PLIKI COOKIES  | Szukaj  | Użytkownicy  | Grupy  | Profil  | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  | Zaloguj
Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
M*A*S*H* 4077
Autor Wiadomość
Anaru 

Wysłany: Wto 30 Cze, 2015 22:29   

Pamiętam ;) , w sumie go całkiem rozumiem ;) . Ale wredni sa w stosunku do biednego Franka okropnie :roll: . (Swoją drogą czytałam, że aktor grający Franka tak naprawdę był strasznie ciepły i sympatyczny i zaprzyjaźniony z całą ekipa, a najbardziej z Radarem ;) )

Aragonte 

Wysłany: Wto 30 Cze, 2015 22:56   

No wrędoty z nich, fakt - ale i tak ich lubię :wink:
Oho, w 9. odcinku II sezonu jest operacja na żołnierzu z granatem, który nie wybuchł - ciekawe, czy w Grey's Anathomy się tym inspirowano :wink:

Anaru 

Wysłany: Wto 30 Cze, 2015 23:13   

Aragonte napisał/a:
No wrędoty z nich, fakt - ale i tak ich lubię :wink:

Ja ich tez bardzo lubię :mrgreen: i to zarówno tą wcześniejszą obsadę jak i późniejszą kiedy ten przyjaciel Sokolego Oka jedzie do domu. :wink:

Aragonte 

Wysłany: Nie 12 Lip, 2015 23:48   

Dalej lecę z III sezonem MASH, bo humor mam średni, a MASH zwykle mi go poprawia.
Mam za sobą odcinek ze snajperem, a teraz oglądam kolejny, który zaczyna się od przebudzenia dwójki bohaterów z koszmarnym kacem i próby przypomnienia, co też robili podczas nocnej imprezy - Radar objaśnił im, że odwiedzili go nad ranem, "ponieważ chcieli złożyć ofiarę z dziewicy" :lol:

Anaru 

Wysłany: Nie 12 Lip, 2015 23:59   

Odcinek z dziewicą chyba mi umknął, ani chybi powinnam zacząć oglądać od początku jak powtórzą. :mrgreen: Na razie Fox Comedy najwyraźniej doszedł do wniosku, że sezon 5 juz wszyscy znaja na pamięc i na wyrywki i puścił sezon 6 (Jeeee! :banan_czerwony: ). Po czym postanowił go puścić jeszcze raz (arghhhh :? ). Nie ma Franka (aktor nawiał) :cry2: , za to jest niejaki Winchester.
Ile w ogóle było sezonów? :mysle:

Aragonte 

Wysłany: Pon 13 Lip, 2015 00:08   

11 :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/M*A*S*H
Nie widziałam nawet połowy :wink:

A motyw "ofiary z dziewicy" był w odcinku, w którym Sokole Oko i Traper starali się zdobyć tzw. cieplarkę do hodowania bakterii - "The Incubator".

Anaru 

Wysłany: Pon 13 Lip, 2015 00:22   

Aa, to oglądałam :mrgreen: , musiało mi umknąć ;)
11 :paddotylu:
No nic to, w takim tempie to może się uda zobaczyć do końca przyszłego roku :mrgreen:

Aragonte 

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015 21:27   

Właśnie oglądam odcinek MASH z językiem koreańskim jako motywem przewodnim i jakoś tak myślę o Agn i wątku dramowym :wink: Sokole Oko nawet zdołał coś po koreańsku powiedzieć :lol: a Radar jest posądzany o to, że został tatusiem :lol:

Anaru 

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015 22:53   

To ten odcinek z przysposobioną rodzinką Radara? ;)
Ciekawa jestem czy jak się skończy 6 sezon to będzie kolejny 6 sezon. :mysle:

Aragonte 

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015 23:35   

Z przysposobioną? Raczej o próbie wrobienia go w ojcostwo i o jego pewnych kompleksach :wink: Sokole Oko wystąpił w końcówce prawie jak jego starszy brat - ładne to było.

A, kliknęłam na Allegro III i IV sezon - nie chcę być na MASH-owym głodzie, jak mi się II sezon skończy :wink:

Aragonte 

Wysłany: Czw 16 Lip, 2015 12:33   

Znalazłam jakieś cytaty z MASH, po angielsku :)

Odcinek "The Incubator"

Hawkeye: [Groggy] Trapper?
[Grunts]
Hawkeye: Trapper?
Trapper: I'm not going to talk unless you stop screaming.
Hawkeye: I'm sorry. I'll be better after I shave my tongue.
[Both groan as they sit up]
Trapper: Does your head hurt?
Hawkeye: From the ankles up. Everything above that I leave to science.
Hawkeye: I need a doctor.
Trapper: You're a doctor.
Hawkeye: Then I'm the last thing I need.

Hawkeye: Radar, I had the impression that we woke you about 3:30 this morning.
Corporal Walter Eugene O'Reilly: I don't know. It was ten to four.
Trapper: Did we say why?
Corporal Walter Eugene O'Reilly: Uh. You said you wanted to sacrifice a virgin.
Hawkeye: Well, did we?
Corporal Walter Eugene O'Reilly: I was too sleepy.

PA System: “Attention all personnel . Due to a lack of casualties, today’s midnight movie will be shown at 9:00 in the morning… And midnight has been canceled.”

Anaru 

Wysłany: Czw 16 Lip, 2015 17:05   

MASH ma świetne dialogi :mrgreen:
(Ale wygląda na to, że po 6 sezonie znowu będzie 1 sezon :cry2: )

Aragonte 

Wysłany: Sob 18 Lip, 2015 21:39   

Odkryłam, że ostatni zacytowany fragment (ten o "odwołaniu" północy :wink: ) pochodzi z odcinka, który okazał się jednym z najzabawniejszych, jakie widziałam.
To "As You Were", jakby kogoś interesowało. A, zresztą wrzucę linka - nie ma tu co prawda napisów, ale sporo można i tak zrozumieć.
http://www.dailymotion.com/video/x2r66z1
W tym odcinku przez większość czasu lekarze się nudzą, bo nie ma rannych, Sokole Oko i Trapper zamawiają przebrania goryli, Frank najpierw ustawia słoiczki z przyprawami pod linijkę, a potem prosi ich o operację przepukliny, a pułkownik Blake ma pogadankę o chorobach wenerycznych, która to pogadanka żywo mi przypomina lekcję przysposobienia do życia w rodzinie w gimnazjum :-P Cudnie to wszystko absurdalne :serduszkate:

Anaru 

Wysłany: Pon 20 Lip, 2015 00:29   

To był uroczy odcinek :lol:

AineNiRigani
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 12:46   

a wiecie, ze Szczurza Gebe zaproponowal aktor grajacy Franka. Podobno Jego brat tak go nazywal i zaproponowal, aby to uzyc w filmie.

Odpowiedz do tematu