PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ryan Gosling
Autor Wiadomość
Nashira 
na zielonej polance!

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 00:30   Ryan Gosling

Młody, utalentowany.
Jeden z moich ulubionych aktorow młodszego, ekhm, pokolenia ;)

http://ryan.gosling.filmweb.pl/

najbardziej podobał mi sie w "Fanatyku" ( bossskaaaa mimika i tiki nerwowe ) i "Pamiętniku"

hmm, zrymowało sie, ale to nic :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Nashira Pią 19 Mar, 2010 09:13, w całości zmieniany 1 raz  

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 14:46   

Widziałam go pierwszy raz właśnie w Fanatyku. Zarówno film, jak i Ryan, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Film trudny i rola była bardzo charakterystyczna, ale Gosling był świetny. I tak zaskarbił sobie chłopak moją sympatię. Potem widziałam kilka filmów, m.in. Pamiętnik, który przyznaję się bez bicia lubię oraz Słaby punkt, który był bardzo dobry. Ale od czasu Fanatyka najbardziej mi się Gosling podobał w Miłości Larsa - rewelacyjny film i znowu świetna rola (więcej moich wrażeń z tego filmu: http://i-love-impala67.bl...larsa-2007.html )
Just typhoons and monsoons
This impossible year

Nashira 
na zielonej polance!

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 22:55   

a wiesz, ze nawet nie słyszałma o tym filmie?? zaintrygowałas mnie. Obejrzę w wolnej chwili. Tak. Gosling umie zagrać. I za kazdym razem , kiedy oglądam jakiś film z nim- gra inaczej. Nie ma swojego szablonu, jak niektórzy, gestów, mimiki, która jest charakterystyczna.

ale tak. "Fanatyk" stał sei dla mnie klasyką. Tiki nerwowe wg mnie zagrac najtrudniej. A u niego wszystko wyszło tak okrutnie naturalnie...
Ostatnio zmieniony przez Nashira Pią 19 Mar, 2010 09:14, w całości zmieniany 1 raz  

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 23:17   

Mnie jakoś szczególnie nie powala urodą, ale owszem jest niczego sobie ;) Może nawet więcej ;)

Gorąco namawiam do obejrzenia Miłości Larsa. To bardzo spokojny, nieco dziwny, ale wciągający film. Był jako dodatek do Gazety Wyborczej, może będzie dostępny na allegro ;)

Sama mam ochotę na Half Nelson - Gosling gra tam nauczyciela.
This impossible year

Nashira 
na zielonej polance!

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 23:29   

Wiesz, ja mam do Goslinga "sentyment urodowy" :mysle: :rotfl: mój ślubny w podobnym stylu sie nosi ;-)
Ostatnio zmieniony przez Nashira Pią 19 Mar, 2010 09:15, w całości zmieniany 1 raz  

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 23:47   

A, Śmiertelna wyliczanka. Gosling jako młody zły. Wyglądał fatalnie, ale samochód miał nieły z tego co pamiętam i zagrał całkiem, całkiem.

Herculesa niestety nie miałam 'przyjemności' oglądać ;)
This impossible year

Nashira 
na zielonej polance!

Wysłany: Nie 04 Paź, 2009 23:56   

Herculesa oglądałm tylko dla niego - czasem, bo serial tandetny że aż strach.. do dziś nie wiem o co chodziło de facto, ale blondasek w rajtuzach - a jakże, pamiętam :lol:

wiadomo, Danny`emu młody gniewny nie dorastał :lol:
ale do "Fanatyka" kazdej jego roli w moim odczuciu będzie daleko. to ten "1szy raz" tak przesądził ;-) straaaszneee, po prostu :lol:

a zwróciłas uwagę na zgrzyt w "Fanatyku"? jak leża na ziemi i mają do Żydów strzelać, to ten kolega tą chuste widzi i... biją sie i ten kolega znika, aby potem zastrzelić tego "ważnego człowieka". Ale to strasznie naciągne jest ( noo, mniej niż żydowski skin, oczywiście ;-) bo to juz porazka, jak dla mnie ) - w końcu nikomu TAKIEJ rewelacji nei powiedział?? nie ubił tudzież obił go potem...? dla mnei kupy sie nie trzyma ...

Caitriona 
Byle do zimy!

Wysłany: Pon 05 Paź, 2009 00:15   

Nashira napisał/a:
noo, mniej niż żydowski skin, oczywiście bo to juz porazka, jak dla mnie

Kiedy dla mnie to jest kwintesencją tego filmu: chłopak nie mógł zrozumieć i pogodzić się z postępowaniem tamtych Żydów, z ich biernością, zdaje się, że tak to nazwał, tak bardzo że aż 'odwrócił się' i przystąpił do wspólczesnych nazistów.
This impossible year

Nashira 
na zielonej polance!

Wysłany: Pon 05 Paź, 2009 00:24   

Caitriona napisał/a:
Nashira napisał/a:
noo, mniej niż żydowski skin, oczywiście bo to juz porazka, jak dla mnie

Kiedy dla mnie to jest kwintesencją tego filmu: chłopak nie mógł zrozumieć i pogodzić się z postępowaniem tamtych Żydów, z ich biernością, zdaje się, że tak to nazwał, tak bardzo że aż 'odwrócił się' i przystąpił do wspólczesnych nazistów.

tak, ale powiedziec to na głos, to brzmi bzdurnie. że aż tak? to sie 1szy powinien zagazować, skoro tak mu sie w głowei przewróciło, w końcu miał siebie pod ręką :/
nie. jakoś mnie nie przekonuje, niestety. bierność, tak to nazwał. miał też przykład ojca w domu, który miał gdzieś tradycję, rodzinę i siebie. a z drugiej strony zobacz jak go ciągnęło do korzeni.

hmm. dla mnei to miało sens wtedy, kiedy o tym nie myślałam, teraz to nie ten tego mi tu, serio...

co nie oznacza, ze nie kocham tego filmu ;-) bo kocham, jako jeden z nielicznych tego gatunku. a ostatnia scena na schodach jest niesamowita i do dzis ją cytuję :lol:

Lullaby 
młodsza siostra

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 19:10   

Jak narazie widziałam go tylko w Notebooku i oczarował mnie zupełnie i bezwarunkowo. :) Myślę, że bardzo dobrze się zapowiada, a kiedy dowiedziałam się, że był (jest?) w związku z Rachel McAdams to już w ogóle trafił do mojego serca ;D

Odpowiedz do tematu