PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Południe Polski - zlot
Autor Wiadomość
lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 09:49   Południe Polski - zlot

Sofi na dłuższą chwilę w Rzeszowie jesteś i czasem dysponujesz, może na jakąś kawę byśmy się wybrały, albo cuś.
(taka luźna propozycja )

Sofijufka 
ja chcę miec spokój...

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 10:45   

a to Ty w Rzeszowie mieszkasz? A na kawę chetnie, tylko następnym razem, bo teraz jestem juz na wylocie [muszę zgłosić się w stolycy po następne tłumaczenie], a jeszcze trochę porządków mi zostało....

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 11:42   

Nie mieszkam w Rzeszowie, ale do stolicy Podkarpacia mam stosunkowo najbliżej z innych opcji :)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 15:06   

Ja mam te 80 km... ;)

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 15:11   

Ja jakieś 71...

MojaMonia 

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 16:43   

A ja jestem z Puław (lubelskie) a mój mąż z Chełma. Razem studiowaliśmy w Rzeszowie i tu zostaliśmy... Moja starsza córcia już mówi, że idzie "na pole" a ja nadal wychodzę "na dwór" ;)
A na kawę w takim razie zapraszam do mnie!

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 16:55   

Uważaj bo skorzystam a ja jestem strasznym rozmówcą. Miałam w tą sobotę jechać do Rzeszowa, ale ze znajomymi do biblioteki... ale pogoda jest pod psem, więc niedługo zawitam do stolicy mojewgo województwa.

Znam profesora z Puław tóry nam o atrakcjach turystycznych opowiadał :P

MojaMonia 

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 17:02   

Puławy to urocze miasteczko. Park jest przecudny, a Świątynia Sybilli bardzo przypomina ten zakątek, gdzie w Dumie i uprzedzeniu w deszczu Pan Darcy wyznawał po raz pierwszy miłość w wersji kinowej...

A na kawę jak najbardziej zapraszam, a i jakieś słodkości się znajdą (podkradnę córci ;) )

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 17:16   

Są tu świadkowie, że zagaduję na śmierć.
do Rzeszowa wybrać się muszę, więc oczekuj mnie w przeciagu miesiąca :P

Ale naprawdę zastanów się, mój wygląd przeraża dzieci, język zabija dorosłych, paraliżuje niczem oddech i krzyk Nazgula :wink:

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 17:33   

Kasiek zlituj się i nie wygaduj takich rzeczy :) Monia Kasiek to najmilsze stworzenie pod słońcem :)

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 17:42   

No nie pisz, ze Cie nie przeraziłam.
Kiedyś pod uczelnią spotkałam wykładowczynię z synkiem i uśmiechnełam się do tego dziecka bo bardzo bałam się nadchodzącego coraz szybciej egzaminu(i to ładne dziecko było), a Maliuch jak nie ryknie płaczem.
Wtedy zaczęłam się żegnać ze zdaniem egzaminu :P

MojaMonia 

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 18:19   

lady_kasiek napisał/a:
do Rzeszowa wybrać się muszę, więc oczekuj mnie w przeciagu miesiąca :P

Ale naprawdę zastanów się, mój wygląd przeraża dzieci, język zabija dorosłych, paraliżuje niczem oddech i krzyk Nazgula :wink:

O matko! To chyba się polubimy :D

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 18:32   

A w jakiej godzine by Ci pasowało? Żebym mogła sobie ustawić wszystko? Bo ja mam zamiar do czytelni wydziału prawa skoczyć ewentualnie, aczkolwiek niekoniecznie, to zależy jeszcze czy duzo bibliografi mi będzie brakowało. Może być wstępnie 28 luty. Tudziez inna data poza czwartkiem.

MojaMonia 

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 18:51   

Moje życie teraz jest podporządkowane starszej córci i jej dodatkowym zajęciom, a więc mój dzień wygląda tak: idę na 6 do pracy, idę po Olę do żłobka, idę do szkoły po Asię, gnamy do domu na szybkie szamanko, a potem na 16 na jakieś zajęcia Asi (karate, siatkówka, taniec towarzyski) i wracamy wszystkie przed 18 do domu, tak więc najbardziej pasowałyby: piątek, sobota, niedziela. Mam nadzieję, że nie wygląda to jak wymigiwanie się bo naprawdę miło by mi było gościć Ciebie i inne dziewczyny!

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 18:55   

Wiesz co weekend może być. Cały plus w tym, że naprawde mam blisko. Minusem w sobotę jest transport, ale to jakoś rozpracuję :) Przy sprzyjającej pogodzie mozemy wstępnie umówić się na przyszłą sobotę. Lub za- przyszłą, lub inny termin pasujący Ci :)

Ja nie mam dzieci, ale zdaję sobie sprawę ile czasami człowiek musi biegać w te i wewte.

MojaMonia 

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 19:00   

W ten weekend musimy jechac do teściowej, a na następny może wybierzesz się z nami na paintball ze wspinaczką w parku linowym? bo właśnie takie mamy plany na najbliższe weekendy...
...za to następne na razie mamy wolne :D

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 19:04   

na-nastepny moze być ja i aktywnosc fizyczna to widok tak żałosny, ze aż straszny :P

MojaMonia 

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 19:06   

Jakoś nie bardzo Ci wierzę, ale jak sobie życzysz :)
więc jesteśmy umówione na 5 marca w sobotę, adres podeślę Ci na maila

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 19:09   

Uwierz mi w tym wypadku to bardzo prawdziwe :) Nie uprzedzałam Cię, że raz w Rzeszowie byłam tylko plus dwa-trzy razy z wycieczką w teatrze. Mam nadzieję, ze mieszkasz gdzieś blisko Siemaszkowej :P

MojaMonia 

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 19:15   

ha ha ha...

niestety raczej nie w tych rejonach :) ale może się uda, ż mąż bedzie miał wolne to pojedziemy po Ciebie na PKS/PKP

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 19:18   

Przenisoę nasze posty do jakiegoś wątku zlotowego żeby innych nie straszyć.

Najwyżej mi wytlumaczysz w jakiego MPKa czy co Wy tam macie wskoczyć.

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 19:56   

lady_kasiek napisał/a:

*nieudolnie udaje, że kaszle* BOLLOCKS!!! BOLLOCKS!!!

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 20:02   

A tak i jako Wiejski Głupek tudzież Forumowy Błazen nieźle wywiązuje się z roli. Prawie udało mi sie załatwić ostatnio Agn, no ale uciekla bestyja!

AineNiRigani 
Ambasador kotłowni

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 20:17   

e tam... to nie poludnie... :P

MojaMonia 

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 20:20   

lady_kasiek napisał/a:
Przenisoę nasze posty do jakiegoś wątku zlotowego żeby innych nie straszyć.

Najwyżej mi wytlumaczysz w jakiego MPKa czy co Wy tam macie wskoczyć.

Ja mieszkam w tam przyjaznym miejscu, że chyba we wszystko co wskoczysz dojedzie do mnie :D i albo wysiadasz koło Komendy Wojewódzkiej Policji na Dąbrowskiego albo przy wejściu do parku koło Lidla na Hetmańskiej.

Odpowiedz do tematu