PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Soundtracki
Autor Wiadomość
Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006 07:12   

Tez mi sie Gollum's song b. podoba, ale ludzie reaguja na niego alergicznie. A jeden kretyn nawet w nieprzyjemnych slowach sie o tej piosence wypowiedzial, zarzucajac, ze powinna znowu spiewac Enya, a tu neni. Hmpf!

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Nimloth
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006 08:12   

Ja też lubię "Gollum's song". Najbardziej mi się kojarzy z tym filmowym światem, kiedy to słyszę, mam przed oczami pola Rohanu, Fangorn, i w ogóle cały świat. Najmniej lubię piosenkę oscarową, czyli "Into the west". Jakaś taka zbyt hollywoodzka, a mało tolkienowska ;) .

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006 09:58   

miałam nadzieję, że na ostatniej płycie ze ścieżką dzwiękową do filmu będzie piosenka Loreeny McKennitt. Nie mam nic przeciwko Annie Lennox,a le McKennitt bardziej by mi pasowała.

"Nie trzeba kłaniać się Okolicznościom,
A Prawdom kazać, by za drzwiami stały."

Jeannette 

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006 11:27   

Ja lubię też "Gollum's song", bo z Władcy widziałam tylko 1 część :mrgreen: i ta piosenka najbardziej mi się kojarzy z filmem. Właściwie dzięki niej toleruję cały film. :grin:

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006 17:58   

Nimloth napisał/a:
Ja też lubię "Gollum's song". Najbardziej mi się kojarzy z tym filmowym światem, kiedy to słyszę, mam przed oczami pola Rohanu, Fangorn, i w ogóle cały świat. Najmniej lubię piosenkę oscarową, czyli "Into the west". Jakaś taka zbyt hollywoodzka, a mało tolkienowska ;) .

Nie, nie, ona też jest tolkienowska! Zawsze przy niej płaczę. I tekst jest cudowny, przed oczami mam Szarą Przystań, kiedy go słyszę... "Across the sea A pale moon rises The ships have come To carry you home (...) Grey ships pass into the West"... Genialny utwór na pożegnanie... :cry:

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006 18:01   

Jeannette napisał/a:
Ja lubię też "Gollum's song", bo z Władcy widziałam tylko 1 część :mrgreen: i ta piosenka najbardziej mi się kojarzy z filmem. Właściwie dzięki niej toleruję cały film. :grin:

Akurat "Gollum's Song" jest w "Dwóch Wieżach", drugiej części :grin: A film zobacz kiedyś, może się przekonasz, naprawdę warto! Chociaż oczywiście najpierw warto przeczytać powieść :-)

Jeannette 

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006 19:19   

Tak się składa, że przeczytałam całą sagę. :wink: Oups......masz rację....moja wina, chodziło mi o piosenkę Enyi. :oops:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006 19:41   

GosiaJ napisał/a:
Nie, nie, ona też jest tolkienowska! Zawsze przy niej płaczę. (...) Genialny utwór na pożegnanie... :cry:

Oj Gosienko zgadzam się :D
Też zawsze przy niej ryczę. I ten przekrój wszystkich postaci filmowych, takie wspaniałe zakończenie wspaniałej historii.

Aragonte 
nerd planetarny

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006 20:23   

Agn napisał/a:
Mnie od Bollywood cos ostatnio zaczyna odkrecac i nie mam ochoty sie z tym stykac. Soundtrack, jaki mam teraz na tapecie, pochodzi z Requiem for a dream. Muzyka dolujaca, wpedzajaca w trans... i jaka piekna. Mniam ^^

Jeśli to masz na myśli, to genialne jest :mrgreen:
http://www3.youtube.com/w...for%20a%20dream

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006 20:27   

Tak, ten. Ale to jest właśnie remiks. Oryginalny utwór nie ma tych chórów etc. Muzykę polecam wszystkim. Oczywiście się podzielę, jeśli ktoś by chciał :)
Nawiasem mówiąc miałam kiedyś mp3 z tym remixem. Chyba z 6 minut trwał. Dobrze zrobiony, w ogóle nie psuje utworu oryginalnego, naprawdę :)

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 22 Lip, 2006 20:49   

A ja dziś obejrzałam drugą część Piratów i muzyka z filmu bardzo mi sie spodobała. :-)
Tu sa fragmenty - http://skrzynia.umarlaka....racks,id=107404
Moje ulubione utwory to Dinner is served :-) , Two Hornpipes ( Tortuga ) - w ogóle ta scena w tawernie jest cudowna, Hello Beastie.

"Nie trzeba kłaniać się Okolicznościom,
A Prawdom kazać, by za drzwiami stały."

Agnesse 
McPhysio

Wysłany: Nie 23 Lip, 2006 21:31   

Mi też podoba się soundtrack z Piratów, pisałam o tym parę postów wczesniej :smile:

Odpowiedz do tematu