PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Idole, Mam talenty i inne takie
Autor Wiadomość
Yvain 
...

Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 20:37   

Fajne te duety w finale X Factor Ada i Basia Trzetrzelewska, Gienek i Maleńczuk, Szpak i Alexandra Burke. Świetny finał :mrgreen: Gienek wygrał :mrgreen: :cheerleader2:

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 21:40   

Wierzyć mi się nie chce jak z tym Gienkiem wyszło. Jak się wydzierał pod moją księgarnią, to za Chiny nie dało się tego słuchać. A w tv jakoś mu idzie. Niezbadane są ścieżki wokalne...

Kocham mój kraj, NIENAWIDZĘ tego państwa.

Tamara 
nikt nie jest doskonały...

Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 21:43   

Agn napisał/a:
Wierzyć mi się nie chce jak z tym Gienkiem wyszło. Jak się wydzierał pod moją księgarnią, to za Chiny nie dało się tego słuchać.

Nie żartuj :shock: pod warszawskim metrem Centrum też się wydzierał , i też się słuchać nie dało :thud: chociaż duet z Maleńczukiem wyszedł całkiem fajnie , bluesa ( z mikserem dźwięku :wink: ) rzeczywiście czuje :lol:

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 21:44   

Muszę iść do TV!! :excited:

Tamara 
nikt nie jest doskonały...

Wysłany: Nie 05 Cze, 2011 21:47   

Warum ?

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 19:40   

Ja wiem, że Taniec z gwiazdami to obciach... :wink: Ale ten swing z ostatniego odcinka nie może się ode mnie odczepić: piosenka jest piękna, prześlicznie zaśpiewana, a panie - zjawiskowe. Panów właściwie nie widać - i dobrze
http://tanieczgwiazdami.p...ideo_detal.html

asiek 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 19:46   

Piosenka jest niezła, ale wolę ją w oryginalnym wykonaniu. :wink:

Trzykrotka 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 19:48   

Mnie właśnie niezbyt podobał się głos oryginalnej wykonawczyni. Ta z Tańca ma taką fajną, zamszową barwę i zaśpiewała niezwykle klimatycznie. Ale generalnie - bardzo to mile dla oka i ucha.

Yvain 
...

Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 14:25   

Kacper Sikora jak pięknie zaśpiewał Stinga - Desert Rose http://www.youtube.com/wa...feature=related szczęka mi opadła, piękny, mocny głos. Zaśpiewał całość, zarówno kobiece kawałki jak i to co śpiewa Sting, niesamowity chłopaczek :mrgreen: Super, że przeszedł do finału.
A tu wykonanie Kacpra http://mamtalent.tvn.pl/w...acki,43976.html

Ania Aga 

Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 17:37   

Nie oglądam "Mam talent" czasem tylko powtórki, teraz żałuję, że jednak nie widziałam tego występu na żywo.
Co do wypowiedzi Kozyry na temat Edyty Górniak, nieładnie jest odgrywać się na byłej partnerce. Można Górniak lubić lub nie, ale ona jest artystką utalentowaną. Inna sprawa, że ten talent marnuje.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 18:03   

Czy ja wiem, czy to jest odgrywanie? Ona jako jurorka wlasnie na vibrato stawiala duzy nacisk i slynie ze swojego. Jakos nawiazanie do niej wydaje mi sie po prostu najbardziej naturalnym przykladem (chociaz Bajor to juz nieporozumienie, bo jego koziemu tremolo do vibrato daleko...(

Ania Aga 

Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 18:34   

To nie pierwszy raz, kiedy Kozyra wypowiada się krytycznie o Górniak, dlatego zwróciam na to uwagę.
Górniak ma dziennikarzy przeciwko sobie. Pamiętam, że po urodzeniu dziecka, któremu dała na imię Alan, była w Jedynce, czyli w radiu wydawałoby się poważnym, audycja jak to Górniak dała swojemu synowi niepolskie imię, i że jak tak można. Gdybym tej audycji nie słyszała, pewnie bym nie uwierzyła, że można się czepić imienia, które funkcjonuje w Polsce od lat i nie jest obraźliwe.

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 19:37   

Ogolnie prasa czepia sie Gorniak (ja tez uwazam, ze w polskich realiach Alan , to bardzo tandetne imie, wiec tutaj raczej Edyty mi nie zal - chociaz i tak wychodze z zalozenia, ze to nie moje maupy u tak dalej...)
Nie wiem kiedy Kozyra wypowiadal sie na temat Gorniak wczesniej, ani w jakim tonie, natomiast w tym konkretnym kontekscie porownanie bylo najbardziej adekwatne z mozliwych...

Ania Aga 

Wysłany: Nie 20 Lis, 2011 19:55   

AineNiRigani napisał/a:
ja tez uwazam, ze w polskich realiach Alan , to bardzo tandetne imie, wiec tutaj raczej Edyty mi nie zal - chociaz i tak wychodze z zalozenia, ze to nie moje maupy u tak dalej...)

No właśnie, jej syn, ona wybiera imię, miała zorganizować referendum?

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Pią 09 Mar, 2012 18:32   

Pewnie słyszałyście, ale żeby nie zginęło w odmętach Internetu. Buranowskie Babuszki:
http://www.youtube.com/watch?v=WKNRGc71hjc
Noż urocze! :serce:

primavera 

Wysłany: Pią 09 Mar, 2012 19:22   

słyszałam o nich w radiowej Trójce i Babuszki są przeurocze i dają ostro czaduuuuuu

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012 16:28   

No dobra, przyznam się - jak mam szansę, to podglądam sobie Got to dance. Niektórzy uczestnicy naprawdę świetnie tańczą.
Jackson Dance Crew: http://www.youtube.com/watch?v=3dHOD003-vc
Biohazard: http://www.youtube.com/wa...feature=related (oczy mi się poplątały od obserwowania ich nóg, hehe)
Only boys: http://www.youtube.com/wa...feature=related (przyznaję, że robią na mnie wrażenie takie dziwne tańce do dziwnej elektronicznej muzyki, strasznie mi się to fajnie ogląda)
Łukasz Matera i Maciek Skwarek: http://www.youtube.com/watch?v=REiulfcE4Lw (taniec irlandzki - tylko trochę długi, bo łącznie ze wstępem i kiepska jakość filmiku, ale widać o co chodzi; występ ciapkę nietypowy, bo panowie tańcują do zupełnie nieirlandzkiej muzyki... a dali radę! :mrgreen: )

praedzio 
byle do wiosny!

Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012 16:47   

Agn napisał/a:
występ ciapkę nietypowy, bo panowie tańcują do zupełnie nieirlandzkiej muzyki... a dali radę! )

I tak figury jak z LOTD, więc mi się stosowna muzyczka włączyła. ;) Reelandia - macierzysty zespół chłopaków naprawdę trzyma wysoki poziom, więc nie dziwi mnie ich bezkrytycyzm. ;)

Admete 
shadows and stars

Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012 17:21   

Ostatnie w porządku, wcześniej - nie to, nie to. Są jeszcze jakieś inne tańce?

"Nie trzeba kłaniać się Okolicznościom,
A Prawdom kazać, by za drzwiami stały."

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012 09:01   

Są, tylko znaleźć nie mogę tych, które mi się najbardziej podobały. Ale na YT jeszcze coś tam jest. :)
Ja tam lubię różności, czasami nie wpadłabym na pomysł, że można tańczyć w ten sposób. Sama nie wypróbowałabym np. break dance, ale podziwiam u innych możliwości. I szalenie podobają mi się takie "robocikowe" tańce. Ruch człowieka w ciągłych podskokach, a wszystko zsynchronizowane - no dla mnie super. :)
Było też trio Monster Boots (chyba tak to się pisze), to oni właśnie takie robocikowe cudeńko odstawili. Ale nie ma tego nigdzie, ech...

lady_kasiek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012 14:51   

Agn napisał/a:
Ale na YT jeszcze coś tam jest.

to tam siedzi taka stara babka co wydiabla się z programu na program bardziej?

Cieszę się, że nie mam TV w pokoju w sumie...

Agn 
księgarniany wymiatacz

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012 18:11   

Tak, to jest Krystyna Mazurówna, tancerka baletowa, kiedyś gwiazda. Jej imidż jest okropny, ale trudno. Blisko siedzi np. Joanna Liszowska, która z kolei z odcinka na odcinek wygląda coraz piękniej. Widocznie w przyrodzie musi zostać zachowana równowaga. :lol:

Anaru 

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2012 08:15   

Własnie wpadł mi w oczy nowy hit białoruskiego internetu: "Jestem z wioski"
http://wiadomosci.radioze...Jestem-z-wioski

Musze przyznać, że nie ma jak propaganda :mrgreen:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2012 15:17   

coz... u nas hitem bylo "Jestem z miasta..."

Deanariell 
nie z tego świata /Jensenated

Wysłany: Sob 05 Maj, 2012 00:28