PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: adminluc
Sro 21 Cze, 2006 20:35
Matthew McConaughey
Autor Wiadomość
Alison

Wysłany: Sob 04 Lis, 2006 12:13   

Gitka napisał/a:
Matthew McConaughey ma urodzinki
ur. 4 listopada 1969

Znowu młodziak :? ??:

Gitka 

Wysłany: Pon 06 Lis, 2006 12:53   

Matthew McConaughey zdradził swoją receptę na powodzenie u kobiet - bycie sobą.

Aktor, który randkował między innymi z Sandrą Bullock, Penelope Cruz i Ashely Judd, twierdzi, że wyuczone teksty nigdy nie działają - zamiast tego należy być sobą.

- Jeśli wyuczyłeś się jakiegoś tekstu, nie masz szans u kobiet - mówi gwiazdor. - Dlatego ja nie używam tekścików - po prostu jestem sobą. Podchodzę do dziewczyny, patrzę jej prosto w oczy, przedstawiam się i pytam: "Jak się masz?". To wszystko.

Matthew McConaughey zagrał ostatnio z Sarah Jessicą Parker w komedii romantycznej "Miłość na zamówienie".
http://film.wp.pl/p/id,72301,m,pl,wiadomosc.html
jest galeria zdjęć

11 listopada TVN 21,45 film
Jak stracić chłopaka w 10 dni
http://www.telemagazyn.pl/program/3415245018.html
http://www.filmweb.pl/Film?id=38301

miłosz 
kucharz jedno ma imię

Wysłany: Sro 20 Gru, 2006 09:26   

Kto najbardziej imprezuje w Hollywood?

Matthew McConaughey

W rankingu magazynu "In Touch" Matthew McConaughey uznany został za największego imprezowicza w Hollywood.

"Wyróżnienie to należało mu się za to, jak dobrze udaje mu się połączyć ciężką pracę na planie łączy z intensywnym życiem towarzyskim" - uzasadnił pierwsze miejsce dla aktora Noah Levy z "In Touch ".

Drugie miejsce zajęła Paris Hilton, a trzecie Colin Farrell. W finałowej dziesiątce znaleźli się również znana z serialu "Zagubieni" Michelle Rodriguez (miejsce 5.), Carmen Electra (7.), Kevin Federlinie (8.) i Sienna Miller (9.) oraz P. Diddy (10.).

- Mimo że wiele gwiazd bardzo dobrze bawiło się w tym roku, zawsze są tacy, którzy bawią się lepiej - tłumaczył Noah Levy w wywiadzie dla ABC News.

Alison

Wysłany: Sro 20 Gru, 2006 10:52   

Ostatnio w jakiejś kolorowianej gazecie czytałam, że pokazuje się wszędzie z jakimś chyba kolarzem czy kimś takim, oczywiście zabijcie mnie nie pamiętam nazwiska, ale imprezy wspólne, wspólny jogging, wspólny basen, wspólny tenis....
Ja nic nie imputuję... :wink:

Harry_the_Cat 
poszukująca

Wysłany: Czw 21 Gru, 2006 10:39   

Alison napisał/a:
Ostatnio w jakiejś kolorowianej gazecie czytałam, że pokazuje się wszędzie z jakimś chyba kolarzem czy kimś takim, oczywiście zabijcie mnie nie pamiętam nazwiska, ale imprezy wspólne, wspólny jogging, wspólny basen, wspólny tenis....
Ja nic nie imputuję...

:rotfl:

Skądże...

damamama 
nowa wielbicielka DiU oraz JE

Wysłany: Pią 04 Lip, 2008 15:22   

Dla zainteresowanych, podaję za Onetem:
"Matthew McConaughey i Camila Alves zostaną rodzicami chłopca.

Przyszli rodzice postanowili zakupić dziecięce ubranka i gadżety przez internet. W sklepie plainmary.com nabyli m.in. koszulki i śliniaczki z napisem "przystojniak". :bocian:

Odpowiedz do tematu