PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Thorntonopodobni
Autor Wiadomość
Aga85 

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 19:46   

Ja też podobieństwa nie dostrzegam.

Caitriona 
Zimy! Zimy! Chcemy zimy!

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 19:58   

Ja również nie...
Just typhoons and monsoons
This impossible year

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 20:00   

Ja pamiętam kiedyś taki film klasy C lub D, gdzie grał młodziutki Andy. Epizod, ale miał szczuplejszą twarz. I tam podobieństwo było widoczne.

izek 

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 20:10   

jedyne podobieństwo widzę w rozpiętej koszuli :wink:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 20:13   

Nie zaserwuje, bo nie znam jego tytułu. Nawet nie pamiętam o czym był. Była swego czasu taka seria filmów obyczajowych. Bodajże we wtorki o 20-tej. Szło to seriami i zapamiętałam sobie tylko młodego Garcie

Aga85 

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 20:29   

Szkoda, że nie pamiętasz tego tytułu, Aine, bo póki nie zobaczymy, to i nie uwierzymy :mrgreen: . A poza tym Rysiek jest jeden i niepowtarzalny, a my podróbów dziewczęta nie kcem, prawda? :wink:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 20:32   

kochane przeciez w tutaj piszemy własnie o podróbach. Tak jest w końcu w temacie, nie? :wink:

Aga85 

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 20:34   

Jasne, że piszemy o podróbach, ale i tak wolimy Rysia, który jest tylko jeden, jeden niepowtarzalny :wink: :thud:

bezpaznokcianka 

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 22:07   

jak dla mnie wykazuje cechy Thorntona - przypadkiem zupelnym sie na jego zdjecie natknelam. Co myslicie? to Chistian Bale czyli American Psycho vel. Bruce Wayne :wink:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 22:10   

Bale mi odpada.

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 22:23   

Christian Bale - bardzo go lubię, podoba mi się. ale Thorntona mi jakoś nie przypomina :-)

bezpaznokcianka 

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006 22:30   

no dobra dobra... zmylil mnie bialy kolnierzyk... :wink:

Alison

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 16:42   

Poniedziałek i Goran podobni - ja Matka Wam to mówię, Bułeczek też. Goran ma tylko oczy bardziej psie i przez tą miękkość wydaje się inny w wyrazie, ale dolna połowa podobna. Howgh! ;-)
Mikołaj Skrzynka podobny ale do Stallone Sylwunia, a do Ryśka ma się jak stalowa miska do srebrnego księżyca. Na tym koniec, Hugh Jackman piękniejszy od Rysia. Sorry ale takie są fakty.
Auaaaaa nie biiiić !!!!!!

Gunia 

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 18:18   

Nie bój się Alison... Mamy się nie bije, bo potem zbrodniarzowi będzie ręka z grobu wystawać...

Aga85 

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 18:51   

Alison napisał/a:
Na tym koniec, Hugh Jackman piękniejszy od Rysia. Sorry ale takie są fakty.

I po co ja założyłam ten oddzielny temat dla Hugh Jackmana? :oops: :roll: I jeszcze jego pikantne fotki Wam podsyłam :roll: . Alison, co ja Ci zrobiłam? :oops:
Fakt faktem, że ja też uwielbiam Hugh, ale nie myślcie sobie dziewczęta, że zapomnialam o Ryśku, o nie! Dla mnie Rysiek i tak jest najprzystojniejszy, najcudowniejszy etc.! :oops: :lovera:

Gunia 

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 18:55   

A dla mnie już nie. :( Chociaż moja klawiatura z oczywistych względów jest za Ryśkiem... :wink:

Alison

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 20:46   

Aga85 napisał/a:

I po co ja założyłam ten oddzielny temat dla Hugh Jackmana? :oops: :roll: I jeszcze jego pikantne fotki Wam podsyłam :roll: . Alison, co ja Ci zrobiłam? :oops:

Nic mi nie zrobiłaś, ja kochałam Hugh na długo przed Ryśkiem i nadal go doceniam, a serce mam jak stąd do Syberii więc się obaj mieszczą i jeszcze mają tam paru kolegów ;-)

Aga85 

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 20:57   

No to mi ulżyło :wink: . Ja co prawda też od dawna uwielbiam Hugh, ale nigdy nie zajmował tego miejsca co Rysiek, który wtargnął w moje życie tak niespodziewanie (i to dzięki Wam dziewczynki :grin:, za co serdecznie dziękuję), spychając Darcy'ego, Jackmana i innych na drugi plan. W końcu prawda jest tylko jedna :mrgreen: : :lovera:

Gosia 
Like a Wingless Bird

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 21:00   

A ja Hugh Jackmana wlasciwie nie znam.. ..
I wlasciwie .... jest taki sobie ;)

Adresy moich blogów:
I believe we have already met
Strona North and South by Gosia

Monika 
Mark Darcy desperately wanted

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 21:43   

Gosiu, no to musisz zobaczyć go w ruchu. Tak jak swojego czasu Thortona :grin:
Pozory mylą, wcale taki sobie nie jest :thud:

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 00:34   

Alison napisał/a:
Poniedziałek i Goran podobni - ja Matka Wam to mówię, Bułeczek też. Goran ma tylko oczy bardziej psie i przez tą miękkość wydaje się inny w wyrazie, ale dolna połowa podobna. Howgh! ;-)
Mikołaj Skrzynka podobny ale do Stallone Sylwunia, a do Ryśka ma się jak stalowa miska do srebrnego księżyca. Na tym koniec, Hugh Jackman piękniejszy od Rysia. Sorry ale takie są fakty.

Oj, Ali, bić nie będziem :-)
Obiektywnie to jest pewnie wielu piękniejszych niż Ryś. Subiektywnie - dla mnie nikt nie jest bardziej przystojny i fascynujący niż on.

Aga85 

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 11:41   

GosiaJ napisał/a:
Obiektywnie to jest pewnie wielu piękniejszych niż Ryś. Subiektywnie - dla mnie nikt nie jest bardziej przystojny i fascynujący niż on.

Święta prawda. Ryś najcudowniejszym jest i basta :mrgreen:

P.S. Zrobię małego offtopa - GosiuJ, masz śliczny avatarek... Thornton cravataless :mrgreen: :thud:

Aga85 

Wysłany: Pon 12 Cze, 2006 11:05   

GosiaJ napisał/a:
Dziękuję, to mój avatar na specjalne okazje :grin: Boski Ryś w boskiej scenie - ależ mnie ona zawsze kręci! :oops:

Nie Ciebie jedną, Gosieńko, nie Ciebie jedną :thud:

Kaziuta

Wysłany: Pon 19 Cze, 2006 20:39   

Ja wiem, że Rysiu jest jedyny, ale wczoraj oglądałam "Ogniem i mieczem" i tak mi sie przypomniało:

Ma piękne oczy, a to mnie najbardziej bierze. :razz:

GosiaJ
Shahrukh...

Wysłany: Pon 19 Cze, 2006 20:53   

Kaziuta napisał/a:
Ja wiem, że Rysiu jest jedyny, ale wczoraj oglądałam "Ogniem i mieczem" i tak mi sie przypomniało:
(...)
Ma piękne oczy, a to mnie najbardziej bierze. :razz:

Do Rysia to on moim zdaniem podobny nie jest (czepiam się nazwy wątku ;-) ), ale niczego sobie chłop - a Bohun idealny! Oczy rzeczywiście piękne!

Odpowiedz do tematu