwość przywrócenia jej wszystkich postów, które wcześniej zostały skasowane. Stanowiło to pewien problem techniczny, proces ten byłby dla mnie dość czasochłonny, ale mając na uwadze fakt, że liczyło na to wiele osób związanych z forum przez kilka lat - postanowiłem podjąć próbę. Wszystko było już na dobrej drodze, opracowałem i przetestowałem pewną metodę. Niestety, pewnego marcowego wieczoru rok temu, kiedy chciałem przywrócić stare posty, które byłyby dostępne w formie pewnego archiwum, kopii forum sprzed kilku miesięcy, okazało się, że kilka ostatnich kopii bezpieczeństwa, jakie miałem jest uszkodzonych. Kopie nie były wykonane w 100% z powodu dużej bazy danych. Od tamtego czasu kopie bazy forum wykonuję już w inny sposób. Niestety nie zmieniło to jednak faktu, że posty skasowane w styczniu 2010 przepadły.
Z pewnością w pewnych decyzjach i dyskusjach rok temu emocje odegrały zbyt ważną rolę, a pewne rzeczy nie dało rady już cofnąć. Czasami pewne rzeczy układają się tak, a nie inaczej... Szkoda, że nie ułożyły się inaczej.
Tak jak wspomniałem na początku, bardzo proszę, aby ten post nie rozpoczął na nowo dyskusji o tamtym nieprzyjemnym dla wielu osób okresie. Było-minęło. Pewne rzeczy wymagały po prostu wyjaśnienia, co też czynię powyżej.

Pozdrawiam
Łukasz

Mag113
Mag13 c'est moi....

Wysłany: Pon 28 Lut, 2011 22:20   

Dziękuję! :kwiatek:

Mag13
Sob 02 Lut, 2008 11:47, 5552 posty....

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi